Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Excel topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-13 08:31:56

LOGOUT.hu

A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40301) Delila_1 válasza oke (#40300) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Vegyük, hogy az összefűzés az R oszlopban van. Ekkor a Q2 képlete

=HA(DARABTELI(R$2:R2;R2)>1;"x";"")

Ezt másolhatod le, és ügyelj a $ jelre.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#40302) pero19910606 válasza pero19910606 (#40215) üzenetére


pero19910606
csendes tag

Sziasztok,

Erre van esetleg ötlete valakinek? :( :))

(#40303) oke válasza Delila_1 (#40301) üzenetére


oke
senior tag

Köszönöm, ez így magában működik, össze lehet kapcsolni valahogy a régivel? Ha az abban szereplők érvényesülnek, akkor az lépjen érvénybe (Kerüljön X az N oszlopba vagy nem.)?

Ez az eredeti képlet, ennél a "P" oszlopban van a képlet, illetve nem volt külön összefűzés oszlop, de ha van az sem gond:
=HA(HA(DARABHATÖBB($E:$E;$E2;$F:$F;"Elemeire szétszed";$N:$N;$N2)*DARABHATÖBB($E:$E;$E2;$F:$F;"Szolg*";$N:$N;$N2);DARABHATÖBB($E$2:$E2;$E2;$F$2:$F2;"Szolg*";$N$2:$N2;$N2)>1;HAMIS);"x";"")

Nekem ez már nagyon bonyolult képlet :)

[ Szerkesztve ]

(#40304) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Hathatós segítségetekkel eljutottam idáig a beosztás készítővel:
=HA(VAGY(Munka1!$B$10=Munka1!$B38;Munka1!$D$10=Munka1!$B38;Munka1!$E$10=Munka1!$B38;Munka1!$I$10=Munka1!$B38;Munka1!$J$10=Munka1!$B38;Munka1!$F$10=Munka1!$B38;Munka1!$L$10=Munka1!$B38;Munka1!$M$10=Munka1!$B38;Munka1!$N$10=Munka1!$B38;Munka1!$O$10=Munka1!$B38;Munka1!$P$10=Munka1!$B38);"n";"")

Lehetséges az, hogy ez mellett egy újabb oszlopot is figyeljen, és ha találat van azt n8 -cal jelőlje a cellában?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#40305) Ideg válasza Delila_1 (#40290) üzenetére


Ideg
aktív tag

Köszönöm! Működik! :R

Az normális, hogy a fájlméret párszáz kilóról kb 25 megáig felugrik egy ilyen makrós szűrés után?

(#40306) alfa20


alfa20
senior tag

Sziasztok,

Akadt egy olyan problémám, hogy az Excel nem jól számolja a teljesítést, ha mind a két összehasonlítandó érték negatív. :(

pl:

A = -37 562 356
B = -35 625 887
C = B / A (94,84%)

Ami azért nem jó, mert kevesebb mínusz képződött mint a terv így valójában 100 % felett a teljesítés.

ugyan ez ha a terv negatív és pozitív lesz az eredmény:

A = -10 000 000
B = 15 000 000
C = B / A (-150%)

valójában 250% az eredmény.

Erre a számolásra van függvény vagy csak úgy érem el ha pl. HA függvénybe ágyazom?

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#40307) dave0825


dave0825
őstag

Üdv.

Meg lehet oldani valahogy feltételes formázással, vagy valami egyszerűbb képlettel, hogy azokat a cellákat (elég sok van, több száz), amik "0n 0ó 0p" formátummal tartalmazzák az időt, átírni "0:00:00" formátumra (itt ó:pp:mm van, a nap nem számít)?
Eddig Cserével csináltam, de sokáig tart 5 percenként fölfelé menve átírni mindet. :F

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#40308) lappy válasza alfa20 (#40306) üzenetére


lappy
őstag

Sajnos csak ha függvényel tudod kezelni

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#40309) Delila_1 válasza Ideg (#40305) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Szívesen.

