Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) #TOTTI válasza HdRew (#3998) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem ugyanez a brazil csapatom, tavaly óta csak Juan Jesus/Teixeira/Sandro helyett lett, Gabriel/Fred/Wendell.

(#4002) MdewC válasza _adaml21_ (#3977) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem, ez "ugyan az" a javítás.

Amikor kikerült a Title update FAQ, abban is benn volt, hogy a PC az első, aztán a többi. Ez 1 éve így megy.

Elsőre:

Ami jó:
- gyorsabb lövés kivitelezés

Ami (nekem) rossz:
- ismét 16-os agyatlan turbó foci
- mindenki gyors, az egész játékmenetet felhúzták, kombinatív játéknak értelme nincs
- gyönyönyörűen pattognak vissza a leszerelt labdák az ellenfélhez

Kaptunk egy új játékot, ami szvsz rosszabb mint volt.

Tesztelem még, eddig 2 gy és 1 döntetlen, de így elbarmolni ami eddig jó volt... Welcome back 16 sprint.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4003) szeby241


szeby241
csendes tag

Na az új patch nagyon bejön eddig 3 meccs 0-6- os golarány,1 pont,nincs terület játszani,hihetetlen hogy mennyit szopat ez a játèk,ès mègis játszunk rajta.

(#4004) kisengi1


kisengi1
tag

Patch előtt 6meccs 6 győzelem, patch után 3 meccs 3 sima vereség 10gólt kaptam 3at lőttem.
Kétszer veszem el a támadótól a labdát kétszer pattan vissza elé a védőim összefutnak, kár hogy így elcseszték. Pedig olyan szépen meneteltem felfelé. Szart sem ér amit eddig játszottam. Kár

Somos Reyes de Europa

(#4005) Rypejakten válasza kisengi1 (#4004) üzenetére


Rypejakten
addikt

ez peccstől független, pc-n előtte és utána is ugyanez a rapszodikusság jellemző, nem most hullahoppra lett ilyen. majd 10 meccs múlva megint megalázol mindenkit, aztán 15 meccs múlva jön ismét a hullámvasút. ilyen ez.

(#4006) MdewC válasza Rypejakten (#4005) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tényleg több lett a visszapattanó, mint előtte. (Bár előtte is volt.)

De ez megint nem foci, ez a Fing-Pong 17...

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4007) marcess válasza MdewC (#3971) üzenetére


marcess
senior tag

Ez tényleg nem vicc, nekem is védett tizit a kapus úgy, hogy középre számítottam, mégis elvetődött és védett.

(#4008) bab1987 válasza Rypejakten (#4005) üzenetére


bab1987
tag

Teljesen igazad van. Párszor kifakadtam már itt mióta megjelent a játék.

Patch előtt is után is rendszeresen pattog vissza az ellenfélnek a labda. Ami nekem pozitívum h teljesen eltűnt az input lag és a védekezést is kordában tudom tartani végre. Bár még mindig ha olyanja van akkor szépen szétnyílik középen a védelem.

Péntek délutántól hétfő délig 17 meccsen voltam veretlen, elsőre abszolváltam a FUT Champions selejtezőt és 3 osztályt ugrottam FUT divben,

Tegnap este ismét elvágták a fonalat. Előrejáték ismét körülményes stb. stb. stb Vért kell izzadnom még a döntetlenekért is. Fel is függesztettem a játékot 1-2 napra, túl sok volt a jóból.

psn:balazsb1987

(#4009) Meghivott


Meghivott
addikt

Tegnap két dolgott állapítottam meg:
- a chem számít (nekem): 40-50 közötti chem esetén hiába lőttem gólokat, olyan szinten húzott az ág (öngól, szuper szerencsétlen gól, bennyhill-bukások) hogy nem tudtam nyerni.
- nem szabad feladni: félidőben buktam 0-3ra, vége 6-4 lett ide.

(#4010) MdewC válasza marcess (#4007) üzenetére


MdewC
nagyúr

Én se vicceltem, amikor azt írtam, hogy többet nem kell vetődni akkor.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4011) zarakisan08


zarakisan08
tag

Pedig kezdtem örülni, hogy végre kis területen is működik valamennyire a kis rövid passzos játék, 16 is az elején azért tetszett nagyon mert nem csak a pace dominált, de most megint arra kezdünk el haladni. Nem értem miért jó ez... Ok nem vagyok egy nagy játékos, de 3 meccs alatt tényleg feltűnő mennyire visszapattognak a labdák a támadóhoz, és megint csak mennek a speedstereknek az indítások. Remélem tudok majd alkalmazkodni ehhez a játékhoz...

