Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) BMS válasza dtrms (#649) üzenetére


BMS
őstag

utálom a manu-t de full op team lesz ebben a fifában :D depay,rashford,martial speedster....pogba egy állat, baily is egy állat lesz ott középen..idén meg sem veszem inkább xD

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#652) BMS válasza MdewC (#650) üzenetére


BMS
őstag

minket nem szárnyaltok túl az biztos :D a szánalom felső foka amit művelnek most is

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#653) Citroware válasza MdewC (#645) üzenetére


Citroware
addikt

Az jó, mert akkor FUT-ban lesz megint egy jó jobbszélső a Serie A-ban. :)

Lesz? Csak mert az elmúlt években rendre az augusztus 28.-ai állapotok voltak a FUT-ban, azaz akik az utolsó 1-2 nap igazoltak át, azok csak a téli transfer update során kerültek át, és most is, már 2-3 napja elkezdték kiosztani a Top50 listát, azaz már készen vannak a kártyák, azóta történt átigazolásoktól függetlenül. Hiszen gondold el, hogy mi lenne, ha a 50-10. helyezettek közül valaki ma átigazolna, miközben már megmutatták a lapját az oldalon. Fene tudja...

[ Szerkesztve ]

(#654) dtrms válasza MdewC (#650) üzenetére


dtrms
aktív tag

:D :D :D
Az ajándék pakkokban benne lenne nem !?
Amúgy én is bízom benne, hogy ha az elmúlt 2-3 fifában egyszer se sikerült nyitnom egy értelmes játékost, akkor majd most szerencsém lesz és nyitok valami nagyon jót. :D

(#655) dtrms válasza Citroware (#653) üzenetére


dtrms
aktív tag

Semmi sem történne, logó csere és kész az új lap :D Legalábbis szerintem.
Ha megnézed Pogba kártyáját, sárga felsőben van és nem a piros Unitedesben....

(#656) _adaml21_ válasza MdewC (#650) üzenetére


_adaml21_
őstag

Na, az már biztos, hogy a digók mesterei az átláthatatlan transzfereknek, fél játékjogok, te jóisten, mik voltak :DDD

Pogba nagggggyon durva lap az 5* skillel :C

(#657) Citroware válasza dtrms (#655) üzenetére


Citroware
addikt

Persze, csak akkor jó kérdés, hogy pl anno Özil miért maradt a Realban, mikor augusztus végén az Arsenalba igazolt, és még vannak ilyen finomságok, látod, mégsem cserélték át a logóját, és nem csak neki, hanem mindenkinek, aki 28.-a után váltott csapatot.

[ Szerkesztve ]

(#658) MdewC válasza _adaml21_ (#656) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen, de ezt már eltörölte a liga. :)

(#657) Citroghost: Az valami nagy baki lehetett, tavaly is figyelembe vették az átigazolási szezon végét, nem véletlen, hogy később jön ki a játék, van idő még hangolni. Cuadrado ott lesz a JUVE keretében a 17-ben, már az elejétől. ;)

Pogba meg tényleg JUVE-s cuccban pózolt...

Nyugodt vagyok ezzel kapcsolatban. (Ami most jobban zavar, hogy a Zenit bekavart és nem biztos, hogy jön Witsel.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#659) BMS


BMS
őstag

ha valaki lát vmi angol másodosztályos infót akkor ne féljen bemásolni ide :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#660) Takika14


Takika14
aktív tag

Jó ég, Pepe 88 :C Ramos/Modric 89 :R

Griezmann se lett rossz. :))

Horribilis árak lesznek sokáig ezekre a játékosokra, talán még hosszabb ideig mind eddig.

Attól félek, hogy csak összértékben lesz nagy különbség a 16 és a 17-es játékosok között, valószínűleg ugyan úgy be fog lassulni egy Alaba, Ramos stb ha maga a játék hendit ad valakinek..

Kíváncsi leszek ki az aki OP lesz és tényleg megéri az árát majd.

