Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) MdewC válasza eM'82 (#750) üzenetére


MdewC
nagyúr

Messinek mindig 4* skill-je volt, semmivel se lesz kevesebb, mint korábban.

M/M? Most vagy öregszik, vagy kevesebbet mozog... (jobban megjátszható lesz, ha igaz a jobb passz rendszer, akkor nem rohan annyira előre, jobban megjátszható lesz, a sebessége meg bőven elég lesz arra, hogy a BEAST FC leigazolja...)

:))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#752) _adaml21_ válasza MdewC (#751) üzenetére


_adaml21_
őstag

Messi eddig M/L volt, szóval ez előrelépésnek tekinthető :)

(#753) MdewC válasza _adaml21_ (#752) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor helyesbítek, tiszta box-to-box kp lett... :DDD Már nem kell sok, hogy a védekezésbe is besegítsen. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#754) MdewC


MdewC
nagyúr

GIGI rating 99

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#755) hajbel


hajbel
addikt

Haver véleménye:
"Én 4 meccset játszottam összesen. A kapusok nem védenek mindent. Sokkal könnyebb volt gólt rúgni mint 16-osban. Próbáltam a csavart rúgást is messziről az is bement world classon vagy legendary-n. Nem ütköztek össze a jatekosaim de mondom én csak 4 meccset játszottam.

Az tetszett benne a legjobban, hogy tudtam szerelni Ronaldót simán, nem pattant vissza hozzá a labda. Vagyis csak egyszer amikor nem szereltem tisztán, de ez belefér bármilyen valószínűsegszámitás szerint. A váltás is jobb volt, nem volt vele annyi problémám mint a 16-osban. A passzolás sokkal jobb. K*rva jókat lehet passszolgatni, nem érnek oda ha csak egy kicsit messzebb passzolod. A játékosok nagyon jól mozognak. Meg lehet védeni a labdát könnyebben meg az AI mintha intelligensebb volna, szépen ki lehet építeni a támadást. Előre szaladnak maguktól. Na a beadás/fejelés az mintha nehezebb volna, a beadás miatt. Kicsit más mint az előzőkben és nem volt időm belejönni. Nem is kell ugranod ha jól beadod. Csak be is kell azt úgy adni. A szöglet beadás az egész más, nem sikerült gólt fejelnem, gyakorolnom kell azt még, vagy túl nehéz, túl sok mindenre kell figyelni egyszerre meg gyorsan nyomkodni. Egyszerre kell nyomni hogy hova miközben a cél mozog, meg milyen erősen. Ez érvényes a 11-esre meg a szabadrúgásra is. Több opciód van a rúgás módra, de nehezebb kivitelezni. A grafika is javult."

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#756) MdewC válasza hajbel (#755) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hasznos infók, sztem mindannyian vmi ilyesmiben bízunk. :)

Köszi a híreket!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#757) dtrms


dtrms
aktív tag

Olyan összefoglalója nincs valakinek hogy a workratek in-game hogyan működnek ?
Vagy röviden nem tudná valaki leírni nekem ?

Most ilyenre gondolok, amit fentebb olvastam, hogy ha nem H/x a wr, hanem M/x akkor jobban használható kis passzos játékra !??

Ezt azért ide, a 17-es fórumba írom, mert akkor ezek alapján tervezgetném a kezdő csapatot.

+ arról van infó, hogy mikor kerül ki a teljes adatbázis? Futheadre

(#758) _adaml21_ válasza dtrms (#757) üzenetére


_adaml21_
őstag

Tavaly szeptember 6-án jött ki a teljes adatbázis.

A Workrate-ekről meg én is szívesen várnék egy frankó összefoglalót, amit az összefoglalóba is berakhatnék! :)

(#759) dtrms válasza _adaml21_ (#758) üzenetére


dtrms
aktív tag

Találtam pár oldalt, ahol le van írva. Mindjárt elolvasom és lefordítom, meg összeszedem rendesen.

