Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) csocsioko


csocsioko
csendes tag

Sziasztok! Az mitől van, hogy nem engedi az összes játékost felrakni a transfermarketre csak néhányat?

(#9002) Lori82 válasza dracox (#8896) üzenetére


Lori82
senior tag

Én a másik elődöntőt vártam,az Atletico Nacional - Kashima Antlerst,de most néztem,hogy a Kashima kiütötte a Nacionalt.Nacional és/vagy Kashima Antlers játékosokat vennék,esetleg 1-2 Reál,mert valószínűleg az lesz a döntő

(#9003) Lori82 válasza csocsioko (#9001) üzenetére


Lori82
senior tag

Rangodtól függően tudsz kirakni játékosokat. Én 102-es szinttel már 100 játékost tudok kirakni.Pc-n játszom,többi platformon nem tudom,hogy működik.

(#9004) _adaml21_ válasza csocsioko (#9001) üzenetére


_adaml21_
őstag

A transferlistád mérete korlátozott. Alap esetben (asszem, nagyon nem tuti) 20 item fér el rajta, boostokkal ezt bővítheted (megint asszem, megint nem biztos) 100-asra.

(#9005) Rypejakten válasza csocsioko (#9001) üzenetére


Rypejakten
addikt

az untradeable játékosok ismérve, hogy untradeable-k.

(#9006) 77Guba válasza Lori82 (#9002) üzenetére


77Guba
aktív tag

Kashima és Real játékosokat érdemes venni, ha csak az America nem okoz óriási meglepetést a Real ellen...

(#9007) MdewC válasza Rypejakten (#8993) üzenetére


MdewC
nagyúr

Van még olyan, aki nem így tolja? :)

Persze, hamarosan belinkelem, köszönjük a videót!

Minden ilyen hasznos videó jöhet. :K

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9008) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Újra jön a tél, újra szúrják el tehetséges futballisták a karrierjeiket...

Én azért vettem magamnak egy lapot 900-ért, hátha egyszer kelleni fog :)

(#9009) sz_abika válasza _adaml21_ (#9008) üzenetére


sz_abika
addikt

Olcsó, high ratinges kártya, nekem is van több belőle, ha valami SBCnél javítani kell a team ratingen :)

PSN: xszabikax

(#9010) Attis1117 válasza 77Guba (#9006) üzenetére


Attis1117
tag

nem tudom emlékeztek-e még 1 v 2 hete leírtam h egy olyan rangadóra vettem 10k-ért játékosokat ami előző héten volt. nah most úgy néz ki mindet elvitték (4-500/lap haszonnal!) elvitték a kashima játékosaimat 8-900 ért!
vki írta régebben h bevásárolt szaudi játékosokból... neki azt üzenem egyszer a te időd is eljön :D :D

(#9011) LedyGyuszi válasza Attis1117 (#9010) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

van szaúdis bsc... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#9012) Attis1117 válasza LedyGyuszi (#9011) üzenetére


Attis1117
tag

nem feltétlen erre gondoltam de igaz :P

(#9013) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ki mit változtatna rajta?[link]

Még megvan: Slimani, Sakho, Clichy, Musa, Allen, Arbeloa, Rodwell, Carrick, Gabriel.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#9014) 77Guba válasza Attis1117 (#9010) üzenetére


77Guba
aktív tag

Vettem minden csapatból aki résztvevő a klubvilágbajnokságon, Jeonbuk, America elment szép haszonnal, Nacional rajtam marad, viszont a Kashimat szerintem korán adtad el... Amit bánok, hogy az ausztrál játékosokat eladtam, mert szerintem majd velük lehet hétvégén kaszálni...