[ Szerkesztve ]

(#661) szupersanyi válasza Takika14 (#660) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Griezmann nagyon szar lett... Felvitték 4-el az összértékét, de a játékbeli ratingjei szinte ugyan olyanok maradtak, mint a 84-es lapjánál. Ennek így nem tudom, hogy mi értelme van, de hátha közli velünk az EA ezeknek az okát

(#662) Takika14 válasza szupersanyi (#661) üzenetére


Takika14
aktív tag

Ettől féltem, hogy csak mézesmadzag.

Ugyan olyanok lesznek csak nagyobb stattal. Gondolom akartak újítani, hogy több 85+os játékos legyen, lehessen mire gyűjteni mire költeni de akkor a sok TOTY/IF/SIF stb kártya hova lesz emelve?!

Bár már a 16-ban is volt kiadva nem egy Inform kártya ami echte alap/előző kártyája volt a játékosnak.

(#663) Citroware válasza MdewC (#658) üzenetére


Citroware
addikt

Akkor jó, akkor most is rendben lesz, ha már tavaly is így volt. De 3-4-5 évvel ezelőtt rendre nem voltak benne az utolsó napi igazolások...

[ Szerkesztve ]

(#664) Citroware válasza Takika14 (#660) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem ugyanazok lesznek OP-k, mint a 16-ban, annyi különbséggel, hogy Pace is back!

(#665) MdewC válasza Citroware (#663) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát baromi nagy égés lenne nekik, ha nem.

(#660) Takika14: az elején biztos drágák lesznek, mint mindig, de átlagban én abban bízom, hogy még olcsóbbak lesznek a lapok, mint idén.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#666) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek milyen lesz a top 10? Bale 89, Ibra 89, De Gea 90, Boateng 90, Neymar 90, Lewa 90, Suarez 91, Neuer 92, CR 94, Messi 94? Ez reális? :D

(#667) Takika14 válasza MdewC (#665) üzenetére


Takika14
aktív tag

Lehetséges az is.

Azért az utolsó napra is maradt még átigazolás.

Nasri a Sevillaba érkezett kölcsönbe, Konoplyanka pedig a Schalkehoz távozott. Mustafit megvette az Arsenal 35 millióért, a Cityből pedig Mangalat kölcsön vette a Valencia. Hart Torinoba ment ami nekem meglepő kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#668) Citroware válasza MdewC (#665) üzenetére


Citroware
addikt

Az is volt a korábbi években, nagy égés. :DDD Elég gáz, hogy szeptember végén megjelenő játékot nem tudtak úgy kiadni, hogy az augusztus végi változások nem voltak benne. :O

(#669) _adaml21_ válasza Takika14 (#667) üzenetére


_adaml21_
őstag

David Luizt pedig visszavette a Chelsea.

(#670) BMS válasza Kristof_94 (#666) üzenetére


BMS
őstag

Boateng már kint van ő 90es, de gea sztem megkapja a 91et az 100%,a többi stimmel..bár suerez sztem 92es lesz

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#671) MdewC válasza BMS (#670) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mire fel kapja a spanyol a 90-91-et, azt nem értem. Jó kapus, nem vitás, de konkrétan 0 klubsiker van mögötte. Mind1, ez csak egy magán vélemény. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#672) eM'82 válasza MdewC (#645) üzenetére


eM'82
addikt

igen, PC-n folytatom majd, de ha csak szept 28-án veszem meg ténylegesen, akkor attól még a Fut Web App-ot tudom majd használni (daily reward-ok miatt kérdem leginkább) előtte ?

(#673) szupersanyi válasza MdewC (#671) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

A klubsiker szerintem nem fontos egy ilyen egyéni értékelésben. Utóbbi 3 évben őt választották meg a MU legjobbjának (ilyen eddig sosem volt) és nagyon nagy részben miatta kapta tavaly a MU a legkevesebb gólt a PL-ben. Szerintem védés tekintetében már Neuer szintjén van, csak Neuer természetesen sokkal komlexebb játékos nála. Ha Lloris 88, Courtois 89, akkor simán megérdemelné De Gea a 91-et.