(#4012) toome1985


toome1985
tag

Nem tudom mi bajotok a játékkal. Handi ugye nincs... Az is egyertelmu hogy ha nem nalam, nem a palyan kivul es nem épp az égben száll a labda akkor esélyes hogy az ellenfélnél lesz. Sprinthuszárok? Hát a 90es futásu szelső bizony lefutja a 80as futasu vedőt legfőgképpen ha helyzeti előnyben van. Ez ilyen. Az életben is ez történik nem? Félretéve a viccet. Ez egy pénzeszsák az EA-nek. Nem gondoljátok hogy majd a két szép szemetekért elállnak az üzletpolitikájuktól. Megkapod a mézesmadzagot az elején, jönnek a csalodások invesztálod a pénzt a jobb játék reményében és meg is jöttünk. A hiszékenyeknek és reménykedő tudatlanoknak köszönhetjük eme csodás gameplayt.

[ Szerkesztve ]

(#4013) MdewC


MdewC
nagyúr

Hát 6 meccsre volt energiám, nem sok, de most ennyire futotta.

1 döntetlen Tigo kollégával, simán kikaphattam volna, nem tudtam, hogy mire számítsak a patch után.

Aztán 4 win, 1 vereség, sajna megszakad mostanában a Digim, de valószínűleg azt is megnyerem.

2 jó dolog:
- lehet cselezni
- lehet időben lőni

Gyorsult a játékmenet, ami nekem nem tetszik, nem élvezem annyira a meccseket, több a ping-pong eddig, mint amit korábban tapasztaltam.

Lehet, hogy feküdni fog a játék így is, de a javítás előtt jobban élveztem a meccseket.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4014) vegitossj7 válasza MdewC (#4013) üzenetére


vegitossj7
addikt

Akkor próbálj meg egy weekend league-t csinálni. Az még mindig input lagos. Még a kvalifikáció sem megy nekem, és majdnem 50%-os a W/L statom... Eddig jó ha 5% volt. :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#4015) 77Guba válasza MdewC (#4013) üzenetére


77Guba
aktív tag

Szia! Cam pozícióba kit ajánlanál Serie A-s keretbe? Most Perisic van, aki nagyon jó volt RF-be, de amióta felállást váltottam ő van ott, de valahogy nem az igazi, de csak lehet azért, mert általában a szélső játékot erőltettem... Tottinál nagy probléma lehet a sebesség?

[ Szerkesztve ]

(#4016) bab1987 válasza 77Guba (#4015) üzenetére


bab1987
tag

Szia! Bár nem engem kérdeztél de fillérekért egy próbát megér Sosa, kicsit drágábban Banega. Nálam egymást váltogatják, nagyon bejött mindkettő.

psn:balazsb1987

(#4017) Meghivott


Meghivott
addikt

Az új SBC nem volt nagy kihívás. Cserébe semmit nem adott.

(#4018) 77Guba válasza bab1987 (#4016) üzenetére


77Guba
aktív tag

Köszönöm szépen!

(#4019) bdave16 válasza Meghivott (#4017) üzenetére


bdave16
senior tag

Nekem IF Valenciát :D 40k-ba el is ment :D .

(#4020) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#4014) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nekem be sem tölt az UT, ezért nem is tolom. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4021) MdewC válasza vegitossj7 (#4014) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nincs rá csapatom, majd talán csütörtökön, követelmények nélkül. De gondolom, hogy nem az igazi. :(
Plusz nálam az is gond lesz, hogy jön majd pár jobb formában lévő játékos, akivel meggyülik a bajom... Bárcsak megbékélnék a javított játékmenettel, mármint, hogy újra tetszeni fog...

Guba: Nálam fontos a pace CAM-be, így Niang van ott. +3 pass és phy lappal. Ha van coin, akkor Dybala, ugyan ezzel a lappal. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4022) Rypejakten


Rypejakten
addikt

srácok, van olyan, aki tud ajánédkozni PC-n klubátnevezős itemet? nagyon meghálálnám.

