Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) sz_abika válasza Darabokra (#19000) üzenetére


sz_abika
addikt

Pont ezen küzdök...17 csapat kész az olasz SBCből, majd megnéztem, hogy TIF Icardihoz képest nekem kulcsstatokban még gyengébb is. Kár volt a pakkokért :/

PSN: xszabikax

(#19002) Darabokra válasza sz_abika (#19001) üzenetére


Darabokra
senior tag

nem minden a stat.. TIF Icardi nekem is volt de közel sem lehet annyiszor helyzetbe hozni, mint Higuaint. Gondolom a workrate is szerepet jatszik ebben. Higany catalysttal zsenialis.

(#19003) Marchocius válasza Meghivott (#17238) üzenetére


Marchocius
tag

.

(#19004) sz_abika válasza Darabokra (#19002) üzenetére


sz_abika
addikt

En alap higanyt cseréltem pont le, nagyságrendekkel beljebb vagyok Icardival, a jumping es header nekem sokat dob a golerossegen

PSN: xszabikax

(#19005) Darabokra válasza sz_abika (#19004) üzenetére


Darabokra
senior tag

en minden meccsen fejelek golt vele kb

(#19006) HdRew


HdRew
őstag

87-es Thiago-ról vélemény valaki? Illetve 85-ös Jarstein?

(#19007) Kristof_94 válasza sz_abika (#19004) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is próbáltam már Icardit, a 89-es változatát, monthly reward volt. Tényleg jó volt, 7 meccsen 10 gólt szerzett, ráadásul olyan volt, ahol félig ezüst volt a csapatom. A skill kicsit kevés, főleg, hogy Higuain sem egy cselgép, de hozzá lehet szokni.
Ha majd lesz időm nyáron összerakok egy ilyen csapatot. Tudom nem nagy szám, de kb. erre lenne zsetonom. Nyilván függ attól is mit nyitok a TOTS-ból és mennyiért megy el. Feltéve, ha nyitok valamit. Tavaly viszonylag komoly nyitásaim voltak, hála a ligaspecifikus pakkoknak.

(#19008) Darabokra válasza Kristof_94 (#19007) üzenetére


Darabokra
senior tag

valaki meséljen már erről, amikor lesz TOTS milyen packok lesznek és milyen áron? vagy sbc lesz és az ad packot? én tavaly még nem voltam résztvevő, amikor jött. Fogalmam sincs mennyit kéne összeszedni rá.

(#19009) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Áááá gyerekek...megcsináltam a 2db Europe tour SBC-t és a legjobb játékosok 83as ratingesek voltak benne?

Vicc. Hozzáteszem kb 6 15k s pakkot is nyitottam az elmúlt 1 hétben és semmi...

PS4

(#19010) Darabokra válasza gabigyerek (#19009) üzenetére


Darabokra
senior tag

azon nem igazán csodálkozhatsz, hogy a 15k-s pack senkit nem adott 6ból. Én fél év alatt egy Aboubakart nyitottam egyszer vmi szines lap volt.

(#19011) gabigyerek válasza Darabokra (#19010) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Azt még be is nyelném...de a 2 SBC-ből kapott pakkokból ilyen Williams, Vagy Giovinco esik az már katasztrófa kategória.

PS4

(#19012) sz_abika válasza Kristof_94 (#19007) üzenetére


sz_abika
addikt

Sári amúgy jó, de nagyon durván beesett az ára, 30%-al , úgyhogy mostanság el is kezdte szórni a gólokat távolról, hogy kicsit kárpótoljon :D

PSN: xszabikax

(#19013) Darabokra válasza sz_abika (#19012) üzenetére


Darabokra
senior tag

ki az a Sári?:D

(#19014) bdave16 válasza gabigyerek (#19011) üzenetére


bdave16
senior tag

Rossz hírem van,a giovinco nem is számít annyira rossznak . Ilyen kevés és rosszabb packokból ne is remélj semmit :) .

Az Icardival nem fejre kell játszani . Labdafedezés és érkezik a cam vagy a 2 szélső .