Kristof_94: Szerintem Ibra 90-es lesz

[ Szerkesztve ]

(#674) MdewC válasza eM'82 (#672) üzenetére


MdewC
nagyúr

Leírtam a választ.

(#673) szupersanyi: "A klubsiker szerintem nem fontos egy ilyen egyéni értékelésben." Ez egy kicsit zavaró sztem. Szigorúan magán vélemény.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#675) dtrms válasza MdewC (#671) üzenetére


dtrms
aktív tag

Egy játékos tudását/értékeit nem az befolyásolja, hogy a klubja hány kupát nyer.
De Gea nem tehet róla, hogy a csapatnak 3 évig zsinórba rossz edzője volt és a csapat csak lefelé épült. Ennek ellenére ő még is maximálisan teljesített, sőt 120%-on volt.
A United konkrétan neki köszönheti, hogy az elmúlt 3 évben nem a tabella legvégén végzett a csapat. Tavaly például csak miatta sikerült európai kupáig jutnia a csapatnak és ő kapta a legkevesebb gólt.
Valamint, ha megnézed például a tavalyi év összefoglalóját róla....egy meccsen több óriási bravúrja volt, mint a legtöbb kapusnak egész évben. És ez azért is volt, mert egy Smalling állt csak előtte és ő egyedül kevés volt, de De Gea így is amit lehetett kifogott...sőt még azokat is sokszor amiket nem is lehetne.

Ez a tavalyi éve. Ha megnézed látszik, hogy milyen botrányos védelem volt előtte...a helyzetek felénél 1-1 be volt a csatárral és így ért el a csapat EL indulási lehetőséget.

+ részemről ez nem támadás, pusztán ténykifejtés :) (mielőtt bárki vita indításnak érezné)

[ Szerkesztve ]

(#676) MdewC válasza dtrms (#675) üzenetére


MdewC
nagyúr

Elhiszem, hogy jó. Ezt nem kell elmagyarázni nekem, értem. :) Nem is ezt vitattam, hanem, hogy a címeket is figyelembe vehetnék, bár ezt pár játékosnál azért érzékelem. Mindegy, a kivétel erősíti a szabályt.

Közben a JUVE elbukta a belgát, nem vagyok elégedetlen, de ez így cikire sikeredett. Persze így se lehet egy szavam se, csak így kockázatos a kp, a sérültek és az esetleges sérülések miatt...

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#677) eM'82 válasza MdewC (#674) üzenetére


eM'82
addikt

ok. ilyen vagyok, ha valami számomra nem teljesen egyértelmű, inkább rákérdezek még1xer. :U

jöhetne már a demó :D

(#678) MdewC válasza eM'82 (#677) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jöhetne bizony. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#679) MdewC


MdewC
nagyúr

Állítólag: "Di Marzio szerint forrong a dühtől a Juventus vezetősége, ugyanis a játékossal és a Zenittel is időben megvolt a megállapodás, amit az utolsó pillanatban Lucescu vezetésével tulajdonképpen felrúgtak. Ezért ugrott Hernanes Genoába igazolása is, ahol szintén minden készen állt, Witsel véglegesítésére várt az üzlet.
Witsel már az orvosin is átment és 13 órát ült a Juventus központjába h várta a hivatalos bejelentést..."

Amatőr volt a Juventus, nem az utolsó pillanatra kellett volna hagyni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#680) Rypejakten válasza MdewC (#679) üzenetére


Rypejakten
addikt

tehetségtelen zsoldosfavágó, örülök, hogy nemjött.

(#681) MdewC válasza Rypejakten (#680) üzenetére


MdewC
nagyúr

az rendben van, viszont Pjanic-on kívül senki nem jött... ami nem jó...

