Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95451) Urguru válasza maross (#95450) üzenetére


Urguru
tag

Ha adsz linket megveszem független kell, vagy ha megveszed akkor kifizetem neked Paypalon.
Köszike

ÉN mindig rendezem a saramat.

[ Szerkesztve ]

(#95452) bullseye


bullseye
addikt

De ha nyertél, akkor nem az aktiválást kérik számon? Mert akkor RU-val ugyanott leszel...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95453) maross válasza bullseye (#95452) üzenetére


maross
veterán

De mondhatja hogy RU volt, es visszaadja, es tiszta sor. Vagy akkor vesz egy steameset maganak, beaktivalja, es az uplayt sajna el kell adni kicsit olcsobban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95454) eami válasza Urguru (#95443) üzenetére


eami
addikt

basszuskulacs, mivel steamen van meg nem is gondoltam hogy uplayes van nuuvemen :\

(#95455) Urguru válasza bullseye (#95452) üzenetére


Urguru
tag

Nem! Azt kérik számon , hogy 1,5 éve nyertem és nincs a "steam" listámba. Sajna nem tudtam akkor , hogy jelentenem kéne , hogy felhasználhatatlan nyeremény.

ui.: Ezért kell ROW mert nincs kedvem megvédeni magamat amikor semmit nem tettem..

ui2.: eami segíteni akart ezt értékelem.

ui3: Mindenkinek köszönöm !

(#95456) joe-ker válasza Urguru (#95455) üzenetére


joe-ker
senior tag

Próbáld meg vele elcserélni valamire: [link]
Tudod mondani hogy azért nincs aktiválva mert régiózáras.

[ Szerkesztve ]

(#95457) xuser válasza Urguru (#95455) üzenetére


xuser
tag

elvileg ha ilyen van akkor kapsz 1 hét (asszem) bant, aztán ha letöltötted a büntit akkor utána minden a régi
de az is érdekes mert elvileg ezt nem 1.5 év múlva kellett volna észrevenniük

(#95458) Urguru válasza xuser (#95457) üzenetére


Urguru
tag

Már számomra mindegy!

Mindennel próbálkoztam " maross " segítségével is.

Szerintem én elnéző " és " naiv voltam azzal akitől anno nyertem a játékot.

" de már többe kerül nekem mintha vettem volna"

De van ami sza.. ul esik az emberenek..

t Activating Won Gift (5 days)
http://www.steamgifts.com/giveaway/wly2K/valiant-hearts-the-great-war-soldats-inconnus-memoires-de-la-grande-guerre

Valiant Hearts: The Great War™ / Soldats Inconnus ...
Traded

Guidelines:

Won gifts should be activated to the Steam account used during registration, and they should not be regifted, traded, or sold.

Please activate your wins, then contact support.
5 hours ago
Displaying 1 to 1 of 1 result

Ez hosszan off ...

Köszönöm mindenki segítségét.

(#95459) maross válasza Urguru (#95458) üzenetére


maross
veterán

ne add fel ha mar ennyit belefeccoltal, meg fog oldodni. Ha nem, veszek neked egyet, jobb helyre megy mint a kiszort kulcsok jo resze.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95460) Urguru válasza maross (#95459) üzenetére


Urguru
tag

Magyar ember sosem adja fel:)

Üdv

(#95461) arty válasza arty (#95404) üzenetére


arty
veterán

http://kotaku.com/5909105/stop-preordering-video-games-please

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95462) csaba951


csaba951
veterán

* Kickstarter
* Early Access
* Pre-Order
* DLC

Tényleg valami nagyon félrecsúszott a videójátékiparban az utóbbi 3-4 évben!

És tényleg csak a pénztárcánkkal tudjuk ezt megváltoztatni. A játékosok más jelzéseit nagyon látványosan semmibe veszik a kiadók! :(

(#95463) ZsZso válasza csaba951 (#95462) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

+ a bundlijátékok

Értsd: naponta x darab játék jön ki, 1-2 EUR -os kezdőáron, ami szvsz [kis iróniával tán'] pont bundlikba készülnek töltelékként a húzónév mellett. (Báááár mostanában a kártyák miatt már húzónév se nagyon kell a bundlikba ... $1 -ért (HH alatt) 12 játék bőven elég (amit amúgy bottal se piszkálnál) aztán már viszik is mint a cukrot.)

