Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35101) ledgeri válasza emvy (#35096) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Sajnálom, hogy olyanokat tapasztaltál ezidáig amik ezt szüretik le veled, de sajnos a magyarázatod hibás!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35102) coco2 válasza Jakesz (#35098) üzenetére


coco2
őstag

Nem azért a lukas fillérért, de én állandóan vásárolok weben a legkülönfélébb áruházakban - egyedül fb-n nem vettem még soha semmit. Az a bizonyos messenger az úr egy kicsit mintha megszaladt volna, nem? És igen, nekem is van fb-m, és állandóan használom, de sosem vásárlásra.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#35103) ValGerald válasza coco2 (#35102) üzenetére


ValGerald
csendes újonc

Sziasztok!

Van valami hatékony supportja a facebooknak, amivel lehet érdemben beszélni vagy ez felejtős? (Súgóközpont stb végig jártam, de eléggé kikerülősnek érződik a történet.)

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#35104) Jorus válasza ValGerald (#35103) üzenetére


Jorus
nagyúr

Felejtős.

Eladó Falbatech ReDox Ergo Split billentyűzet kapcsolókkal - 80k, Falbatech YamPAD kapcsolókkal, gyári keycap settel - 70k És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#35105) Jakesz válasza ValGerald (#35103) üzenetére


Jakesz
őstag

Ha előfizetsz a hitelesítésre, amivel a kék pipa kerül a profilodra, akkor hatékonyabb ügyfélszolgálati support jár. Kabaré, de ez van.

(#35106) Atish19 válasza Jakesz (#35105) üzenetére


Atish19
őstag

Mennyiért vesztegetik ezt az előfizut vajon?

(#35107) Jorus válasza Atish19 (#35106) üzenetére


Jorus
nagyúr

14 USD/hó jelenleg.

Eladó Falbatech ReDox Ergo Split billentyűzet kapcsolókkal - 80k, Falbatech YamPAD kapcsolókkal, gyári keycap settel - 70k És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#35108) coco2 válasza ValGerald (#35103) üzenetére


coco2
őstag

A legtöbb segítség valószínűleg a szanaszét fellelhető blogok interneten. Meg ez a fórum itt. Aztán amire nem kaptál választ, arra nem kaptál választ.

Szerintem tedd fel a kérdést :)

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#35109) mokas_gizi válasza gyulaszu (#35100) üzenetére

Majd lehet megnézem...DE pl bekapcsoltam a kettős azonosítást...mert ezt javasolták...
Elméletben olyan aki ért hozzá...

Na azóta nem tudok belépni a facebook oldalamra, ami több éves és azóta kellett újat csinálni...
Mondjuk olyanra nem szívesen fizet elő az ember, ahol nem nagyon érd el az ügyfélszolgálatot...
Nálam jelentősen komolyabb hozzáértőbb emberek is panaszkodnak itt ezekről...
Évek óta elköltött több százezer forintot, utána meg a facebook kitiltja és nem követett el semmit...

- Annyi humor van a dolgokba...amit írtál fizessél elő...
Én pl gondolkoztam 1-2 hirdetésem kiemelésén...
- Csak úgy nehezen fizet érte az ember, amikor hetente kidobja a marketplace az embert úgy hogy semmit nem követ el az ember...

- Fix tegnapi hirdetés a hírfolyamban egy sokkból, amikor pl hamis cohiba (dohányterméket...) hirdetnek...

- Így fizessek elő , bármire is???

Pár napja már az üzenetekből is egy csomó nem megy el messengeren PC
"Küldés folyamatban"

- Azért én ennyi hibát sehol nem tapasztaltam, meg hogy ennyire le szarják az embert
+ kb nincs ügyfélszolgálat ezeknek...

[ Szerkesztve ]

(#35110) Paxker315


Paxker315
addikt

Vicces felület. Reggel leültem volna az üziket olvasgatni, erre ez fogad :DDD

Persze mindent ugyanúgy lehet, mint eddig, de ezt állandóan bedobálja.. Bár posztot v kommentet nem próbáltam még.

legyen üres

(#35111) Breki válasza Paxker315 (#35110) üzenetére


Breki
veterán

Pont ugyanezen gondolkoztam, hogy berakjam-e. Nálam szintén ugyanez asztali gépen, nem tudom miért, telefonon úgy néz ki megy.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#35112) mokas_gizi válasza Paxker315 (#35110) üzenetére

Nálam meg napok óta ez van...
"Küldés folyamatban"

PC-n , telefonon működik az üzenet küldése...
Már 1-2 hete, pár napja viszont kb mindenkinél már , aki ismerős...
Üzenetek nem mennek el...
Eltelt pár hónapban nagyon szar a facebook.