WORK RATES:
Azért fontos nagyon, mert sok esetben a nem megfelelő WR miatt elhagyják a pozíciót a játékosok.
Például, ha egy csatárnak magasabb a védekező értéke, akkor sokat fog visszalépkedni és nem lehet rendesen indítani, mert sokszor beragad majd hátul vagy ha egy védőnek magasabb a támadó értéke, akkor jobban nyomást fog gyakorolni a mezőnybe és sokat fog felfutni, így hátul kevesebben lesznek, ha esetleg nem ér vissza. A másik fontos eset, hogy a védő párosoknak nem jó ugyan olyan WR-tel rendelkezni. Legrosszabb az ha mind a kettőnek magasabb a támadó értéke, mert akkor sokszor lesz üres a helyük.

H/H - Támadásban is és védekezésben is maximálisan megpróbál majd helytállni, ezért ebben az esetben nagyon fontos, hogy nagy stamina-ja legyen, mert sokat fog futkározni. Veszélye, hogy a posztját sokszor elhagyja.

H/M - Inkább a támadásban segít, jobban beindul a labdákkal, illetve nyomást helyez támadásban, azonban a védekezésből is kiveszi a részét.

H/L - Csak támadásban hasznos és nem védekezik. Például ha csatár, akkor az összes labdára beindul, de nem fog visszalépni egyáltalán. Vagy ha szélső akkor fent marad sok esetben és nem lép vissza (pl ha szélső hátvéd, akkor is sokat jár majd fel és fent tud ragadni.)

M/H - Támadásban próbál segíteni, megy a labdákra/labdákért, de inkább a védekezésben veszi ki maximálisan a részét.

L/H - Csak a védekezésben vesz részt.

Posztokra lebontva:
ST: Legjobb a H/M vagy H/L, mert ezekkel megpróbál minden labdára beindulni és úgy helyezkedni, hogy megjátszható legyen. Ha H/M, akkor vissza-vissza lépked valamennyire, hogy a passzjátékba is beszálljon, de ha H/L, akkor inkább csak az indításokra vár és nem hogy védekezni nem lép vissza, de nagyon a passzolgatásba se fog beszállni. Jó még az M/L wr is, mert ezzel kicsit hátrébb helyezkedik el, hogy beszálljon a passzjátékba, de védekezni nem fog és a magasabb támadó érték miatt be is lehet indítani. Csatároknál inkább visszavont pozícióban érdemes a H/H wr-t használni, tehát CF vagy CAM pszton.
Kerülni érdemes: bármelyik olyan játékost, akinek a védekező értéke nagyobb.

LW/RW: Itt a leghasznosabb a H/L, de ez már játékstílustól is nagyon függ. A H/L esetében fent marad és bármikor megjátszható, csak utasításra (instruction) fog visszalépni viszont még így se száll be rendesen a védekezésben. A H/M esetében visszalépked labdákért és beszáll a passzjátékba, de várja az indításokat is és bármikor indítható. A H/H is nagyon jó tud lenni, csak akkor figyelni kell arra, hogy a két szélen különböző wr legyen, mert előfordulhat, hogy mind a ketten hátul maradnak; valamint egy 85+ stamina kell hozzá. (plusz: ha valamelyik szélső H/H wr-es, akkor nem jó ugyan arra az oldalra olyan szélső védőt tenni, akinek a támadó értéke H, mert felborulhat a rendszer és előfordulhat, hogy kontráknál pl a védő lesz feljebb és ő indul be).
Ha a védekező értéke magasabb egy szélsőnek, akkor azok hátrébb fognak helyezkedni és beszállnak teljes mértékben a védekezésbe.

CAM: H/L, H/M és M/M az elsődlegesen ajánlott, mert így még a védekezésbe is beszáll, de inkább a támadásokat fogja segíteni. A H/H érték esetén fel alá fog futkározni, tehát érdemes a középpályát (és a csatárt esetleg) hozzá hangolni, hogy ne legyen üres a posztja. Tehát a csatárnak ne L védekező értéke legyen és/vagy a középpályán legyen olyan aki vissza lép (tehát nagyobb védekező érték) és olyan is aki esetleg felfuthat a helyére (nagyobb támadó érték).

