Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) szupersanyi válasza LendvaiFeri1 (#97) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Minden évben azt hisszük, hogy ez tényleg lényeges újítás, aztán amikor kijön a játék kiderül, hogy mégsem :D
De én is reménykedek persze. Kíváncsi leszek, hogyan oldják meg játék közben ezeket az átvezető videókat.

(#102) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 17 - The Journey - Official Trailer

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#103) Citroware válasza LendvaiFeri1 (#102) üzenetére


Citroware
addikt

Áh ezt ismerem, ez olyan, mint ami a Fight Night Championban volt, és nagyon jó játékmód, bár az lehetett volna mélyebb is (részletesebb, tartalmasabb), de ha csak azt a szintet hozza, már az is szuper újítás lenne. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#104) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

E3 2017 - sztori mód lesz a FIFA 17-ben

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#105) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#104) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Remélem nem csak ezzel az egy csávóval nyomulhatunk majd, hanem megalkothatjuk a sajátunkat. Csak nem olyan hülyék már... :D
Inkább a gépigény miatt aggódnék... Lehet érik egy új videókari.

(#106) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#105) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Az NBA 2K16 után a FIFA 17-ben is lesz sztorimód, kidolgozott történettel, de nem testreszabható főhőssel.

Alex Huntert irányítjuk, és kiválaszthatjuk, mely csapatban jusson el a csúcsra

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#107) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#106) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Basszus de jó... Közben olvastam, hogy csak BPL, de arra nem számítottam, hogy csak ezzel a gyerekkel nyomhatjuk. Lehet barnulok addig egy kicsit, hogy könnyebben beleéljem magam.

(#108) MdewC válasza Kristof_94 (#107) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez jó. :)

Skacok, csak ig legyünk elégedettek. A többi le van "sz@rva" ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#109) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 17 - Official Gameplay Trailer

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#110) Citroware


Citroware
addikt

Hendikep ugyanúgy lesz, mi? :DDD

(#111) dracox


dracox
addikt

Nekem egy kicsit hiányérzetem van. Egy normális gameplayt vártam legalább egy fél perces kivitelezésben, hogy az új motorral hogyan fog kinézni az egész játékmenet...erre sehol semmi. :((( :(((
De a Titanfall 2 az megy...

[ Szerkesztve ]

(#112) LendvaiFeri1 válasza dracox (#111) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ami késik, nem múlik.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#113) Citroware


Citroware
addikt

Most még milyen jóhiszeműen azt reméljük, hogy ez a rész nem lesz ultraszar, pedig de. :C

[ Szerkesztve ]

(#114) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 17 - New Features, The Jourrney, Gameplay Experience & More!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#115) szupersanyi válasza LendvaiFeri1 (#114) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Tehát a story mode-on kívül semmi új. Semmi cross platform, semmi pro clubs/ ut újítás, semmi személyre szabhatóság... Remélem csak tartalékolják az újításokat

(#116) LendvaiFeri1 válasza szupersanyi (#115) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

FROSTBITE.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#117) #16514048 válasza szupersanyi (#115) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mondjuk ennyi újítás már rég volt mint most.

(#118) dracox válasza szupersanyi (#115) üzenetére


dracox
addikt

Mondjuk az sem lenne rossz ha ezzel a négyessel ( Hazard,James,Reus,Martial ) csinálnának egy INTRO-t a játékba való belépést követően, mint régen a 2000-es évek elején ha emlékeztek rá. :D ;]

Azt hiszem a 2004-es volt az utolsó élőszereplős intro Ronaldinho és Henry főszereplésével.