(#35113) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Beléptem FB-ra (amit csak olvasásra használok kb), és ezt az üzenetet kapom:

Aztán ha bezárom, akkor látszólag semmi baja.

Mit vétettem? :)

(#35114) Paxker315 válasza KrAt (#35113) üzenetére


Paxker315
addikt

szerintem semmit. Nifene: két kommenttel fentebb.

legyen üres

(#35115) KrAt válasza Paxker315 (#35114) üzenetére


KrAt
veterán

Nabakker, pedig még a keresőt is használtam, de nem dobta ki a szöveget, vagy a beillesztett képet, minden linket meg csak nem néztem végig.. ;)

Köszi, akkor nem aggódom :) :R

(#35116) PTM válasza KrAt (#35115) üzenetére


PTM
tag

Nálam is ilyen, r/facebook alatt is írták, biztos valami bug okozza.

(#35117) Breki


Breki
veterán

Origo cikke

Meghibásodott a Facebook: ok nélkül tiltja le a felhasználóit

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#35118) asr27


asr27
tag

Nem olvasunk origot. A leghazugabb oldal.

(#35119) Breki válasza asr27 (#35118) üzenetére


Breki
veterán

Egyébként igazad van, de ez esetben nyugodtan elolvashatod.

Nem nálad van a hiba, ha éppen letiltott a Facebook

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#35120) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Messengerből törölt üzenetek visszaállítására van mód? Sajnos mindkét félnél törölve lettek...

Köszönök minden segítséget!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#35121) Domper 01


Domper 01
újonc

Ilyen gondom van.
Eddig így működött a Messenger
"Az üres kék karikában lévő kék pipa annyit tesz, az üzenetet elküldte. A teli kék karika pipával azt jelenti, az üzenet megérkezett, de a fogadó fél még nem olvasta. Ha pedig az ismerősünk profilképe megjelenik az üzenet mellett, akkor biztosak lehetünk benne, hogy elolvasta, de legalábbis rákattintott"
Mai naptól pedig nem látok semmit,csak ha elolvasta az illető akinek küldtem.
Ez nem jó.
A segítséget előre is köszönöm.

(#35122) kp78 válasza Domper 01 (#35121) üzenetére


kp78
addikt

Már volt ilyen, h egy frissítéssel eltűnt, a következővel meg újra visszajött.
Talán majd megint visszatér egyszer :U

(#35123) Lauda


Lauda
félisten

Facebook hozza a színvonalat:

Persze semmi köze az indexhez.

[ Szerkesztve ]

(#35124) kp78


kp78
addikt

Aki törölte a Messengert és csak az Facebook app-ot használja üzenet küldésre is, milyenek a tapasztalati?
FB értesítések eddig teljesen tiltva voltak nálam, de gondolom beállítható, h csak az üzenetekről küldjön.
Időben/azonnal jönnek az értesítések FB app-on kerezstül is?
Az üzenetküldés korlátozottabb, vagy mindent lehet ugyanúgy küldeni?
:R

[ Szerkesztve ]

(#35125) b-max


b-max
aktív tag

Sziasztok, tagja voltam egy csoportnak,
de most egyáltalán nem látom a csoportot,
ismerős látja, elküldte a linkjék, ha beillesztem, akkor csak az jön, hogy '"ez a tartalom nem elérhető" .
Ki lettem tiltva a csoportból, vagy mi lehetett?

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#35126) ledgeri válasza b-max (#35125) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha ismerős látja, a taglista publikus; ő benne van, és lát benne?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35127) user26


user26
senior tag

Üdv, fb/mg "szakértők".
Napok óta olyan gondom van, hogy a családi csoportban, ha a gyerekről osztanak meg videókat, 1-2 videó megnézése után a csoport bebugol, és nem lehet benne se előre se hátra görgetni, írni tudok csak folytatólagosan. Bosszantó, zavaró. Átmeneti fél megoldás, hogy az appot törlöm, és újra telepítem. 50-50%.
Ötlet ? Sajnos nem tudom rá venni a családot, hogy az app elfelejtése :/

Ja!
A videókat, képket nyilván nem lehet elindítani, megnézni teljesképernyőn.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#35128) csabyka666 válasza b-max (#35125) üzenetére


csabyka666
addikt

Valószínű kiraktak. Olyankor nem is kereshető - neked - a csoport, ha nyilvános, akkor sem.
Lehet véletlen, engem is dobtak már ki ok nélkül. Kérj meg valakit, írjon az adminnak.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#35129) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Adott kollégámnak egy P30 lite telefonja és szeretné beállítani a kétfaktoros hitelesítést, de akkor be kellene írnia ugye a jelenlegi jelszót (amit sajnos nem tudunk már) és fosunk, hogy a hiba amit most le fogok írni, megint bekavar azzal a variációnál amikor azzal trükkel kérünk új jelszót, hogy kilogolunk és jelszó elfelejt.

