Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Máté94


Máté94
addikt

Tegnap jelentette be hivatalosan is az Obsidian Games (South Park: The Stick of Truth, Fallout: New Vegas) új, Armored Warfare névre hallgató alkotásukat. A játék a Wargaming World of Tanksával és a Gaijin Entertainment War Thunder: Ground Forces-ével ellentétben a modern hadviselésbe enged betekintést.

A megjelenésre nem lehet majd panaszunk, ugyanis a grafikát a CryEngine hajtja meg, ami már az alant látható videóban is látszik. A játék első ránézésre a War Thunderhöz fog közelebb állni, pár kérdés azonban még felmerülhet. Elsőnek talán annyi, hogy mennyire lesz hiteles a játék, mennyire lesz valósághű, ugyanis a mai harckocsik legtöbb adata (például páncélzat) szigorúan titkos.

Aki kedvet érez a játék kipróbálására, az már most jelentkezhet ingyen béta tesztelésre a játék hivatalos oldalán.

Forrás: gamepod.hu

Hivatalos oldal
Announcement trailer
Shattered Wold trailer
Recon, MBT, Artillery trailer

Őszintén szólva a játék így önmagában grafikailag rendben is lehetne, de az a mozgás... nagyon doboznak hat még minden, ami reméljük változik, követve a trendet a lánctalpak animációival és hiteles járműfizikával kiegészítve. :)

(#2) Gaz 78 válasza Máté94 (#1) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szevasz Máté94!
Körülnéztem a hivatalos oldalon. Igencsak klassz játéknak ígérkezik!
A CryEngine igazán bíztató,az egy jól optimalizált grafikus motor :)
Gyengébb gépeken is szépen fog futni a játék,nem lesz halálra terhelve a processzor,szóval bizakodóan várom a BETA tesztet.

(#3) Máté94 válasza Gaz 78 (#2) üzenetére


Máté94
addikt

Majdnem 3 hónap után megérkezett a második hozzászólás is, yay! :))
Bár, én se fordítottam nagy figyelmet a topic frissen tartására.

Reméljük kapunk BETA meghívot majd valamikor... :)

(#4) Gaz 78 válasza Máté94 (#3) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ezidáig nem halottam a játékról.Aztán értesülve a dolgokról,elkezdtem túrni a neten :)

(#5) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

AW fórumról gépigény:

-Minimum:
CPU: Intel Core2 Duo E6700/AMD Athlon64 X2 6000+
RAM: 2 GB
Video Card: Nvidia8800 GTX/AMD Radeon HD 2900 or equivalent 512MB DirectXc

-Optimal:
CPU: Intel Core i7-2600K/AMD Bulldozer FX4150 or equivalent quad-core
RAM: 8 GB
Video Card: Nvidia GTX 670/AMD Radeon HD7970

-Recommended:
CPU: Intel Core i3-530/AMD Phenom II X2 565 or equivalent quad-core
RAM: 4 GB
Video Card: Nvidia GTX 480/AMD Radeon HD 5770 or equivalent 1024MB DirectX 11 card

(#6) Smish


Smish
tag

Van még 2 fórum itt ami tartalmazza a játék nevét.
Én személy szerint ennek látom létjogosultságát hosszú távon, mert a többi valami cikkhez kötődik.

Én személy szerint nagyon várom már. Szeretem a modern tankokat és már amúgy is beleuntam a WoT-ba.
Nem is bánom hogy a kezelőfelülete egy az egyben WoT nyúlás. Könnyen tanulható legalább:)

Nem mai videók, de hátha van itt aki még nem látta:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7) Smish


Smish
tag

Cold Strike Map:
[link]

(#8) Smish


Smish
tag

Armored Warfare - M1128 Stryker Mobile Gun System:
[link]

(#9) Angel1981


Angel1981
veterán

Újabb videó; Dev Diary

(#10) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Jingles bemutatja :
[link]

(#11) Ryna


Ryna
csendes tag

Mikor lesz béta? és mit számol? mi lesz 1 nap múlva, már nem értem, köszi a válaszokat. :)

(#12) Gaz 78 válasza Ryna (#11) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

A visszaszámlálás a BETA teszt élesítéséig tart.A túlzott érdeklődésre való tekintettel a BETA start el lett halasztva 2 héttel.

[ Szerkesztve ]

(#13) egyedülülő


egyedülülő
senior tag

Nagyon várom már a játékot. Sokkal közelebb állnak hozzám a mai harcjárművek mint a II. világháborús gépek. Kíváncsi vagyok el tud e csábítani a WoT mellől.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#14) Angel1981 válasza egyedülülő (#13) üzenetére


Angel1981
veterán

"Kíváncsi vagyok el tud e csábítani a WoT mellől."

