Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95401) Dilikutya válasza Źşë' (#95400) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meg lehet venni teljes áron megjelenés után 2 nappal is, amikor már lehet tudni, milyen a játék. De amíg a kritikák is úgy kezdik, hogy van ugyan gond vele, de azzal most ne foglalkozzunk, addig már azokban se lehet bízni, nem számít, hogy a megírt követelményeken játszhatatlan, illetve a legnagyobb kártyákon is effekteket kell kikapcsolni. Úgyhogy aki látatlanul veszi meg, meg is érdemli, hogy szopjon vele. Annyira nem olcsó, hogy fél évig kidobott pénz legyen az ember fiókján. Amíg vigyorogva rendelik elő az emberek, sorra lesznek ilyen programok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95402) tomsolo válasza Źşë' (#95400) üzenetére


tomsolo
őstag

> amit egyesek fillérekért ismételten csóróskodva behúznak,

mármint az előrendelői extra példányt? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95403) eami válasza Dilikutya (#95401) üzenetére


eami
addikt

nade akkor honnan is derülne ki hogy milyen a játék ha senki sem venni még előre?

(#95404) arty válasza Źşë' (#95400) üzenetére


arty
veterán

- várok egy játékot, de ÉN nem rendelem elő
- más is várja, előrendelik. előrendelik kétmillióan.
- a fejlesztő innentől nagyon motivált lesz a minőségi játékra.... nyilván.... hiszen a tervezett darabszám megvan, felesleges törni magukat, lám a zsákbamacskát is kifizették elegen. gyorsan alibi riliz, aztán pénzszámolás, ugrás a következő játék fejlesztésére.

így készült a betmen is. köszönöm az idiótáknak, akik azt se tudták mire, de fizettek. (én is előre vettem a vidiakupont, de soha többet preorder! látom mennyire káros :( )

----

egyébként te kevered a preordert és az early accesst :P
utóbbi oké, mert nélküle lennének cimek, amik sose jönnének ki. utóbbi viszont a játékipar mételye.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95405) djculture


djculture
félisten

1 hónap után végre rendeződni látszik a cenega cdgalaxis lopott kódos termék folytatátos vigjátékom. Ma felajánlottak egy witcher 3-at a kellemetlenségek miatt amit korrekt válasznak értékelek. Öröm az ürömben hogy mindezt valószinűleg mivel ma már nagyon berágtam és a fogyasztóvédelem és a homárnak való megirásnak köszönhetem. Előtte majd 1 hónapig szartak a fejemre.

(#95406) NyMRooD válasza djculture (#95405) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mi is volt a probléma pontosan?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#95407) djculture válasza NyMRooD (#95406) üzenetére


djculture
félisten

Megvettem a dishonored dlc double pack nevű kiadványt a cdgalxisból és az egyik kódra kiirta a steam hogy ez már felvan használva egy steam fiókon igy érvénytelen. Cdgalaxis irta hogy a cenegának irja mert ők tudnak intézkedni. Onnan meg több hétig semmi válasz se érkezett. Megint irtam a cdgalaxisnak. Ők visszairták hogy cenegával egyeztetnek és ők irnak nekem. Megint eltelt egy csomó nap és semmi. Mai nap meg már berágtam. Felhivtam a cenegát lenyomták a atelefont, jó akkor megirtam nekik hogy homárra megirom a történetet és a fogyogyasztóvédelemhez fogok ma telefonálni az ügyben. 1 óra múlva megindult a folyamat két cenegás sales manager is irt. Beszkenneltem a kódos lapot meg a számlát ahogy kérték, egyik küldött másikat a másik meg egy witcher 3-at fog postázni.

