Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95201) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

sziasztok !

Mit tudok tenni ha vettem egy játékot Steamen (PayPal-al fizettem) majd refundoltam és 7 nap után visszakaptam az összeget, de csak a Steam Walletbe. Hogyan kerülhet ez az összeg vissza PayPal-ra ? Mert nem szándékozom Steamen elkölteni (20€ nagyságrend). Előre is köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#95202) djculture válasza Riccsiz_h (#95201) üzenetére


djculture
félisten

Simán sehogy, sajnos ez nem origin ott nincs ez a bszakodás

[ Szerkesztve ]

(#95203) sto1911 válasza djculture (#95199) üzenetére


sto1911
veterán

A sima FC3 nekem is Uplayes, megy siman, azert csodalkoztam, hogy ez meg nem. Nem baj, legkozelebbi salenel teszunk meg egy probat :D

(#95204) djculture válasza sto1911 (#95203) üzenetére


djculture
félisten

Ha engedi mégegyszer megvenni, addig még elég sok korlátozás bejöhet refund ügyben...

[ Szerkesztve ]

(#95205) FollowTheORI válasza Riccsiz_h (#95201) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Miért nem paypalra kérted?
Illetve ha az nem volt lehetséges (mert akkor más játék is benne lenne)... akkor az a lehetőség hogy veszel valakinek valamit ajándékba, amit ő meg kifizet neked paypalra vagy máshogy pénzben.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95206) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Srácok, egy kérdés...

Mi van, ha veszek egy játékot steamre, aminek a kulcsát tudom regelni desurára, vagy Gog-ra, vagy hasonlóra (ugye van ilyen???)? Aztán regelem oda, és jöhet a refund...

Vélemények?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#95207) djculture válasza Vertigo18 (#95206) üzenetére


djculture
félisten

Nem minden játékra engedik a refundot pont az ilyen máshova is regelhetőség miatt..

(#95208) csaba951 válasza Vertigo18 (#95206) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem semmi gond, a kiadó majd elküldi a többi helyre is a revokolt kulcsokat! ;]

(#95209) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Csak egy ötlet volt elméletben... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#95210) bullseye


bullseye
addikt

Elméleti szinten engem is érdekel, hogy a refund benyújtása és elbírálása között játszhatok-e mondjuk 6-8 órát, ha elhúzódik a dolog. :) De remélem erre azért figyelnek alapból.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95211) Vertigo18 válasza bullseye (#95210) üzenetére


Vertigo18
addikt

Már csak a kártyák miatt sem hiszem, hogy játszhatsz vele tovább....

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#95212) cskamacska válasza bullseye (#95210) üzenetére


cskamacska
addikt

De ezt mégis hogy? Mikor indítod a refundot nem kerül rögzítésre a játékidőd, ha elbírálásig 8 órát beletolsz simán elhajtanak. Pozitív elbírálás után viszont azonnal lekapják a fiókodról, nem tudsz vele 10 percet sem játszani. :P Nagyon nyegle próbálkozások ezek, még sokat kell rafinálódni a cseleknek, hogy a refund kijátszását taglaló hozzászólásokat tiltsák Olliék a topikból. :DDD ;]

más

Megrendülve jutott tudomásomra a tegnapi Home of Wargamers 2015 Developers Conference Twitch stream alkalmával, hogy a játékipar egyik "legelmaradottabb" területével, a taktikai, stratégiai, és mindenféle harci szimulációs cuccokkal foglalkozó Slitherine Group kiadó végre kirúgja Fort Niche ódon kapuját, és nyit a világ felé. :Y Jobb UI-t és általános kinézetet, modernebb játékmenetet, normálisabb árazást, bundlizások lehetőségét, erősebb quality controlt, fejlesztőiknek biztos hátteret, jobb marketinget, a közösségi média jobb kihasználását, Steamen és mobil alkalmazásboltokban erősebb jelenlétet ígértek, gyakorlatilag mindent amitől a vaskalaposabb öreg grognardok szívszélhűdést kapnának, de megteremti a lehetőségét a mainstreamnél komolyabb hadijátékok fiatalabb generációkkal való megismertetésének.

Én meg elolvadtam a gyönyörűségtől, hogy egy számomra kedves terület végén még általános megismerésre és elterjedésre talál. :R Talán még megéljük azt is, hogy az aktuális Battlefield rész kinézetével vetekedő Combat Mission zakciója a Steam top sellers listáját vezeti egész nap. :DDD Miközben Battlefronték ma ilyen véleményen vannak. :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95213) leikomessi


leikomessi
aktív tag

Nem szeretnék a másik topikban szemetelni.

Valaki legyen kedves vegye meg a F1 2014 játékot innen ezzel a kuponkóddal: JUN-NAMCORED-HOT25

Félek, hogy mire pénzt töltenék PayPalra már nem élne az ajánlat. (Grid Autosport esetében) Holnap reggel tudnám utalni a pénzt.
Előre is köszönöm!