Valami nagy balhé van, egy szűrés nem növelhetné a méretet. Pláne nem nagyságrendekkel.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#40310) molnarbalazs


molnarbalazs
csendes tag

sziasztok,

segítséget kérnék:

a táblázuatom első oszlopa nevekből áll, a következő sor pedig "legközelebbi szabadság napja" címszó, ez lesz majd a kérdés...

a többi oszlop pedig dátumokat jelöl, márc. 1, márc 2, márc 3 stb... a név és a pontos dátum metszésébe irogatnék x-eket, a cél pedig az, hogy a "legközelebbi szabadság napja" oszlopba lássam kinek mikor van a legközelebbi jelzett szabadnapja.
előre is köszönöm

(#40311) molnarbalazs válasza molnarbalazs (#40310) üzenetére


molnarbalazs
csendes tag

a keres fuggveny is szepen megcsinalNÁ, csak epp az utolso X-hez tartozo datumot adja vissza:

=KERES("x";D5:KW5;$D$2:$KW$2)

(#40312) BalanceR


BalanceR
addikt

Hello,
Alap kérdés, de hogy tudok létrehozni oszlop szűrőt több érték alapján?

Ha pl van egy munkafüzetem aminek az első oszlopa azonosítószámokat tartalmaz, és egy másik amiben szintén vannak azonosítók, és szűrni szeretném az első munkafüzetben lévő első oszlopot, de ha beszűrőzöm, csak egy értéket tudok megadni, vagy a jelölőnégyzeteket pipálni.
de én azt szeretném, ha a másik tábla össze számát figyelembe véve menne a szűrő... :F

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#40313) Fferi50 válasza molnarbalazs (#40311) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

A képlet:
=INDEX($D$2:$W2;HOL.VAN("x";$D5:$W5;0))

Üdv.
Ps. Használd a programkód gombot (lenti második sor első gomb), hogy "ne röhögjenek ki".

(#40314) Fferi50 válasza BalanceR (#40312) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Adatok - Speciális (korábban Advanced szűrő). Próbáld meg.

Üdv.

(#40315) Ideg válasza Delila_1 (#40309) üzenetére


Ideg
aktív tag

Keresem, kutatom a megoldást a neten. Van olyan munkalapom amit le tudok görgeti akár a végéig is, kb 1 millió sor, de állítólag ha a cellák üresek akkor nem foglal plusz helyet ezmiatt a fájl. Aztán találtam még olyat, hogy ha például egy FKERES függvényben tegyük fel A:AA cellák között keresek és nem csak mondjuk A1:AA50 -ig akkor plusz helyet foglalhat. Ez nem tudom mennyire igaz. Esetleg más ötlet, hogy mit nézzek át, mi okozhat ilyen drasztikus méret növekedést? Köszi! :R

(#40316) Delila_1 válasza Ideg (#40315) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Az adatok (táblák) közötti üres sorok növelik a fájl méretét.
Az FKERES függvény pontosítása nem a méretet csökkenti, hanem a számolási sebességet javítja.

Egyszer kaptam egy olyan fájlt, aminél látszólag semmi nem indokolta a hirtelen megnövekedését. Volt egy olyan érzésem, hogy nem látható ábrák, képek vannak benne. Ez beigazolódott.
Behívtam az Ugrás menüt (Ctrl+g), ott az Irányított-tat választottam, majd az Objektumokat. Egy halom olyan képet jelölt ki, amik vonal szélességűre voltak összenyomva, ezért nem voltak láthatóak. A Delete billentyű egyszerre kitörölte az összeset, normál méretűre zsugorodott a fájl. Mint kiderült, a netről másolt be valamit a "gazdi", ez okozta a problémát.

Hátha bejön, próbáld ki.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#40317) Caipi válasza Ideg (#40315) üzenetére


Caipi
tag

Szia,
Nálam az segít amikor irreálisan nagy méretű egy excel, hogy kijelölöm az értéket nem tartalmazó oszlopokat és kitörlöm, majd ugyanezt megcsinálom az érték nélküli sorokkal is.(Így pl. 21 MB-ból lecsökkent 30 KB-ra a fájlméret)

Üdv,
Caipi

(#40318) Delila_1 válasza Caipi (#40317) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Na és az adataid?

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#40319) sztanozs válasza Ideg (#40315) üzenetére


sztanozs
veterán

FKERES nem foglal helyet, de pl a Pivot Táblák jelentős plusz helyet foglalnak. Ráadásul Office 2007 óta nem tudod megtenni, hogy több pivot táblának is ugyanaz legyen a source táblája, mindegyik kimutatáshoz új táblát generál.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#40320) Ideg válasza Caipi (#40317) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ezt nem teljesen értem, hogy kellene csinálnom.

