Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

akkor csatlakozom én is... :DDD
gamertag: LedyGyusziHU
platform: X1
:R

XONE: LedyGyusziHU

(#452) menyhartlevi válasza _adaml21_ (#424) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Noha én nem vagyok olyan aktív itt a fórumban, figyelmesen olvasom mindig amit írtok! :D
Szóval én is csatlakoznék. :B
Origin: menyhartlevi23

(#453) Citroware válasza _adaml21_ (#447) üzenetére


Citroware
addikt

TE + LendvaiFeri

Na akkor fogadjunk hogy az ő csapata jobb. Szerintem friendly seasonsben nincs olyan hendikep, szóval inkább az nyer, akié a jobb csapat. És mivel elmondásod szerint ő nyert, akkor övé a jobb csapat, de mivel a nem-friendly Online Seasonsben szopatja a gép azt, akinek jobb csapata van, ezért ő jobban szopik, mint te. Szóval ott szopik, de ellened nem, ezért neki ott rosszabb a szénája, barátságosban viszont jó.

Milyen csapattal toljátok? Csak kivi vagyok, hogy az elméletem beigazolódik-e arról, hogyan működik ez a buzi hendi.

[ Szerkesztve ]

(#454) toome1985


toome1985
tag

Xone: Gyepref0s (nullával)

(#455) DallasKorben


DallasKorben
csendes tag

Én is feliratkozom. Ps4: DallasKorben77

(#456) MdewC válasza Citroware (#453) üzenetére


MdewC
nagyúr

Friendlyben is van, csak kevesebb.
Jobb csapat? És a tudás? :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#457) _adaml21_ válasza Citroware (#453) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát kaptam én ki olyan csapattal, amiben volt Neymar, Suarez, Pogba, stb. Az övében meg egy IF Slimani, meg 78-80-as ratingű játékosok. Szóval egyáltalán nem volt jobb a csapata, legalábbis papíron.
Pont ezt akartam kihangsúlyozni, hogy jobban játszott nálam, hiába voltam magasabb divben, mint ő.

(#458) MdewC válasza Citroware (#453) üzenetére


MdewC
nagyúr

Megint utólag módosítottál, mint amire reagáltam. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#459) LendvaiFeri1 válasza Citroware (#453) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

IBRA

ICARDI

Nem mondnám hedinek. 1x-2x volt olyan, hogy egy random Ilicic lövés döntött. Olyan is volt, amikor Suarez 3(?) bombát rúgott pár perc leforgása alatt.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#460) Dorcika50


Dorcika50
tag

Sziasztok! Én is csatlakozom. :)
Origin: Dorreal180

(#461) Czibor10 válasza Dorcika50 (#460) üzenetére


Czibor10
tag

Sziasztok!
Origin: tibisteiner

(#462) marcess


marcess
senior tag

Nézegetem ezeket az új módokat, és ezt a squad buildert nem igazán értem. Az megvan, hogy 5-6-x követelménynek meg kell lennie, és ezért valamilyen ajándékot kapsz, packot, coint vagy speciális játékost. Nézegettem videókat meg lehet szerezni Reust meg Villat meg még ki tudja kiket (ezt a kettőt tuti). Na már most valószínű ezeket a csapatokat meg lehet majd találni squad builder oldalakon, vagy youtube videókban, és nem értem ennek magának az értelmét. Mi értelme lesz a sima gold Reusnak mikor meg lesz mindenkinek a speciális? Ha nem is a játék elején de november felé már bárki megszerezheti magának. Most ez tényleg ennyi lenne, vagy én néztem el valamit?

(#463) drachoHUN válasza marcess (#462) üzenetére


drachoHUN
senior tag

1, Sztem azok a challenge-k amiket eddig láttunk, csak mutatóba készültek...
2, Saját játékosokból kell megépíteni a csapatokat.
3, Ezeket a saját játékosokat be kell áldozni, ha igényt tartasz a speckó lapra.

Tehát ha fel is kerül fórumokra, hogy milyen csapatot érdemes megépíteni a challengere, ha nincsenek klubodban a játékosok, akkor meg kell őket venni, csak azért, hogy utána beáldozd őket a "nyereményért".

Kíváncsi leszek majd a megvalósításra, hogy valóban milyen nyeremények lesznek, illetve mennyire lesz nehéz egy-egy csapatot megépíteni. Mert ha olyan puzzle-t raknak ki, amire csak nagyon kevés játékos használható, azok gyorsan elkophatnak a piacról.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#464) marcess válasza drachoHUN (#463) üzenetére


marcess
senior tag

Igen azt értem, hogy saját lapnak kell lennie, ezzel gondolom a kereskedést akarják nyomatni, valamint a nem használt játékosok (gondolok itt pl Noble vagy Barry félékre) használatára rávezetni. Itt akkor inkább az a gond, hogy mindenkinek ugyanazzal kell kezdenie, csak a példa kedvéért mondjuk a bundesliga squad builderrel, akkor a játék elején alig lesz kint mondjuk non rare bundesliga játékos (mert mondjuk nem hiszem, hogy Vidal, Aubameyang szintű játékosokat beáldoznának a játék elején). Mindenesetre sok a kérdés, még több minden lehet ennek a buktatója.