Akárcsak én! :K

(#15) Gaz 78 válasza Angel1981 (#14) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Az újdonság varázsa egészen biztos :K
Az AW atmoszférája már a videókon keresztül is elragadó,remélem klassz játék lesz .)

[ Szerkesztve ]

(#16) Angel1981 válasza Gaz 78 (#15) üzenetére


Angel1981
veterán

Inkább a PvE része miatt vagyok az érdeklődők között.
A WoT-tal az a bajom, hogy mivel kizárólag PvP, nem tudom a szó szoros értelmében véve "játék"-ként kezelni, ez sokkal inkább egyfajta folyamatos megmérettetés, és "verseny" számomra, ebből adódóan:
1. Ha előre tudom biztosan, hogy max. 1-2 órám lesz rá a nap folyamán, akkor le sem ülök vele játszani, mert egyszerűen jobban rá kell készülnöm, ezért a hétköznapok eleve kiesnek, túl későn és túl fáradtan érek haza.
2. Elég gyakran felidegelem magamat rajta, többször, mint az összes többi játékomon együttvéve (a többi kizárólag PvE)

Egy Left for Dead-el pl. a mai napig szívesen gyomok 1-2 gyors menetet, mert úgy is kikapcsol, ezt a WoT-tal kapcsolatban nem mondhatom el.

Ha jól megcsinálják a PvE részét, és közelebb lesz kicsit az arcade lövöldékhez (igen igen, ezalatt főleg a max. 15%-os RNG-t is értem), akkor jó eséllyel átveszi nálam a WoT helyét - amit sokáig nagyon szerettem, de a sok-sok feszkó miatt már nem érzem olyannak, mint régen...

[ Szerkesztve ]

(#17) Ryna válasza Gaz 78 (#12) üzenetére


Ryna
csendes tag

Köszi:)

(#18) ughhh


ughhh
senior tag

Indul a móka!

(#19) Ryna


Ryna
csendes tag

Ha lejár az idő mi lesz?:D Mikor játszhatunk már vele?

(#20) Rellind válasza Ryna (#19) üzenetére


Rellind
senior tag

Nem. Csak a parancsnok szerzésének a lehetősége jár le...

(#21) Ryna


Ryna
csendes tag

nagyon húzzák az időt, kezd idegesíteni...

(#22) egyedülülő válasza Ryna (#21) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Egy darabig ebből még béta sem lesz szerintem.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#23) Ryna


Ryna
csendes tag

Az lehet sajnos.. :( Pedig már nagyon kiváncsi vagyok milyen a játék.

(#24) Angel1981


Angel1981
veterán

Első benyomások az FTR-en keresztül, angolul tudóknak.

(#25) 7time


7time
senior tag

A Q1 végére ígérték a nyílt bétát ami még 2 hónap tehát nem csúsztak semmit, a haver tegnap kapott zárt béta kulcsot, megesz a sárga irigység, a játékmenetből leszűrve valami nagyon csodás a játék.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#26) Angel1981 válasza 7time (#25) üzenetére


Angel1981
veterán

Klassznak tűnik - és engem aztán egyáltalán nem zavar, hogy ordít róla, hogy WoT klón!

(#27) 7time válasza Angel1981 (#26) üzenetére


7time
senior tag

Azért a Cry Engine ég meg a föld a WOT szemétkupachoz képest és utóbbit sikerült teljesen játszatatlanná redukálni, a frissítések sorozatos nerfelésről szolnak aztán valami megint megerősödik a következő frissítésben azt is nerfelik, valami katasztrófa lett.

(#28) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Sziasztok!

A videók alapján nagyon jó kis játéknak ígérkezik, persze várjuk ki a végét.
Engem abszolút nem zavar, hogy wotos a kinézete.
A Wot-ról meg inkább nem nyilatkozom, az egy katasztrófa, ami már ott megy... tegnapi nap folyamán le is töröltem...

Bízom benne, hogy hamarosan lesz nyílt béta is és akkor legalább ki lehet próbálni :)

(#29) Angel1981 válasza 7time (#27) üzenetére


Angel1981
veterán

Én a felépítésére értettem.
Nézd meg a menüt, a csataképernyőt, a garázst; szinte egy az egyben mintha wot lenne modern tankokkal - ez persze önmagában nem baj.
És a nerfek / buffok itt is fognak majd jönni rendesen - de talán mivel nem lesz annyi fajta tank a játékban, nem lesz olyan kaotikus.