Nekem van egy sheetem amiben van 1400 sor és kb 30 oszlop amit használok jelenleg. Ennek kb most csak 30% van kitöltve csak adatokkal. 1400 soron belül nem akarok semmit törölni, utána meg nincs semmilyen adat, mégis le tudom görgetni ~1millió sorig. Ezeket ki se tudom törölni, de elvileg nem is kell mert állítólag nem foglal helyet ha nincs a cellákban adat. (egyébként azt sem értem miért látom én az összes sort, lehet, hogy valaki egyszer lement az aljára valamiért? a görgetőm is olyan picike, hogy azzal már nem is tudok navigálni rendesen, mert tizezresével ugrál ha picit megmozditom. :) )

mod.: sztanozs

Pivotom nincs jelenleg a fájlban, továbbra sem tudom mi foglal ennyi helyet. :S

[ Szerkesztve ]

(#40321) sztanozs válasza Ideg (#40320) üzenetére


sztanozs
veterán

Formázás nagyon sokat foglal pl. ha sorokat vagy oszlopokat formázol és után kezdesz hozzáadni vagy elvenni sorokat vagy oszlopokat.
Illetve a szélesség/magasság változtatás, vagy a cella(érték)típus módosítás is is szépen meg tudja dobni a fájlméretet.
Book1 - 9*9-es tábla
Book2 - 9*9-es tábla, copy/paste format az egész 9 oszlopra

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#40322) Caipi válasza Ideg (#40320) üzenetére


Caipi
tag

Szia,
Szerintem pedig ez lesz a bibid, hogy ott ahol az üres soraid vannak (de le tudsz görgetni) van valami, vagy a szűrés ilyenkor azokat is valamiért adatnak veszi(?). Sajna, nem értem olyan mélységig az Excelt, hogy megmondjam mi az, de ilyennel többször találkoztam.

Így szoktam megoldani:
- Leveszem a szűrést
- Elmegyek a legutolsó oszlopig, ahol adataim lehetnek (a te esetedben kb 30. oszlop). Kijelölöm az első üreset (31. oszlop), majd Shift+END+ jobbra nyíllal a kijelölést elnyújtom a munkalap utolsó oszlopáig. A kijelölt üres tartományt törlöm.
- Visszaugrom az A1-be majd lemegyek a legutolsó sorig (ha jól olvasom kb 1400 sor lesz nálad), ahol adataim lehetnek és eljátszom ugyanezt csak vízszintesen az első üres sortól (1401. sor). Kijelölöm, majd Shift+End+ lefelé nyíl, és törlöm a kijelölt üres tartományt.

Remélem segít,
Üdv,
Caipi

U.i: Az is lehet, hogy sztanozs által leírt formázás kerül ilyenkor a cellákra, és törléssel eddig én is ezt szüntettem meg. Nálam jellemzően valamilyen rendszerből excelbe exportált adatoknál jön elő nagyon sokszor ez a méret galiba.

[ Szerkesztve ]

(#40323) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Meg lehet-e oldani, hogy nagybetűkké alakítom a kisbetűket, egy macróban?

Egy bizonyos cella tartalmát veszem Name=ActiveCell.Value amely ilyen formában van Xxxxx
Hivatkozok rá Prompt=Name....... ugye most itt is Xxxx a formátum.
Azt szeretném, hogy az InputBox-ban lévő Prompt nagybetűs legyen, XXXXX formában jelenjen meg. Az eredeti cella tartalma ne változzon.

Name = ActiveCell.Value
Prompt = Name ........
MyValue = InputBox(Prompt, Title, Default, xpos, ypos)

köszi

[ Szerkesztve ]

(#40324) csferke


csferke
senior tag

:B
Ez mindig lemarad. Angol Excel 2007
:B

(#40325) Fferi50 válasza csferke (#40324) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Prompt=Ucase(Name)

De nem kell változóba tenned ahhoz, hogy megjelenítsd:
MyValue = InputBox(Prompt::=Ucase(Activecell.Value), Title, Default, xpos, ypos)

Itt a Prompt az Inputbox nevesített paramétere, aminek := formulával adhatsz át értéket.

Üdv.