(#9015) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Pár napja írtam és kértem segítséget, ha valaki játszik billentyűzettel akkor az küldjön egy beállított profilt! :K Most végre lenne időm egy kicsit játszani, ha kapnék valakitől egy kis segítséget azt nagyon megköszönném...! :)) :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#9016) _adaml21_ válasza zsolti72837 (#9013) üzenetére


_adaml21_
őstag

Azért én a középpályára beraknék legalább egy olyan játékost, aki tud védekezni is, Fernandinho pl. Illetve egy kicsit sebesebb RB sem ártana :) Clyne, Walker.

blaca83: ne sértődj meg, de szerintem nem fogsz egyhamar segítséget kapni itt ehhez, mert egy bizonyos szint felett (kb. gép ellen semi-pro) már mindenki gamepadot használ, és én is ezt javaslom neked! :)

TOTW13:

Megjegyzés: Zaha lapja érdekes, én úgy olvastam pár napja, hogy hivatalosan is az elefántcsontparti válogatott tagja lesz, miután elfogadták a kérelmét (csak 2 barátságos meccsen lépett pályára az angol válogatottban).

[ Szerkesztve ]

(#9017) Meghivott válasza 77Guba (#9014) üzenetére


Meghivott
addikt

"Amit bánok, hogy az ausztrál játékosokat eladtam, mert szerintem majd velük lehet hétvégén kaszálni..."

Úgy általában ausztrálokkal?

(#9018) BigDeal válasza _adaml21_ (#9016) üzenetére


BigDeal
tag

Csak nem jött Sif Mertens, jól döntöttem hogy megtartottam az IFet. Sokan kiszórták olcsón és cumi lett. Az ára szépen vissza fog menni. :)

SIF Brozovic biztos állat jó lehet CMben, ki kell próbáljan!

[ Szerkesztve ]

(#9019) zsolti72837 válasza _adaml21_ (#9016) üzenetére


zsolti72837
őstag

Igen gondolkoztam egy jobb RB-n. :K

Valahogy nem tudok 5-6 osztálynál feljebb menni, bárhogy rakom össze a csapatot. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#9020) 77Guba válasza Meghivott (#9017) üzenetére


77Guba
aktív tag

A 2 melbourne-i csapattal nagyot, a többi csapatból kiegészítő emberrel kevesebbet, de azzal is... De az EA útjai kiszámíthatatlanok. De szerintem az ausztrál meccs, a klubvilágbajnokság döntője, meg 2 európai derbi lesz...

(#9021) Meghivott válasza BigDeal (#9018) üzenetére


Meghivott
addikt

Mennyi volt az ára és mennyire ment le, milyen platform?

(#9022) 77Guba válasza _adaml21_ (#9016) üzenetére


77Guba
aktív tag

A TOTW előrejelzés elég megbízható!

(#9023) BigDeal válasza Meghivott (#9021) üzenetére


BigDeal
tag

260k körül ment amint megvolt a meccs és a 3 gólja már 195k tól lehetett vinni. PCn

(#9024) HdRew válasza BigDeal (#9018) üzenetére


HdRew
őstag

Az egy dolog, hogy nem jött, de Hamsik sem?

2 gól és 3 assziszt nuku?

(Mondjuk nem mintha kellene nekem, csak fura..)

(#9025) 77Guba válasza BigDeal (#9018) üzenetére


77Guba
aktív tag

Szerintem SIF Brozovic drága lesz nagyon, valahol IF Hamsik és IF Naingolan között...250-300k körül tippelném...

(#9026) Meghivott


Meghivott
addikt

Tevez egész jól néz ki :K
Vajon Vardy mennyi lesz :U

(#9027) Andris837 válasza Andris837 (#8970) üzenetére


Andris837
senior tag

Este 19:00-kor kezdődik az ESL Magyarország által szervezett FIFA Ultimate Team Cup!

Gyertek, játszatok a saját csapatotokkal és zsebeljétek be a 15.000 FUT Coint!
További információk, valamint nevezés: ITT

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#9028) BigDeal válasza HdRew (#9024) üzenetére


BigDeal
tag

Mondjuk az is igaz, érdekes!

