Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Kristof_94 válasza MdewC (#17999) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Semmi gond! :D Nem is kritizálnék senkit, hisz még nekem sem sikerült az elit, bár közel jártam. Meg nem is vagyok nagy játékos, ha nem megy valami akkor begurulok és csúszok, buda ve kolléga tudja milyen. :D Valamelyik nap div1-ben játszottam egy magyar ellen, kb. 1 félidő után vittem 4-0 arányban, de végig trükközgetett a gyökérje, lőtt is két gólt, majd Eriksennel félpályánál hátulról becsúsztam és piros, de szerencsére maradt az eredmény. :D Az, hogy egymás ellen játszunk sajnos nehezen valósulhatna meg, mert ha váltanék is konzolra az Xbox lenne, mert valahogy jobban tetszik.

dejvid: Én annyira nem veszem észre a késést vagy csak már nem tűnik fel. Néha van olyan, hogy 1v1 a kapussal és nem tudom ellőni időben... Ez a gyorsulás nálam sokszor volt már. Megyek a kapuja felé, simán lehetne gólhelyzet, erre megáll a játék másodpercekre, majd felgyorsul és játékosom kiszalad a pályáról. Mondjuk ha az ellen támad az rosszabb, de gólt még nem kaptam ilyenből.

[ Szerkesztve ]

(#18002) bdave16 válasza dejvid8 (#18000) üzenetére


bdave16
senior tag

Azzal nem is. A játékom lényege a pontos időben passzolás. A delay nélkül olyan 20-21 wint éreznék magamba,de a 18at stabilan. Ha úgy lesz felveszek egyet,de inkább a meccsre koncentrálok és nem akarom,hogy bármi megzavarjon főleg egy fps droppoló felvevőprogram nem .

Kristof: az elite amit mindenki akar ebben a játékban az lett az új division 1 győzelem. 1x sikerült,de a mai napig küzdök érte :D . Faszán leírtad a nevemet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18003) sz_abika


sz_abika
addikt

Hát nekem még a birthday pack is szar lett...sima Llorist kaptam, Cuadrado és Musa akit használni tudok (mind megvolt), mindenki más SBC anyag..

PSN: xszabikax

(#18004) Kristof_94 válasza bdave16 (#18002) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jaj, most látom csak! :DDD Sajnos az ipad az ismeretlen szavakat gyakran átírja! :D
Amúgy ha már nem lesz normális totw az EA szerintem ki fog találni valamit, mert senki nem fogja lenyomni a WL-t, hogy az elitért vagy top100-ért kapjon 3 vagy 11 84 alatti játékost.

[ Szerkesztve ]

(#18005) Edgar2621 válasza MdewC (#17988) üzenetére


Edgar2621
őstag

Köszönöm szépen, a tiéd sem kutya. Tudom már beszéltünk róla, írtam többször is, de idén nem igazán számít a csapat. Legalábbis nem annyira mint az eddigi részekben. Nagyon le tudnak lassulni a játékosaim, főleg akkor ha gyengébb, nif lapokkal találkozok. Ez nálam már nem hiszti, nem idegeskedek ezen, és mondhat bárki bármit(főleg az Ea) ez valós probléma, belenyúl az ai a kelleténél jobban a meccsbe.Szóval nálam már egy kicsit manager-szerűen pörög a Fifa, rakosgatom össze a csapatom és agyalok rajta ki lenne mèg jó, adok veszek, de nem amiatt hogy ettől jobb legyen a csapatom.

XO: Gollami26

(#18006) bdave16 válasza Kristof_94 (#18004) üzenetére


bdave16
senior tag

Junius,július totsokért fog menni szerintem. Emiatt is később fog kijönni a tots szerintem. Okosan csinálva. Most consistent,bpl,bundes,serie a,ligue 1,bbva és a legjobbak. Ez 7 eléggé ellehet húzni . Augusztus meg off . Ott már készülünk az új fifára mint egy szünet az idegeskedésben

(#18007) Kristof_94 válasza bdave16 (#18006) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha lesz is tuti nem mind TOTS, az nekik is nagy veszteség lenne, mivel olcsóbbak lennének a piacon, kevesebben vennének pakkokat. Mondjuk nekem mindegy, mert júliusig semmi időm nem lesz a fifára, maximum annyi, hogy nyitok a BPL-nél.

(#18008) bdave16 válasza Kristof_94 (#18007) üzenetére


bdave16
senior tag

A szar mls arany if-ek meg senkit se fognak érdekelni.

(#18009) Kristof_94 válasza bdave16 (#18008) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nikolicsra azért befizetnék!