A probléma eredendően az, hogy ha az appban szeretné használni az "elfelejtettem a jelszavamat" menüt használni belépett állapotban, akkor az csak egy szemvillanásra tűnik fel és jön a nagy fehérség. :)

Ezt levideóztam és lepauzáltuk, ott lehetne választani több metódust ugye. (sms, whatsapp stb)
De ugye gyorsan átugrik, lehetetlen kiválasztani az opciókat. :)

Van valakinek erre irányuló ötlete?

Csak ezen az eszközön használja a fbook/messenger kombót. Van egy laptopja, de azt nagyon ritkán használja és régen nem lépett be onnan a fészre. Appok frissítve.

Nem tudom miért, de még azt is megpróbáltuk, hogy az android rendszerben átállítjuk az alapértelmezett böngészőt, de az sem segített.

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T, 2w3 :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#35130) ledgeri válasza _ocsisajt (#35129) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha nem appban próbálkozik, akkor mi történik? Annak nem kéne kidobnia őt az appból.
Laptopján kilépett? Törölt sütit azóta ?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35131) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Ha kitiltottak egy zárt FB-csoportból, hogy tudnak az adminjai megjelölni a bejegyzéseikben? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#35132) Kargil


Kargil
csendes tag

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem. Az utóbbi időben „kicsit takarítottam” facebookon és néhány embert töröltem az ismerőseim közül. Amíg bent voltak az ismerőseim között, addig böngészőben megnyitva a facebookot a jobb oldalon található „ismerősök” menüben is ott voltak azok, akikkel üzenet is váltottam. Viszont a meglepetés akkor ért, amikor az ismerősi listámról töröltem néhány embert, töröltem a velük korábban folytatott chatet is, mégis ugyanúgy megjeleníti őket a rendszer a jobb oldali ismerősök menüben. Mi a csudát tudok csinálni, hogy eltűnjenek onnan? Egy megoldást találtam eddig, de az nagyon favágó módszer és azért ezt nem is igazán szeretném: blokkolni őket. Ebben az esetben már nem jelennek meg oldalt sem.
Előre is köszönöm a segítségeteket 😊

(#35133) Bl.Gyo. válasza Kargil (#35132) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Az ismerősök menü a az éppen aktív embereket jelenti zöld pöttyel? Nem használom weben a Facebookot úgyhogy nem tudom. Viszont ha az akkor lehet korlátozni őket, de ezt a chatben (Messenger-ben) lehet megcsinálni a beszélgetésükre hosszan nyomva. De ezeket törölted úgyhogy nem tudom máshol hogy lehet ezt. Mindenesetre ha korlátozod őket akkor el tűnnek a chat listából is, de mégse tiltod. Csak ha írnak akkor nem kapsz értesítést.

(#35134) Kargil válasza Bl.Gyo. (#35133) üzenetére


Kargil
csendes tag

Sajnos töröltem a bezsélgetéseket, de ez legyen a legkevesebb. Majd írok nekik valamit, utána megcsinálom, amit tanácsoltál, majd pedig törlöm az üzenetem. Ez tűnik a legjobb megoldásnak. Ha nagyon muszály, akkor átmenetileg fel tudom tenni telefonra is a facebookot. A messengerben mit kell az adott személlyel folytatott chat menüben megnyomnom, hogy elérjem azt, amit írtál? Ez az értesítések némítása opció lenne?

(#35135) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

segitsetek lécci :
Eladtam egy terméket marketplace-n ... szeretnének értékelni, de sehogy sem sikerül :

ahogy irják a help ben ,
nekem nem dobja fel hogy bejelölhetem az eladót, és ő sem kap semmit !
csak hogy arhiválhatom az üzeneteket....

Elöre is köszi a segitségeteket !
:R :R :R

(#35136) mokas_gizi válasza Jorus (#35107) üzenetére

Egy kérdés én is tervezek előfizetni hátha tényleg úgy lesz ügyfélszolgálat...

"Ha a webes felületen indítod, akkor 5200 forintba fog kerülni havonta, ha mobilon, akkor a platformtól függ, Apple esetében például 6290 Ft / hó."

Mi van az esetben ha valaki PC és telefon és használná?
Akkor 2 előfizetés is kell...???

Mivel szar a facebook és van olyan funkció ami PC-n működik csak és van olyan amit telefonon...