77Guba:

Nem hinném hogy olyan drága lesz mert IF Bonaventura (bitang lap használom) most 120k ért megy kb, Marchisio is vagy 90k. Ehhez viszonyodnia kell valamelyest elvileg. (de lehet nem jól látom) :)
Én 110k körül saccolom a beállt árát.

[ Szerkesztve ]

(#9029) 77Guba válasza BigDeal (#9028) üzenetére


77Guba
aktív tag

A próféta szóljon belőled... Tegnap éjjel már 80k-ért láttam One-on IF Bonaventurat, de ez a lap jobbnak tűnik. Marchisiotol is. Ha 150 körül lesz veszem azonnal, többem nincs rá
..

(#9030) zsolti72837 válasza Andris837 (#9027) üzenetére


zsolti72837
őstag

Holnap lesz ONE-ra. :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#9031) BigDeal válasza 77Guba (#9029) üzenetére


BigDeal
tag

Majd meglátjuk a statokat futheadon, nagyon kiváncsi vagyok rá. Bár kétlem hogy Marchitól vagy IF Bonatól jobb lenne.

Vagyis a fene tudja, most megnéztem és a shoting, dribbling tényleg fel lett pakolva most nála.

[ Szerkesztve ]

(#9032) szupersanyi válasza HdRew (#9024) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Hamsik múlt héten kapott szerintem, egymás után pedig nem kaphat 2-t.

Ez eddig az egyik, ha nem a legjobb TOTW szerintem abból a szempontból, hogy sok használható, OP, de megfizethető játékost tartalmaz. Gayle, Miki, Karnezis (Manolas-Sokratis kapocs :D), Vardy, Higany, Brozovic, Zaha, Tevez, Semedo, Alba (ő mondjuk eléggé túlárazott lesz szerintem), Ruffier. Brozovicot még a mostani WL előtt megveszem szerintem, de hosszú távon Tevezt, Zahat és Vardy is nagyon ki szeretném majd próbálni.

(#9029) 77Guba: IF Bonaventuránál úgysem lesz jobb :D

[ Szerkesztve ]

(#9033) #16514048 válasza blaca83 (#9015) üzenetére


#16514048
törölt tag

Itt szerintem csak én használok billentyűzetet. :DDD Elküldtem a fájlt privátban. :)

(#9034) HdRew


HdRew
őstag

A digi elmehet a ...

Rúgnám a tizenegyest 0-0-nál, erre megszakad a meccs. ILYEN A BÜDÖS ÉLETBEN NINCS.

Mostanában már nem az első, ma már egyszer el is ment a net. Mi a frászt csinálnak, idáig egész évben semmi ilyen probléma nem volt??????!!!!

(#9035) 77Guba válasza szupersanyi (#9032) üzenetére


77Guba
aktív tag

Az 5 pacen kívül minden fő statja jobb... :)

(#9036) HdRew válasza HdRew (#9034) üzenetére


HdRew
őstag

UPDATE

Felhívtam a digit, akinek digije van és pesti, az ne nagyon játsszon.

Területi fejlesztés van, 72 órájuk van megcsinálni, tegnap és ma ezért szakadt meg a net többször is.

(#9037) dtrms válasza zsolti72837 (#9013) üzenetére


dtrms
aktív tag

Én a komplett védelmet úgy ahogy van kidobnám a kukába :D Már bocs...ezt nem támadásnak szánom, hanem én is BPL csapattal nyomom és kb mindenkit végig próbáltam a védelembe (Kivéve Kompany, Otamendi és Koscielny). Most valamiért nagyon felment Smalling ára, de középre egy Bailly - Smalling páros a legjobb szerintem.
Bal szélre: Shaw, Rose és eeesetleg Azpilicueta
Jobb szélre pedig: Clyne, Walker, Bellerín vagy Valencia
CB cserének meg Zouma, Ogbonna teljesen jó

