Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120451) arty válasza cyberkind (#120450) üzenetére


arty
veterán

lesz szingli, a divisionban, destinyben is van ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120452) cyberkind válasza arty (#120451) üzenetére


cyberkind
félisten

A kérdés az, hogy milyen formában, én nagyon szívesen elrepülgetek egyedül is mint Vasember, de úgyse így lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#120453) cskamacska válasza arty (#120449) üzenetére


cskamacska
addikt

"EA a legnyereségesebb kiadó a nagyok közt"

Egyébként pont ez a baj, Knights of the Old Republic helyett The Old Republic MMO-t, Mass Effect helyett Anthem-et csinálnak. Ki lehet törülgetni a több száz órával, ha ennek nagy része MMO grind, a loot n shoot része meg a Diablo-Borderlands bokáját nem csókolhatja meg. :U Khm, lásd még pont Demizson, meg a Szesztini.

nem teljesen más

The Jimquisition - Turning Players Into Payers.rovat

Logout [ldave:] Harry Potter: Hogwarts Mystery - a f2p legalja
The Jimquisition - Harry Potter And The Crock Of Shit

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#120454) gyimger válasza cskamacska (#120453) üzenetére


gyimger
őstag

A Warner nagyon ott van a szeren ezekkel a mobil játékokkal. Én a DC Legendsszel játszottam bő két napot, ahol van vagy háromféle valuta, az egyik zöld szarral vehetsz néhány lila szart, amiből vehetsz karakter szart és vannak azon belül is több, képességeket fejlesztő szarok. Ahhoz, hogy fejlessz egy karaktert, vagy feloldj egy újat, ahhoz több (nem tudom, 12-16?) karakter tokenre van szükség, de azokat még akkor is random dobálja, ha valódi pénzért vásárolod őket, és mivel rengeteg karakter van, 0:10000000 az esélye, hogy feloldj egy új karaktert vagy szintet lépj egy meglévővel, akármennyit is költesz rá. És persze az energia is fogy, nem játszhatsz vele csak úgy akármennyit, ha nem vásárolsz zöld szart!
Ez a gyerekfojtogatós elmetrükk egy könyvbe illő példa. Fizess, különben a karaktered MEGHAL! Addig fojtogatom a karakteredet, amíg nem fizetsz! :C

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#120455) Crytek válasza gyimger (#120454) üzenetére


Crytek
veterán

Nem ez a szomorú.... hanem, hogy vannak debilek akik fenntartják ezt a hányadék rendszert

Next PC Upgrade: 2022

(#120456) i2k válasza Crytek (#120455) üzenetére


i2k
senior tag

Jogos.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120457) cskamacska


cskamacska
addikt

Flight Sim World 7 euró Steamon május 24-ig

utána nem áll vissza az ára, hanem eltűnik örökre :o

ennek örömére 4 tizeneurós Dovetail DLC-t ingyé be lehet zsákolni
Flight Sim World: The Spanish Job Mission Pack
Flight Sim World: The Last Frontier Mission Pack
Flight Sim World: Kahului Air Mission Pack
Flight Sim World: Epic Approaches Mission Pack

illetve 3 DLC kapott némi zakciót

a miértek alant

The Flare Path: From Early Access to Early Grave

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#120458) tomsolo


tomsolo
őstag

Stories: The Path of Destinies Free

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#120459) Sdi válasza tomsolo (#120458) üzenetére


Sdi
addikt

Köszi :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#120460) cskamacska


cskamacska
addikt

Fanatical - Batman: Arkham Knight Premium Edition 8 euró

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#120461) i2k válasza tomsolo (#120458) üzenetére


i2k
senior tag

Saját kép! "Stories: The Path of Destinies" telepítése után, indításkor:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120462) vorosmarti válasza i2k (#120461) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ez több mint vicces. Még az ajánlott paraméterek is kisebbek mint a géped paraméterei. :)

(#120463) i2k válasza vorosmarti (#120462) üzenetére


i2k
senior tag

Igen, "aranyos" a dolog.
Persze, te magad "felülírhatod" az ajánlást a gombokkal, de akkor is így néztem elsőre, indításakor: :Y

//Nem mellesleg: semmiféle más opció nincs a játékon belül a grafikára. Ez mellett persze stabil 60+.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120464) Źşë' válasza i2k (#120461) üzenetére


Źşë'
addikt

biztosra mennek, "nehogy szó érje a hát elejét"

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#120465) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Lehet foglalózni az "újabb" gyöngyszemet :
Islands of Nyne

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#120466) Lackki válasza DrTechnoid (#120465) üzenetére


Lackki
senior tag

annyira nem lett rossz, de nem jósolok ennek sem nagy jövőt a 2 nagy BR mellett

Privátot hamarabb észreveszem

(#120467) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha minden igaz jön a Rage 2. :))

Paranormal Cocktivity

(#120468) Crytek válasza cyberkind (#120467) üzenetére


Crytek
veterán

És még sokan mások is....pl Dzsászt kósz 4

Next PC Upgrade: 2022

(#120469) cyberkind válasza Crytek (#120468) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja csak azokkal nem történik semmi, itt meg már van egy kiszivárgott trailer eddig.