Na ... jól kimérgelődtük magunkat és egyben megfejtettük a világot :)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#95464) Crytek válasza ZsZso (#95463) üzenetére


Crytek
veterán

Azért azt valljuk be, hogy a bundlejátékok jók.
Mármint ha a kis cégek máshogy nem tudnak pénzhez jutni (értsd: a kutya nem veszi meg őket 5-10+ eurokért) akkor egy 5-10+ ezres bundle eladásból azért csurran cseppen nekik valamennyi.Szóval nekik ez jó dolog , nekünk meg főleg.(Indiegala Happy Hourban méginkább)

Next PC Upgrade: 2022

(#95465) djculture válasza csaba951 (#95462) üzenetére


djculture
félisten

A jórészt értelmetlen (tisztelet annak aki nem pár órás munkával annyit csinál hogy 16:9-esiti a cuccot meg a textúrákat módosítja némileg) remastereket meg hd verziókat kihagytad

[ Szerkesztve ]

(#95466) Źşë' válasza Crytek (#95464) üzenetére


Źşë'
addikt

egy valag szemetet lapátolnak sokszor össze, félelmetes hogy ezeket (az alacsony minőségű játékokat, már ha lehet annak nevezni ezeket) eladásra szánják... sztem az emberek nyomó többsége ki sem próbálja őket a steam fiókjukon - és csak azért raknak rájuk kártyákat hogy eladhatóak legyenek... :U már humble meg gala oldalakon is kiírják h melyik kártyás :DD - sok kitűzőgyűjtő meg már azt sem tudja melyik f*stalicska játék f*stalicska badge-jét rakja ki :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#95467) bullseye


bullseye
addikt

Hát én most a móka kedvéért megvettem a loot knightot vagy mit. Tipikus bundle játék: egy egész jópofa ötlet, minimális munka, közepesen szórakoztató egy darabig (bár nem ér 2,5 eurót, az tuti). De egy tetű port, alapból kontrollert akar, billentyűzetet nem ismer, állítólag egérrel lehet vezérelni (az ingyenes Kongás változatát lehet...) de addigra levettem volna ablakba, mert nem szép – erre meghalt. Refundoltam egy 2,69 eurós gamét elvi alapon, idáig süllyedtem.

@ZsZso
Nekem az a bajom, hogy a bundle miatt már ezek az 1-2 eurós lepkefing gamék is 5-6 eurón indulnak, hogy majd úgyis csak -75% sale-ben, meg bundleben veszi a többség.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95468) csaba951 válasza djculture (#95465) üzenetére


csaba951
veterán

Ja, akartam is már mondani! Akkor az ősszel újra megjelenő Batman: Arkham Knight már remastered-nek számít-e vagy sem?! :DDD

#95466 Źşë'
Valahol volt róla egy cikk, hogy hogyan csináljunk pár hónap alatt félmillió dollárt, lehetőleg minél kevesebb munkával. Úgy tűnik, hogy akik időben léptek, azoknak tényleg bevált. :(

Step 1
Buy RPG Maker VX Ace.

Step 2
Make a cheap, short game.

Step 3
Sold game.

Step 4
Reskin game and sold again.

Step 5
Goto Step 4.

#95467 bullseye
Ebben a helyzetben a refund Isten áldása! Jól tetted, hogy refundoltál, és így hozzájárultál a játékipar jobbá tételéhez! :R

[ Szerkesztve ]

(#95469) ZsZso válasza Crytek (#95464) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Igazad van, nem lehet az összes bundle játékra ráhúzni, hogy rossz (sőt!), de van köztük rengeteg, ami külön eladhatatlan lenne. Én ezekről beszéltem.