(#95214) FollowTheORI válasza leikomessi (#95213) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bankkártya 2015? :U ;] :R

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95215) leikomessi válasza FollowTheORI (#95214) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Van, de nem tudok vele közvetlen interneten fizetni. Csak netbankos átutalásokat tudok indítani.

(#95216) FollowTheORI válasza bullseye (#95210) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ennél gyorsabb általában... akár pár órán belül is eltűnhet a játék a fiókodról és elbírálásra kerül.
Egyedül a kifizetés lassú. Nem hiszem hogy életképes ötlet...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95217) cskamacska válasza leikomessi (#95213) üzenetére


cskamacska
addikt

PÜ ment :K

NetTom: Vagy akár segíthetnél neki te is, 1500 forint amúgy sem pénz, és csak nem akarsz berúgni holnapig.. :U ;] :R

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95218) djculture


djculture
félisten

Itt a szuper batman genyó itteni cikkben, még a textúrák is levannak butítva pc-n :): [link]

[ Szerkesztve ]

(#95219) leikomessi válasza cskamacska (#95217) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Köszönöm szépen, megoldódott!

(#95220) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Ha már Arkham Knight a téma:

GMG: ...if after the fix has been released, you still cannot play your game, we will process refund requests for the game.

(#95221) Dilikutya válasza djculture (#95199) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azok a haverok jobban tennék, ha nem videójátékra költenék a pénzüket. Akinek van pénze internetre, PC-re, naphosszat lesi a best buy-t, az isthereanydeal-t és vásárolgat is, annak szerintem kutyaközönséges fillérbaszás visszakérni egy játék árát a steam-től, hogy utána megvegye kicsit olcsóbban, feltételezve, hogy eleve nem teljes áron vette, tehát tényleg nem sok pénzről van szó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95222) tomsolo válasza Dilikutya (#95221) üzenetére


tomsolo
őstag

De miért költsek többet vmire, ami nem tetszik? :(

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95223) Dilikutya válasza tomsolo (#95222) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ami nem tetszik, arra egyáltalán ne költs! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95224) Lackki válasza Dilikutya (#95221) üzenetére


Lackki
senior tag

Volt egy arc itt nem is olyan rég aki besírt, hogy nem tud steam giftsen játékokra jelentkezni, mert nincs elég értékű játéka fiókján, majd a topic lakók összefogtak és adtak neki egy valag játékot ingyen. Előadta, hogy jaj szegény sorsú stb stb, de egy másik fórumon meg hirdetett, hogy 80ért venne xbox360at.
Nem szeretek és soha nem is szoktam más pénztárcájában turkálni, de számomra ez annyira idegen... ha szarul keresek, nem az fog érdekelni, hogy megvegyem a legújabb HW-t vagy 0day gameket. Addig nyújtózkodom amíg a...

Privátot hamarabb észreveszem

(#95225) tomsolo válasza Dilikutya (#95223) üzenetére


tomsolo
őstag

De azt hittem jó lesz! :D

Ezen ma felnevettem:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95226) maross válasza tomsolo (#95225) üzenetére


maross
veterán

:DDD

#95224 hazigazda anime topicban, cikkiro gamepod.hu-n? :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95227) Dilikutya válasza Lackki (#95224) üzenetére


Dilikutya
félisten

Emlékszem. Az a vicces, hogy több és jobb játékokat potyázott össze, mint amit a Steamgifts-en valaha nyerni fog. Feltételezve, hogy regisztrálta őket, és nem passzolta el más néven az aprón. :)
Ez egy hobbi, mint a koncertrejárás, mozi, filmek, zene. És engem ezekkel mind ver is a sors, ráadásul megveszek a hazai kézműves sörökért. :)
Áldás nekem a Steam, Origin, hogy legalább azok nem foglalják fizikailag a helyet. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95228) Dilikutya válasza tomsolo (#95225) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az más kérdés, ha azért kéred vissza a pénzed, mert nem tetszik, és nem azért, hogy 2€-val olcsóbban megvedd. :)

Szóval akkor már Bruce is tudja (remélem senkinek sem spoilereztem el a polgári nevét, a filmes topikban 10+ éves filmekre is spoilerkötelezettség van :) ), hogy légy repült a rizspudingjába, amit amúgy sem szeret (ha jól emlékszem, a Batman visszatérben hoz neki Alfred) :).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95229) Lackki válasza Dilikutya (#95227) üzenetére


Lackki
senior tag

Regisztrálta a nagyját, de azt is láttam, hogy vmiből többet kapott, majd cserélni akarta másra :))
Sajnos én is gyüjtögetek játékokon kívül mást... oakley szemüvegeket :D nem is foglalnak sok helyet.
Na meg autós gameket sajna instant veszem, koppanok is néha :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#95230) Dilikutya válasza Lackki (#95229) üzenetére


Dilikutya
félisten

És akkor a DVD-k, zenei CD-k mellett a sörös dobozokról nem is beszéltünk... :)

És persze az ilyeneknek nem lehet ellenállni :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95231) eami válasza Lackki (#95229) üzenetére


eami
addikt

ugye nem orichalcos -ra gondoltak, csak mert akkor tessék szépen visszaszívni...