[ Szerkesztve ]

(#119) MdewC válasza dracox (#118) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kaká? :)

Am minek? Második belépés után elnyomod. Csak a játék maga számít, az a lényeg. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#120) dracox válasza MdewC (#119) üzenetére


dracox
addikt

Persze, hogy a játék számít, de én régen sokszor megnéztem. :K

(#121) szekto


szekto
aktív tag

Élőben megy az E3-ról, aki esetleg még fent van: [link]

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#122) szami777


szami777
addikt

Láttam az előzetesbe, hogy Mou arcát végre leképezték a játékba, nem lenne rossz, ha mondjuk a topligák edzői benne lennének, sokat hozzáadna a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#123) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Nekem a gameplay képek alapján ugyanazok az animációk. :((

Ha lesz benne normális fizika az emberre és a labdára és a pályára, nekem 9.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#124) MdewC válasza vegitossj7 (#123) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ennyi. Nagyon egyet értek.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#125) LendvaiFeri1 válasza szami777 (#122) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Guardiola, Wenger és Klopp is benne lesz.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#126) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#125) üzenetére


MdewC
nagyúr

Angol liga már régóta felkapott. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#127) szami777 válasza LendvaiFeri1 (#125) üzenetére


szami777
addikt

Ez jó hír, köszi. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#128) LendvaiFeri1 válasza szami777 (#127) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#129) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#128) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ezt kell lemodellezni.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#130) szami777 válasza LendvaiFeri1 (#128) üzenetére


szami777
addikt

Wow, már csak annyi kéne, hogy a PL összes edzője le legyen modellezve a karrier módhoz, a többi bajnokság le van tojva :D

már évek óta várom ezt, hogy megcsinálják, szerintem rohadt sokat ad hozzá, ha mondjuk látjuk dühöngeni egy kihagyott helyzet után. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#131) BMS


BMS
őstag

most kajak nem tudtak egy játékos szerkesztőt berakni ebbe a sztori módba?? mennyire ócska már..vagy majd jövőre a 18ba berakják újításnak -.-

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#132) LendvaiFeri1 válasza BMS (#131) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Mivel sztorimód, így nem.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#133) szekto


szekto
aktív tag

Ellenben lesz benne állítólag stadionszerkesztő.

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#134) Stylerr válasza szekto (#133) üzenetére


Stylerr
addikt

Remélem kezdenek valamit az FUT topjátékosok áraival, gondolok itt Messire, Ronaldora. Jó lenne, ha földi halandó is meg tudná venni őket. Melyik Fifában is volt az, hogy ilyen 90k körüli áruk volt? Talán a 11ben?

(#135) Citroware válasza Stylerr (#134) üzenetére


Citroware
addikt

Ezzel nem lehet mit kezdeni, ez a fejlesztők részéről kötetlen, teljes mértékben a közösség alakítja ilyenné az árakat, a zsetonban gazdagabb emberek nagyobb befolyással vannak a piacra. Az ilyen-olyan csalások megfékezésével elérhetőbb áron lehet egy-egy topjátékos azok számára, akik nem csalnak.

(#136) LendvaiFeri1 válasza Citroware (#135) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Egy meccsért adjon 2-3k zsetont, probléma megoldva.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#137) Citroware válasza LendvaiFeri1 (#136) üzenetére


Citroware
addikt

Nem, mert akkor mindenki 2-3k zsetont fog kapni a meccsért, mindenkinek ennyivel több zsetonja lesz, amiből többet fognak licitálni rá, és pont ugyanolyan arányban lesz számodra elérhetetlen Ronaldo, mint ha 500-at adnának meccsekért.

(#138) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#136) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor is drágábbak lennének a TOP játékosok. ;)
Ilyen az infláció.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#139) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#138) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Viszont ha ugyanúgy 100K lenne egy CR, az nem lenne rossz. ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#140) BMS válasza LendvaiFeri1 (#132) üzenetére


BMS
őstag

na jó de a saját sztorid is lehetne :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#141) dracox válasza Citroware (#137) üzenetére


dracox
addikt

De ha belövik a felső határt CR-Messi duónak akkor már nem olyan vészes a helyzet. pl. 400-500k.

(#142) _adaml21_ válasza dracox (#141) üzenetére


_adaml21_
őstag

Akkor meg az történik, hogy kihalnak a piacról. Nem kevés példát láthattunk tavaly, amikor hipphopp bevezették a price range et.

