Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) kicsako


kicsako
őstag

Persze ertem hogy nepszeru, engem hasonlokepp a pokemon netes gyujtogetos kartyas jateka fogott meg ossze is raktam egy vilagbajnok paklit nem is volt ellenfelem :D

A problema ott kezdodik hogy sokan mas modokat ki sem probalnak. Egyik haveromnak is honapokig kellett konyorogni hogy probalja ki velunk a klubbot, aztan "huu aztaaa ez kurvajo" velemenyen volt. Remelem iden nem csak ut-t fejlesztik hanem gondolnak a tobbi jatekosra is. Nagyon sokan profi klubboznak, meg valogatottak is vannak belole. Szoval en csak remenykedek aztan ugyis csalodnom kell :(

(#52) Harcoskenny


Harcoskenny
csendes tag

Nekem csak az a kérdésem, hogy Yodamest mért várja a 17-et amikor div 10-ből is kiesik... :D
Nembaj lelkes amatőrök is kellenek :D

(#53) szami777


szami777
addikt

Nagyon várós a játék, 0. napos vásárlás lesz ebből :)
A topik ment a kedvencek közé.

Hatalmas pacsi a frostbite motorért :R

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#54) Kristof_94 válasza Citroware (#50) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is szoktam karrier módozni! :R

(#55) Yodamest válasza Harcoskenny (#52) üzenetére


Yodamest
addikt

Ádika bazzeeee :)

[ Szerkesztve ]

(#56) MdewC válasza kicsako (#51) üzenetére


MdewC
nagyúr

Több mint 10 évig karriereztem, szal így már az újítások ellenére se vonz, de érthető, h mindenkinek más jön be. :)

Harcoskenny: én úgy tudtam, hogy a kolléga div1-et nyert. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#57) Yodamest válasza MdewC (#56) üzenetére


Yodamest
addikt

Nem kell felvenni csak haver szórakozik, az imázsomat akarja lerombolni :)

Am jah PC-n nyertem div1-et, PS-en egyelőre div2-ben vagyok. Nekem PS-en nehezebbnek tűnik a játék amúgy. Gondolom mivel sokkal többen játszanak konzolon így itt több a jó játékos is, itt a div2 kb olyan nehéz mint PC-n a div1.

(#58) Yodamest válasza kicsako (#51) üzenetére


Yodamest
addikt

Ezek a klubb meg karrier mód mind offline? Tehát ott gép ellen lehet csak játszani?

(#59) kicsako válasza Yodamest (#58) üzenetére


kicsako
őstag

Profi klubb (online!): csinalsz sajat jatekost, aztan egy csapatot(vagy belepsz ismeros csapataba, esetleg beugros mod). Itt mas csapatok ellen tudsz jatszani egy jatekost iranyitva, de egy fo lehet "mindenes" aki az emberi jatekosokon kivul mindenkit iranyithat. Ha nincs mindenes akkor a tobbi jatekos bot lesz,es tudsz neki parancsokat adni a megfelelo gombokkal(lovesre ellovi, passzra neked passzol stb.). Legalabb 2 emberi jatekos kell hogy jatszhass. Akar 11e is lehettek egy csapatban (probaltam, szamomra 4-5 foig elvezetes). A jatkosod fejlodik a feladatok elvegzesevel( lojj x golt, adj golpasszt stb). 10 osztaly van ebben a modban, ertelemszeruen a 10.ben kezdesz es az elso osztaly a cel. Egyeduli hatranya ennek a modnak hogy sokan csinalnak uj csapatot a mar feltuningolt jatekosaikkal es kezdo karakterrel nagyon erezheto a kulonbseg.
Beugros mod: random osszedob 5v5be es ugy jatszod ugyan ezt. En nem latom sok ertelmet, haverokkal elvezetesebb es egyszerubb kommunikalni

Karrier (offline): egy csapatot menedzselsz, atigazolasi listat kezelsz, utanpotlas csapatot, es jatszod a csapatod meccseit. Edzokent atihazolhatsz mas csapathoz, szoval nem kotelezo egy csapatot iranyitani vegig. Roviden ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#60) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Kis érdekesség:
gameshop.hu
A super deluxe verziót már látom belinkeltétek, emellett úgy tűnik lesz egy sima deluxe 20 jumpo gold pack-el és ami a legérdekesebb, hogy a sima (standard) verzióhoz 5 draft token-t adnak.
És ezek a speciális mezek mit takarnak? Mert többesszámban írják, tehát lehet, hogy sok közül lehet választani majd egyet?