CM: Itt a legjobb a H/H, mert akkor mindenbe beszáll. És a középpályások esetében nincs az, hogy a csatár vagy a védő helyére fut be 'H' értékkel. H/M esetén inkább előre fele fog játszani, M/H esetén pedig inkább védekezni fog majd. Ami még működhet, de nem érdemes erőltetni, az az M/M, ez már kicsit "lustább" és nem túl aktív középpályán. Passzolgatós játékhoz jó lehet, de akkor mindenféleképp hozzá kell igazítani a többi játékost.
Kerülni: bármiféle "L" értéket kerülni kell. Ha a támadó érték "L", akkor nem fog egyáltalán feljátszani és ha a védekező érték "L", akkor pedig a védekezésből nem veszi ki a szerepét.

CDM: Itt a legjobb az M/H vagy L/H. A lényeg hogy a védekező értéke legyen magasabb. Nyilván az a legjobb ha ez "H".
Kerülni: "L" védekező értékkel rendelkező játékost, de gondolom ez azért egyértelmű : )

CB: Ez egy elég összetett helyzet, ugyanis párokban érdemes gondolkodni. Két azonos wr-tel rendelkező CB-t nem érdemes használni, mert akkor ugyan úgy fognak mozogni és helyezkedni, tehát ha az egyiket kijátszotta az ellenfél, akkor lényegében mind a kettőt kijátszotta. Legjobb az L/H vagy az M/H, de nagyon jó tud lenni az M/M is. Az L/H esetében egyáltalán nem vesz részt a támadásban, tehát mindig hátul marad a helyén. Az M/H-nál pedig előre fog néha lépkedni beszállni a passzjátékba, de mindig visszaér majd. Azért érdemes a különböző érték, mert ha mondjuk mind a kettő L/H akkor az a két játékos végig hátul marad és egyrészt nem szállnak be a játékba, másrészt nem fog az egyik egy sorral feljebb szerelni, tehát végig egy vonalban maradnak így ha az egyik mellett elment az ellenfél, akkor már nem marad mögötte védő és csak utána futni tudnak ketten is. DE ha az egyik L/H és a másik M/H, akkor az M/H feljebb fog helyezkedni, hogy várja a passzokat, ezért ha az ellenfél támad, akkor ő egy sorral feljebb fog elkezdeni védekezni és ha el is mennek mellette, utána még ki kell játszani azt aki végig hátul volt, tehát az L/H értékűt, viszont ő feltudja tartani addig amíg a másik is visszaér.
Kerülni: azokat, akiknek a védekező értéke alacsonyabb mint a támadó. És érdemes kerülni a H/H védőket is, mert akkor nagyon sokat fog előrelépkedni és lényegében a CDM posztján fog játszani. Olyan rendszerben azonban jó lehet, ahol 3 CB van hátul (ebben az esetben akár nagyon hasznos is lehet).

LB/RB: Ezen a poszton a leghasználhatóbb a H/H vagy M/M, mert akkor ugyan úgy fogja végezni a két feladatát. De ez a poszt is nagyon játékfüggő. Például ha valaki hátul tartja őket, akkor érdemesebb az hogy nagyobb legyen a védekező értéke mint a támadó, hogy ne fusson fel csak úgy, az utasítás ellenére. Ebben az esetben akár az L/H is jó.
H/M esetén inkább felfelé fog játszani, és nem biztos, hogy egy kontránál időben visszatud érni a posztjára.
Kerülni: H/L, ugyanis akkor sokszor előfordulhat (elő is fog fordulni sokszor!), hogy fent marad és nem lesz a helyén senki vagy ami még rosszabb, hogy a CB kifut szélre....ezzel pedig borul is az egész védelem.

Persze mint mindenben itt is vannak kivételek, és lehet hogy a WR ellenére teljesen máshogy fog viselkedni egy játékos, szóval azért érdemes próbálgatni olyanokat is aki nem az adott posztra legalkalmasabb WR-tel rendelkezik.