(#19015) Garsza válasza Darabokra (#19013) üzenetére


Garsza
veterán

El Sharravy. Nekem SBC változata van meg de nálam is nagyon OP. Jobb mint 90 Dybala vagy 88 Mertens. Szórja a gólokat távolról is elég rdndesen. Még mikor a minden ellenem van akkor is.

(#19016) Darabokra válasza Garsza (#19015) üzenetére


Darabokra
senior tag

én az Allit csináltam meg, a 86os helyett a 91es van már, nem tudom mire számítsak tőle, de a 86os verziója is elég gólerős volt nálam. :D

(#19017) HdRew


HdRew
őstag

Eddigi WL nem is olyan rossz, a gameplay tűrhető.

6 meccs 5 W és 1 meccsen hátrányból (0-1-nél) connection lost.

4 hónap kihagyás után nem is olyan gáz. :D A bundes csapatom félelmetes.

[link]

Platti, Jarstein, Brooks egy állat. 4-1-2-1-2-re váltok IG, Reus a CAM, Dembélé a bal ST.

(#19018) Darabokra válasza HdRew (#19017) üzenetére


Darabokra
senior tag

komoly az RB :D

(#19019) Datsyuk válasza HdRew (#19017) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Wow! Auba hogyan jött össze? nyitottad vagy vétel?

(#19020) Lori82 válasza Garsza (#18999) üzenetére


Lori82
senior tag

Egyetértek,én az SBC-s Higuain használtam,de ilyen stattokkal nagyon sok ziccert elcseszett.

(#19021) Lori82 válasza gabigyerek (#19009) üzenetére


Lori82
senior tag

Detto.Előző hét szerdán nyitottam egy TOTW Leno és azóta kuka az összes lap.

(#19022) Garsza


Garsza
veterán

Meg kéne erősítenem a középpályám. Mert visszaálltam 4231 ről 4312 re. Sajnos hosszútávon beigazolódott hogy a Szélső CAM -ek távol vannak a kaputól, ezért ritkán kerülnek helyzetbe. Egyedül kontráknál jó hogy közelebb vannak az oldalvonalhoz.
Jelenleg Marci 89Verratti és OTW Pjanic vannak ott. Pjanicot beáldoznám, 88Mertens is megy a Piacra.
De IF Naingolant szeretném beszerezni közpályára, és ahhoz még el kéne adnom vagy TOKS Chiellinit és vissza a simát vagy SIF Bonut és vissza a simát, de nem bírok dönteni kit adjak el. Chiellóval nyernék kb 30k ahoz képest ahogy vettem Bonun buknám az adót.

Szerintetek melyiket áldozzam be?

(#19023) MdewC válasza Datsyuk (#19019) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nyitás, ráadásul piros. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19024) MdewC válasza Garsza (#19022) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem Chiellot. De csak mert belőle a sima is elég. Bonuból pedig kell az IF, de az is elég, nem kell feltétlenül a SIF.

Nekem viszont sok lett a spéci lap, 2 napja csak szenvedek a rossz eseményekkel, rég éreztem már, de vissza kell vennem.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19025) Garsza válasza MdewC (#19024) üzenetére


Garsza
veterán

Én is afelé hajlok hogy Chiello menjen.
Más: Szerinted Pjanic játszik ma este? Mert akkor az ő lapjának az eladásával várok még.

Amúgy azt sem értem hogy ezt a Naingolan lapot mért nyomja ennyire az EA elég nagy külömbségek vannak szatotkban az egyes lapok közt. Nem szoktak ennyiket emelni.

(#19026) Garsza válasza MdewC (#19024) üzenetére


Garsza
veterán

Nekem is nagyon szenvedősek mostanában a meccseim. Azon gondolkodtam már hogy minden színes lapot eladok ami eladható és építek egy sima arany csapatot. Csak sajnálom őket.
De lehet az is hogy is hogy csak túl sok nekem a másodosztály. Nehéz eldöntenem.