[ Szerkesztve ]

(#95408) grizlisandor válasza djculture (#95405) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, azért az korrekt kompenzáció a kellemetlenségedért. :)

(#95409) Polllen válasza grizlisandor (#95408) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egyáltalán nem korrekt.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#95410) Crytek válasza djculture (#95407) üzenetére


Crytek
veterán

Így jár az aki nrm tud éveket várni hogy valami olcsóbb legyen :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#95411) FollowTheORI válasza Crytek (#95410) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ennél olcsóbb már aligha lesz. :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95412) shadow1901 válasza djculture (#95407) üzenetére


shadow1901
aktív tag

Witcher III meg szintén lopott lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#95413) Dilikutya válasza shadow1901 (#95412) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kap egy torrentfájlt a GOG-os verzióra, végülis az ugyanaz mint ami a lemezen lesz, meg a GOG.com-on. ;]

De hogy vele mindig ilyenek történnek... :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95414) djculture válasza Dilikutya (#95413) üzenetére


djculture
félisten

Hát velem mindig történik ez az de cdglaxistól se kevés játékot vettem eddig(200 körül) sose volt velük bajom. Most beletrafáltam.. Most se velük volt a baj csak éppen ez a cenega nevű hazai kiadó nem vette a komolyan a dolgot, majd elfelejtem. Hát nem szokásom mert arra ha átakarnak vágni, elég komolyan betudom magamat hergelni. De ki nem?

[ Szerkesztve ]

(#95415) BoneDragon válasza djculture (#95414) üzenetére


BoneDragon
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#95416) TheProb


TheProb
veterán

A Vanishing of Ethan Carter - 1400huf, eddigi legolcsóbb. Kérdés, hogy row-e

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#95417) eami válasza TheProb (#95416) üzenetére


eami
addikt

kérdés az hogy ér e annyit.

(#95418) genndy válasza TheProb (#95416) üzenetére


genndy
addikt

Kosárba tehető - check
VoEC-ből csak egyféle változat van - check
Steames - check
Veheted.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#95419) maross válasza eami (#95417) üzenetére


maross
veterán

5euro es alatta ajanlott kategoriasnak hivnam :). Rovidke, az igaz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95420) Crytek válasza TheProb (#95416) üzenetére


Crytek
veterán

Akinek megvan később megkapja majd a felújított verziót ingyen!

Next PC Upgrade: 2022

(#95421) Anonymus X válasza djculture (#95407) üzenetére


Anonymus X
tag

Steam supportal való kapcsolatfelvétel fel sem merült? Utólag persze így a jobb számodra, hisz kapsz egy ajándék Witcher 3-at. Azonban ugyanez a folyamat (számla, kódkártya beszkennelése a Steam supportnak) lehet gyorsabban végbement volna.

Mindenesetre én szívesen várnék valami hivatalos magyarázatot az ügyben, ha velem történt volna meg, hogy mi történhetett.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#95422) vorosmarti válasza eami (#95417) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Miért? Neked nem tetszett? Csak, mert mindenki dicséri... én meg, nagyon gondolkodom rajta...

[ Szerkesztve ]

(#95423) eami válasza vorosmarti (#95422) üzenetére


eami
addikt

nincs még meg, ezért vetettem fel :)

(#95419) maross: köszi, akkor ebből már megint lehet vásárlás lesz :\

(#95424) Dilikutya válasza Anonymus X (#95421) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Steam supportnak mi köze ehhez? Nem tőlük vette, a használt kulccsal annak kell elszámolnia, akitől vette. Az meg majd leboxolja azzal, akitől ő vette. A Steam support nem fog neked új kulcsot aktiválni, pénzt visszaadni stb. ebben az esetben, mivel semmi közük hozzá.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95425) vorosmarti válasza eami (#95423) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Az már önmagában is gyanús, ha Neked még nincs meg :D :D
Nem olvastam még róla semmi rosszat, azért kaptam fel a fejem. Gameplay-t meg direkt nem akartam rola nezni, mert ha megveszem, akkor előre elvész az élmény...

(#95426) eszement24 válasza vorosmarti (#95425) üzenetére


eszement24
aktív tag

Ez egy 5 pontos trollkodás volt :DDDD Tényleg gyanús, hogy ha valami Eaminak még nincs meg :D

[ Szerkesztve ]

(#95427) Bluerainbow válasza eami (#95417) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Mindenképpen. Rövid , de jó játék.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#95428) Anonymus X válasza Dilikutya (#95424) üzenetére


Anonymus X
tag

Egy próbát mindenképpen megért volna a dolog.