Középpálya: az végül is teljesen rendben van, viszont én a helyedben megvenném Schneiderlint egy Engine lappal Lallana helyére, és Lallana lehetne Eriksen cseréje.
Schneiderlin cseréje meg lehetne Fernandinho (bár én citysekkel nem játszom pár kivétellel).
Jobb CM: Alli csere és helyette Herrerát vedd meg vagy Drinkwatert a kezdőbe szerintem...esetleg még Henderson nagyon jó, vagy Can

bal szél Martial egyértelmű....Boufal nekem nagyon nem jött be. Cserének Depay van most, de Son is nagyon jó volt, meg Wijnaldum is, de ő inkább CAM.

Csatár sor teljesen jó

Jobb szél is

A padról meg szerintem mindenkit eladhatsz, Drinkwateren, Feghoulin és Slimanin kívül.

De ha van sok pénzed, akkor Lukaku, Dembélé, Kanté, Touré, Rooney nagyon jó :D
Ja meg Coutinho is elvileg de rá még gyűjtök :D

(#9038) Attis1117 válasza 77Guba (#9014) üzenetére


Attis1117
tag

Meg nem adtam el mindet csak azt amiből duplán volt :)

(#9039) SzakalyAti válasza BigDeal (#9018) üzenetére


SzakalyAti
tag

Hogy jött volna Mertens, mikor ott van a BL csapatban ami péntekig van ? :)

(#9040) Citroware válasza SzakalyAti (#9039) üzenetére


Citroware
addikt

Volt már ilyen, akkor péntektől lenne nyitható a mostani IF lapja.

[ Szerkesztve ]

(#9041) Lori82 válasza #16514048 (#9033) üzenetére


Lori82
senior tag

Én is billentyűzettel nyomom :) Néhányan vagyunk még szerintem,de nem sokan :)

(#9042) Lori82 válasza 77Guba (#9020) üzenetére


Lori82
senior tag

Ajax - PSV és még valami.Akkor 3 már meg van,csak a negyediket kell kitalálni.A JUventus- Rómát nem hiszem a Bufonos SBC miatt,,szerintem a Mersey side derby Everton - Liverpool lesz :)

(#9043) BigDeal


BigDeal
tag

Sif Brozi jól megvágta If Bona árát. Rögtön esett egy 30ast, már 85-90ért kapható.

(#9044) 77Guba válasza Lori82 (#9042) üzenetére


77Guba
aktív tag

Lehet a barcelonai derby is esetleg...

(#9045) 77Guba válasza BigDeal (#9043) üzenetére


77Guba
aktív tag

És SIF Brozovic mennyi(ONE), melózom sajnos nem tudom megnézni...

(#9046) BigDeal válasza 77Guba (#9045) üzenetére


BigDeal
tag

Csak 7től lesz nyitható és PCs vagyok :)
De az ára akkor is kb szombatra lesz reális.

(#9047) Meghivott


Meghivott
addikt

(#9048) 77Guba válasza BigDeal (#9046) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ok, köszi!

(#9049) blaca83 válasza _adaml21_ (#9016) üzenetére


blaca83
őstag

Multizni nem nagyon szoktam, de a CO-OP egyáltalán nem ment rosszul billentyűzettel sem. ;) :N
Főleg Carriert játszom a saját csapatommal és az is simán tolom World Class szinten. Szerintem csak megszokás kérdése a dolog. :K

(#9033) kdavid94
Hálás köszönet, estére ki is fogom próbálni. :DD :DD :)) :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#9050) pennywise88


pennywise88
csendes tag

Valaki akinek megvan SBC Lacazette, mi a véleménye róla? Közel vagyok a megszerzéséhez, csak 3 Toulouse védőt kéne megszereznem de teljesen kihaltak a piacról, esetleg valaki nem akarná eladni nekem 10k-ért darabját? :D :D

Amúgy én is billentyüzetet használok, Div 2 volt eddig mindegyik fifában a legjobb, jelenleg az 5.-ben vagyok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.