Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) szami777 válasza szupersanyi (#300) üzenetére


szami777
addikt

Ha megvan a laptop már, próbálj ki más frostbite motorú játékot
Pl Bf4, emlékeim szerint annak volt ilyen gépigénye, de ha mondjuk egy sw battlefront elmegy, vagy az uj nfs, nem lehet baj. (mindhárom általam említett játékot ingyenesen kipróbálhatod originen)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#302) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Watch the Allianz #FCBDay1 Team Presentation with #FIFA17! http://bit.ly/2aWHuaE

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#303) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#302) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ez amúgy mi? Mert ebből nekem semmi nem derül ki.

(#304) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#303) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#305) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 17 CONFIRMED LEGENDS?! w/ RIVALDO AND KAHN!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#306) eM'82 válasza LendvaiFeri1 (#305) üzenetére


eM'82
addikt

Rivaldooooooo!!! Állat. Na végre!:)
Anno nagy kedvencem volt.

Ezeket csak pakkból lehet majd megszerezni első körben, nem?
Mennyire szép is lenne Legends Kubala, vagy Puskás...

(#307) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Bayern Munich Players play FIFA 17 Allianz Arena

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#308) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

MU játékosok
Memphisnek rohadt nagy lett a szeme

Szerk.: Legalább a játékban biztosan jó lesz a United :DD

[ Szerkesztve ]

(#309) MdewC válasza szupersanyi (#308) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem egyébként is, sok csapat erősödött a nyáron. Érdemes lesz nézni a BPL-t, és a BL-t is. Meg persze sok más bajnokságot is.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#310) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

#FIFA17PRIZEDRAW RT & reply for a chance to play #FIFA17 against an EA SPORTS Legend.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#311) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Gamescom FUT Stream
2 új FUT játékmód lesz. Remélem tényleg 2 teljesen új, nem csak javítanak pl. a Drafton. Egy Five-a-side, kicsit FIFA Street szerű módnak nagyon tudnék örülni nagyon tudnék örülni.

(#312) Kristof_94 válasza szupersanyi (#311) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azt nem értem amúgy, hogy a FIFA Street miért nem jelenhet meg PC-re is... Pedig annyira játszanék vele, de nem fogok miatta konzolt venni. Ugyan ez a helyzet az NHL esetében is.
Amúgy ennek az 5 játékos (?) módnak örülnék, persze kispályán. :D

(#313) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

LEAKED FIFA 17 CAREER MODE?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#314) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#313) üzenetére


vegitossj7
addikt

Értem én ezt, de miért kell kérdésnek beálllítani? :U Az meg a másik, hogy aztán senki nem tolja vele, csak ha már megunta az ember az UT-et.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#315) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#314) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ezaztánajáúkírdís. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#316) Citroware válasza vegitossj7 (#314) üzenetére


Citroware
addikt

Azért, mert a csávó elmondta a végén, hogy fake is lehet, de valószínűleg valódi kiszivárgott.

Időközben hivatalosan is felkerültek a képek, szóval valódiak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#317) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#318) BMS válasza LendvaiFeri1 (#317) üzenetére


BMS
őstag

na azt hiszem itt az ideje abbahagyni a cs-t és visszatérni a fifához :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#319) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

NEW FEATURES IN FIFA 17'S CAREER MODE

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#320) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

FutHead tesztelte a karrier módot: [link]

(#321) sagem


sagem
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy a motorváltás magával hozza e az ultrawide felbontások támogatását.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#322) MdewC válasza Kristof_94 (#320) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszönjük! :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#323) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#324) kicsako válasza vegitossj7 (#314) üzenetére


kicsako
őstag

Marmint mindenkit erdekel a karrier mod es csak akkor ut-zunk ha mar meguntuk? :U
14ota nem ut-zek. Semmi ertelme a sok hacker/coin csalo mellett.
Valaki nem tudja hol tudnam legolcsobban elorendelni? Eddig g2a a nyero, de ha valamelyik boltban lenne ingyen kiszallitas+ajandek(16hoz polot kaptam) akkor bevallalnam azt az 1-2ezer tobbletet.