(#61) LendvaiFeri1 válasza szupersanyi (#60) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 17 Deluxe Edition;

FIFA 17 játékszoftver
20 Jumbo Premium Gold csomag (20 héten át, hetente egy) (Előrendelői ajándék)
3-Match TOTW Loan Player (20 héten át, hetente egy)
8-Match FUT Loan Player (Válassz Hazard, Martial, Reus vagy Rodriguez közül)
Special Edition FUT Kitek

FIFA 17 Standard Edition;

FIFA 17 játékszoftver
5 FUT Draft Token (5 héten át, hetente egy) (Előrendelői ajándék)
8-Match FUT Loan Player (Válassz Hazard, Martial, Reus vagy Rodriguez közül)
Special Edition FUT Kitek

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#62) Sirandrish válasza MdewC (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen. Bőven lesz idő megjelenés után is nyafogni :DDD
Viccet félretéve...egy olyan Fifas mint pl te aki évről évre megveszi..mit várna el?
Mikor lennél/lennétek elégedett/elégedettek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63) dracox válasza MdewC (#49) üzenetére


dracox
addikt

Ha UT nem lenne benne én biztos nem vásárolnám minden évben. :K

LendvaiFeri1: Nehogy véletlenül végleg meglegyen vmelyik sztár egyből ha már kipengette érte a sok ezret..elég a 8 meccs is nekik. A Jumbo pakkokról már nem is mondok semmit. :DDD :DDD miket fog dobálni

[ Szerkesztve ]

(#64) F1rstK1nq válasza LendvaiFeri1 (#61) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Ezzel kapcsolatban kérdeznék. Volt olyan PS4-es ember FIFA16-ban, aki haverjával megosztott accountra vette a 16-ot, ott csak a primary accountos játékhoz jönnek ezek a plussz ajándékok gondolom a másik partner akivel osztok az nem kapja meg? Elég evidens amúgy, de megkérdem hátha. :)

Köszi

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#65) Sirandrish válasza dracox (#63) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah bakker. Már épp azon merengtem hogy azt a packot venném
..erre tönkre tetted az egészet:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66) dracox válasza Sirandrish (#65) üzenetére


dracox
addikt

Remény hal meg utoljára, de tapasztalat, hogy milyen hatalmas nagy fogások lesznek benne.. Suárez-ből kettő is csak az Matias és argentin nemzetiség aztán társaik :DDD

(#67) Sirandrish válasza dracox (#66) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ár van már írva? Mennyivel dragabb mint a sima? Sajna telorol nem nagyon tudom megnézni.
Olyan Suarezem nekem is van, de a fogasra meg nem telik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68) kicsako


kicsako
őstag

"Besorolas alatt"

(#69) LendvaiFeri1 válasza F1rstK1nq (#64) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Fingom sincs. :DDD

(#67) Sirandrish

Ez még nem derült ki.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#70) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

csak hogy "regisztráljak" ide is... :DDD
idén sztem nem lesz előrendelés...várok 2 hónapot és -50%-kal úgy is le lesz akciózva boxon... :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#71) Stylerr válasza LedyGyuszi (#70) üzenetére


Stylerr
addikt

Én idén is előrendelem. Ez az 1 játék amit minden évben megveszek. :)

(#72) Yodamest válasza Stylerr (#71) üzenetére


Yodamest
addikt

hiába, minden évben újra meg újra vágyunk a szopásra ;]

(#73) Yodamest


Yodamest
addikt

(#74) MdewC válasza Yodamest (#72) üzenetére


MdewC
nagyúr

Máraki... :))
Bocs, de ez kapás lövésre jött. :)
No offense!
Cserébe hagylak egyszer gólt lőni! :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#75) Yodamest válasza MdewC (#74) üzenetére


Yodamest
addikt

Akkor ezek szerint tegnap óta készülsz erre a kommentre és azért hagytad azt a 3 gólt :) Tényleg, most realizálódott, hogy Handa szűzhártyáját nem sikerült bevenned tegnap. :B

[ Szerkesztve ]

(#76) Sirandrish válasza Yodamest (#75) üzenetére


Sirandrish
legenda

Uristen...te megverted MdewC kollégát? Juttasd majd kérlek eszembe hogy veled soha ne játsszak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77) Yodamest válasza Sirandrish (#76) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát most az eddigi meccseink alapján 3-2 arányban én vezetek ;] De ez ilyen SSJ 3 szintű harc (dragon ball alapismeret szükséges), tehát kis dolgokon dőlnek el a meccsek, meg kinek épp milyen napja van, miket ad be miket nem stb. Csak a stílus az ami tök különböző.

(#78) MdewC - jah 2. meccsnél 1-0 ra emlékeztem, akkor Handa nem feküdt le éhgyomorral legalább :P

[ Szerkesztve ]

(#78) MdewC válasza Yodamest (#75) üzenetére


MdewC
nagyúr

Első meccs 2-0 (3 kapufa ellen)
Második 2-1 szal vki kapott gólt. :)
De nem készültem, ilyenre nem szoktam. :)

Viszont a gól arányod nem a legjobb az 5-0 után. :) A többin majd faragok.