(#40326) csferke válasza Fferi50 (#40325) üzenetére


csferke
senior tag

Prompt=Ucase(Name) Köszi

(#40327) ityam


ityam
senior tag

Excel 2019 ben(O365 fiókos) az alábbi furcsaságot láttam:

Ha minden érték max 2 tizedesjegyet tartalmaz akkor ha szummázom hogy lesz az eredmény 10 tizedesjegyű?
A15-be kíváncsiságból beírtam hogy =A1+A2+A3..+A13 és ugyanúgy hibás eredmény jön ki és nem értem mi folyik itt.
Az értékeket kézzel írtam be 2 tizedes jegyig(nem képlettel jöttek ki vagy ilyesmi). A formátumát módosítottam a bevitel után hogy sok tizedes jegyig mutassa hogy mennyi az érték.

Létezik hogy az Excel nem tud rendesen összeadni vagy csak én vagyok hülye. Ha kerekítem 2 tizedesjegyre az értéket akkor persze helyes az A14 és 15 is, de csak kerekítve. Pontos értéke az nem jó!!!
Ez most excel 2019 hiba vagy miaszösz?

(#40328) sztanozs válasza ityam (#40327) üzenetére


sztanozs
veterán

Némi olvasnivaló a témában: [link] [link] [link]> [link]

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#40329) ityam válasza sztanozs (#40328) üzenetére


ityam
senior tag

Köszi.
Röviden fogalmazva ez normális működés. Csak az a fura nekem, hogy korábban nem vettem még észre ezt a problémát. és január óta van 2019 es excel a gépemen és azóta tűnt fel ez a probléma egy olyan táblázatban amit már 2 éve csinálok(szerkesztgetek/frissítek). Lehet hogy véletlen az egybeesés.

[ Szerkesztve ]

(#40330) sztanozs válasza ityam (#40329) üzenetére


sztanozs
veterán

Az sem segít, ha az utolsó linken található módon állítgatod a precision-t?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#40331) ityam válasza sztanozs (#40330) üzenetére


ityam
senior tag

Nem találom hirtelen a magyarban hogy ez melyik beállítás lenne.

(#40332) Fferi50 válasza ityam (#40331) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Beállítások - Speciális lap második felében a Képletek után van az E munkafüzet számításakor részben a
megjelenítés szerinti pontosság beállítása checkbox.

Üdv.

(#40333) ityam válasza Fferi50 (#40332) üzenetére


ityam
senior tag

Köszönöm a segítséget. Megtaláltam a beállítást, de nem változott ettől a táblázatomban a sok tizedesjegyű összegek nem kerekítődtek le.:(

(#40334) Fferi50 válasza ityam (#40333) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Ha sok tizedesre állítod be a cellaformátumot, akkor persze nem kerekít le. Hiszen a megjelenítéshez igazítja a pontosságot....

Üdv.

(#40335) ityam válasza Fferi50 (#40334) üzenetére


ityam
senior tag

Az a táblázatom már nincs meg amiből a fotót csináltam ide, mert azt csak azért csináltam hogy leellenőrizzem hogy ha én külön kézzel beírom azokat a számokat, amik a táblázatomban vannak akkor is rosszul jön e ki.
Alapból egy pivot táblában jelennek meg ezek a hosszú tizedesek és csak 2 tizedesig jelenítem meg abban, de az érték a checkbox kipipálása után is hosszú.

A pivot táblából fkeressel keresek ki értékeket egy másik táblázatba és az fkeres által adott eredmények is sok tizedesjegyűek lesznek.Azokat az értékeket meg 0 tizedesjeggyel formázom így a kerekítéses után már végülis mind1. Nem tragikus csak nem szeretem ha nem értem mi miért van.
Csak fura volt nekem hogy nem tud helyesen összeadni az excel ezért gondoltam rákérdezek.

[ Szerkesztve ]

(#40336) dave0825 válasza dave0825 (#40307) üzenetére


dave0825
őstag

Ha valaki esetleg akarna még ilyet, így csináltam:

HA(ÜRES(L2);"";(IDŐ(0;JOBB(HELYETTE(L2;"p";" ");4);0)+KÖZÉP(HELYETTE(L2;"ó";SOKSZOR(" ";100));4;100)/24+(BAL(L2;KERES("n";L2;1)))))

L2-től lefelé vannak a "0n 0ó 0p" formátumok. Külföldi fórumon találtam hasonlót, abból lett ez.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#40337) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Erre (#40304) valaki?
Vagy egy cellában ezt nem lehet megoldani?(mert akkor nem erőlködök)
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#40338) Fferi50 válasza atyca (#40337) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