(#95232) Dilikutya válasza eami (#95231) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tuti nem, valami rangtalan arc volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95233) Lackki válasza Dilikutya (#95230) üzenetére


Lackki
senior tag

sört nem iszom :D zenei cdk meg dvdk sajna meg már porosonak raktárban vhol... régi játékokkal együtt.
Múltkor mondjuk kinéztem PeCSaba bolhára, nem mondom hogy nem gondolkoztam azon hogy vegyek egy enterprise 128at nosztalgiából.

(#95231) eami: dehogy :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#95234) maross válasza Dilikutya (#95232) üzenetére


maross
veterán

Vót, valamiko' [link]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95235) eami válasza maross (#95234) üzenetére


eami
addikt

igen, ezért kérdeztem, mert az alap felállás ráillik. Az már más hogy ezt ki hogy élte meg.

(#95236) tomsolo


tomsolo
őstag

Mondjuk nekem csodálatosan olcsó játékok vannak whistlisten... szal.

(BTW eaminak már ki írtam a nevét arannyal, naaaa ki lesz a következő? :DD)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95237) Lackki válasza eami (#95235) üzenetére


Lackki
senior tag

Huha az xbox akkor lehet bezavart az emlekekbe, de tuti nem egy eves story es vmi friss tag volt

Na de off vege.

#tomsolo: red solstice vmi mocsok nehez, de foglalkoznak vele, mert hetente 2 update tuti jon ra. Toxikk meg sajnos halott :( nagyon jo game, regi UT feeling abszolut, de nem talalsz playert kb...

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#95238) tomsolo válasza Lackki (#95237) üzenetére


tomsolo
őstag

ne fájdítsd a szívemet - (nehéz játék rajongó) :O

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95239) Lackki válasza tomsolo (#95238) üzenetére


Lackki
senior tag

Pedig 4packet vettem belole :D
De csak pislogtunk h mi a fene tortenik korulottunk :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#95240) maross válasza tomsolo (#95236) üzenetére


maross
veterán

ticket to ride online-t akar be is huzhatod most :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95241) Anonymus X


Anonymus X
tag

Sziasztok!

Indiegalán a gift vásárlás hogy működik?

A Magicka bundle-t szeretném megvenni 3 példányban. Amennyiben bepipálom a "Yes. Buy as a gift." opciót, akkor 10.85 dollárt fizetve megkapom a 3 teljes példányt? Jól értelmezem?

Köszi előre is!

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#95242) Sirpi válasza Anonymus X (#95241) üzenetére


Sirpi
senior tag

Pontosan. Meg fog jelenni mind a 3 példány a tárolódban, és tovább tudod giftelni a 3 pakkot valamilyen mailcímre. De fontos a gift checkbox bepipálása, különben csak egyetlen (nem ajándékozható) példányt fogsz kapni, bármennyit is fizetsz.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#95243) Anonymus X válasza Sirpi (#95242) üzenetére


Anonymus X
tag

Köszi a gyors választ!

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#95244) djculture


djculture
félisten

Valve lépett batman ügyben és nem lehet megvásárolni egyelőre a steam-en:

(#95245) maddionmax válasza djculture (#95244) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Sőt, még Season Pass-t is levették Steamről, valamint G2A-ról is eltűnt minden.

Végre egy korrekt hozzáállás!

(#95246) djculture válasza maddionmax (#95245) üzenetére


djculture
félisten

Tegnap amit műveltek azon konkrétan felröhögtem , kiadtak egy beállitás ajánlást de olyat hogy minden nvidiás effekt legyen offon a legnagyobb nvidián is amd meg minden off és low:)

(#95247) genndy válasza djculture (#95244) üzenetére


genndy
addikt

Valve biztos nem, akkor már inkább a kiadó (főleg ha mindenhonnan levették).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#95248) djculture válasza genndy (#95247) üzenetére


djculture
félisten

Ja gondolom a kiadó lépett mert gamestáron is azt irják, mindegy szerintem ebböl max ugy lesz játék ha kivágják az nvidia féle middleware-ket mert azok vannak gányul megcsinálva pl a folyamatosan zuhogó eső meg a blur effektek.

(#95249) genndy válasza genndy (#95247) üzenetére


genndy
addikt

Egyébként legalább úgy tesznek mintha foglalkoznának a dologgal, ez is valami.
Mondjuk a refundok számát biztos be tudják kérni a Valve-tól (meg máshonnan is ahol van ilyen), azért az már egy mutatószám, és ha sok akkor bizony érdemes elgondolkozni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#95250) FollowTheORI válasza djculture (#95248) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:DDD Én már a játék kétharmadánál járok és tök jól elvagyok vele... csak nevetni tudok az egész botrányon bizonyos szempotból. De megértem persze... szerintem bőven játszható ettől még, vagy csak a gépem túl erős és nem hat rá annyira hogy ne tudnék játszani vele élvezetesen.

Egyébként valószínűleg volt nem kevés refund. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.