Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) dtrms válasza MdewC (#1249) üzenetére


dtrms
aktív tag

Demó alapján nekem nem volt nagy durranás Ibra. Rashford jobb komolyan :D Nagyon gyors és mozgékony, míg Ibra egy tank. Aki olyan stílusban játszik, hogy csatárnak van tankja annak tuti nagyon fog tetszeni, mert nálam nem nagyon tudták feldönteni se és mindenkitől elvette, de nagyon könnyedén lefutják. (Legendaryn játszottam demóba).

Olyan kb mint Higuain (csak nála lassabb).

[ Szerkesztve ]

(#1252) MdewC válasza dtrms (#1251) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tx! :)

Nekem is jobban adják a gyorsabb csatárok, viszont Higut tesztelnem kell a fejesek miatt! ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1253) szupersanyi válasza dtrms (#1247) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Tudom, hogy idén nincsenek a Unitedben, csak arra írtam, hogy karrierben ők is jól fognak fejlődni, amikor visszatérnek egy szezon után.

(#1254) dtrms válasza MdewC (#1252) üzenetére


dtrms
aktív tag

Abban Ramos nagyon brutális. Legalábbis demó alapján és csak szögletekből.
Mármint tuti amúgy is, csak én nem igazán adok be oldalról magas labdát úgyhogy nem tudom .
Ez a földre lefejelés nagyon jó cucc....erős is a fejes és viszonylag pontos is.

Szupersanyi: Ja az úgy tuti. Pereira-nak ráadásul a szabadrúgásai is jók és nagyon jól mozog. Azt sajnálom, hogy ilyenkor több akadémista nem játszható legalább karrierben. Van egy fiatal srác az akadémián aki nagyon brutálisan cselez. (ha találok videót belinkelem)

[ Szerkesztve ]

(#1255) szupersanyi válasza dtrms (#1254) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Ismerem szinte az összes tehetségesebb akadémistát, szerintem Angel Gomesre gondolsz, ő Nani unokaöccse. Ő jelenleg szerintem a legnagyobb tehetség az akadémián, belőle bármi lehet még. Azt én is sajnálom, hogy az ilyenek nem lesznek benne legalább a karrierben.

(#1256) dtrms válasza szupersanyi (#1255) üzenetére


dtrms
aktív tag

Igen rá gondoltam, közben meg is találtam. :)
Ja tényleg Nani unokaöccse, ezt nem is tudtam.

Egyébként a Reál is fasza ilyen téren, Zidane az edző és a 4 fia is ott van az akadémián, meg most nézem a meccset és hallom, hogy az egyik fia már kezdő kapus az ifi csapatban.

Szerk.: meg én annak örülnék, ha egyszer eljutna olyan szintre a karrier mód, hogy a fiatalokat ne kelljen a tartalékban pihentetni vagy kölcsönadni, hanem elküldeni az ifi csapatba. És akkor olyan szinten azt is menedzselni, hogy fel le hozhatok, vihetek játékosokat....mint ahogy ez a rendes életben is van.

[ Szerkesztve ]

(#1257) Kikki90


Kikki90
tag

Sziasztok!

Tudom, hogy nem a reklám helye, de talán örülnétek egy olyan lehetőségnek, hogy egy online bajnokság keretein belül FIFA 17-et lehet nyerni. A szezon talán utolsó FIFA 16 (PC) online bajnoksága kezdődik hamarosan. Még lehet regisztrálni, ezen a linken keresztül: Online bajnokság: Nyerj FIFA 17-et! Sok sikert és bocsi ha ezt itt nem szabad, akkor kérlek töröljétek.

[ Szerkesztve ]

(#1258) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A shadowplayem összefosta magát, ezért csak telefonnal tudtam megörökíteni. :D

Pedig milyen nagyszerű Zlanat Ibra megmozdulás volt. :Y

[link]

(#1259) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Holnap viszik el a hibás kontrolleremet a szervizbe, gondolkodtam a cserén, már ha tényleg igaz amit mondanak és le lehet vásárolni...
Ez mennyire jó? : [link]

A vezeték nyilván nem törik meg, az már nagy előny. Egy minőségibb elem meddig tart ki benne?

(#1260) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#1259) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ennyiért már inkább XO controller.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1261) S1M0N válasza Kristof_94 (#1259) üzenetére


S1M0N
senior tag

Pár éve pont tőlük vettem az általad linkelt kontrollert, szerintem jó, bár a D-pad az kritikán aluli, de olyan játékokkal játszok főleg, ahol nem igazán kell használni, de pl. verekedős játékoknál igen zavaró tud lenni, amikor nem sikerül azt az irányt "bevinni", amit akarok.

Nekem speciel idén adta meg magát a receiver, de összességében elégedett vagyok vele, főleg, hogy az összes játék alapból felismeri, ami kontrollert támogat.

Az előttem szólónak igaza van, lehet, hogy One-os verzióval jobban járnál,de ahogy írtam, ez is bőven jó.

