Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94451) Hokunda válasza Csapoati (#94447) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Rendben tényleg hagyjuk. Nekem ettől függetlenül életszerűtlen a leírása.

(#94452) mcwolf79 válasza Csapoati (#94447) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csak azért reflektáltam rá,mert bicskanyitogató 1-2 megjegyzése, holott láthatóan fingja sincs az "életről".
Off befejezve :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#94453) maddionmax válasza Hokunda (#94451) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nincs abban semmi életszerűtlen szvsz, hogy valaki otthon lakik, dolgozik és szeret olcsón vásárolni játékokat.
Sőt, még azt sem mondhatnám, hogy kirívó eset, hogy játékai vannak, de gépe hozzá még nem.

2013.augusztus végén csatlakoztam a Steam-hez, azóta lassan 800 játékkal rendelkezem, de csak kb. 2 hónapja van megfelelő gépem. Azóta folyamatosan pótolni próbálom az elmaradásaimat.

Vásárlásaim döntő többségében a játékokat az eredeti ár tizedéért vásároltam és nekem is vannak a a kívánságlistámon játékok, amelyeket nem azért nem veszek meg most azonnal, mert nem futná rá, hanem mert kivárom, amíg számomra is elfogadhatóvá válik az ára.

Szerintem Crytek-et elítélni, mert most megvesz valamit, amit majd később szeretne élvezni elég furcsa álláspont.

Zárójelbe: Jó fél évig adósságcsapdába esett ügyfeleket mentettem jogászként, tisztelet a kivételnek a többség azt sem tudja mit írt alá!!!

[ Szerkesztve ]

(#94454) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nem olvasom ezt a topicot, mert nincs rá időm, de egyszer-egyszer nagyon ritkán bekattintok és elolvasom a legfrissebb hozzászólást (azt az egyet ami a tetején van a listának).

10-ből 9-szer crypants van a porondon. :D

jó a buli :D

ennyit szerettem volna elmondani.

[ Szerkesztve ]

(#94455) djculture válasza arty (#94439) üzenetére


djculture
félisten

Akkor ne vegyél újabb konzolt mert ott renegeteg új cim megy 30 fsp-el, pc-re is kaptunk egy csomó 30fps cimet már pl a crew ahol 30 fps van csak minden képet dupláztak hogy ne tünjön fel.... Na a szaggatás nekem ott kezdődik.

[ Szerkesztve ]

(#94456) Hokunda válasza maddionmax (#94453) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Én nem ítélem el és közel sem a steambeli "teljesítményét" vitatom.

Ami számomra kissé hihetetlen az az, hogy 10 éve dolgozik elmondása szerint (vegyük 28 évesnek, érettségi után egyből, remélem az ilyen diákmunkákat nem veszi annak). Ha a keresete netto többszáezer forint, akkor értelemszerűen nincs oka és értelme se hónapok, sőt évek óta a megfelelő géépre gyűjtenie, mert 1 havi bevételéből megoldhatná.

Így, ha mondjuk netto 200 ezerrel számolok, akkor havi 40-et költ el és 160-at tesz félre. Mondjuk a 40-et a szüleinek adja illendőségből, hogy otthon lakik és így járul hozzá a rezsihez, élelmezéshez, esetleges ingó-ingatlan fejlesztéshez. Elmondása szerint akkor nem utazik se autóval, se tömegközlekedéssel (egy bérlet havi 10, benzin mégtöbb (szerk)) nem jár szórakozni, moziba, színházba, sporteseménykre, étterembe, talán kapcsolatban sem él.

Ha ez áll fenn akkor 10 év alatt - ha fizetése nem is ekkora 8-12 millió forint - kell legyen a bankszámláján. Ha elköltözni nem akar, akkor mire gyűjt, ha még egy 2-300 ezer forintos kiadásra is sajnálja a pénzét?

Ez számomra életszerűtlen, ettől függetlenül persze úgy él, ahogy akar. Az ő élete. off vége

[ Szerkesztve ]