(#19027) MdewC
Közeben olvastam hogy a legerősebb kezdőt küldi pályára Allegri, viszont azt nem tudom mennyi igaz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#19027) MdewC válasza Garsza (#19026) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem most feltűnően volt sok hiba, ellenféltől függetlenül.

Este nem tudom, hogy játszik-e Pjanic, de ha igen, akkor 1-2 szabadot verhetne! :K

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19028) Darabokra válasza MdewC (#19027) üzenetére


Darabokra
senior tag

mikor vert utoljára szabadot? Egyébként szerintem sokat nem csinál a középpályán. Marchisioval mivan?

(#19029) Garsza válasza Darabokra (#19028) üzenetére


Garsza
veterán

Marci most kezd magára találni a sérülése után. Monaco ellen ő játszik, Khedira eltiltott lesz.

Pedig Pjanic jól tolja ebben a felállásban, Sőt volt róla olyan cikk is hogy már jobban járt vele a Juve mint ha Pogba maradt volna. Utoljára Januárban a Milán ellen lőtt gólt a kupában.

[ Szerkesztve ]

(#19030) Darabokra válasza Garsza (#19029) üzenetére


Darabokra
senior tag

ha már Pogba.. Mit várnak az emberek amikor OTW Pogbat vesznek? :D mert erre a semmire nem fog totw ba kerülni az tuti :D Juve nagy üzletet csinált vele, hozzátéve hogy Pogba azért ott nagy király volt, de ez a Juve mégis hatékonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#19031) MdewC válasza Darabokra (#19028) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nézel Te meccset rendesen? ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19032) Darabokra válasza MdewC (#19031) üzenetére


Darabokra
senior tag

nézek igen :D de én nem lennék hasraesve a montenegróitól ha Juve drukker lennék. Ma meg szerintem megcibálja az oroszlán bajszát a Gómez FC

[ Szerkesztve ]

(#19033) Edgar2621 válasza Darabokra (#19032) üzenetére


Edgar2621
őstag

A montenegróitól én sem, de a bosnyáktól már nagyon is😀 Higu remélem most már olyat domborít(vagy homorít nekem mindegy😀) hogy jöjjön az a 95ös lap.

XO: Gollami26

(#19034) Garsza válasza Edgar2621 (#19033) üzenetére


Garsza
veterán

Az ideális egy Higu tripla volna 3 Pjanic gólpasszból. :))

(#19035) Darabokra válasza Edgar2621 (#19033) üzenetére


Darabokra
senior tag

jaa igen :DD bosnyák.

(#19036) Edgar2621 válasza Garsza (#19034) üzenetére


Edgar2621
őstag

Az gyönyörű lenne, talán túl szép is. Ha így lesz meghívlak egy sörre(feltéve ha elmúltál 18😀).
Egyébként ki mit tippel(mert erre már csak tippelni lehet szerintem) mennyire mennek fel az árak most hogy vége az sbc és tottks őrületnek? Vagy esteleg még lejjebb mennek?😂 Őszintén nekem már mindegy mert így is buktam vagy 7-800ezer coint legalább( ismerős MdewC?) csak kiváncsi vagyok hogy látjátok a piac alakulását, ki hogy gondolkodik.

XO: Gollami26

(#19037) etaclan1984 válasza Edgar2621 (#19036) üzenetére


etaclan1984
őstag

Szerintem nem sok időt fog hagyni az EA raktározni, valamit megint kitalálnak :D

(#19038) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nice vs PSG
Players from Nice - Min. 1
Players from PSG - Min. 1
Ligue 1 Players - Exactly 11
Rare Players - Min. 3
Rating - Min. 80
Reward - Jumbo Premium Gold Pack

R. Sociedad vs Granada
Players from R. Sociedad- Min. 1
Players from Granada - Min. 1
Spain Players - Min 7
Chemistry - Min. 90
Rating - Min. 79
Reward - Premium Electrum Pack

RB Leipzig vs Ingolstadt
Players from RB Leipzig + Ingolstadt- Min. 2
Bundesliga Players - Exactly 11
Rare Players - Min 3
Chemistry - Min. 90
Rating - Min. 78
Reward - Jumbo Premium Gold Pack