(#465) inter89


inter89
csendes tag

Origin: Interfan1989
PC

(#466) Chereiose


Chereiose
addikt

Jó sokan vagytok PC-sek :)
Szerencsére azért xbox-on is vagyunk páran, majd mehet az UT egymás ellen ;)

(#467) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Gané egy oldal, de attól még "jó" a cikk:

E-sport a játékon belül.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#468) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#467) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Még most sem veszek X1/PS4-et. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#469) F1rstK1nq válasza _adaml21_ (#427) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

PS4: KlaytonWade89

Csatlakoznék én is :R

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#470) Attila432


Attila432
tag

Csatlakozom:
XO: jattila2

(#471) kisengi1


kisengi1
tag

én is csatlakozom
X1: kisengi1

Somos Reyes de Europa

(#472) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

origin: dracho_HUN

16-ot már nem igen nyomom...

Forza JUVE!!!

(#473) szupersanyi válasza drachoHUN (#472) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

a 16-ot már csak a mazochisták nyomják :DD

[ Szerkesztve ]

(#475) chop


chop
őstag

Igazan betehetnenek egy olyan apro feature-t, hogy online jateknal, amennyiben 0:0 az allas, akkor az elso 5-10 percben DNF nelkul ki lehessen lepni, igy nem kellene laggolo meccseket vegigszenvedni. De persze erre konkretan esely sincs.

(#476) Stylerr válasza chop (#475) üzenetére


Stylerr
addikt

Hülyeség, mert akkor mindenki össze-vissza kilépkedne, ha nem tetszik az ellenfél csapata.

(#477) chop válasza Stylerr (#476) üzenetére


chop
őstag

Mi nem tetszik rajta? A ratinget mar kezdes elott tudod, ha meg 0:0 van, akkor meg barmi lehet. De mondjuk az csak elso (jatekbeli) 5 percre vonatkozna csak ez es csak akkor, ha meg nem esett gol.

(#479) _adaml21_ válasza Stylerr (#476) üzenetére


_adaml21_
őstag

+1, de a közös megegyezésen alapuló kilépés tényleg működhetne néhányszor.
Bár már látom lelki szemeim előtt azokat az élettelen barmokat, akik csakazértsem lépnek ki, hogy a 89. percben (kb. 40 perc realtime játék után) rúgjanak neked egy kétkapufás gólt :DDD

(#481) drachoHUN válasza chop (#475) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Sima Online Seasonsban ez létezik, közös megegyezéssel. Legalábbis volt ilyen feature, gondolom nem szedték ki, de mostanában nem játszottam sima Seasonst.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#482) eM'82 válasza drachoHUN (#481) üzenetére


eM'82
addikt

Mutual Quit, vagy valami ilyesmi. Igen, van még sima seasons-ben.

(#483) drachoHUN válasza eM'82 (#482) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Jó lenne FUTban is, de fölösleges reménykedni... :((

Forza JUVE!!!

(#484) zsolti72837


zsolti72837
őstag

MU: Schweinsteiger a Juventusnál köthet ki – sajtóhír

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#485) dtrms


dtrms
aktív tag

Arra van lehetőség valahol, hogy megnézzem összesen mennyi pénzem volt FUT-ban? Amennyit meccsekkel nyertem, játékosokra költöttem stb stb....tehát a jelenlegi FUT-ban mennyi pénzem volt összesen !? :D

(#486) Stylerr válasza zsolti72837 (#484) üzenetére


Stylerr
addikt

Nemhogy ő is elmenne levezetni valahova jó pénzért. Sose kedveltem.

(#487) MdewC válasza Stylerr (#486) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pogba pótlására az kamu, de vésztartaléknak elférne 1 évre.
Még bízom Matuidiben.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#488) dtrms


dtrms
aktív tag

Valaki tud valamit Matuidi helyzetéről???
Nemrég olvastam, hogy a MU meg akarja venni és hogy 30 millió font körüli összegért menne is, mert Matuidi bejelentette a PSG-nek, hogy igazolni akar. És ugye Mino Raiola az ügynöke neki is.....
Viszont elvileg a Juve is meg akarja venni Pogba helyére.

(#489) szupersanyi válasza dtrms (#488) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

A MU nem fog már többet igazolni.