(#94457) Dilikutya válasza Hokunda (#94456) üzenetére


Dilikutya
félisten

Benzinre dobj még rá, azt 10-ből nem úszod meg. Kivéve, ha 1km-ről jársz kocsival dolgozni... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94458) bullseye


bullseye
addikt

Na a törlések előtt akkor még én is...
1, Crytek rendszeresen beszól itt (és máshol) olyanokat, amik sokaknál kiverik a biztosítékot. Ez van. Max. az a kérdés, hogy komoly, vagy trollkodik, de talán soha sem derül ki. Nem ő az egyetlen, aki keményvonalas.
2, Erről itt oldalakat írni tényleg hülyeség, részemről is. Vagy akkor már a többiek is többet érdemelnének, min cskamacska zseniális szösszenete.
3, De nem az volt a baj (legalábbis nálam), hogy megvesz valamit ezrekért, amivel nem tud játszani (kinek fáj az?), hanem az, hogy előtte/utána/közben más dolgokra meg hurkázik, ha valaki beírja, hogy éppen 1000 forintba kerülnek. Lásd 1. pont.
4, Más zsebében turkálni nyugaton illetlenség, idehaza nem annyira, főleg ha az illető maga dobál be infókat a köztudatba róla.
5, Kinek kell Barátok közt, Jóban-Rosszban, meg Picsogás a pálmák alatt, amikor itt a topik?!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#94459) eami


eami
addikt

Azért remélem Crytek és mások sem élik meg komolyan ezeket az oda vissza csipkelődéseket, mert ez nem más mint jó hangulatú csipkelődés szerintem :DDD

(#94460) DeFranco válasza eami (#94459) üzenetére


DeFranco
nagyúr

voltak ilyen vélemények a spanyol inkvizícióval kapcsolatban is ;]

@djculture: megoldja önerőből

[ Szerkesztve ]

(#94461) djculture válasza DeFranco (#94460) üzenetére


djculture
félisten

Cryteket nem égetik meg szerencsére... ;]

[ Szerkesztve ]

(#94462) sto1911


sto1911
veterán

Amugy ha valaki valami olyat dolgozik, ami mellett nem jatszhat napi 20 orat, akkor az eletbe nem fogja vegigjatszani az osszes begyujtott jatekat.

(#94463) Hunbeast87 válasza bullseye (#94458) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Valóban túlságosan elkanyarodtunk, de akkor már én is tennék hozzá:
1, Crytek-en kívül más is beszól,másnak is vannak furcsa szokásai, más is megkapja a magáét, de még ennyire senkit sem veséztetek/veséztünk ki.
4, Ugyanezen a véleményen vagyok.

Ha valaki olyan dolgokat tesz, ami mások számára "életszerűtlen", de az adott személynek teljesen normális, akkor miért veri ki az annyira a biztosítékot? Még jó, hogy én nem írogatok a gépemről, fizetésemről és egyebekről, ki tudja én is mekkora oltást kapnék... :DDD

eami: Remélem ezt nem csak Te gondolod így, hanem Crytek és a többi hozzászóló is. :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#94464) Crytek válasza eami (#94459) üzenetére


Crytek
veterán

Engem nem érdekel ki hogy lát engem szóval én max csak röhögök ,hogy miket találgattok és mondtok.

Next PC Upgrade: 2022

(#94465) cskamacska válasza DeFranco (#94454) üzenetére


cskamacska
addikt

Crytek is már a celebek keserű kenyerét eszi. :DDD
Amíg nem jönnek a lesifotós képek, meg a "Crytek rámászott VV Szandira" klipek, addig tőlem maradhat. :))

más

http://www.eastarwars.com/ :D

más



#ModLove2015

ModDB, FPSBanana, Curse, Run Think Shoot Live

Onlány modderpride ünnepi hét amelyen nyerni is lehet játékokat, csak népszerűsíteni kell a kedvenc modotokat.

Ugyan én itt nem tudok Dying Lightot, meg Killing Floor 2-t igérni érte, de nektek melyek a kedvenc modjaitok? :)

Határozottan emészhetőbb téma, mint Crytek esete Kiszel Tündivel :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#94466) vidaila válasza cskamacska (#94465) üzenetére


vidaila
aktív tag

S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha illetve Black Mesa a 2 legjobb mod.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#94467) Lackki válasza cskamacska (#94465) üzenetére


Lackki
senior tag

na igen, westwoodot és még a régi DICE-t (digital illusion) nagyon sajnálom :)
Motorhead c. játék számomra évekig etalon volt élményre persze, de zenére mai napig akár :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#94468) bullseye


bullseye
addikt

Ide is egyet, hátha nem mindenki látta:
Apróbb játéksorsolás

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#94469) i2k válasza bullseye (#94468) üzenetére


i2k
senior tag

Hozzászóló, játékcím és kész.
A végén fogod és beírod egy előre elkészített Excel táblába.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94470) bullseye válasza i2k (#94469) üzenetére


bullseye
addikt

Így visszatekintve lehet, hogy jobban jártam volna.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#94471) arty válasza djculture (#94455) üzenetére


arty
veterán

késő ;)

de ahogy írtam, nekem megfelel a 30fps is, jobb hijján, csak akkor az fix legyen - ne 20-30 és ne 30-40 :)
természetesen az ideális állapot a fix60, ha az nem megy, akkor inkább fix30+blur, semmint 40-60 ... pécén van lehetőség ezzel "játszani", választani, kompromisszumot kötni más előnyökért.

