Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) evibly válasza F1rstK1nq (#1700) üzenetére


evibly
senior tag

Elképzelhető, mert nekem "e" betűs mail címem van, és dél környékén bejutottam :U

(#1702) Citroware válasza evibly (#1701) üzenetére


Citroware
addikt

Nekem is "e", és engem is dél körül engedett be, amikor írtam ide. :C

(#1703) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Jelentem, engem is beengedett a rendszer! :)
Bár transfer marketem még nekem sincs, kezdésnek pedig egy De Sciglio esett.
Ha jól tudom, egy órán belül érkezik a TOTW, azt már megvárom, és nyitom a 3 Players packot, valamint a 2 Gold packot. :)

Az ABC sorrendes teóriát én buktatom, mert nekem 'a'-val kezdődik, és most jutottam be.

[ Szerkesztve ]

(#1704) clizer válasza _adaml21_ (#1703) üzenetére


clizer
tag

Nem este 7 körül szokott jönni a hét csapata? Vagy én már le vagyok maradva? :D

Egyébként engem is beengedett már, de piac szintén inaktív.

(#1705) MdewC válasza Citroware (#1699) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nyugtával a napot, de legyen így. Tavaly hasonló érzéseim voltak, aztán...

Nekem "m"-el kezdődik. :(

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1706) sch_a válasza Citroware (#1699) üzenetére


sch_a
addikt

100% hogy lesz hendi. ;] Rakj össze te is valami non-rare csapatot, azzal lehet vinni valamire és még az agyad sem fogod felhúzni a hendin.

(#1707) Kristof_94 válasza clizer (#1704) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Magyar idő szerint 7-kor!

(#1708) _adaml21_ válasza Kristof_94 (#1707) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ja igen, bocsi, csak a bejelentés szokott délután 4 körül érkezni.

(#1710) #16514048 válasza Citroware (#1699) üzenetére


#16514048
törölt tag

Te tudod.

Nekem is ~300k volt a legdrágább keretem, nekem is csak tavaszra jött össze (mondjuk csak azért, mert akkor kezdtem el kereskedni, pár hét alatt össze lehet szedni ennyit), de nem érzem úgy, hogy még drágább játékosokkal előrébb lettem volna. Sőt, 50k-ból is raktam össze olyan csapatot, amivel pont ugyanannyira ment a játék, mint a drágábbal.

Egyébként most is felesleges lesz fejleszteni, mert ahogy volt is róla szó, chemistry lapokkal szinte kimaxolhatók a kevésbé drága játékosok legfontosabb stat-jai is. Mondjuk gondolom eddig is így volt, csak most be is vallotta az EA.

A legnagyobb bajom ezzel a point vásárlással amúgy az, hogy nem tudod, hogy kapsz-e bármit is a pénzedért. Olyan, mint bármelyik szerencsejáték, azzal a különbséggel, hogy itt akkor is szarul jársz anyagilag, ha nyersz, mert a pénzedet sehogy sem kapod vissza.
Az a legjobb forgatókönyv, hogy nyitsz egy jó játékost, akit eladhatsz játékbeli pénzért, amit mindegy mire költesz, mert a te játékod nem lesz tőle jobb úgysem. :DDD Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez kinek éri meg.

A másik meg az, hogy nekem pont az az UT lényege, hogy a nulláról kezdem és az idő elteltével tudok egyre drágább csapatokat összerakni, a saját erőmből. Abban nekem semmi élvezet nincs, hogy rögtön fullos csapattal kezdem a játékot.

De nem akarok beleszólni (bár már megtettem :DDD ), mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Azért írom csak le a véleményemet erről állandóan, nehogy valaki azt higgye, hogy előrébb lesz vele, ha ő is locsol egy csomó pénzt a játékra.

[ Szerkesztve ]

(#1711) F1rstK1nq válasza #16514048 (#1710) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

+1

Amúgy láttam 3 jó példát erre a chem style boostra:
Smalling + Shadow = 89 pace és 96+ defending
Defoe + Hunter = paraszt Aguero lesz kb
Mahrez + Hunter = olcsó Messi

De még sorolhatnám. Elképesztő, de szerintem ezt boostot csökkenteni fogja EA, mert nagyon soknak tűnik első blikkre, aztán majd elválik.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1712) gabigyerek válasza #16514048 (#1710) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Ezt adom! :)

Most gondoljatok bele, ha annyi coinotok lenne amennyit akartok, akkor hol maradna a játék öröme?

Pl. mikor nyitottam egy TOTS Mahrezt és az árából meg tudtam venni CR7-et (azóta bánom :D) az egy élmény volt. Vagy mikor az elején 60 ezerért vettem egy Sturridge-ot (mert 15-ben jól ment vele) és örültem neki hogy megvan (más kérdés hogy 2 napra rá szakadt be a piac és 35 ért tudtam eladni :D)

Szóval ezzel a pénz befizetéses dologgal tényleg kiégetik a játékost, mert a ha megvannak a legjobbak és nem nyersz velük akkor mit csinálsz?? Kit veszel meg?