@djculture:
Valóban. A mostanában megjelent remastered kiadások tényleg vicc kategóriába sorolandók. Nézd meg pl. régen a Monkey Island feldolgozásokat és most a Grím Fandangot - ég és föld a különbség.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#95470) csaba951


csaba951
veterán

Hát, ezek komplett idióták! ;]

http://indiependenceday.org/

There are more games coming out than ever before, and games only seem to sell when they’re on sale. Players have been conditioned, through bundles and mega-sales, not to pay full price. None of this is a surprise. And although money isn’t the primary motivating factor for a lot of us, if the dynamics of the industry don’t change, indie games will become an unsustainable model. Indie games have been such a source of creativity and originality over the last 10 years, and we want to keep them going!

To bring some awareness of this to players, a group of indies have decided to come together on July 4 (Indiependence Day) and NOT put our games on sale. We encourage fans of indie games to support their favorite developers by buying their games at full price. If you bought a game on sale and wound up really loving it, perhaps buy a copy at full price and gift it to a friend. Or pick up that game that’s been on your wishlist for a long time. (Steam’s new refund policy makes that a lot less risky!) Whatever your platform of choice, we’d love your support.

(#95471) eami válasza csaba951 (#95470) üzenetére


eami
addikt

hát kellett nekik bundlebe rakni korábban :DDD

(#95472) bullseye válasza csaba951 (#95470) üzenetére


bullseye
addikt

Jópofa, de tényleg meg akarok venni egy 4-5 éves játékot kiadáskori áron? Ezt erősen át kell gondolnom.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95473) i2k válasza csaba951 (#95470) üzenetére


i2k
senior tag

No way, sir.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95474) arty válasza csaba951 (#95462) üzenetére


arty
veterán

Kickstartert/earlyaccesst óriási hiba a többi kiadói mocsokság mellé venni... a community finanszírozása nélkül számtalan jó játék sose készült volna el. Az ellen semmit nem tudsz tenni, hogy van olyan projekt, ami kvázi bedőlt vagy nem azt kapták az emberek, amire számítottak... ez benne van a pakliban.

De még1x: egy wárnebrosznak NINCS szüksége a közösség finanszirozására (preorder), míg az Assetto Corsa enélkül nem létezne (early access).

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95475) eami válasza arty (#95474) üzenetére


eami
addikt

még mindig csak azt nem értem hogy ugyan honnan a fenéből lehetne tudni hogy egy játék szar ha az emberek nem veszik meg előre, hogy megjelenéskor lehessen vele tolni?

(#95476) csaba951 válasza arty (#95474) üzenetére


csaba951
veterán

>Kickstartert/earlyaccesst óriási hiba a többi kiadói mocsokság mellé venni...

Teljes mértékben nem értek vele egyet! Az alapelvük teljesen jó, csak ma már nem arra használják őket az emberek, amire ki lettek találva.

Mára szinte kivétel nélkül az ilyen "játékok":
* egy részük csak a pénzt szedi össze, eszük ágában sincs valódi terméket/szolgáltatást nyújtani

* menet közben kiderül, hogy túlvállalták magukat, az ígéretek töredékét sem sikerül megvalósítani technikai/anyagi okokból

* ennek létezik egy olyan formája, ahol ezt már a kezdetén tudják is, de szándékosan hazudnak az embereknek, csak azért, hogy megszerezzék a pénzüket

* a végtelenségig béta állapotban tartják a projektet, soha nem készülnek el vele

* ugyanez, csak pár hónap után még a készítő is lelép, nem érkezik több frissítés sem

Valóban van 1-2 pozitív példa, csak ezekre lassan ezerszám jutnak a negatív példák. Ebből szerintem látszik, hogy az emberek egyszerűen nem elég érettek egy ilyen rendszer használatára.