(#30) egyedülülő válasza Angel1981 (#29) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Azért mert bizonyos mértékig, a készítők által is elismerten WoT klón nem, hinném, hogy ugyanazt az életutat és eseményeket érné meg ez a játék is. Most az Obsidian-ról beszélünk akik már letettek pár játékot az asztalra, nem ez a játék lesz az utolsó amit készítenek és nem is a megélhetésre fogják használni olyan módon, mint a WG, akinek nincs más amiből pénzt harácsolhatna. A játékban elég sok fajta tank lesz előre szólok, szóval ez sem igaz. Arról nem is beszélve, hogy itt nem lesz olyan, hogy kedveznek egyik vagy másik nemzetnek, akármilyen okból is.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#31) Angel1981 válasza egyedülülő (#30) üzenetére


Angel1981
veterán

" A játékban elég sok fajta tank lesz előre szólok, szóval ez sem igaz."
Mondtam én hogy nem? Azt mondtam, hogy annyi biztos nem lesz mint a wotban - vagyis cirka 400.

"Arról nem is beszélve, hogy itt nem lesz olyan, hogy kedveznek egyik vagy másik nemzetnek, akármilyen okból is."
Ez nekem új, pedig 6500 csatánál járok a wotban.
A különböző nemzetek kicsit más-más játékstílust követelnek, másképp kell játszani őket.
Olyan van, hogy egy adott ágon egy adott tanknak kedveznek, mert inspirálni akarják a játékosokat arra, hogy kihúzzák. (pl. "régi" WTF 100, vagy "régi" Foch 155, Walker Bulldog, stb. stb.)

Az elvek ugyanazok lesznek itt is. Ha egy tank túl népszerű, akkor megvágják, mert nem akarják, hogy a csatában résztvevő mondjuk 30 tankból 15 folyamatosan az legyen.
Az Obsidian amúgy már valóban bizonyított, a régi játékaik máig kellemes emlékek számomra.

A WG egyébként elsősorban nem azért viselkedik úgy, ahogy, mert ez az alaptermészete, hanem mert "megteheti". Ők voltak azok, akik ezt a tankos FPS-RPG-RTS hibridet kitalálták, és telitalálat lett, és máig egyeduralkodók benne - valóban kicsit elkényelmesedtek.
Majd ha kiforr a WTGF meg az AW, biztos belehúznak.

[ Szerkesztve ]

(#32) egyedülülő válasza Angel1981 (#31) üzenetére


egyedülülő
senior tag

"Ez nekem új, pedig 6500 csatánál járok a wotban."

Én is több mint 6300-meccsnél járok és a meglátásom továbbra is az, hogy létezik az általam említett jelenség.:P

A proci forgatási szögét sikerült eltalálni azóta?:D

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#33) 7time válasza Angel1981 (#31) üzenetére


7time
senior tag

Eleinte a Német tankok a pontosságukról voltak híresek, nem sebeztek kimagaslóan nem is voltak túl gyorsak de ha jól céloztál megvolt az eredmény, mára a WG sikerült olyan szintre butítani a német ágat hogy teljességgel használhatatlanok.

[ Szerkesztve ]

(#34) scyllarus válasza egyedülülő (#32) üzenetére


scyllarus
veterán

12,000 meccs után mondom, hogy nem létezik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#35) Angel1981 válasza 7time (#33) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, mert egyszerűen "túl népszerűek" voltak, ezt írtam feljebb.
10 európai emberből legalább 5 a németek miatt vág bele a játékba, ha mindemellé a németek még nominálisan is erősek lennének, a csatákban résztvevő 30 tankból 20 német lenne, amit nem akar a WG - teljesen érthető módon.
Tisztán meg lehet figyelni, hogy a legnépszerűbb nemzetek között (német, orosz, amerikai) van arányaiban a legkevesebb jó tank, míg a népszerűtlenek között (francia, kínai, japán) akadnak szép számmal, főleg magasabb szinten.
Igen, időnként bedobnak egy új ágat, amiben van 1-2 olyan tank, amikről már a nyers statjaik alapján ordít, hogy OP, mint pl. anno a WTF 100, meg legutóbb a Walker Bulldog, de ezeket pár patch után meg is vágják, mert addigra már egyszerűen túl sok embernek lesz meg, az OP volta miatt.