16-ban sikerült összeraknom egy szép kis csapatot (TOTY Modric-SIF Bale stb) aztán nem ment velük és egy 50 ezres BPL csapattal ugyanúgy a 1-2 divben mozogtam, de akkor legalább megvolt az élvezet amikor egy nagy nevekkel felvértezett brigádot szorongattam :) (fordított esetben a hajam téptem én is :) )

PS4

(#1713) szupersanyi válasza F1rstK1nq (#1711) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Ezt én nem tudom elhinni, hogy így lesz és, hogy ilyen volt eddig is. Így kb. nincs értelme az IF-eknek. Szerintem valamit kicsit félreértettünk.

(#1714) F1rstK1nq válasza szupersanyi (#1713) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Szerintem 2 opció van:

A.) A hivatalos magyarázat rossz ja, mert gyorsan kellett összedobniuk.

B.) Casual playereknek szeretnének kedvezni akik életükben nem fognak összefarmolni 1 millió coint Ronaldora és társaira. Így sem lesznek természetesen olyan jók az olcsóbbak, de nagyon kevéssel lesznek rosszabbak.

*Amúgy azt nem tudjuk ám milyen volt eddig, mert eddig nem volt megmagyarázva (chem botrány), lehet ilyen volt, de lehet baromi nagy váltás történt. :D

szerk.: Van azért 3. lehetőség is.
C.) Tényleg durván félreértünk valamit. ;]
Mondjuk ezen nehéz bármit is benézni: "With the Sniper Chemistry Style, the player's Shooting attributes will gain 10 points to Positioning, 15 points to Finishing, 10 points to Volleys and 15 points to Penalties. Not every attribute receives a boost however, for example Shot Power and Long Shots remain the same."
Táblázat

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1717) MdewC válasza vegitossj7 (#1715) üzenetére


MdewC
nagyúr

Törlés a kérésedre, done. :)

Valaki elintézhetné most már, hogy beléphessek én is a web app-ba. :(

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1718) Rypejakten válasza Citroware (#1699) üzenetére


Rypejakten
addikt

igazi életcélok.

(#1719) LendvaiFeri1 válasza Rypejakten (#1718) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ízlések és pofonok.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1720) Rypejakten válasza LendvaiFeri1 (#1719) üzenetére


Rypejakten
addikt

velős közhelyek.

(#1721) kicsako válasza F1rstK1nq (#1714) üzenetére


kicsako
őstag

Szerintem jol ertelmeztetek. Redditen es futheaden a cikk alatt is panaszkodnak hogy ez igy tul OP.

(#1722) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Futwizen van chem boost calculator. :C
Elég OP ez így tényleg. Pl. Dybala Hunterrel 97 pace, 95 shooting. :D

(#1723) eM'82


eM'82
addikt

Fifa-pontokért az elején nyissak TOTW napján, vagy várjak pl. október közepéig s akkor?...
Pár Jumbo packot szeretnék majd nyitni. Hátha alapon.

Közben olvasgattam a Chem lapokrol szóló kommenteket. Ha ez tényleg igy lesz, akkor IF lapoknak valóban nem sok értelme lesz. Cuadrado, Dybala-bol kis túlzással félistenek lesznek. :)

(#1724) Citroware


Citroware
addikt

Ezt nem hiszem el, hogy egy Hunter Higany gyorsabb, mint egy Basic Dybala... és még rengeteg példát mondhatnék. Kamu.

(#1725) deszkaúr válasza MdewC (#1553) üzenetére


deszkaúr
tag

köszi a válaszodat, hát utána néztem a PS4 pro megjelenése még kb. 2 hónap
addig nem biztos, hogy bírom az új fifa nélkül :K
akkor a ps4 slim már elavultnak számit?
nem érdemes beruházni rá :F

[ Szerkesztve ]

deszka

(#1726) Citroware


Citroware
addikt

Na mi van, még a TOTW se jelenik meg ma?

(#1727) F1rstK1nq válasza deszkaúr (#1725) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nem, a Slim váltja most az "elavultat", a Pro meg ugye a 4K tévék miatt lett főként kidobva, hardver tuninggal.
Slim-et simán vehetsz, ha nem bírod ki a Pro-ig, az lehet az egyetlen negatívum a Slim-nél, hogy nincs optikai kimenet, mondjuk ez nem sok embert zavar rajtam kívül. :D

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1728) elod22


elod22
senior tag

Sziasztok!
Nagy örömömre elindult a demo a mindjárt 5 éves laptopomon, így lemondtam a konzolra áttérésről egy ideig. Meccs közben stabilan 30 fps felett fut, animációknál és lassításoknál beesik 20 alá, de ez engem nem zavar. Még nem rendeltem elő, de valószínű meg fogom venni legkésőbb pár nappal megjelenés után. Origin ID-m a régi: elod22, sok itteni emberrel már barát vagyok originen, de be lehet rakni a felhasználóm az összefoglalóba.
Remélem idén egy olyan játékot kapunk, ami nem az idegeskedésekről fog szólni és elsősorban kikapcsolódást biztosít, hiszen ez lenne egy videójáték lényege. :)

(#1729) bab1987


bab1987
tag

Nekem is sikerült bejutnom. Alap packból egy Jay Rodriguez a legjobb Diamantival karöltve. A 6 maradék packkal kivárok egy kicsit.