Úgy tűnik, hogy mégiscsak az előre kijelölt megjelenés a jó, mert ez az egyetlen ösztönző erő arra, hogy egyáltalán elkészüljenek ezek a játékok. És persze az, hogy megjelenés előtt -pont ezért- egyáltalán ne jussanak bevételhez, legalábbis a játékosoktól ne! ;)

(#95477) arty válasza eami (#95475) üzenetére


arty
veterán

ez most mire írtad? az előrendelés szükségességére??

ha nem preorderelsz egy játékot (és senki más sem), attól az még ki fog jönni.... ezért van a kiadó, ő pénzeli előre a "gyártást"

---

(#95476) csaba951 : én azt értem, hogy sok az átverés, de mutatnál alternativát egy project cars vagy egy assetto corsa létezésére, más üzleti modellel?

csak mert ha SEMMI nincs, annál a kockázatos (early/kickstarter) is jobb...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95478) Csapoati válasza csaba951 (#95476) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Valóban van 1-2 pozitív példa, csak ezekre lassan ezerszám jutnak a negatív példák. Ebből szerintem látszik, hogy az emberek egyszerűen nem elég érettek egy ilyen rendszer használatára.

Én pont fordítva látom: pár szar projekt van, a többi azért nagyjából működik. A Next Car Game: Wreckfestet is temették, mert október óta nem jött hozzá semmi, erre tessék: szinte újraírták a játékot, most jött ki egy mega frissítés hozzá.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95479) Crytek válasza Csapoati (#95478) üzenetére


Crytek
veterán

Ja jött ,de továbbra is mint játék nem sokat ér.

Next PC Upgrade: 2022

(#95480) eami válasza arty (#95477) üzenetére


eami
addikt

igen arra... szóval mi különbség van aközött hogy 10 nappal megjelenés előtt vagy 2 nappal megjelenés után veszem meg (azon kívül hogy előtte valószínűleg olcsóbb).

(#95481) csaba951 válasza eami (#95480) üzenetére


csaba951
veterán

10 nappal a megjelenés előtt a BAK "minősége" a Warner szigorúan őrzött titka volt. 2 nappal a megjelenés után meg inkább önként leszedték a boltok polcairól, mert nem akartak további konfliktusokat az új vevőkkel. :D

Egyébként a BF3->BF4->BF Hardline után egyáltalán nem tűnik butaságnak inkább a megjelenés után megvenni a Star Wars Battlefront-ot. Szerintem egyértelmű, hogy idén ez lesz a friss BF. És mivel a BF3 bosszantó hibáit azóta sem sikerült kiküszöbölni (sőt!), elég szkeptikus vagyok az új művel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#95482) arty válasza Csapoati (#95478) üzenetére


arty
veterán

az a megafrissítés szarabb grafikát, desktopra dobálást, béna AI-t, 1 nevetséges ovál pályát és két kocsit hozott. az ffb nudli, a kormányom és váltóm gombjait mappelni se tudom.

mindez 8 hónap munkájának eredménye. a wreckfest egy bukott projekt.
de még igy is megérte, mert mellette az assetto és a project cars meg elég jók és közösségi pénz nélkül nem létezhetnének.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95483) arty válasza eami (#95480) üzenetére


arty
veterán

hogy ha utólag vennéd meg, akkor lehet meg se veszed.... annyi, hogy tudod miért fizetsz, s ha szar a produkcio, akkor a pénztárcáddal szavazol - ellene

preorderrel annyit mondasz, hogy neked jó a szar is, nem érdekel a termék minősége, csak a cím stimmeljen :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95484) Csapoati válasza arty (#95482) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Még nem tettem fel újra a játékot, de ránézek majd. A fórumjában azért nem tűnik ennyire rossznak a helyzet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95485) eami válasza arty (#95483) üzenetére


eami
addikt

de honnan tudnám két nappal később?! hiszen abból indultok ki, hogy ne vegye meg senki előre. Szóval jó, kijön a játék és nem vette meg senki. Honnan a fenéből tudod hogy szar? Vagy olyankor mégis csak jó hogy pár "looser" megvette előre?