Marci sérült, lábadozik a térdszalag szakadásból. Sami baromi sérülékeny, Asa időzített bomba (2 éve most csinálta végig először az előszezont és alig játszott), Sturaro sérült, Mandragorat nemrég műtötték lábtörés miatt, Hernanes-nél én is jobb vagyok (pedig nem tudok focizni). Maradt Lemina? Tényleg nem jó, hogy nem jött senki... Aha. Ha pedig megnézed a belga statisztikáit, már elég régóta nem farag. De mind1. Az a baj, hogy senki nem jött, pedig kellett volna, amikor egyértelművé vált, hogy mindenkiről lecsúsztunk, akkor még benne lehetett reménykedni.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#682) Rypejakten válasza MdewC (#681) üzenetére


Rypejakten
addikt

Marrone majd csodát tesz. :)) vupsz, tegnap ő is eligazolt. :D akkor marad az ifi, Clemenza egész tehetséges. szeptember végéig ő is sérült transfermarkt szerint. :DDD akkor reménykedjünk, hogy Asa és Khedira egyben maradnak, januárban meg jöhetne mondjuk Verratti.

[ Szerkesztve ]

(#683) MdewC válasza Rypejakten (#682) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na, az zsír... :U :))

Bízni kell a kevesebb sérülésben és a januárban. Addig ezzel a kerettel is talpon kell lenni a bajnokságban és a BL csoportban is. ;)

Verrattit felejtsd el. (Sajna, pedig Ő egy álom lenne, 100M is lehet kevés lenne. Matuidi jöhetne, ha nem tudja rendezni a sorait, bár a BL-ben szerepelni fog, szóval nem ok, vagy a belga egy jelképes összegért. Ha akkor sem, akkor következő szezonban ingyen igazolható lesz, bár az már késő nekünk. Talán változik a piac januárra és lesz lehetőségünk. De inkább ne kelljen senki, mert Marci rendbe jön.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#684) Sati1984 válasza MdewC (#678) üzenetére


Sati1984
tag

Kicsit keresgéltem, de konkrét dátumot csak a német GameStar oldalán találtam :D

Szeptember 13-at írnak itt.

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#685) MdewC válasza Sati1984 (#684) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az sincs kizárva, hogy picit előbb, de ez a hivatalos dátum. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#686) Toxy válasza Sati1984 (#684) üzenetére


Toxy
aktív tag

(#687) Sati1984 válasza Toxy (#686) üzenetére


Sati1984
tag

Ja, de itt azzal a kitétellel írták, hogy

"The dates and events are not official dates given by EA Sports but predicted by expert FIFA gamer and analyst."

Szóval ez csak spekuláció, míg a német GameStar hivatalosként tálalta. Mindenesetre meglátjuk ;)

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#688) BMS


BMS
őstag

maradjunk annyiban,hogy a szokásostól eltérően elég durván repkedtek a nagy értékek.
Azért arra kíváncsi lennék,hogy milyen értékei lennének az united játékosainak ha nem hivatalos partnerek lennének :D :D :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#689) _adaml21_ válasza Kristof_94 (#666) üzenetére


_adaml21_
őstag

Szerintem ez lesz, bár Ibra meg fogja kapni szerintem a 90-et :)

(#690) dtrms válasza BMS (#688) üzenetére


dtrms
aktív tag

Szerintem a jó játékosoknak ugyan úgy jó lenne. A rosszabbaknak most se olyan jó, de tény hogy kicsit meg lettek húzva (de várjuk ki a végét, lehet az EA tud valamit :D )

Szerintem:
De Gea 91 reális, ha a többi kapus értékeit is figyelembe vesszük

Shaw 80 reális, sőt egy 81-82 is benne lehetne, csak sajnos tavaly nem játszhatott sokat
Bailly 82 reális
Smalling 85 reális
jobb szélről fogalmam nincs, Darmian 80 körül lenne reális és Valencia is 79-80

Pogba 88 reális
Schweini max 82
Fellaini 79
Rooney max 84, de ő tuti 86-ot fog kapni, aminek örülök de szerintem se reális :D
Mata 84

Martial 82
Memphis 81 maradna nálam (szezonjától eltekintve!)
Miki meg 84-85

Ibra meg 90, de most kinézem, hogy a 91-et is megkapja :D

Szóval szerintem annyira nem lettek túlértékelve, figyelembe véve, hogy a legtöbb játékos kapott up-ot. Tehát akik jobbak bizonyos játékosoknál, azok jobbak is maradtak.