Remélem ez egy elég jó és részletes leírás és tudjátok majd használni ti is.

(#760) _adaml21_ válasza dtrms (#759) üzenetére


_adaml21_
őstag

Köszi, ez így elég jó, bele fog kerülni az összefoglalóba. :)
Az elmúlt 1 napban (amíg nem volt PH) amúgy nem sok minden történt, kiderült néhány 5*skiller valamint néhány új Legend lapja.

(#761) Citroware válasza dtrms (#759) üzenetére


Citroware
addikt

Viszont ha van 3 CB, és 2 Wingback, máris más a helyzet, oda akár mehet a H/L vagy H/M, és némely körülmények között bizony igencsak jól működik ez a felállás, bizonyos játékosokkal.

:R Florenzi :R

[ Szerkesztve ]

(#762) dtrms válasza Citroware (#761) üzenetére


dtrms
aktív tag

Ott van az is! :) A "kerülni" rész legutolsó mondata.
De ezt egyébként én csak lefordítottam, szóval akinek van hozzáfűzni valója az tegye meg, mert ezeket nem tapasztalatból írtam.

Az EA forumán találtam, ha jól emlékszem.

Szerk.: vagy te most a szélső védőkre értetted?
Mert szélső védőknél én pl úgy játszom, hogy mindig fent vannak, szóval az akár a kétvédős rendszernél is tud működni, de akkor gyorsak kell legyenek, hogy visszaérjenek és manuálisan kell őket visszafuttatni. (Legalábbis én ezt tapasztaltam).

[ Szerkesztve ]

(#763) Citroware válasza dtrms (#762) üzenetére


Citroware
addikt

Igen, a szélsőkre értettem. 2 CB-vel elég kockázatos, de 3-mal nagyon stabil.

(#764) dtrms válasza Citroware (#763) üzenetére


dtrms
aktív tag

Sok gólt is kapok :D :D :D

(#765) Citroware válasza dtrms (#764) üzenetére


Citroware
addikt

Amúgy az nem baj, ha minden meccsen kapsz csak emiatt egy gólt, ha lősz csak emiatt kettőt, márpedig könnyen megeshet. :DD

(#766) MdewC válasza Citroware (#761) üzenetére


MdewC
nagyúr

Neked vmi Florenzi fétised lehet. :DDD Nem baj, legalább van 1 olasz, akit csípsz... :)

Jól lehalt a PH bakker... :))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#767) Citroware válasza MdewC (#766) üzenetére


Citroware
addikt

Most már csak ezért, fogom vele adni neked, ha egymás ellen toljuk. :C

(#768) MdewC válasza Citroware (#767) üzenetére


MdewC
nagyúr

Róla fogok beadogatni... ;) (Hozzáteszem jó játékos, picit több fizikát elbírna IG, amúgy RL nincs rá szüksége.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#769) Rypejakten válasza MdewC (#768) üzenetére


Rypejakten
addikt

fizika az oké, magasság a minden fifában. lehet 99 phy is, ha csak 175 magas, viszont ellentétes esetben egy 190 magas játékos 40 strength-tel is megold mindent.

(#770) MdewC válasza Rypejakten (#769) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tévez vitatkozik. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#771) dtrms válasza MdewC (#770) üzenetére


dtrms
aktív tag

(#772) MdewC válasza dtrms (#771) üzenetére


MdewC
nagyúr

De ez nem fifa skill. :P

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#773) Citroware válasza MdewC (#768) üzenetére


Citroware
addikt

A 16 heti frissítésekben 10-et növekedett az erőssége, 58-ról felment 68-ra, de a FUT januári update-ben nem annyira jó, mint az alapjátékban (csak 62), de a lényeg, hogy valószínűleg a 17-re már meg fogja kapni a 68-at, az is valami, sőt, ha a tendencia folytatódik (márpedig jó szezonja volt), lehet hogy az összértéke felmegy 79-ről mondjuk 81-re, az erőssége meg talán lesz 70-es is.