A Steam support pozitív esetben meg egyet tehetett volna: leszedik arról a fiókról a kulcsot, ahova beaktiválták (amennyiben annak a fióknak a tulaja nem tudja igazolni a kulcs eredetét) és átrakják a DLC-t ugyanazzal a kulccsal a fórumtárs fiókjára.

Legrosszabb esetben azt mondták volna, hogy fordulj a bolthoz. Na bumm.

Ilyen helyzetben persze, hogy nem adna új kulcsot a Steam, vagy pedig pénzvisszafizetést. Kérlek ne nézz már madárnak. :R

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#95429) Dilikutya válasza Anonymus X (#95428) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Steam support nem veheti el a másik fiókról a játékot, csak ha a kiadó letiltatja a kulcsot, mivel nem tőlük vette. Szép is lenne, ha egyszer csak beállítana hozzád a Steam, hogy igazold, mi honnan van. Jó, amiket digitálisan vettem, azokról ott az e-mail a bolttól és a PayPal-tól is, de van 1-2 dobozos, azokról számla sose volt, de a blokkot sem őrizgetem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95430) vorosmarti válasza eszement24 (#95426) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nyilván poénnak szántam. :)
Egyébként meg komolyan veszem a hardcore gamer-fórumozók véleményét, és általában hallgatok a nagyszámú játékos értékelésére is a steam-en. Volt már kivétel (WARZ: 20/100-as metacritic, ami hónapokra behúzott), de a nagy számok törvénye alapján általában bejön amit a többség ír.

(#95431) cskamacska válasza Crytek (#95420) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem 4K textúra kell a Carter gyerekre, hanem négyszer annyi tartalom és játékidő. :U Van ám benne 5 perc horror is, ha megtalálod ;] , meg még beparáztam pár pillanatra a harmadik helyszínen a sötét erdőben, de ilyen istentelenül túlértékelt walking simulatort még nem láttam. :Y Bezony simán megveri a Dear Esthert, és bár a The Path is gyanús, de az legalább annyira betegesen elszállt, hogy két óra játék után megbuknák a drogteszten. :DDD

Jól néz ki, kiváló a zene, ami kevés puzzle elem van benne az nem rossz(a szobakergetés kifejezetten tetszett), de nagyon-nagyon kevés a tartalom, amit végletekig elhúznak a sétálgatással, nincs mit felfedezni a helyszínek között(hatalmas kihagyott ziccer), történet is egyszer használatos, és a végső poén, ha egy fontos helyszínt kihagytál, akkor nem engedi befejezni a történetet, lehet visszakutyagolni érte, ezzel teljesen megtörve a beleélést. :(

Bundliban jó lesz. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95432) velizare válasza djculture (#95414) üzenetére


velizare
nagyúr

nyár van, ilyenkor lassan mennek a dolgok.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#95433) djculture válasza Anonymus X (#95421) üzenetére


djculture
félisten

Nem mert a cdgalaxis eleve ezt adta meg supportnak a cenegát a hazai kiadót.

(#95434) S1M0N válasza djculture (#95433) üzenetére


S1M0N
senior tag

Érdekes egy történet, de akkor jó vége lett.
Amúgy meg, mivel gondolom bontatlan volt a DVD tok csomagolása, akkor a Cenega szúrt el valamit.

(#95435) vorosmarti válasza cskamacska (#95431) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Köszönet érte, ez egy korrekt összefoglaló. De mégis, milyen nagyságrendű játékidő van benne?

(#95436) csaba951 válasza vorosmarti (#95435) üzenetére


csaba951
veterán

Erre ott van a http://howlongtobeat.com.
Részletezve van mindenféle játékstílusú végigjátszás. Elég pontos szokott lenni. ;)

(#95437) vorosmarti válasza csaba951 (#95436) üzenetére


vorosmarti
senior tag

:R :R Még sosem hallottam erről az oldalról.

Ja, és ez az 5 óra a Carter-hez, ez nagyon kevés :)

[ Szerkesztve ]

(#95438) i2k válasza csaba951 (#95436) üzenetére


i2k
senior tag

"Elég pontos szokott lenni."