(#4023) 77Guba válasza MdewC (#4021) üzenetére


77Guba
aktív tag

Köszi, mivel azt veszem észre, hogy gyorsult a játék, most Niang ST-ben van, megvettem Banegat, az első meccsen az ő góljával nyertem 1-0-ra,ügyesnek tűnik, Dybala lesz az tuti, majd ha olcsóbb lesz. Olyan szinten tűnik gyorsabbnak a játék, hogy el is adtam Naingolant, és Cuadrado CM-be a helyére, eddig nem bántam meg, mert elől meghúzza, hátra meg visszaér.

(#4024) HdRew


HdRew
őstag

Ez az új patch egyszerűen rossz.

Tegnap egész jó kombinatív játékot tudtam játszani, jól mozogtak a játékosok is, ma semmi, persze így is jönnek a W-k, de kicsit 16-os feelingje van, cselezhetünk megint orrba-szájba, amit mondjuk szeretek, de valahogy ez a sokpasszos játék jobban illett magához a focihoz is. (Mintha nehezebb lenne kihozni a labdát.)

Pace is back hivatalosan is azt hiszem, 2 felállást játszottam a 16-ban, 4-3-3 (5)-öt a Serie A-val, 4-1-2-1-2 (2) pedig a franciákkal való játékom során.

Próbáltam a 17-ben a 4-1-2-1-2 (2)-t, de haszontalan, mindenki jön majd a szélvészgyors szélsőkkel.

(#4025) Rypejakten válasza HdRew (#4024) üzenetére


Rypejakten
addikt

én őszintén nem értem ezt, a patch előtt is full ugyanez volt a szitu PC-n, papíron nem is csináltak semmit a játékmenettel, én sem érzem másnak, előtte is szét lehetett futkosni a mezőnyt, ha valakinek arra állt fel, meg most is megvan ez opcióként.

vagy konzolon játszhatóbb volt eddig? erre tudok csak gondolni, mert a getdizzy által küldött streamer srác konzolos gameplay-e kb olyan vajsima volt, mint a demo.

(#4026) 77Guba válasza HdRew (#4024) üzenetére


77Guba
aktív tag

Neked is két szélvészt kell tenned a középpálya két szélére... :)

(#4027) MdewC válasza Rypejakten (#4025) üzenetére


MdewC
nagyúr

Rohadt jó volt a játékmenet, most meg minden olyan gyors mint a 16-ban... Nem olyan vészes, de nekem jobban tetszett.

Nem mondom, hogy annyira rossz, de újra tanulni kell.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4028) LendvaiFeri1 válasza HdRew (#4024) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Az input lagnál nincs rosszabb.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4029) HdRew válasza 77Guba (#4026) üzenetére


HdRew
őstag

Igen, már megtettem az első kb. 2 meccs után, amikor 41212 (2)-t játszottam.

Boufal - Musa - Oxlade a BPL, Felipe Anderson - Taison - Lucas pedig a braziloknál nálam.

De ennek így semmi értelme. Addig passzolgatok középen, míg a szélsőm teret nem nyer, és ki lehessen őt ugratni. Ezt megteszem, aztán vagy sikerül csellel vele bemennem lövésig, vagy bepasszolom. Na most ezt én nem nevezném olyan hű de nagy játéknak. :D Lényegében egy jó védekezéssel hozni tudod a W-ket, mert 10x alaphangon el tudsz futni, és a nagy számok törvénye alapján egyszer csak összejön egy jó támadás, ami góllal ér véget. :)

(#4030) 77Guba


77Guba
aktív tag

Érik Buffonnak az IF...

(#4031) _adaml21_ válasza 77Guba (#4030) üzenetére


_adaml21_
őstag

IF biztos nem, max MOTM, de azt meg a kiesése szakaszban szokták osztogatni.

(#4032) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Tippjáték?
Kiket vártok a holnapi TOTW-be?

PSN: OldSlowhand74

(#4033) mashroom


mashroom
csendes újonc

Én komolyan nem értem már ezt a kibasz*tt játékot....23 meccs alatt 2 gólt rúgtam mondanom sem kell hogy az összes lose...egyszerűen tehetetlenek a támadások bárhogy próbálkozom, 10-20 16oson belüli kapuralövésből nem találok egy gólt sem persze ellenem 3 kapuralövésből kettő gól lesz, távol állnak tőlem az összeesküvés elméletek de ez már kezd gyanus lenni, 15 óta egy accal játszom az összesben 1 oszályig vittem simán..volt néha ilyen 3-4 meccses vereség széria de 23 meccs ez valami elképesztő...