Szerk.: egyébként akik 85 fölött vannak azok mind most jöttek! Kivéve De Gea.

[ Szerkesztve ]

(#691) zsolti72837 válasza BMS (#646) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#692) MdewC válasza dtrms (#690) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igazából az összes ratinggel egyet értek, kivéve ezt: "Bailly 82 reális"

Életembe se hallottam róla, tett le előtte valamit az asztalra? Nem rémlik. De most bizonyíthat. :)

A többi OK.

Még szerencse, hogy a rating az egyetlen olyan "bullshit", amin az ég világon semmi nem múlik, ezért nem értem, hogy a többség (nem a PH-sokra gondolok) ezen pörög, mikor tényleg zéró a jelentősége.

Egyedül az IG statisztikák számítanak, meg, hogy adott játékos, hogyan viselkedik a kezünk alatt.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#693) BMS válasza dtrms (#690) üzenetére


BMS
őstag

mind1 is mert év közben viszik meg húzzák az értékeket teljesítménytől függően..én sofifán nézem és pl coman kezdett ilyen 68as ratinggel és év közben felvitték 78-ra kb(nem tudom hirtelen mennyire).

diego costát meg fabregast pl egyel levitték

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#694) dtrms válasza MdewC (#692) üzenetére


dtrms
aktív tag

Igen Bailly-ről senki se hallott :D
Igazából én se és amikor bejelentették őt, elég mérges is voltam, hogy nem valami világklasszis védőt hozott mikor egyetlen rendes védője van a csapatnak.
Viszont amikor láttam játszani egyszerűen ledöbbentem az emberen.
Csak azért írtam a 82-t reálisnak mert azon a 4-5 meccsen amin láttam játszani nagyon meggyőzött (és abból 3-szor választották a meccs legjobbjának!!!!).

Jelenleg őt tartom a United legjobb igazolásának. (Mindent figyelembe véve)

Nagyon gyors, higgadt és erős védő...de még technikásnak is mondhatni, bemutatkozó meccsén kiosztott utolsó emberként félpályán egy esernyőt.
Egyszerűen nem tud hibázni :D

Bár ezek elhamarkodott kijelentések részemről nyilván, mert így a szezon elején ezt nem lehet leszűrni, de amit látok az nagyon meggyőző.

ez a tavalyi szezonja

(#695) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az igaz, hogy a FIFA 17-ben bármikor rakhatnak majd be új játékosokat az UT-be?

(#696) Citroware válasza dtrms (#694) üzenetére


Citroware
addikt

FIFA 16 karrier módban a legjobb középhátvéd a fejlődését tekintve, gyors, fordulékony, erős, jól szerel és jól fejel.

Nagy bestia lesz a játékban.

(#697) dtrms válasza Citroware (#696) üzenetére


dtrms
aktív tag

Na ezt nem is tudtam.
Azt hittem Mourinho a semmiből találta meg őt :D

(#698) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Közben twitterre kikerültek olyan képek, amin Messi 93, Ronaldo pedig 95 ratinget kapott...

(#699) Rypejakten válasza dtrms (#694) üzenetére


Rypejakten
addikt

technikailag rendkívül képzetlen, ha megnézed, és összehasonlítod mondjuk egy Piquével, vagy Bonuccival, látszik, hogy dadog nála a labda.

a négereknek sosem volt erőssége a játékintelligencia, hanem a fizikai paramétereikkel emelkedtek ki (gyorsak és erősek), de ha Bailly megtanulja _játszani_ a sportot, és összeszed némi rutint, tényleg jó védő lehet belőle.

(#700) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#698) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Na, az nem lenne rossz. ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.