(#18010) bdave16


bdave16
senior tag

Az,hogy működik,hogy most be akarok lépni rányomok a playre és semmi csak tölt,majd vissza fel dobja az origint. Haverom pedig gond nélkül belépett a játékomba... Mit tegyek?

(#18011) eM'82


eM'82
addikt

bakker... online season match, 2-0s vezetés, erre 90. percben lefagy a Fifa... ha bezárom bukom a meccset. EA chat válasza: zárjam be, sajnos nem lehet meccset visszavonni. kapok 2 Premium gold pack-ot. Kösz, mintha ezzel feljuthatnék a kövi osztályba. Ez PC-s betegség csak? Érik az a konzolos Fifa őszre.

(#18012) bdave16


bdave16
senior tag

4-0 -> 4-3 egyik asztalra ledobás,másik jobb volt,harmadik egy vicc volt. Ebnyi volt a heti elite. Esélytelen...

(#18013) MdewC válasza Edgar2621 (#18005) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagyon egyet értek, tényleg így van és sok a probléma.

Amit írtál, hogyan próbálsz hozzá állni, mást nem is lehet csinálni, bár én még így is felkapom néha a vizet, hogy én is próbálom jobbára elengedni... Persze akadnak jó meccsek is, de ... Vágjátok.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18014) SzakalyAti


SzakalyAti
tag

Aki nem akar skacok deelayt, az vegyen konzolt, és normális sima mezei internetet! A wl-en is ugyanúgy simán megy, legalább is nálam. Főleg pc-n csalók is vannak, így aztán tényleg játszhatatlan sztem

(#18015) bdave16


bdave16
senior tag

Úgy döntöttem,hogy megcsinálom az elérhető "álomcsapatom" . Vélemények ? :DDD

(#18016) gabesz82 válasza SzakalyAti (#18014) üzenetére


gabesz82
senior tag

A delay és input lag nem a pc kiváltsága tudtommal.

PSN: Morfologus82

(#18017) Kristof_94 válasza bdave16 (#18015) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ezekkel bárhonnan is lőj, bemegy. :D

(#18018) toome1985 válasza bdave16 (#18015) üzenetére


toome1985
tag

Pjanic vagy Brozo helyett Marci, ő nálam jobban lő mindkettőnél és teljesen jo mindenesnek.

(#18019) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Chelsea-s Willian-ről mi a véleményetek?Érdemes megvenni?

(#18020) Edgar2621 válasza MdewC (#18013) üzenetére


Edgar2621
őstag

Persze meccs közben van amikor én is kiakadok, de a sokadik hülyeség után. Sohasem voltam az a joystick-dobálós fajta, de azért pár na ez mi a f... volt és k... anyukád elhagyta már a számat. Az utóbbi időben pedig újra a rohanós foci lett a divat és op. Mindenki egyből nyom fel mindent és rohan, sokszor nagyon nehéz védekezni ellene(elfut a védőm pozícióból, kilép lesre játszani, összefutnak embereim stb). Na szóval tudod miről beszélek, a fut 17😀

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#18021) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#18020) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ennek tipikus példája a Martial - Laca - Dembelé hármas... :D
Sprint és szlalom.

(#18022) gabesz82 válasza Sanyicucu (#18019) üzenetére


gabesz82
senior tag

Kérdezd Etaclan-t, ő ódákat fog zengeni róla :) ellenem elég sok gondot szokott vele okozni, mert baromi gyors.

PSN: Morfologus82

(#18023) Stylerr válasza sz_abika (#18003) üzenetére


Stylerr
addikt

Ezt a birthday packot honnan szeditek? Én nem kaptam egy darabot sem.

(#18024) MdewC válasza SzakalyAti (#18014) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez baromság, már ne is haragudj. Nekem PS4 van, normális Digi nettel, nem ADSL, hanem rendes széles sávú, 100 Mbps, nyilván kevesebb a garantált, de a WL-ben 10/8 meccsen késik az irányításom. Egyedül szezonban, 5 latency mellett fut jól a játék!

Plusz, a WL-ben minden ellenfelet 4 latency-vel dob be nekem, se több, se kevesebb, soha nem mozdul a csík! Persze! Seasonben meg dobálja a piros, sárga és 4 latency-s csíkokat halomra? Akkor ez mi? Perceket kell keresni az 5-ösöket.

Nekem ne magyarázza meg senki, hogy konzolon nincs daley, mert falnak megyek...