(#95486) maross válasza eami (#95485) üzenetére


maross
veterán

az a "par" a kiado elleni globalis nemveszunkpreordert-osszefogassal is minimum 100 ezres nagysagrendu lesz :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95487) eszement24 válasza eami (#95485) üzenetére


eszement24
aktív tag

Azokból a tesztekből, amik le vannak tiltva a megjelenésig és a játékosok véleményeiből akik már első nap megveszik

(#95488) bullseye válasza eami (#95485) üzenetére


bullseye
addikt

Egy világban, ahol senki nem kap sajtópéldányt, vagy fektet be ennyit a YT csatornájába... :P

Mellesleg a Steam új rendszerében már kicsit jobb a helyzet, ha valami totál játszhatatlan, de azért ami csak 2 óra után lesz az (ó, ilyen persze soha), az már bukta így is. + az előrendelői ajándékok általában gusztustalan módon nem értéknövelő, hanem exkluzív elemek, ami miatt már elvi alapon is a zsarolós a K Anyjukat!

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95489) eami válasza bullseye (#95488) üzenetére


eami
addikt

szóval sajtópéldányosoknak hiszel ? :DDD

(#95490) bullseye válasza eami (#95489) üzenetére


bullseye
addikt

Naná, mert ismerjük egymást, és félnek tőlem!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95491) arty válasza eami (#95485) üzenetére


arty
veterán

jahogy átmentél komolytalanba, oké, nem vettem elsőre

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95492) eami válasza arty (#95491) üzenetére


eami
addikt

csak félig, ugyanis a komolytalan picsogás már megad egy alap hangot. Nem azzal van baj hogy valaki úgy dönt hogy nem vásárol elő játékokat, hanem ha azzal győzköd másokat hogy milyen hülyeség is az. Nekem többet érnek a valódi user reviewek a hivatalos oldalak és fő állású bloggerekhez képest. Ahhoz pedig nyilván kellenek olyan emberek akik megveszik előre a játékokat. Nincs ezzel semmi gond, csak kicsit sok lett már ez az anti pre purchase sírás.

[ Szerkesztve ]

(#95493) bullseye


bullseye
addikt

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95494) arty válasza eami (#95492) üzenetére


arty
veterán

sok? szerintem jóval több kellene, miután még mindig nincs fény az elmékben a helyzet súlyosságáról :(
és erre épp a te írásaid a bizonyítékok :(

a juzerrivju 3-4-5 nappal megjelenés után már nem ér semmit? (tehát azoktól, akik az eurogameren elolvasták, hogy nincs a játékkal különös gond és 1-2 nappal később megveszik, majd beletolnak hat-nyolcórát)

csak az a tuti, amit megjelenés után két órával tett ki a preorderelő, preloadoló gémer? (és hát persze, hogy ő aztán nagyon hiteles, tuti nem a 60 eurós vásárlását fogja önigazolni :DDD )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95495) tomsolo válasza arty (#95494) üzenetére


tomsolo
őstag

aki akar preordereljen, aki meg nem, ne csinálja

Az érteklősdi egyébként is fura mókus kapásból fel tudnék sorolni marha jó, de végeredményben nagyon rossz játékot... na ilyenkor mi van?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95496) Dilikutya válasza eami (#95492) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem PC-n az Arkham Knight után ez már többé nem titok, hogy hülyeség. Egyszerűen nem tudhatod már, mi az ami totálisan ganéj lesz megjelenésre, mi az, ami nem. Elég csak emlékezni az Aliens: Colonial Marines-ra, amit végül egy 4 gigás patch-el próbáltak ahhoz hasonlóvá tenni, mint amit bemutattak korábban. Ott a Watch Dogs, az AC: Unity, amik szintén nem a tisztes szoftverfejlesztés iskolapéldái, utóbbiban bugból lett feature. De az Arkham Origins talán még ma is várja a patch-et, amivel épp valamelyik DLC miatt nem foglalkoztak a megjelenés után, és ezt még csak nem is titkolták. [link]

"A csapat momentán keményen dolgozik a következő történetközpontú DLC-n, új patch kiadása, amely kijavítja a fórumon jelzett hibákat, nincs tervbe véve. Ha mégis kiadnánk egy új foltot, az minden bizonnyal a játékosok előrehaladását ellehetetlenítő hibákat javítaná, nem az olyan apróságokat, amik ezt nem gátolják. Az ilyen apróságokkal már nem törődünk. Sajnáljuk, ha ez valakinek kellemetlenséget okoz, és köszönjük a türelmeteket."