Transfer market korlátozás is egy bug vagy így marad? :U

psn:balazsb1987

(#1730) #16514048 válasza menyhartlevi (#1722) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ez így kabaré. :DDD

Nem tudom eddig hogy működött, de én soha nem éreztem nagy különbséget chemistry lapokkal. Kíváncsi vagyok milyen lesz a gyakorlatban.

(#1731) MdewC válasza deszkaúr (#1725) üzenetére


MdewC
nagyúr

Javalsom a PS4 topikot, mindenképp írj oda és kérd ki több ember véleményét!!! ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1732) bab1987 válasza bab1987 (#1729) üzenetére


bab1987
tag

Na azóta üzemel a market is :C

psn:balazsb1987

(#1733) Citroware


Citroware
addikt

Florenzi + Anchor :C :C :C

(#1734) dracox


dracox
addikt

Mobil app mikorra varhato?

(#1735) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

The first #TOTW of #FUT 17! First IFs for @DeBruyneKev @ECavaniOfficial and Felipe Luis.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1736) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#1735) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Donnarumma +6, az kemény! :C

(#1737) Citroware válasza Kristof_94 (#1736) üzenetére


Citroware
addikt

És nem csak nála vannak nagy ugrások.

Végre hallgatnak a panaszkodókra... :R Ez az idei FUT tényleg úgy néz ki, hogy ütős lesz...

(#1738) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hoppáááá, az egyik kezdő "player" csomagból jött Niko! :)

(#1739) kicsako válasza Kristof_94 (#1736) üzenetére


kicsako
őstag

Rajottek hogy jobb mint 76os es igy javitjak :))

(#1740) bab1987


bab1987
tag

Na kinyitogattam mindent. Legjobb egy reálos Danilo.

psn:balazsb1987

(#1741) Edgar2621 válasza dracox (#1734) üzenetére


Edgar2621
őstag

Erre én is kiváncsi lennék. Várom már mint a messiást😄

XO: Gollami26

(#1742) toome1985 válasza dracox (#1734) üzenetére


toome1985
tag

Support azt mondta hogy a jatek megjelenesekor. Allitolag meghivottak mar hasznaljak. Más: nekem nem jottek at a pontok 16bol valahogy at lehet erőszakolni?

[ Szerkesztve ]

(#1743) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

ÉÉÉssssss alakul a Chelsea-m :P

XBOX LIVE: rolandinho007

(#1744) szupersanyi válasza tigomigocika (#1743) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Ezt miből és hogyan csinálod? Ilyeneket nyitottál kezdő packből?

Elnyitottam a starter packjeimet, Pjaca és Pantilimon a legjobbak... Szóval aki nyitott legalább egy 80-as játékost, az örüljön neki.

(#1745) chop


chop
őstag

Na, en errol a Web approl nem is tudtam, valszeg zacskoban toltottem az elmult evet, ezert kerdeseim vannak:

1. mi lett a tavalyi csapatommal? (valamit irt az elejen az app errol, de elkattintottam)
2. valaki mintha irta volna, hogy var a pakknyitassal, miert?
3. meddig kapok extra pakkot, ha naponta belepkedek?
4. mi ez a "Generations" menupont?

Koszi!

(#1746) kicsako válasza chop (#1745) üzenetére


kicsako
őstag

1. 16ba jatszhatsz vele tovabb, webapp mar csak 17hez lesz ott uj csapatod van 0rol
2. Mert totw alatt akarnak nyitni hogy legyen eselyuk if jatekosra
3. Amig ki nem jon a jatek. De nem csak packot ad, nekem ma 250zsetont adott. (Elorendelve tovabb is kapsz packot)
4. Idk

(#1747) Yodamest


Yodamest
addikt

Na én is elindítottam a webappot, kapott pakkokból semmi érdemleges, de legalább nem full bronzokkal kell nekikezdenem. Azért futheaden megálmodtam egy kezdő non-rare bpl csapatot, valahogy így nézne ki:

(#1748) deszkaúr válasza MdewC (#1731) üzenetére


deszkaúr
tag

azért köszi a válaszokat :K
azt fogom tenni :R

deszka

(#1749) MdewC


MdewC
nagyúr

Én még mindig balf@szkodok, nem enged be az ea... :(

Ha lesz időm, rácsörgök a supportra holnap, mert ez egyre gázabb!

Deszkaúr: PS4 topik Csak azért, hogy több infót kapj és jobban el tudd dönteni.

:R

(#1750) Citroghost: 1 hét alatt behozom, sőt, tavaly se volt ezzel gond, csak bántó.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1750) Citroware válasza MdewC (#1749) üzenetére


Citroware
addikt

Engem már a transfer marketra is beengedett, van 4700 zsetonom a nyitott és eladott cuccokból... :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.