Nem. Ahogy elnézem a végigjátszási időket, nagyon nem az.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95439) arty válasza i2k (#95438) üzenetére


arty
veterán

Picit gyorsabbak a tipikus idők, mint amiket én szoktam produkálni, de tényleg igen jó irányadó egy játék előtt.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#95440) i2k válasza arty (#95439) üzenetére


i2k
senior tag

Én is ilyen apropóból nem tudom elképzelni, hogy "pontos" lenne :)

//Még a "statisztikai átlag" kifejezést - ha oda lenne írva minden érték fölé - el tudnám fogadni. Túl kőbevésettnek állítja be az oldal ezeket az időket.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95441) Urguru


Urguru
tag

Nincs valakinek elfekvő Valiant Hearts: The Great War .

( Annó steamgiften nyertem de orosz régiós volt és elcseréltem bundle gamre , most meg keresik rajtam , tudom én voltam a dinnye de akkor kezdtem :)
Adok érte tf kulcsot vagy ha normális áron lesz megint megveszem annak aki kölcsön tud adni.

Bocs az off-ért.

Előre is köszönöm.

(#95442) eami válasza Urguru (#95441) üzenetére


eami
addikt

tessék. 1500 huf körül van.

(#95443) Urguru válasza eami (#95442) üzenetére


Urguru
tag

Köszike :) :C

Megvettem , de sajna Uplayes :(

[ Szerkesztve ]

(#95444) Dilikutya válasza Urguru (#95443) üzenetére


Dilikutya
félisten

És azzal mi a gond?

Amúgy oda is van írva, hogy UPlay-es.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95445) csaba951 válasza Dilikutya (#95444) üzenetére


csaba951
veterán

Írta, hogy eredetileg steamgifts-en nyerte. Vagyis mindenképpen olyan kell neki, amit aktiválni lehet Steam-en. Most nem azért kell a játék, hogy játsszon vele, hanem hogy átmenjen az ellenőrzésen, ne kapjon büntit.

(#95446) Urguru válasza csaba951 (#95445) üzenetére


Urguru
tag

Üdv

Köszönöm valaki érti a problémát.

üi: cserélek uplayst ráfizetéssel steamesre .

ui2. Sajna útólag láttam meg Uplay ( ij ) ( megörültem , hogy tudom rendezni , de ez csak a az én saram)

off: sorry

(#95447) maross válasza Urguru (#95446) üzenetére


maross
veterán

steamtrades.com -on kellett volna ugyanolyan ru aktivacios giftet keresned. De kinguin/g2a valamelyiken is biztos hogy talalsz 1500-nal olcsobban. g2a-n 700ft az orosz gift. igaz hogy nem ajanlott hely, de erre az esetre jo lesz, na meg orosz gift hiheto hogy olcso, mert nagyon csunyan el volt arazva, es gombokért adtak egy ideig az orosz storeban - most meg mar csak a ruszki vpn-nel valthato be.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95448) Urguru válasza Dilikutya (#95444) üzenetére


Urguru
tag

Nem gond minden megoldható , csak nem a forum gerinc tagjait akartam lehúzni ... csak helpet kértem , elhibáztam mert nem néztem meg. Én vagyok a hunyó. És igazad van .... Ennek örülj.

Köszi mindenkinek a segítséget .

Justice for Hungary

(#95449) Urguru válasza maross (#95447) üzenetére


Urguru
tag

Üdv!

A steamtrades.com ugynúgy zárolva van előttem mint a az összes , cseréltem volna de sajna nem mehetek be accomal ezért próbáltam alternatív utat találni. Én nem lehúzni , vagy élősködni akartam. Csak a megszokott utak járhatatlanok.

ui.: Nem a pénz (az is számít ) az elv..

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#95450) maross válasza Urguru (#95449) üzenetére


maross
veterán

vehetek neked egy orosz giftet g2a-n 700-ert, ha gondolod. Vagy egy regiofuggetlent kinguinon 1350-ert. De még jobb lenne ha te meg tudnad venni :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.