De állítólag a Battlefield 4 is egy rakás kaki volt a megjelenés után is még egy ideig. Ezért megéri látatlanban megvenni jó drágán.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95497) Źşë' válasza Dilikutya (#95496) üzenetére


Źşë'
addikt

Egyetlen kirívó példa az Alien CM lehet, mert a többi játék nem lett szó szerint gagyi, kvázi nem olyan hibái voltak mint a CM-nek. Arkham Knightot nem értem miért kell felhozni példaként, nem lett rossz a játék, én Rocksteadyben bízok annyira hogy nem tesz le gagyit az asztalra, újságok / és játékportálok is jóval megjelenés előtt írták hogy eddigi legjobb Batman rész az amit Rocksteady csinált (még személyesen is tesztelték).. Most hogy optimalizálatlan ezt lehet orvosolni, ráadásul viszonylag hamar.

CM-nél szó szerint nem azt kapták a játékosok amit bemutattak nekik, magyarán átb*szták őket keményen, mintha egy N*ke pólót vennél (nem olcsón) és kapnál egy vacak kínai koppintást.

Voltam úgy hogy csalódtam egy preorderelt játékban, mert nem azt hozta amit vártam , kvázi BF3 (ráadásul tele volt azokkal a hibákkal (sőt még többel is) mint a Bad Company 2 - melyektől agyf*aszt kapott a játékos), és megfogadtam nem veszek több Dice játékot soha többet, mert már egy kaptafa, de azért én is túlzásnak érzem azt a kijelentést h egy darab preordert nem szabad venni, és ráadásul buzdítani rá másokat :U

Egyébként a Witcher 3as bandára vagyok picit pipa, mert nem azt adták amit ígértek (grafikai szinten), és volt valami belőle?! 1-2 napig volt hangos a net tőle aztán meg elültek a kedélyek... pofátlan dolognak tartom hogy kivették a játékból azokat a grafikai beállításokat amiket a 2012es E3-on mutattak be, így egy kiherélt játékot adtak ki (grafikai téren), és szvsz úgy néz ki mint egy agyonszínezett mese, holott felnőtteknek szóló játékként reklámozzák (és ennek ellenére veszik, és állítólag nem lett rossz)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#95498) WayneGace válasza Źşë' (#95497) üzenetére


WayneGace
őstag

W3-nál miért a 3 évvel ezelőtti promóciós videót nézed és miért nem a tavalyit vagy az ideit?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#95499) bullseye


bullseye
addikt

Az az érdekes az előrendelésekben, hogy legtöbb ember szép lassan kikopik. Nekem a Murdered volt életre szóló lecke, másoknak a felsorolt megjelenéskor esetenként játszhatatlan darabok. Így viszont már csak az rendel elő, aki vagy ennyire szeret, és bízik, netán csak jó tapasztalatai vannak, vagy az újonnan bevonzott játékosok, akik az exkluzív dolgokra kattannak rá. Utóbbi kicsit olyan átverés szagú, ahogy mindig új emberek kellenek, amikor a régiek rájönnek a trükkre. Persze amíg vannak újak, addig az ipar nyomni fogja, mert pénz van benne. Aztán vagy kikopik, vagy az iparág kicsit jobban odafigyel, vagy jön az új videójáték-válság, amit már évek óta ígérgetnek, de eddig megúsztunk.

A probléma az, hogy az iparág nagyjainak kéne kicsit kordában tartani a minicégeket, akik csak lehúzásra játszanak, másolva mindent, mert a mennyiség feltűnővé teszi ezt a gyakorlatot (Kickstarter, Early Access átverések és fiaskók). Csakhogy pont a legnagyobbak azok, akik a legdurvábban nyomják ezt. Amikor AAA árazás mellé kapunk mikrotranzakciókat, akkor nem hiszem, hogy az ő erkölcsi érzékükre számíthatunk, hogy az érdekeinket védjék. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95500) tomsolo válasza bullseye (#95499) üzenetére


tomsolo
őstag

Vajon itt mennyien húzták be a félreárazott Heroes VII preordert?

:D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.