(#35137) paatrick válasza Lauda (#35123) üzenetére


paatrick
őstag

Már vagy 4 ugyanilyen baromságot jelentettem be "csalás/félrevezetés" címszóval, a facebook pár nap múlva küldte az értesítést hogy:

Szánalmas.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#35138) Jorus válasza mokas_gizi (#35136) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem, csak egy előfizetés szükséges természetesen. A "platform" itt úgy értendő, hogy ha az Apple rendszerén keresztül fizetsz elő, akkor az Apple ráteszi a saját haszonkulcsát - ahogy minden egyéb 3rd party alkalmazásra és szolgáltatásra - egyébként az FB-től közvetlenül előfizetve alacsonyabb a havidíj. Ami még fontos tudnivaló lehet, hogy ez csak az FB profilra vonatkozik, Instagram kék pipára külön havidíjért lehet előfizetni - igaz, együtt a kettő olcsóbb, mint külön-külön.

Eladó Falbatech ReDox Ergo Split billentyűzet kapcsolókkal - 80k, Falbatech YamPAD kapcsolókkal, gyári keycap settel - 70k És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#35139) asr27 válasza paatrick (#35137) üzenetére


asr27
tag

De bezzeg ha valami kicsit erősebbet kommentelek egy ilyen hazug félrevezető poszt alá, azt az agymosottak jelentik és egyből törlik a kommentem meg korlátozzák a profilom napokra, vagy akár egy hétre :o :(((

(#35140) zsiga68 válasza paatrick (#35137) üzenetére


zsiga68
őstag

Én is így jártam a 750 forintos Iphone készülék hirdetésekkel. A facebookon id**ták dolgzonak....

(#35141) Feri 59


Feri 59
csendes tag

Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérnék, hivás előzmények, és kimenő hívásokat nem tudom törölni, üzeneteket emojit igen.Hiába nyomok rá a hívás elözményre nem történik semmi.
köszönöm ha valaki tud segíteni

[ Szerkesztve ]

(#35142) koshmar


koshmar
őstag

Üdv!

Az "megszokott" bug, hogy ha iírok valakinek, akkor odakerül egy piros 1-es az üzenetekhez, pedig csak én üzenetem van ott? :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#35143) BUZZLGHTYR válasza koshmar (#35142) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

Ugynezki igen, nagyon gaz, nalam is van ez a hiba

(#35144) Breki válasza koshmar (#35142) üzenetére


Breki
veterán

Szia

Igen, de csak gépen és hamar eltűnik.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#35145) Jakesz válasza Breki (#35144) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez a telefonos verzión is így van, legalábbis Androidon biztos. Elküldöm az üzenetet, aztán a chatlistában félkövérrel ki van emelve az üzenet, mintha nekem küldték volna. Majd nyilván ezt is javítják, ami mellé behoznak 2 másik hibát, ahogy lenni szokott...

(#35146) Breki válasza Jakesz (#35145) üzenetére


Breki
veterán

Ott nekem nem jelentkezik, pont most próbáltam ki újra.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#35147) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Üdv.

Milyen címre tudok a supportnak írni, hogy visszaadják az ellopott fiókot?
érdemes egyáltalán bajlódni vele, vagy jobb elengedni? emailt, telefont, minden törtöltek és átírták sajátra

[ Szerkesztve ]

(#35148) ledgeri válasza DeathAdder (#35147) üzenetére


ledgeri
nagyúr

1 kört megérhet... facebook.com/hacked (ha jól tudom)

Bármi környezeti tényező, vagy előzmény amiknek lett ez az eredménye?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35149) Bl.Gyo. válasza Kargil (#35134) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem. A listában egy chat-re hosszan nyomsz és ott a "korlátozás":

[ Szerkesztve ]

(#35150) DeathAdder válasza ledgeri (#35148) üzenetére


DeathAdder
veterán

próbáltam, chromeba bekerülök egy loopba akármire megyek visszadob hogy logoljak be
firefoxba szerinte nem is létezik ilyen email cím :F

nem tudok semmit, hogy mi történt. a nagynéném fiókja, egy bimew65064@wxter.com címre írták át

nem is értem hogy lehet ilyet csinálni. a saját felhasználóit folyamatosan szivajták, én belépni sem tudok itthonról a szomszéd fiókjába mert új eszköz, valaki meg nigériai vpn-ről lazán belép, és átírhatja az emailcímet, és a telefonszámot

Első alkalommal beléptem amikor jött az email és rámentem hogy nem én változtattam, a vicc hogy először ez még spamba is jött. Kért igazolványt, majd beléptem, és nem engedte kitörölni a hakker email címet, mert nem voltam elég tartós ideje bejelentkezve az adott eszközről :D :D azóta belépni sem tudok

supportnak írni úgy látom nem lehet. úgyhogy úgy tűnik ez elúszott

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.