Részemről téma itt lezárva, a WoT topikban folytathatjuk majd! ;)

A lényeg, hogy várjuk az AW-t! :R

[ Szerkesztve ]

(#36) scyllarus válasza Angel1981 (#35) üzenetére


scyllarus
veterán

Nagyon várjuk. Én a magam részéről azonnal dobom a wotot, ha ez csak egy kicsit is kevesebb idegeskedés mellett nyújtja ugyanazt a játékélményt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37) egyedülülő válasza scyllarus (#36) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Ugyanúgy azt is emberek fogják játszani, szóval ha wotban rageltél a többiek esetleges ügyetlensége, stb miatt, itt is fogsz.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#38) scyllarus válasza egyedülülő (#37) üzenetére


scyllarus
veterán

Ott sem azért voltam ideges. Mindenkinek szíve-joga hülyének lenni. Réges-régen 1 vs 29-ben játszom ott is, innentől csak örülhettem, ha valaki mégis az én oldalamon állt :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#39) Angel1981 válasza egyedülülő (#37) üzenetére


Angel1981
veterán

Engem az RNG jobban felhúz, egyszerűen túl sok múlik a véletlenen - és itt nem csak az ominózus +/- 25%-ra gondolok, hanem az MM-re, a célkeresztre, a modulsérülésekre, stb.
Az eddigiek alapján az AW-ben kisebb lesz az RNG, vagyis lehet, hogy közelebb fog állni az arcade-hez, de a Te saját egyéni képességeiden több fog múlni, és elvileg a jutalmazási rendszer is teljesítményorientáltabb.

[ Szerkesztve ]

(#40) 7time válasza Angel1981 (#39) üzenetére


7time
senior tag

Pont az hogy a véletlennek köze nincs a játékhoz, 2-3 nap sikeres csata után jön a kötelező szopóág, ha lehet ne a WG döntse már el hogy mikor nyerhetek és mikor nem.

(#41) scyllarus válasza Angel1981 (#39) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont ezért várom nagyon. A valóságban is van RNG, de nem 25%.

Többiek: ezt a "kötelező szopóág a wg által" című mantrát tényleg elhiszitek? Csak kíváncsiságképpen kérdezem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42) 7time válasza scyllarus (#41) üzenetére


7time
senior tag

Többiek: ezt a "kötelező szopóág a wg által" című mantrát tényleg elhiszitek? Csak kíváncsiságképpen kérdezem.

3+ éve játszom, már azt is meg tudom mondani az első 10 csata után hogy éppen milyen ágon vagyok.

(#43) Rellind válasza scyllarus (#41) üzenetére


Rellind
senior tag

Hát mikor olyan küldetést kellett csinálnom TD-vel (ISU-152)hogy lőj ki egy heavy-t ami +1 szinttel van a tiedtől akkor az már eléggé feltűnő volt, hogy az ellenfél csapatában vagy csak egy heavy volt vagy csak T8-ban találtam magam.... kb.2 napon keresztül...plusz vannak azok a bizonyos jól menő sorozatok (wn8 2000 felett pár napig,majd hirtelen elfelejtek játszani és 1000 alig van meg)
De amúgy nem ááá dehogy... :U

(#44) Rellind


Rellind
senior tag

Holnap elindul alpha test...

"CONGRATULATIONS!

You have been invited to participate in the Alpha Test for Armored Warfare –
a next generation MMO developed by Obsidian Entertainment!

The Alpha Test will begin on February 17th and end on February 23rd."

(#45) scyllarus válasza Rellind (#44) üzenetére


scyllarus
veterán

Végre egy jó hír!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#46) Angel1981 válasza Rellind (#44) üzenetére


Angel1981
veterán

Hogy lehet ebben részt venni?
(A zárt bétára már rég regeltem.)

(#47) 7time válasza Angel1981 (#46) üzenetére


7time
senior tag

A főoldalon van egy kép amin azt írja hogy enrol the alpha teszt, csak gyanítom már elkéstél vele, amugy is csak Február 23 tart.

(#48) Rellind válasza Angel1981 (#46) üzenetére


Rellind
senior tag

Volt egy survey is azt kitöltötted? :U
Tegnap kaptam meg a mailt,benne hogy hol mit kell letölteni stb.
Szép a mérete: 31gb :C

(#49) Angel1981 válasza 7time (#47) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi!

Richie146: igen, kitöltöttem! Jó, akkor marad a zárt béta, az is valami!

[ Szerkesztve ]

(#50) Balika23hun válasza Rellind (#48) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én kitöltöttem de sajna én sem kaptam, majd még úgyis lesz zárt beta időpont meg a lényeg úgyis az open beta lesz.
Ha lent van és kipróbáltad leírhatnád az élményeidet. Én főleg arra lennék kíváncsi hány ág van jelenleg benne és milyen tankok. Meg hogy milyen a tankok mozgása.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.