(amugy crew-ban már a bétában is volt 60fps-re lehetőség és annyival is ment. véglegest nem tudom, sose próbáltam.)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#94472) i2k válasza arty (#94471) üzenetére


i2k
senior tag

Azt hittem, hogy meg is vetted a véglegest.
Akkor a béta csalódást keltett?

//Nekem sincs meg a játék.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94473) djculture válasza Bluerainbow (#94430) üzenetére


djculture
félisten

Megnéztem megy az én ős gépemen is tűrhetően full hd-ben..
Érdekes bejegyzések vannak amugy a config fájlokban..

performance>
<!--Tahiti XT [Radeon HD 7970/8970 OEM / R9 280X]-->
<device vid="1002" did="6798" preset="2"/>
<!--Curacao XT [Radeon R9 270X]-->
<device vid="1002" did="6810" preset="2"/>
<!--Tonga PRO [Radeon R9 285]-->
<device vid="1002" did="6939" preset="2"/>
<!--GF110 [GeForce GTX 560 Ti]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1082" preset="0" fpslimit="30"/>
<!--GF110 [GeForce GTX 560 Ti]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1087" preset="0" fpslimit="30"/>
<!--GF110 [GeForce GTX 560]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1084" preset="0" fpslimit="30"/>
<!--GF110 [GeForce GTX 570]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1081" preset="0" fpslimit="30"/>
<!--GF110 [GeForce GTX 570]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1086" preset="0" fpslimit="30"/>
<!--GF110 [GeForce GTX 580]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1080" preset="0" fpslimit="30"/>
<!--GF110 [GeForce GTX 580]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1089" preset="0" fpslimit="30"/>
<!--GF110 [GeForce GTX 580]-->
<device vid="0x10DE" did="0x108b" preset="0" fpslimit="30"/>
<!--GF110 [GeForce GTX 590]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1088" preset="0" fpslimit="30"/>
<!--GK104 [GeForce GTX 660]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1185" preset="0" fpslimit="30"/>
<!--GK104 [GeForce GTX 670]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1189" preset="1" fpslimit="30"/>
<!--GK104 [GeForce GTX 760]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1187" preset="1" fpslimit="30"/>
<!--GK110 [GeForce GTX 780]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1004" preset="2" fpslimit="30"/>
<!--GK110 [GeForce GTX Titan LE]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1003" preset="3"/>
<!--GK110 [GeForce GTX Titan]-->
<device vid="0x10DE" did="0x1005" preset="3"/>
<!--Geforce GTX 780 Ti-->
<device vid="0x10DE" did="0x100a" preset="2"/>
<!--GeForce GTX 980-->
<device vid="0x10DE" did="0x13c0" preset="3"/>

(#94474) Csapoati válasza djculture (#94473) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi ezeken az erdekes? A preset 0-3 nem a low-medium-high-ultra (csak tippelem a neveket, nincs meg a jatek) beallitasnak felel meg? Mert ha igen, nagyjabol eltalaltak az erosorrendet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94475) Crytek


Crytek
veterán

Ennek a Tryst játéknak értelmes rendes single player része van?

Next PC Upgrade: 2022

(#94476) arty válasza i2k (#94472) üzenetére


arty
veterán

picit csalódás volt, de játszanék vele (ha nem lenne forza horizon és/vagy a többi autós, ami miatt crew-ra már tényleg semmi időm)

talán majd egyszer, fillérekért nem fogom kibírni nem megvenni és kicsit játszani - kérdés a sztori mód kellően rövid-e, mert nincs 100 órám erre, az tuti :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#94477) Csapoati válasza arty (#94476) üzenetére


Csapoati
nagyúr

20 ora alatt siman vegigszaladhatsz rajta ugy, hogy kozben a challenge-eket (vagy mi a nevuk) is csinalgatod.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94478) arty válasza Csapoati (#94477) üzenetére


arty
veterán

köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#94479) djculture válasza arty (#94476) üzenetére


djculture
félisten

Már pénzt ne adj érte mert nerfelték az egész játékot , egy küldetésért tized annyi pénzt ad igy totális csóróság van a játékban.

Witcher 3 ügybe 40% kuponokkal kér bocsánatot a GmG, szerintem nagyok sokan berágtak arra a helyre. Nem működő kódok meg volt minden ...