[ Szerkesztve ]

(#1262) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#1260) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csak ott a vezeték nélküli 17 ezer és nem tudom, hogy az PC-hez csatlakoztatható-e, nem írja. :/

(#1263) S1M0N válasza Kristof_94 (#1262) üzenetére


S1M0N
senior tag

A vezeték nélkülihez kell venni egy adaptert is.

(#1264) Kristof_94 válasza S1M0N (#1263) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Úgy már 23k lenne, vagy ha beszámítják a hibás kontrollert, akkor is kb. 14-15k. Vezetékestől meg félek, mert ez is megadta magát 2 hónap után.

(#1265) BlessedElroy válasza Kristof_94 (#1264) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Ha már 23K, akkor ez [link]. Vezetékes, de a legjobb controllerem, pedig sok volt. + 4 gombot tudsz rakni a kontroller hátuljára, ami kva jól jön fifában(más játékoknál is), nagyon jól kézre esik minden.

Origin: BlessedElroy

(#1266) ForRedGlory válasza S1M0N (#1263) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egy telefonos micro usb kábellel egyszerűbb összekötni. :D

(#1270) kicsako


kicsako
őstag

576ba van 16e 17e ftert xbone vezetekes kontroller. Just sayin :')
magic

[ Szerkesztve ]

(#1271) Kristof_94 válasza kicsako (#1270) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem pénzt nem kaphatok vissza, úgyhogy vagy csere vagy le kell vásárolnom.

(#1272) kicsako válasza Kristof_94 (#1271) üzenetére


kicsako
őstag

(#1273) hajbel


hajbel
addikt

Lesz Magyarországon dobozos? Ha igen, mennyiért és hol érdemes megvenni, előrendeln? Csak mert 30-án megyek haza, 29-én utazom egész nap, akkor már megrendelném haverhoz.

(#1263) S1M0N: Muszáj pont microfos adapter? Csak mert a gépemen wan BT adapter. Itt úgy tűnik, hogy nem muszáj, hogy legyen hozzá MS.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1274) Kristof_94 válasza kicsako (#1272) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi, ez jól néz ki, de félek a kábeltől most már! :D Bár ennél nincs jelentősége, ha esetleg elromlik. Egy normálisabb elem/akku meddig bírja amúgy? Bár amit linkeltél nem használhatom vezeték nélkül, mert kellene olyan vevő hozzá :(
A kérdés már csak az, hogy ha valóban cserélik vagy beszámítják a hibás kontrollert, akkor mennyiért teszik. Én anno olyan 9000-ért vettem, most viszont 10.500 Ft...

(#1275) MdewC válasza daver88 (#1267) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szépen kérek mindenkit, hogy ebben a topikban ne PES-eljünk.

Köszönöm. ;)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1276) stickermajom


stickermajom
addikt

Nálunk az összes dobozos borítóján Reus lesz?

(#1277) kicsako válasza Kristof_94 (#1274) üzenetére


kicsako
őstag

Nem kell félni a kábeltől. Én lassan egy éve így használom az enyémet és semmi baja. Ha "elromlik"(megtörik, elrágja a kutya/macska stb) a kábel akkor meg veszel hozzá másikat 500ft-ért.

(#1278) dtrms válasza kicsako (#1277) üzenetére


dtrms
aktív tag

olyat lehet szerintetek, hogy régi PS2-es kontrollert átkábelezni USB-re???
Van itthon kettő régi PS2-es kontrollerem :D Működne úgy is?

(#1279) kicsako válasza dtrms (#1278) üzenetére


kicsako
őstag

google... beállok mágusnak annyi varázslatot ismerek

[ Szerkesztve ]

(#1280) LendvaiFeri1 válasza hajbel (#1273) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Konzolvilág, 15eHUF.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1281) Kristof_94 válasza kicsako (#1277) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sima USB? Később meg max veszek hozzá egy vevőegységet is, mivel vezeték nélküli :D
Csak ugye sajnos az x360-nál nagyon könnyen megtört a kábel, de remélem itt nem lesz olyan.

(#1282) Meghivott


Meghivott
addikt

Aki esetleg Ps4 kontrollert használ vezeték nélkül Pc-fifara, az írjon már rám privátban, van ugyanis egy olyan gondom, hogy az egyik nap még hibátlanul működő irányító, a következő napon már állandóan eldobálja a Bluetooth-kapcsolatot... Hátha van valakinek hasonló tapasztalata, esetleg ötlete. Köszi

(#1283) kicsako válasza Kristof_94 (#1281) üzenetére


kicsako
őstag

Ilyen kell az Xbone kontrollerhez. Én Xboxhoz kaptam a kontrollert, szóval külön vettem bótba egy öccá forintos 3méteres kábelt és tökéletesen működik azóta is :) Itt cserélhető a kábel nem úgy mint 360nál, szóval emiatt fölösleges aggódni.

(#1284) Kristof_94 válasza kicsako (#1283) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Rosszul olvastam valahol a neten, hogy a vezeték nélküli adaptere csak WIN 10-en működik?