(#4034) 77Guba válasza Aguinaga (#4032) üzenetére


77Guba
aktív tag

Dzekot én biztosan...Bár annyit nem tudnak javítani rajta, hogy az jó legyen... :-)

[ Szerkesztve ]

(#4035) MdewC válasza 77Guba (#4030) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagyokat védett az öreg mester. :) Egy élmény volt.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4036) Casti98


Casti98
tag

Nekem ami tetszett eddig a 17be azt ez a patch mindent tonkretette,fu de elment a kedvem tole,semmi mozgas,eddig olyan jol lehetett jatszani a labdaval most meg allnak a jatekosok,miert EA miert???Inditas megint nuku!

[ Szerkesztve ]

"Je ne regrette rien..."

(#4037) Rypejakten válasza Casti98 (#4036) üzenetére


Rypejakten
addikt

srácok ez nem a patch hibája!! valszeg a patch-csel jött a hendihullám, kb. 6-10 meccs és minden megfordul, mindenki bemozog területbe, én most épp ezt a korszakot élem, a "mellékhatása", hogy minden lövésből gól lesz.. előző előtti meccsem 6-5, az előző meg 4-4 lett, úgy, hogy Barzagli meg Smalling voltak hátul, nem kutyaütők.

(#4038) HdRew válasza MdewC (#4035) üzenetére


HdRew
őstag

Talán a valaha élt legjobb kapus. (Visszavonulása után remélem kap majd egy szuper legend kártyát.)

(#4039) Citroware válasza HdRew (#4038) üzenetére


Citroware
addikt

Hát azért ez túlzás. :)) Én ha sorrendeket állítanék fel, nem nagyon volt olyan időszak, amikor ő lett volna a világ legjobb kapusa. 2000-es évek elején Kahn jobb volt, utána Casillas, aztán most meg Neuer.
De a top 3-ban ott volt mindig. :))

(#4040) Rypejakten válasza Citroware (#4039) üzenetére


Rypejakten
addikt

Casillas meg Kahn Buffon cipőjét nem köthetnék be, Neuerrel nem vitatkozom.

(#4041) Citroware válasza Rypejakten (#4040) üzenetére


Citroware
addikt

LOL szerintem meg Buffon nem köthetné meg övékét. :DDD
Most attól függetlenül, hogy az egyik kiöregedett, a másik meg tönkrement, fénykorukban jobbak voltak szerintem, meg a mindenféle szavazáson alapuló díjak szerint is.

Gyakran túléltetik azt, aki régóta egy csapatnál van vagy nagyon idős és még nem vonult vissza meg stb. (Totti is mennyi istenítést kap)
Pirlón is jót nevettem anno, mennyire szopkodták, pedig amikor a fénykorában volt, még akkor sem volt a világ 3 legjobb középpályása között ő sem, azután meg főleg nem.

[ Szerkesztve ]

(#4042) MdewC válasza Citroware (#4041) üzenetére


MdewC
nagyúr

Több tiszteletet a valaha volt legjobbról.

Bár tőled elnézem, tudom, hogy nem vagy teljesen tisztában ezekkel a dolgokkal.

Bár örömmel törölném ezt a szemétláda kommentedet, amit Pirloval kapcsolatban megengedsz magadnak. De nyugodtan égesd magad.

Mert a Liverpool tele volt jobbnál jobb, nagyobbnál nagyobb tehetségekkel. Szánalmas.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4043) Citroware válasza MdewC (#4042) üzenetére


Citroware
addikt

Én a saját csapatomban Gerrardot (szerintem nem kell bemutatnom) is simán padra küldtem volna jó párszor már a vége fele, hazai nevelés (ami nem mondható el pl Buffonról) és hazai legenda ide vagy oda, sok történet meg tapasztalat ide vagy oda, a színtiszta teljesítményt nézve néha lassú volt már ebbe a 'poolba. Én csak realista akarok maradni, mindig túlistenítik azt, aki már idős meg sokat lehúzott egy csapatnál, akkor is, ha a teljesítménye a közelében sincs már a csúcshoz, de még egyesek fénykorukban sem voltak az élmezőnyben, mégis istentiszteletet kapnak idős korukra.