(#325) vegitossj7 válasza kicsako (#324) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hát, ehhez csak gratulálni tudok, mikor itt az FM ha karrierezni akar az ember... De mind1.

Ha talál az ember 10k HUF alatt Fifát, szóljon, de más esetben SOHA NE RENDELJEN ELŐ JÁTÉKOT ember, főleg AAA-t. Tapasztalat. Division 20k-ért...

Te is jobban jársz, a játék is jobb lesz később stb,stb...

Én a 16-t előrendeltem kemény 9800 hufért, 900 órával aszondom oké. De a mostani árak mellett nem szabad.

Ha mégis bátor/hülye az ember, akkor várjon vele, legutóbb is uccsó 2 hétben volt értelmes akció rá.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#326) kicsako válasza vegitossj7 (#325) üzenetére


kicsako
őstag

14ota elso osztalyban 10bol 9 ellenfel coin csalo(azaz legelejen megszakad a meccs), iden mar van valami dczteto hack is. Leallitja a meccset az ellenfel aztan par masodperc mulva kiirja hogy megszakadt a kapcsolat es megkapom veresegnek. Ezert nem fogok idegeskedni utben.
FM azert teljesen mas, egy jobb karrier mod elferne mar a jatekban

Huzom a szam hogy minnel olcsobban akarom megvenni, de a lenyeg hogy indulas napjan mar tudjak vele jatszani. Egyetlen jatek amivel sokat jatszok, nem szeretnek varni hogy megjelenes utan lemenjen az ara.

16ot 12ezerert rendeltem elo szallitassal ajandekkal egyutt. Nekem megerte.

(#327) Kristof_94 válasza kicsako (#324) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én tavaly a mexikói originen keresztül vettem, de ez a lehetőség sajnos már kilőve...

(#328) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Én idén adok egy utolsó esélyt a PC-s FIFÁnak, legfőképp azért, mert a következő 1 évben még nem is lenne lehetőségem konzolozni.
Azonban ha a helyzet változatlan, én húzok Xbox One-ozni...

(#329) Rony949 válasza _adaml21_ (#328) üzenetére


Rony949
őstag

Akkor legalább már PES-ezni is tudsz normálisan. A mostani rész PC-s változata megint prevgen lesz.

(#330) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#328) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Tegnap 6 meccset toltam boxon, ebből 4 kisgyerek volt. Rinyált az összes. Volt egy orosz, "lucky" kifejezést nyomatta végig. A meccs utáni üzenetekről nem is beszélve.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#331) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#330) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerencsére PC-n nem tudnak ilyeneket küldeni. Legalábbis tudomásom szerint. :D

(#332) _adaml21_ válasza Rony949 (#329) üzenetére


_adaml21_
őstag

Nem hiszem, hogy PES-eznék is FIFA mellett, nincs időm mindkettőre. Ha hirtelen nagyon sok szabadidőm lenne, előbb állnék neki Football Managerezni, a régi Championship Manageres időkből igen szépek az emlékeim :)

LendvaiFeri1: csak ki lehet kapcsolni valahogy az üzeneteket :DDD

(#333) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#334) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#333) üzenetére


_adaml21_
őstag

Emlékszem, tavaly nagyon nem nyerte el elsőre a tetszésedet a 16 design-ja, de ez szerintem most pöpec lett! :)
Kicsit talán túlontúl minimalista is, nehezebb megkülönböztetni a non-IF lapokat az IF-ektől. Mondjuk a kép úgyis más lesz rajtuk, szóval az majd segít.