[ Szerkesztve ]

(#1285) gabigyerek válasza Meghivott (#1282) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Sajnos nekem is ez volt, van...szétszedtem a joyt is már :D de nem oldódott meg a probléma.

Hétvégén kipróbálom másik konzolon és akkor kiderül hogy vagy a konzol hibás vagy a controller. (sajna nincs másik controllerem, hogy a konzol tudjam tesztelni helyben)

PS4

(#1286) Meghivott válasza gabigyerek (#1285) üzenetére


Meghivott
addikt

Konzolon nekem jó.

(#1287) toome1985


toome1985
tag

Nekem van egy 360 as vezetek nelkuli fekete joyom. Elemtartoja offos kicsit valami kontakt baja van masik tartoval nem probaltam. Van hozza vezetek nelkuli vevo pchez. Akciosan megvalnek mindkettotol. Árat nem irom mert a joyt nem tudom h hogy van de beszelhetunk rola. Komárom Tatabánya vonzáskorzetben személyesen is.

(#1288) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok!

Kérlek hagyjátok abba a topik offolását ezzel a kontroller témával, megvan erre a megfelelő hely.

Nem szeretnénk mennyiségben kommentet törölni, de ami ezalatt keletkezik, ott megteszem. :)

Beszéljétek meg priv, vagy a megfelelő helyen. :K Inkább írjatok a demóról, vagy a BL-ről, ami jólesik.

Köszönöm szépen.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1289) underdark válasza MdewC (#1288) üzenetére


underdark
aktív tag

Nikolics miert nem kezdett? durcisok ra, hogy elakart menni?
Pedig biztam(zok) benne, hogy blben rug par golt es meg jobb lesz jatekban :P
Most mar goldnak kell lennie (szerintem)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1290) MdewC válasza underdark (#1289) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem tudom, hogy miért nem kezdett. :( Megmondom őszintén én a Juve - Sevilla meccsen idegeskedtem.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1291) hajbel válasza underdark (#1289) üzenetére


hajbel
addikt

Taktikai okokból egy 190 akárhány centis tank kezdett, hogy erősebbek legyenek pontrúgásban. Nem nagyon jött be ez a húzás. Az első gólt beadásból fejelte Götze!, a következő kettőt pedig pontrúgásból kapták. Ettől függetlenül ő az első számú csatár. Egyébként nagyon szép volt a szurkolók koreója! :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1292) CR2025


CR2025
csendes tag

Bejelentkezek én is :
Origin : Mortalonka
vegitossj7 kollégát már sikerült egyszer legyőznöm tehát vigyázzatok velem :DDD

(#1293) Kristof_94 válasza underdark (#1289) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én úgy tudom, hogy nem nagyon akart elmenni, csak pletykák voltak. Vagy zakkant a játékosügynöke, ez gyakran előfordul! :D

(#1295) MdewC


MdewC
nagyúr

Tegnap és még ma is baromi ideges voltam a BL döntetlen miatt a Sevilla ellen, de az MU drukkerek méginkább lehetnek csalódottak... Fura, bár nem láttam. Mi történt?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1296) sirszevenap válasza Seangaijin (#1294) üzenetére


sirszevenap
őstag

Majdnem elájultam mikor megláttam, hogy az egérrel szórakozol! :Y

Bankkártyával? Hát persze!

(#1297) szpal17 válasza MdewC (#1295) üzenetére


szpal17
őstag

Nekem ez csalódott hét, Juve semmi, MU semmi...szerencsére még lehet javítani.

(#1298) MdewC válasza szpal17 (#1297) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tudom, hogy annyira nem rossz eredmény egy zsinórban 3x EL győztes ellen egy 0-0, de most kritikus vagyok a csapattal, én is sokkal többre számítottam.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1299) LendvaiFeri1 válasza Seangaijin (#1294) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Először egy controllert vegyél. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1300) dtrms válasza MdewC (#1295) üzenetére


dtrms
aktív tag

Én csak a MU-ról tudok nyilatkozni....
Nagyon tartalékos kerettel állt fel (valószínűleg nagyon mellékes Mou-nak az EL) és ezzel nem lenne gond mert rotálni kell, de itt így nem voltak összeszokva a játékosok. Az a baj, hogy akik nem játszottak eddig, azok nem egyesével lettek fokozatosan beépítve, hanem egyszerre kapott mind a 8-9 játékos lehetőséget. Ebből adódik, hogy az a 8-9 játékos kb 0 meccsel a lábában egyből egy olyan Feyeenord ellen játszik, akik kb vérszemet kapva jöttek ki és jól is játszottak.
Legalább egy vezért (Rooney, Ibra) játszatni kellett volna az elejétől kezdve, valakit aki összefogja a sok "rutintalan" játékost...ezt arra értem, hogy a többsége idén egy percet se játszott.

...és hát ez lett a vége. (egyébként egy jó méteres les gól volt, de ez nem számít mert ma szar volt a csapat)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.