A Ha másik ágát kell bővítened egy Ha függvénnyel:
=HA(VAGY(Munka1!$B$10=Munka1!$B38;Munka1!$D$10=Munka1!$B38;Munka1!$E$10=Munka1!$B38;Munka1!$I$10=Munka1!$B38;Munka1!$J$10=Munka1!$B38;Munka1!$F$10=Munka1!$B38;Munka1!$L$10=Munka1!$B38;Munka1!$M$10=Munka1!$B38;Munka1!$N$10=Munka1!$B38;Munka1!$O$10=Munka1!$B38;Munka1!$P$10=Munka1!$B38);"n";HA(Munka1!$A$10=Munka1!$B38;"n8";""))

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#40339) sztanozs


sztanozs
veterán

Sziasztok! Olyan VBA-t keresek, ami tetszőleges méretű QR-kódot tud generálni, cellák formázásával (nem shape-pel).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#40340) atyca válasza Fferi50 (#40338) üzenetére


atyca
senior tag

Nagyon köszönöm!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#40341) Petium001


Petium001
csendes tag

Sziasztok!

Valamikor (talán évekkel ezelőtt) kaptam egy olyan segítséget, hogyha van egy táblázatom 8 oszloppal, (termék jellemzők, ár, stb) sok sorral, és szeretném ár szerint rendezni, hogyan tudom beállítani, hogy a sorok ne keveredjenek?

Remélhetőleg érthető voltam :D

Köszi

Petium

(#40342) Fferi50 válasza Petium001 (#40341) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Jelöld ki mind a 8 oszlopot a rendezéshez.

Üdv.

(#40343) Petium001 válasza Fferi50 (#40342) üzenetére


Petium001
csendes tag

Szia!

Köszi a tippet, az oszlopokat leredukáltam kettőre, (azonosító, és ár) de ha az egészet kijelölöm, hogyan tudom rendezni növekvő sorrendben a sorokat? jobb gombbal nem találtam ilyen lehetőséget :(

Köszi

[ Szerkesztve ]

Petium

(#40344) Pakliman válasza Petium001 (#40343) üzenetére


Pakliman
tag

Szia!

Van egy nem publikált, kizárólag az FBI számára létrehozott lehetőség:
Nagyon mélyen eldugva a rendszer szívében:

Lehet, hogy Neked is működne :))
:DD

(#40345) Delila_1 válasza sztanozs (#40339) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Itt tedd fel a kérdést.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#40346) BalanceR


BalanceR
addikt

Sziasztok,
Olyanra van mód excellben, hogy van egy hosszú árlistám, amiben vannak termékek, amik kategóriákba van rendezve (üres sorokkal elválasztva) Vannak néha akcikók, azt szeretném, hogy ha akciós egy adott termék (ezt csillaggal vagy valamivel jelölöm majd a sorban) akkor azok a termékek a lista tetejére kerüljenek ( egy blokkba), ha kiveszem az akciós jelölést, menjen vissza a helyére.
Megoldható ez egyszerüen?
:R

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#40347) Delila_1 válasza BalanceR (#40346) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Egy oszlopba folyamatosan beírod a sorszámot, egy másikban jelölöd *-gal a leértékelést.
Utóbbi szerint rendezve felülre kerülnek a jelzett tételek, majd a sorszám szerinti rendezés visszaállítja az eredeti felállást.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#40348) voyi


voyi
aktív tag

Sziasztok!

Magyar nyelvű Office 2016-os Excelt használok és szeretném kérdezni, van-e rá mód,hogy a függvényeket az angol nyelv szerint lehessen beírni? Illetve értelemszerűen a tizedesjegynél pont a vessző helyett,stb.

A globális területi és nyelvi beállítása a windows 10-ben magyar, azt szeretném excelen kívül megtartani.

Aláírás

(#40349) Delila_1 válasza voyi (#40348) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Az Excel beállításai | Nyelv menüpontban az angolt tedd alapértelmezetté.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#40350) voyi válasza Delila_1 (#40349) üzenetére


voyi
aktív tag

Sajnos nem sikerült, hiába állítottam át mindent angolra, ay excelben maradt minden magyar... :(

[ Szerkesztve ]

Aláírás

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Excel topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.