[ Szerkesztve ]

(#4044) MdewC válasza Citroware (#4043) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nálam most vágtad el magad egy jó időre, elfogyott a türelmem, pedig számtalanszor megkértelek, hogy hanyagoljuk a témát. Nem érdekel a véleményed, pedig sokszor "elnéztem" dolgokat, pozitívan álltam hozzád. Azt csinálsz amit akarsz, innentől ignorálom a hozzászólásaidat és játszanunk sem kötelező. Köszi.

Ezt a témát zárjuk le, semmi köze a fórumhoz. Kérlek ne válaszolj, ha csak nem a FIFÁ-ról írsz. Másnak itt helye nincs, bár megint kifejtetted a véleményed egy olyan dologról, amit már mindenki tud, de senki nem kérdezte. 1 dicséret hangzott el és ez lett a vége. Néha el lehetne viselni ha nem egy angol csapatot emelnek ki.

Számtalan jó BL meccs volt ma is, inkább az jött volna fel...

(A stílus maga az ember.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4045) Citroware válasza MdewC (#4044) üzenetére


Citroware
addikt

Most ha ezt nem Buffonról mondom el, hanem Tottiról vagy akárki más öreggel példálóztam volna, ugyanaz lett volna a mondandóm lényege de akkor fogadni mernék hogy nem botránkoznál meg, csak azért teszed, mert éppen Juve játékosról volt szó akit nem én hoztam fel.

[ Szerkesztve ]

(#4046) Rypejakten válasza Citroware (#4041) üzenetére


Rypejakten
addikt

Kahn jól helyezkedett, de technikailag képzetlen volt, és sosem volt olyan tehetséges, mint egy Neuer vagy Leno. az ő előnye a hosszú távon fenntartott fizikai teljesítménye volt - mentálist nem is említeném, ezek a bolond, üvöltöző kapusok nálam a vicc kategóriát súrolják.
ezen meg mindig kacagnom kell, elment gyufáért a srác. :))
Casillas jól röpködött, de ő pont bravúrkapus volt, abban az időben, amikor a Real all attackban volt, védekező erők nélkül a Galaktikusokkal. 5 meccsenként folyamatosan 10 védés, aztán egy potya.
de ő közelít.
Neuer a tökéletes kapus, ha nem ragadtatja el magát, és játszik középhátvédet, de kvalitásait tekintve csak a technikai képzettségében van Buffon előtt.

a Tottis-Pirlos részre inkább nem is reagálnék, szomorú, hogy nálad a foci egyet jelent a fifa karrier móddal.

[ Szerkesztve ]

(#4047) Citroware válasza Rypejakten (#4046) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem De Gea jelenleg a világ második legjobb kapusa (Neuer után) és amiket véd az elmúlt 1-2 évben, ő is említést érdemel...

BTW a játékban is ő a második legjobb. :))

(#4048) 77Guba válasza Rypejakten (#4037) üzenetére


77Guba
aktív tag

Vazze, én meg azt hittem fejlődök.. Harmadszorra vágtam neki a 6. divíziónak, és ma simán feljutottam, pedig a legdrágább embereim el is adtam. Igaz ma jól működött az elfutunk a szélen szisztéma...Mondjuk én csak 1-2 gólos meccseken nyertem...

[ Szerkesztve ]

(#4049) kicsako válasza Citroware (#4047) üzenetére


kicsako
őstag

Sokat nem szamitanak a jatekbeli ratingek. Dybala is a 2. Legjobb csatar olaszban ingame, kozben a gollovolistan a top10ben sincs iden :)) Tavaly is minden 3. Golja 11-es volt.

(#4050) balisz válasza Citroware (#4047) üzenetére


balisz
senior tag

Neuer-nek is az a mázlija hogy a világ legjobb csapataiban játszik, de így is sikerül azért párszor egy évben a semmire kirohannia vagy benéznie egy beadást, ennek ellenére a megítélése nem változik. Buffon-nak volt 2 rossz meccse az elmúlt 2 évben, máris azt kell magyarázni kik jobbak nála. Mégis mi ebben a logika? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.