[ Szerkesztve ]

(#94480) djculture válasza djculture (#94479) üzenetére


djculture
félisten

Lemaradt: A cdproject az kommunikálta hogy a GreenManGamingnél kapható Witcher 3 egy része nem hivatalos forrásból származik. Ennyit a GmG megbizható szövegről.

(#94481) tomsolo válasza djculture (#94480) üzenetére


tomsolo
őstag

Mert a cdprojekt jócég -.-

most hogy mosdatgatják magukat a tréler vs realease miatt, sajnos pontosan emlékszem milyet keménykedtek mikor rákérdezett náluk, hogy mégis miaz hogy utólag rakták rá a giftek-re a RU/RU OLD taget.

Most meg a gothic1ből kikopipésztezett rángatozó növényzet miatt itt pihen nálam egyszerűen annyira idegesítően ronda lett. (2800-at se ér)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94482) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Azt azért remélem érzi mindenki, hogy kicsit jogtalanul morog a RU/RU OLD miatt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94483) Csapoati válasza Dilikutya (#94482) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azert nem feltetlen jogtalanul, mert utolag csaptak ra a RU OLD taget. Ha az elejen is ez van rajta, senki sem veszi meg.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94484) Dilikutya válasza Csapoati (#94483) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már amennyire gift-et lehet venni... :) Elhiszem, hogy a kiadókat nem izgatja, ha a ruszki vásárlóik tovább adják nyugatra az ottani példányokat gift-ként, nem az ő dolguk. Egyébként elindul, nem? Viszonylag kevés volt az igazi orosz nagybácsitól szülinapra kapott ajándék ezek között, szerintem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#94485) FollowTheORI válasza djculture (#94479) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tipukis szürke vs fehér vita... csak most egy cég került a másik oldalra.
De ettől még nem G2A meg Kinguin régiós sefterkedés. :D

Amugy hol van 40% kupon?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94486) tomsolo válasza Dilikutya (#94484) üzenetére


tomsolo
őstag

Teljesen jól megy a RU/RU OLD - még maross is elpasszolt egyet mostanában, mivel továbbra sincs rajta semmi zár.

Nekem az nem tetszik a történetben, hogy ment az elején a keménykedés, mintha a Nilus gyöngyét akarnák ellopni az emberek, aztán csúszás, megint csúszá ingyen DLC, fizetős kiegészítő, mikor meg kijön és számon kérik rajtuk az emberek hogy ez mégis mi a bánatos lófasz ez akkor meg megy a kínos magyarázkodás.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94487) tomsolo


tomsolo
őstag

Juj de rossz lett az "új" bundle, indiegalan.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94488) Crytek válasza tomsolo (#94487) üzenetére


Crytek
veterán

A Happy Houros 1.x$-os árat simán megéri ( valakiknek)

Next PC Upgrade: 2022

(#94489) Assimilator


Assimilator
őstag

Valaki tudna nekem ajanlani ehhez hasonlo jatekot PC-re?

(#94490) Debilon válasza Assimilator (#94489) üzenetére


Debilon
addikt

death rally :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#94491) Assimilator válasza Debilon (#94490) üzenetére


Assimilator
őstag

Az mar megvan. (elefelejtettem irni, bocsi) Azon kivul valami?

(#94492) i2k


i2k
senior tag

http://www.bundlestars.com: "Barbaric Bundle" - 4,01 euró
* Another Perspective
* Bardbarian
* Drakensang
* Droid Assault
* GRID
* Hassleheart
* Helldorado
* Hero of Many
* Leviathan: The Last Day of the Decade
* The Battle of Sol

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94493) Csapoati válasza Assimilator (#94491) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Little Racers STREET, Mini Motor Racing EVO, Real World Racing, Bang Bang Racing.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94494) tomsolo válasza i2k (#94492) üzenetére


tomsolo
őstag

Drakensang kéne belőle... :/

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94495) tomsolo


tomsolo
őstag

Friss a denevér, vegyétek vigyétek!

Batman™: Arkham Knight Premium Edition - 80,98€ úgy hogy frissként kapott egy 10%-ot.

:DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94496) maross válasza tomsolo (#94495) üzenetére


maross
veterán

feleves steam koltsegvetesemet el is vinné

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94497) i2k válasza tomsolo (#94495) üzenetére


i2k
senior tag

Az évezred üzlete és leárazása.
[nem az - bazi drága]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94498) i2k válasza Csapoati (#94493) üzenetére


i2k
senior tag

Mindegyik remek játék a maga módján.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#94499) tomsolo válasza maross (#94496) üzenetére


tomsolo
őstag

Havi 4650-ből tengődik a bolt? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94500) Csapoati válasza maross (#94496) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Még mindig jobban megéri, mint 5-6 audiobook bundle. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.