(#143) szekto


szekto
aktív tag

És mi lenne, ha olyanra csinálnák meg ezt a FUT-ot, mint a karrier módba a játékosokat? Ergo, megveszel egy alap játékost, megfelelő kártyákkal fejleszted, majd azt adod el.

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#144) MdewC válasza szekto (#143) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mert ez nem az a mód.

Meg egyébként is miért nem ad starter pakkból CR-t??? :) He? :DDD

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#145) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Én George sztoriját akarom végigtolni... Volt benne család, gyilkosság, szerelem, kétkedés, musical, megértés, karakterfejlődés [szó szerint].
Ezt kellett volna így belerakni.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#146) szekto válasza MdewC (#144) üzenetére


szekto
aktív tag

Nem azt mondtam, hogy adjon CR7-t egyből, de így talán lehet nem az lenne, hogy nyiss 89765436789876543 pakkot, hogy legyen egy jó napod.

Ja bocs, elfelejtem mindig, hogy az EA ezt pénzszerzés miatt csinálja. :)

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#147) MdewC válasza szekto (#146) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ott a pont. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#148) Yodamest válasza szekto (#146) üzenetére


Yodamest
addikt

Miért kéne CR7 ahhoz, hogy legyen egy jó napod? :) Én nem értem ezt a Messi, CR7 hajhászást, attól nem fogsz div1-et nyerni, hogy ők a csapatodban vannak. Ha jó vagy akkor kiválthatod ezeket a játékosokat egy átlag halandó számára is megvehető játékossal és ugyanúgy jó napod lesz. Persze mindenki vágyik jó játékosokra, én is vettem Pogbát 70K-ért, de az 70K nem 1-2 millió meg ilyenek. Pogbát is azért vettem meg, mert csak ő hiányzik a fullos serie A keretemhez és másra már nem kell úgysem költenem.

(#149) szekto válasza Yodamest (#148) üzenetére


szekto
aktív tag

Kérlek olvasd át még1x a hsz-emet, mert én se azt mondtam, amit Te most leírtál az első mondatodban/kérdésedben.

Nekem elég lett volna akár egy Alexis Sánchez is anno, vagy Özil. Nem sztárcsapatot akartam összerakni sose, csak 1-2 fontosabb pozícióba betenni 1-2 jobb/híresebb játékost.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#150) gabigyerek válasza szekto (#149) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Na pl Özil az akit egy csapatba sem tennék be :D

egyébként kár ezen vitázni. Ok Messi tényleg jó in game, de az is igaz, hogy egy Vela vagy Feghouli is helyettesíti a legtöbb funkcióban.

Az a baj, hogy én is beleestem ebbe a hibába hogy minnél magasabb ratinget hozzak össze a csapatban és ez a Bundes teamen kívül sehol nem volt kifizetődő.

Pl. RW-be nekem olyan kell aki pace és shoot-ban erős, mert gyakran török be szélről és verem kapura, de valakinél inkább a dribbling kell mert betekereg vele oldalról. És Messi vag CR olyan aki képes mind a kettő játékost kiszolgálni, de ha én csak elfutok és kapura lövök akkor elég nekem a Vela is pl :)
tehát én tudom, hogy Vela ott van ahol 50ből 48 szor és ez elég ahhoz hogy kiismerjem mire képes.

BPL csapatomban így váltogatom pl Williant, Oxlade-et és Walcott-ot. Ha üres a jobb szél akkor bemegy walcott mert tudom hogy el tudok futni, ha mély a védekezés beáll Willian mert vele tudok távolról lőni, ha gyömöszölni kell akkor meg oxlade jön akivel meg lehet tekeregni. tehát nekem 3 játékosom van egy posztra akik összértéke kb 10 ezer, de felismerem mikor kire van szükség, míg egy Messi 500K és állandó kezdő lehet. Ez a különbség. De megéri?

PS4

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.