(#490) MdewC válasza dtrms (#488) üzenetére


MdewC
nagyúr

Még erősen kérdéses az átigazolás, de "a szerdai L’Équipe értesülései szerint közel a megállapodás.

A francia napilap értesülései szerint előrehaladott tárgyalásokat folytat a Juventus és a Paris Saint-Germain, és elég közelinek tekinthető a megegyezés a felek között.

A Juventus állítólag 30 millió euró kifizetésére kötelezi magát, illetve további 4 millió euró jelentkezhet bónuszokként a kiadási oldalon."

Meglátjuk. (Raiola az ügynöke, a Pogba transzfer után a Juve kérte az ügynököt, hogy segítsen a játékos leigazolásában.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#491) dtrms válasza MdewC (#490) üzenetére


dtrms
aktív tag

Köszi az infókat!
Mondjuk szívesen látnám a csapatban Matuidit is :D (mármint a United-ban)
De még egy védőnek jobban örülnék. Egyébként én is úgy tudom, hogy nem lesz több igazolás. Mourinho azt mondta, hogy ő csak 4 embert fog igazolni.

(#492) MdewC válasza dtrms (#491) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szvsz így se lehet 1 szavatok se, mint, ahogy nekünk se. :)

Bízom még Matuidiben és Cuadban, de még kérdőjeles mind a kettő.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#493) LendvaiFeri1 válasza dtrms (#491) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Teljesen új keret nem kell? :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#494) dtrms


dtrms
aktív tag

Egyébként mostanában elkezdtem újra játszani a 16-tal, hogy visszarázódjak a fifába.
És így hosszabb kihagyás után rengeteg hibája van, ami csak most kezdett el idegesíteni, vagy eddig annyira nem vettem figyelembe, nem tudom.

Az egyik amit nagyon remélek, hogy az új motor miatt beletesznek az az előnyszabály. Az valami elképesztően idegesítő, hogy felrúg félpályán, de még épp tudtam indítani az emberem, csak mivel szöktettem, ezért nem közvetlenül került hozzá a labda, ezért visszafújja és sokkal rosszabb helyzetben vagyok.

A másik ami most nagyon zavar, hogy az embereim önkényesen össze vissza mászkálnak. A két középső védőmre be van állítva, hogy folyton hátul maradjanak, és soha nincsenek a helyükön. Meg a szélső védőim folyton oldalt változtatnak, meg befutnak középre védekezni. Szóval valami részletesebb állításnak is örülnék, meg esetleg annak is, hogy az emberfogás kerüljön vissza.
Amúgy van itt valaki, aki nagyon vágja a védekezést? Mert örülnék egy kis gyorstalpalónak. Ez a contain, meg fedezés ...stb meg vannak és használom is, de valahogy mindig elmennek mellettem.

Akkor a másik a felrúgások...sokszor brutális becsúszásokért se fúj és ez nagyon idegesítő.

A negyedik pedig, ami viszont abszolút csak most szúrt szemet, hogy amikor védekezek és a középső védőt irányítom, akkor a védekező középpályásom HÁTTAL fut és úgy követi a támadó játékost (a CDM-et ilyenkor a gép irányítja).

(#495) dtrms válasza LendvaiFeri1 (#493) üzenetére


dtrms
aktív tag

Hát egyébként eddig akartam....mármint a fél csapatot nullának éreztem.
De így hogy jött Mourinho és látom, hogy azok akik eddig gyenge szarok voltak most hajtanak és érdekes módon tudnak focizni is, így megbékéltem egy két játékossal.
Valamint az új játékosokkal nagyon meg vagyok elégedve és érdekes mód az egyik talán legjobb igazolás ez a Bailly gyerek szerintem. Ha így folytatja akkor a PL legjobb védője lesz :D eszméletlenül jó volt eddig....igaz ez csak 4-5 meccs, szóval még messze a vége. (Abból a 4-5 meccsből 2szer is a meccs legjobbja lett)

[ Szerkesztve ]

(#496) F1rstK1nq válasza dtrms (#495) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Csak Torres ne jöjjön szembe vele. ;]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#497) MdewC válasza dtrms (#494) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez fifa 16 topik, az ottani topik összefoglalóban pedig találsz infókat. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#498) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Lehet, hogy már volt ilyen kérdés, de a FIFA pontokat idén is át lehet majd vinni a 17-be?

(#499) Citroware


Citroware
addikt

PES 2017 topikot nem csinál valaki?

Kipróbáltam a demót, és leesett az állam. Messze ez eddig a legjobb PES rész, amit valaha kiadtak, az évjárathoz képest. Te jó ég. Hát ehhez a játékmenethez szerintem a FIFA 17 hozzá sem fog szagolni.

(#500) LendvaiFeri1 válasza Citroware (#499) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Igen, valószínűleg. Várd meg a 17 demóját, majd utána nyilatkozz.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.