Amúgy stimt minden. Valóban képben kell lenni DB-ból! :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#79) Citroware válasza Yodamest (#75) üzenetére


Citroware
addikt

Akkor jövő héten te is ki vagy hívva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80) Yodamest válasza Citroware (#79) üzenetére


Yodamest
addikt

miért érzem úgy, hogy ez fájni fog? :U

(#81) Sirandrish válasza Yodamest (#77) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kenem vágom a DBZt úgyhogy értem a dolgot :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82) Citroware válasza Yodamest (#80) üzenetére


Citroware
addikt

Milyen értelemben? :DDD

(#83) Sirandrish válasza Citroware (#82) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hány értelemben fájhat egy virtuális focimeccs? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84) MdewC válasza Sirandrish (#83) üzenetére


MdewC
nagyúr

Soroljam? :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#85) Yodamest válasza MdewC (#84) üzenetére


Yodamest
addikt

ez az uccsó 6 komment minden pénz megér, ezt így azonnal az összefoglalóba be kellene tenni :C

(#86) MdewC válasza Yodamest (#85) üzenetére


MdewC
nagyúr

A PS4 tulajok most találtak egymásra, a PC-s kollégák már túl vannak ezen. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#87) Sirandrish válasza MdewC (#84) üzenetére


Sirandrish
legenda

Légyszíves :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#88) dracox válasza Yodamest (#77) üzenetére


dracox
addikt

Akkor van még hova fejlődnötök (ssj god ssj) . ;] ;] ;]

(#89) BMS


BMS
őstag

ha nem változtatnak a karrier módon idén meg sem veszem a játékot :) én csak a karrier móddal szoktam játszani :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#90) _adaml21_ válasza BMS (#89) üzenetére


_adaml21_
őstag

A karrier mód tényleg nem rossz móka, de évek óta ugyanazzal az algoritmussal működik, semmit nem változtattak rajta, és így rettenetesen unalmassá válik nagyon hamar.
Tavaly is ki akarták bökni a szemünket a nyári felkészülési tornákkal, de attól még mögötte a dolgok ugyanolyan sz*rok....

(#91) LendvaiFeri1 válasza BMS (#89) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ez kb. olyan, mint amikor anno CS-ben pakolgattam a szervereket. Aztán rájöttem, hogy azokra fel is lehet menni. Micsoda élmény volt....

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#92) BMS válasza _adaml21_ (#90) üzenetére


BMS
őstag

így van!!! nulla az egész :) ezzel az edzéssel talán nem fogtak annyira mellé de én még mindig nem vagyok kibékülve az átigazolási rendszerrel.....1 hónap mire nagyjából kikémleli hogy mennyi lehet a statja kb :D zárójelbe teszem hozzá hogy én angol 4. osztálytól kezdek :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#93) B0V9B válasza BMS (#89) üzenetére


B0V9B
tag

Szintén zenész! Hallani pletykákat hogy hozzá fognak nyúlni ahhoz is, de ebből minden évben csak annyi van hogy hozzáadnak vagy kivesznek egy bajnokságot. Állítólag most a német harmadosztályt akarják berakni majd.

Ami jó volt az elmúlt években, hogy megszerezték a licenszet az összes PL stadionhoz, valamint lehetsz szövetségi kapitány is. Bár baromi kevés a válogatott, ezért szinte mindig ugyanaz a 10-15 csapat ellen meccselsz.

(#94) BMS válasza B0V9B (#93) üzenetére


BMS
őstag

én a válogatottakkal sosem foglalkoztam :D

pedig jött állandóan a szerződés a legnagyobb klub és nemzeti csapatoktól de én végig a kicsivel vittem...csak egyszerűen 2 idény után már nem lehet normálisan igazolni mert nem fejlődnek a gépi játékosok...meg a bossman szabály miatt kb messit ingyen vihetném mert nem hosszabbítanak vele automatikusan :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#95) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FIFA 17 trailer - Ma minden szivárog. :D

Live-Die-Respawn

(#96) dracox válasza oriic (#95) üzenetére


dracox
addikt

Elég komolynak tűnik. Én már annak is idejét látom, hogy a nevesebb edzőket is vmilyen formában mutassák a meccsek alatt attól függetlenül, hogy menesztik-e év közben vagy sem. :DDD

(#97) LendvaiFeri1 válasza oriic (#95) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ez csak a karrier volt, nem? :U

(#98) szupersanyi

Szerintem ez LÉNYEGES újítás... :DDD

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#98) szupersanyi válasza oriic (#95) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Mi ez a nagy Unitedes/ Mourinhos vonal? :D Érdekes trailer, már megint el akarják hitetni velünk, hogy nagyon komoly karrier mód lesz benne, aztán végül alig lesz valami változás a mostanihoz képest. Remélem azért este mutatnak valami mást is ezen kívül.

(#99) MdewC válasza oriic (#95) üzenetére


MdewC
nagyúr

Körítés, az megint van...

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#100) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Közben le is tiltotta az EA... :(((

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.