[ Szerkesztve ]

(#335) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#334) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A 16-ban elég tré, ez egy fokkal jobb. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#336) MdewC válasza _adaml21_ (#334) üzenetére


MdewC
nagyúr

A fekete szín itt is segíteni fog. (Normál IF lapok. De lehet nem is kell venni belőlük és akkor még annyi probléma sincs.) :)

Feri durvábban tolja az infókat, mint a topik gazdák, nekünk is fel kell majd pörögni. Tartsa meg jó szokását. ;)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#337) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FUT LIVE! At gamescom 2016

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#338) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Football, Powered by Frostbite - FIFA 17 Official Gameplay Trailer

szerk:

ÁÁÁá, ez valami kegyetlen... :Y

Messi, mi lett veled? ;]

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#339) bab1987 válasza LendvaiFeri1 (#338) üzenetére


bab1987
tag

Ez lehet leülteti a videokarimat. (Bár a BF4 még jól futott) Gondolkozom h inkább Xboxot kellene vennem pc fejlesztés helyett.

psn:balazsb1987

(#340) Citroware


Citroware
addikt

Most magyaráznak valami olyat, hogy a lapok hétről-hétre változhatnak attól függően, hogy a játékos hogyan teljesít élőben. Azt nem értettem, hogy ez bizonyos kártyákra vonatkozik-e csak, vagy mindegyikre, de a lényeg, hogy amire ez érvényes, abból érdemes venni az elején, akire számítasz, hogy élőben jól fogja tolni, mert akkor egyre jobb lesz a lapja.

(#341) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 17 NEW LEGENDS!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#342) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Nekem ez most nagyon bejön! :C
Ez az új játékmód is érdekesnek tűnik. :) Mondjuk lehet, hogy ahhoz, hogy ott bármit elérjek jobbnak kéne lennem... :D

Akkor szerintetek lesz valahol majd arra lehetőség, hogy mikor kijön megvegyem 10k alatt? :D

Citroghost: Én úgy értelmeztem, hogy majd bejelentik, hogy ki lesz abban a squadban akikből megjelenik ilyen kártya... Szóval én sok emberre nem számítok.
Mondjuk lehet félreértettem és ez hülyeség. :B

[ Szerkesztve ]

(#343) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#338) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na. :D

Akkor eljött az ideje, hogy CR után Messit is kipróbáljam, ez a szőke haj nekem nagyon adja. :DDD Nagyon Simon Főnixes! ;]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#344) bab1987


bab1987
tag

Tök mindegy h gyalulják át az egész FUT-ot ha a csalókkal nem akarnak/tudnak mit kezdeni. Mindegy h Div 10 vagy Silver2.

psn:balazsb1987

(#345) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 17 PACK ANIMATION!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#346) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#345) üzenetére


vegitossj7
addikt

Olyan feje fura van ennek az embernek, mintha egy konzervuborka és egy Julio Cesar keveréke lett volna a felmenői között. A monitorom több mint 100%-át elfoglalja.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#347) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Nem semmi előrendelői ára van PC-re... :Y

Forza JUVE!!!

(#348) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Hát, a francba, ez bitang jól néz ki, lassan nem marad kétség, meg kell venni megjelenéskor.

Ha jól értem akkor, a Div 1-10-et nevezik át ilyen Elite, meg ilyenekre? Meg mik ezek a Weekend league-ek? Sajnos videót nem nagyon van időm átnézni, valaki egy írásos összefoglalót nem akar linkelni/írni? LendvaiFeri? :U

MDewC, nem váltasz Xboxra? Alex legend.... :DDD

Én azért még titkon bízom abban, hogy megnyirbálják a csalókat PC-n, de a szívem mélyén tudom, hogy mire számíthatok....

(#349) MdewC válasza _adaml21_ (#348) üzenetére


MdewC
nagyúr

Gyere Te PS4-re. ;)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#350) bab1987 válasza _adaml21_ (#348) üzenetére


bab1987
tag

Én úgy néztem h a Div is megmarad, és jön ez a FUT Champions mint új játékmód.
Szövegesen is az új játékmódról:

[link]

psn:balazsb1987

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.