Komolyan. ;)

Ha neked így megy, akkor komolyan mondom, hogy irigyellek! Milyen neted van? :F

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18025) gabesz82 válasza MdewC (#18024) üzenetére


gabesz82
senior tag

Teljesen mindegy, hogy a te netkapcsolatod milyen, ha az ellenfélnek gagyi, de elég az is ha túl sok az átjáró köztetek. A wl latency tényleg konstans 4, és konstans a lag is. Nekem 5 sávos latency kizárólag magyar ellenfelek esetén van.

PSN: Morfologus82

(#18026) MdewC válasza gabesz82 (#18025) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nálam is leginkább magyar, román és elvétve 1-2 külföldi.

Soha nem játszottam annyi magyar ellen, mint az elmúlt két hétben.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18027) Darabokra


Darabokra
senior tag

én boxon vagyok és semmiféle gond nem volt eddig a 7 meccsemen, még a leggyakoribb begyorsulós lagg sem jelentkezett. És semmi késést nem fedeztem fel...

(#18028) MdewC válasza Darabokra (#18027) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor te is a kiválasztottak között vagy. Egyébként már simán megfordult a fejemben még az is, hogy átmegyek XBox-ra, ha kell. Még LedyGY kollégát is megkértem, hogy hadd mehessek el hozzá megnézni, hogy nála milyen a gameplay...

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18029) SzakalyAti válasza MdewC (#18024) üzenetére


SzakalyAti
tag

Hát pedig elhiheteted hogy úgy megy, sima telekom 10 megás net, azt mondták az stabilan jön majd, így ezt választottam. Volt hogy nyertem 40/38-at, ha lenne nálam is, nyilván nem sikerült volna ez... Ja és xbox one

[ Szerkesztve ]

(#18030) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Totw Cavani😆😆😆😆vègre valami.Mondjuk pipa voltam hogy az orosz liga 20k volt.( többi rangadó megvolt)De így ez haszon.Ki nyitott nagyobbat?

(#18031) bdave16 válasza SzakalyAti (#18029) üzenetére


bdave16
senior tag

Még a profik is mondjál,hogy delay van és kb.az összes.

(#18032) MdewC válasza SzakalyAti (#18029) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az durva. Ami még durvább, hogy kb. 10X jobb netem van, mint a Te DSL-ed, aminek a garantáltja lehet, hogy nincs 1 Mbps... :DD vagy akörül mozoghat és nálad nincs késés. :C

Elhiszem, hogy nincs késésed, én mindent elhiszek, sőt, a 40/38 is qrva jó eredmény, ezt nem vitatom, nem sokan képesek rá, de azért megnézném, hogy az ellenfeleidnél egy ilyen net kapcsolattal mi történik.

Szóval tök mindegy, hogy késik nálam, sajna ez az én gondom, meg másé is, akinél szintén késik, nem tudok ezzel mit kezdeni. Legszívesebben megmutatnám, bár mondom, ez senkit nem hat meg, segget lehet vele törölni. Ilyen és kész.

Lehet vádolni azzal, hogy kifogást keresek, viszont ez egy körülmény. Ami sztem baromi zavaró és idegőrlő.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18033) bdave16 válasza MdewC (#18032) üzenetére


bdave16
senior tag

Sajnos valahogy hozzá kell szokni . Az elején nekem se ment alig bírtam 11-et nyerni 25-ből,mert egyszerüen nem voltam hozzászokva,hogy később történnek a dolgok . Aztán egyre jobban sikerül így áprilisra.

(#18034) dracox válasza Stylerr (#18023) üzenetére


dracox
addikt

Ha napi szulinapi sbc-ket teljesitetted sorban (8 db) akkor ma kellett volna megkapnod az Ultimate pakkot.

[ Szerkesztve ]

(#18035) sz_abika


sz_abika
addikt

Wow, jo a tul kínálat. 50k egy 87es Balotelliert eléggé value.

PSN: xszabikax

(#18036) MdewC válasza bdave16 (#18033) üzenetére


MdewC
nagyúr

Abszolút sítus függő, hogy ki mennyire alkalmazkodik, vagy tud alkalmazkodni a késéhez.

Simán lehet, hogy aki jobban / máshogykezeli a játékosok mozgását, vagy kevesebbet passzol, vagy jobban fordul, vagy másképp, más időzítésekkel tud cselezni, azt kevésbé zavarja. Lehet, hogy csak azért mert valakinek más a stílusa, egyszerűen nem zavarja annyira.