[ Szerkesztve ]

(#774) MdewC válasza Citroware (#773) üzenetére


MdewC
nagyúr

Biztos, hogy jó lapot fog kapni UT-ben is. Van benne potenciál, az tuti.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#775) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ennél offabb aligha lehetek...

CSAK A CSÍKI SÖR! Keressétek, vegyétek, világ legjobb söre.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#776) zsolti72837 válasza vegitossj7 (#775) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az igazi MAGYART VEGYÉTEK. :K :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#777) dtrms


dtrms
aktív tag

Amúgy nem tudom mennyire nézegettétek eddig azt a pár lapot ami kijött....de a Bayern kicsit brutális lett.
-10 játékos van 86 fölött (ebből 3 van 90 fölött)
-van 3db 5* skilles, és azok ráadásul nem a 86 fölöttiek (ja de Ribery igen)

Egyedül a jobb szélső védőjük gyenge (Lahm) és ő is csak azért mert lassú....
De ez brutális:

LM: Costa 84 ( 92-es pace és 5* skill) / Ribery 86 (5* skill)
ST: Lewa 90 (holtversenyben második legjobb csatár)
RM: Robben 87 és gyors....

CAM: Müller 87

2 CM: Vidal 87, Thiago 84 (5* skill)

LB: Alaba 87 és ő a legjobb balbekk
CB: Hummels 87 és Boateng 90 (legjobb védő)
RB: Lahm 88 (számok alapján legjobb jobb szélső védő....aztán kitudja lehet nem lesz gáz a lassúsága se)

GK: Neuer 92 (Legjobb kapus)

....így statok alapján jobb, mint a Barca és a Real együtt :D

Szerk.: és akkor majd ezekhez még jönnek az Aubák meg Reus-ok

[ Szerkesztve ]

(#778) Rypejakten válasza dtrms (#777) üzenetére


Rypejakten
addikt

tavaly is ugyanez volt a Bayern, mégis a Serie A sokkal játszhatóbb volt, arról nem beszélve, hogy olcsóbb is.
az ingame statok a lényegesek, nem az összrating.

(#779) MdewC válasza dtrms (#777) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az igen, ennek nagyon örülök, hogy Costa LM (titkon ebben bíztam), mert így megint működhet a Vidal-Costa-Alaba tengely 4-2-3-1(2)-ben, mint tavaly, a jobb oldal meg Juve. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#780) Citroware válasza MdewC (#779) üzenetére


Citroware
addikt

Akarod mondani Marchisio-Cuadrado-Chiellini-Florenzi :DDD

(#781) dtrms válasza Rypejakten (#778) üzenetére


dtrms
aktív tag

Hát amúgy kinek mi....
Én kipróbáltam a Serie A-t, de nagyon nem jött be. Amiket ti is itt közé tettetek kereteket szinte mindet. Pogbán kívül az összes játékost megvettem, akiket írtatok és semmi :/ Egy két játékos persze nagyon bejött, de hiányos maradt a keret nagyon. Akik beváltak: Dybala, Chiellini, Sandro, Evra és Nainggolan (ő nagyon).

A német bajnokságot nem próbáltam, de amikor német csapatok ellen játszom, akkor nagyon nehéznek érzem. Általában a német keretektől szoktam kikapni (java részt).
Az olasz és Spanyol ligás kereteket nem érzem olyan nehéz ellenfélnek (persze van kivétel!!!).
Én egyébként egy olyan kerettel tolom, hogy 4-3-2-1 (Kapu: Neuer, Védők: Alaba, Boateng, Ramos, Carvajal, középpálya: Vidal, De Bruyne, James R., támadók: Sanchez, Agüero és Willian).