Spurs vs Arsenal
Players from Spurs + Arsenal - Min. 4
BPL Players - Exactly 11
Rare Players - Min 5
Chemistry - Min. 95
Rating - Min. 81
Reward - Premium Gold Players Pack

Group Reward - TOTW Player

[ Szerkesztve ]

(#19039) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Csináltam az MM-et mint a villám, mert tudtam hogy zuhanni fognak az árak folyamatosan és el kell adni a totw playert, erre nyitottam egy De La Bellát.... 11 750 coin, köszi szépen :W

[ Szerkesztve ]

(#19040) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Ebbe a csapatba kit vagy kiket ajánlanátok az üres hejre vagy esetleg Rooney helyére is?

(#19041) Garsza válasza Sanyicucu (#19040) üzenetére


Garsza
veterán

Ha van elég coinod akkor Fekir PC -n kb 100k.
Lacat megcseréled Baloval és mindenki full chemen van.
Ha nincs elég akkor olcsóbbik változatot is kipróbálhatsz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#19042) Sanyicucu válasza Garsza (#19041) üzenetére


Sanyicucu
aktív tag

Köszi a tippet kipróbálom.Van coinom de max 50k szánnék rá.Esetleg valaki más?

Esetleg egy Ben Arfa?

[ Szerkesztve ]

(#19043) Garsza válasza Sanyicucu (#19042) üzenetére


Garsza
veterán

Viszont most hogy belinkelted lehet lecserélem Higut 87 Balotellire elég jó lapnak tűnik.

Ben Arfat nem ismerem, de szatok alapján gyengébb mint Fekir. Viszont Fekir megvásárlásával nem várnék túl soká elképzelhető hogy emelkedni fog az ára.

[ Szerkesztve ]

(#19044) Kristof_94 válasza vatafakk (#19039) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

TOTW Ganso, csodálatos. :D

(#19045) MdewC válasza Kristof_94 (#19038) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi!

:R

(#19036) Edgar2621: Sajna nem tudok jósolni, csak reménykedni, hogy egy picit keresek TOTGS Lacan, mert el fogom adni. Egyáltalán nem jobb, mint a SIF és csak a hátráltatást kapom.

Viszont kék Chiellot megtartom, amúgy is OP, de így... Plusz jól néz ki a lap. :)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19046) Lori82 válasza Kristof_94 (#19044) üzenetére


Lori82
senior tag

Nekem is az.Egy TOTW RB Gimenéz jött.A 4 csomagból meg a legjobb játékos egy Nani,aztán egy Costil.Most adtak le egy csomó +81-es játékost az 1 hetes TOTK-ra, erre kiszurják a szememet 80 alattiakkal.Botrány :o :((( .1 jó dolog volt ebben a Marqueeban,kerestem kb 100k-t. :)

(#19047) MdewC válasza Darabokra (#19032) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ha néznél valóban, nem csak látnál, akkor tudnád, hogy semmi baj nincs Pjanic játékával. Idő kellett neki, amíg beilleszkedik, úgy mint pár játékosnak, de most már teljesen rendben van. :)

Az év eleji formájától már nagyon messze van szerencsére és talán az alibizést is kezdi levetkőzni.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#19048) Garsza válasza MdewC (#19045) üzenetére


Garsza
veterán

PS -en mennyiért megy Laca? Filózom rajta hogy beáldozom Szandrót és veszek egyet befektetés céljából. PC -n 400k
Legerősebb kezdővel lépünk ma pályára

[ Szerkesztve ]

(#19049) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Megvettem őt.Milyen lapot érdemes tenni rá cam pozícióba?

(#19050) MdewC válasza Garsza (#19048) üzenetére


MdewC
nagyúr

Átlag 350K. A cél 420K-ért eladni.

5 nap pihenő van a BL-ig, ezért. Cél a formában maradás, nem lenne szerencsés ha a kulcs játékosok 1,5 hétig nem lépnének pályára.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.