Biztos bennem van a hiba, hogy nem tudok megfelelően alkalmazkodni, de ha később reagál a játék, mint, ahogy nyomom, én sajnos nem tudom megszokni. Nehogy már ez a játékos hibája legyen, hogy nem reagál időben az irányításra a game és ez miatt magában keresse a hibát... Egy autós játékban se szerencsés, ha később kanyarodik az autó, mint ahogy kanyarodsz... :DDD

Be is fejezem a témát, mindenkinek unalmas, örülök, ha másnak nincs, vagy tudja kezelni (jedi skill), legalább valakinek jó, a többi egyéni szoc problem. :K

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18037) Edgar2621 válasza MdewC (#18036) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ne vicceljetek már, a lag és a delay valós. Nekem 500as digi netem van itthon és kábellel nyomom Xboxon, de még nálam is előfordul. A speed lag olyan 4-5 meccsenként, de sima is szokott lenni. Biztos rossz nálam a net😀

XO: Gollami26

(#18038) Edgar2621 válasza SzakalyAti (#18029) üzenetére


Edgar2621
őstag

A 40/38 nagyon szép, mennyit nyomod? Nekem eddig 28'volt a maximum győzelmek, mondjuk 4 teljes wl után nem ős annyira rossz. Nekem sok a 40 meccs, család, barátok és munka mellett nem nagyon tudom belerakni. Pedig már 9 div1 győzelem után vagyok 45 szezonból(bár ez nem tudom mennyire mérvadó).

XO: Gollami26

(#18039) MdewC válasza Edgar2621 (#18037) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jövő héten megpróbálok benevezni én is egy 500-asra, van egy sejtésem, hogy nem lesz jobb, de nem bírok nyugodni, ki szeretném próbálni. Árban nem lesz nagy difi, pár száz forint havonta.

:R

Nyomassatok meccset SzakalyAtival és vegyétek fel, biztos jól külditek, szívesen megnéznék 1-2 ilyen minőségi meccset! :K

(9 div 1 win? Meg 40/38 win a WL-ben? Ezek elég mérvadó dolgok szerintem.)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18040) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

200k-ból milyen csapatot érdemes építeni?Hibridet vagy melyik ligábol érdemes?
Segítenétek csapatot építeni?

[ Szerkesztve ]

(#18041) evibly


evibly
senior tag

Én is elnyitottam az Ultimate pakkot, és Müller, Javi Martinez (tökéletesek lesznek a Bundás SBC-hez), Ramsey mellett Birthday Blaszczykowsky pottyant. Utóbbit nem is bánom, a Bundesliga csapatba be is fogom a dobni. A pakk többi része hulladék, töltelék, fosfondü :))

(#18042) Edgar2621 válasza MdewC (#18039) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én szívesen játszok ellene, kiváncsi vagyok hogy nyomja. 38 win az igazán mérvadó, sokan már csak wlt nyomnak, div már nem igazán számít. Én azt mondom van közöttünk 2-3 gól így látatlanban, de tanulni sohasem szégyen azt hiszem. A leírásban benne van a nevem, ha van kedved SzakalyAti vegyél fel. Tudunk dumálni is közben, majd bemondom előre mit csinálok, hátha azzal megzavarom az ellent😀

XO: Gollami26

(#18043) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Sokan játszanak még a játékkal? Úgy értem,ha most megveszem,akkor még lesznek multiba emberek,hogy jön lassan a 18? :D

PSN: joskovagyok199

(#18044) Edgar2621 válasza Vadernagyúr (#18043) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nem sokan, csak pár millió ember😀 A 18 pedig tényleg lassan jön, még több mint 5 hónap van a váltásig.

XO: Gollami26

(#18045) Stylerr válasza Stylerr (#18023) üzenetére


Stylerr
addikt

Valaki válaszolna légyszíves?

(#18046) MdewC válasza Stylerr (#18023) üzenetére


MdewC
nagyúr

Meg kellett volna csinálni a 8 db szülinapi SBC-t, alanyi jogon nem járt. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18047) Edgar2621 válasza Stylerr (#18045) üzenetére


Edgar2621
őstag

Már válaszoltak [link]

XO: Gollami26

(#18048) bdave16


bdave16
senior tag

MEGINT MEGCSINÁLTAM! Kiszoptam egymás után 4x... 10 winem van és 7 meccs hátra,megint off az eliteről .

(#18049) MdewC válasza Edgar2621 (#18042) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát le kell játszani, addig nem lehet tudni. :)

SzAti jelentkezz plz! :)

Persze csak ha van kedved.

BDave: kolléga úr! Nem úgy volt, hogy ma offolod? :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18050) Stylerr válasza MdewC (#18046) üzenetére


Stylerr
addikt

Ja, értem, köszi! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.