(#782) MdewC válasza Citroware (#780) üzenetére


MdewC
nagyúr

:DDD

Simán benne van, hogy idén kipróbálom a sima lapját is, most csak a SIF volt meg...! :K

Nagyon nem tervezek spéci színes lapokat venni, viszont ha Flo fizikája jó lesz, akkor a csapatban a helye. Max lerugdossuk egymást vele. :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#783) Citroware válasza MdewC (#782) üzenetére


Citroware
addikt

Hát ha most alapból lesz 68-70-es erőssége, és még arra kap 1-2 IF-t, netán mégegy winter upgrade-et is, akkor azt hiszem, hogy nem lehet rá semmilyen panasz már. :))

[ Szerkesztve ]

(#784) _adaml21_ válasza MdewC (#782) üzenetére


_adaml21_
őstag

Cuadrado viszont k*rvajó lesz, visszakapta a H/M workrate-jét! :)

(#785) MdewC válasza _adaml21_ (#784) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez az! :)

Az egyik csapatomban meg is van a 2 db 5* skiller a szélekre, mint a 16-ban, csak nem kell hozzá IF Costat venni, elég a sima lapja! :) Jó hírek.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#786) MdewC


MdewC
nagyúr

Another 5* Fáraó Hopika! :Y

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#787) _adaml21_ válasza MdewC (#786) üzenetére


_adaml21_
őstag

Igen-igen! :)
Nála a stamina lesz kérdéses.

(#788) drachoHUN válasza MdewC (#786) üzenetére


drachoHUN
senior tag

4-3-2-1-hez meglesznek az emberek megint a Serie A-ban. Sok változás nem lesz az alapcsapatomban a 16-hoz képest. :)

Idén szinte csak ezt a felállást használtam de most majd egy szélsők nélküli 2 csatáros olasz csapatot is összeeszkábálok várhatóan. Ha már Higany Juvés lett, akkor használni is kéne.

Pjacá-ra leszek kíváncsi milyen értékelést kap.

Forza JUVE!!!

(#789) MdewC válasza drachoHUN (#788) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hasonló a terv... ;)

Jó lenne egy rare silver, jó pacek, jó fizika és 4* skill... :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#790) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Na mi vaaaaannnn Fifásoooookkkkkk? ;]
Demot mikor tudom leszedni?
Elméletileg amerikai store 6. ez azt jelenti hogy us store hajnal 2 körül fenn is lesz?
Eu meg ugye 7.
Bár a demo sokat nagyon de nagyon nem ad vissza.....

Amúgy meg......berendelve :P

Pacsi Mdewc!!!! :R

[ Szerkesztve ]

XBOX LIVE: rolandinho007

(#791) yossarian14 válasza tigomigocika (#790) üzenetére


yossarian14
tag

A legutóbbi hírek 13-át emlegetnek. Ha 1-2 napon belül jönne, akkor már lenne róla hivatalos infó.

(#792) vegitossj7 válasza tigomigocika (#790) üzenetére


vegitossj7
addikt

Remélem a szerelés megy már... Bár én már semmin nem lepődök meg. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#793) eM'82


eM'82
addikt

én az előnyszabály jobb alkalmazásáért imádkozom a korábban felsoroltak mellett.

(#794) _adaml21_


_adaml21_
őstag

(#795) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Tud valaki valamit a fifa pontok átviteléről? Lehetséges lesz ismét?

(#796) vegitossj7 válasza _adaml21_ (#794) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ez a De Bryune nekem nagyon hasonlít egy Liverpooli tagra....

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#797) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#796) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jaja, érdekes. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#798) _adaml21_ válasza vegitossj7 (#796) üzenetére


_adaml21_
őstag

Jaja, kiköpött Coutinho :DDD Biztos megfogta a nap nyáron :DDD

(#800) szupersanyi válasza _adaml21_ (#794) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Mkhitaryan nincs itt, pedig 85-től kezdődik a lista. Azért még reménykedek, hogy megkapja a 85-öt, simán megérdemelné, ha egy Willian is annyi. Azt amúgy nem értem, hogy a Chelsea játékosok (Willianen kívül) miért nem kaptak egy ilyen év után nagyobb downgrade-eket?

edit: Lacazette kapott +1 overallt, de amúgy minden statját levitték...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.