Paranormal Cocktivity

(#120470) Crytek


Crytek
veterán

Rage 2 leaked trailer

Next PC Upgrade: 2022

(#120471) Heavyrain válasza Crytek (#120470) üzenetére


Heavyrain
őstag

Jobb minőségben: Link

(#120472) DrTechnoid válasza Lackki (#120466) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nagyon hangulatos, de egyelőre nagyon kevesen vagyunk fenn szerveren, volt úgy hogy pár perc után már csak 5-en 6-an futkorázunk jóval az utolsó szűkülés előtt.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#120473) eami válasza DrTechnoid (#120465) üzenetére


eami
addikt

mennyiért szórták?

(#120474) DrTechnoid válasza eami (#120473) üzenetére


DrTechnoid
őstag

60 eur volt a gold bundle a saját oldalukon, én azt vettem. Úgy emlékszem 3 féle csomag volt elérhető.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#120475) cyberkind


cyberkind
félisten

Az csak nekem új, hogy GOG-en fent van a Screamer 4x4? :D Az 1nsane pedig jelenleg 1.69€.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#120476) reelc


reelc
veterán

A Last Epoch-ra végül sikerült az utolsó napokban összekalapozni a pénzt.

(#120477) maross válasza reelc (#120476) üzenetére


maross
veterán

Még be lehet szallni, 10$ barati arnak tunik.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120478) reelc válasza maross (#120477) üzenetére


reelc
veterán

Igen, még belehet, és a linken ott a pre-alfa demó linkje is.
Gondoltam szólok így a Kickstarter végén, az indulásakor is szóltam.

Mondjuk $10-ért megjelenéskor fogsz majd játszani vele, addig sem alfa, sem béta. Viszont jár hozzá 100 Cosmetic Points ($10 Value). Kozmetikai és effekt cuccokat lehet majd venni érte.

Amikor kijön akkor is csak $15 lesz az ára.
Drukkoltam, hogy összejöjjön, nem sok színvonalas ARPG van, vagy akár lesz 2 év múlva (amit lehet tudni).

[ Szerkesztve ]

(#120479) eami válasza maross (#120477) üzenetére


eami
addikt

2020 április? thx but no thx :D

(#120480) maross válasza eami (#120479) üzenetére


maross
veterán

jo munkahoz ido kell :). szerencse hogy 200000$-nyi tamogato nem igy gondolkozott, kulonben 2020-ban se lenne ilyen jatek :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120481) Amantius válasza cyberkind (#120475) üzenetére


Amantius
senior tag

Igen, régóta fent vannak. Szerintem, a GOG-os első vásárlásaim egyike volt ez a két gyöngyszem. Ennyiért az 1nsane simán megér egy próbát annak, aki még nem ismeri.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#120482) reelc válasza maross (#120480) üzenetére


reelc
veterán

Igen.

Jelenleg van a Path of Exile és a Grim Dawn (pár napja jött ki új patch az utóbbihoz, év végén jön a 2-ik kiegje) amikkel aktívan játszanak játékosok, és a fejlesztők pedig támogatják a játékukat.

A korához képest egész sokan tolják még a Titan Quest Anniversary Editiont is. Köze lehet ahhoz, hogy ha Steamen megvan a régi ingyen megkaptad ezt az új változatot, de persze az is, hogy 11 év után új kieget kapott tavaly.

A Diablo 3 esetében nincs adat a játékosokról, de maradjunk annyiban, hogy ebben a hónapban 6 éves az alapjáték, és sokan nem játszanak már vele akár azért, mert más játékban találták meg a számításukat.
Még úgy 2 éve mertem ismerősöknek ajánlani a Diablo 3-at, egy jó ideje nem teszem.

EA státuszban van a Wolcen: Lords of Mayhem, ami év vége felé lesz kész. Ígéretes.
Pár hét múlva kijön a Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr, ami meg már az 50 EUR árával jóval drágább, mint a többi. Remélem jó lesz.

A Blizzről senki sem tudja mit csinál Diablo fronton, és mikorra.

Kb. ez a helyzet az ARPG-kkel.
Persze vannak még más címek, de a SteamCharts szerint nem nagyon játszanak velük.

Szóval azoknak akik szeretik a műfajt, a Last Epoch jól fog jönni, még kiadáskori megvétel esetén is. Korai demó van, ahogy írtam, szóval bele lehet kóstolni.

[ Szerkesztve ]

(#120483) maross válasza reelc (#120482) üzenetére


maross
veterán

amilyen jatekokat ki mertek adnak warhammer néven, kisebb csoda ez a mostani mostly positive rating is...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120484) reelc válasza maross (#120483) üzenetére


reelc
veterán

Nem játszottam a Warhammerekkel (kivéve DoW 1), de néztem én is az értékeléseket.
Adják boldognak-boldogtalannak a licenszt, aztán meglehet nézni az eredményt. Kevés a jó játék
.
A mostanit hazai csapat csinálja, előtte a The Incredible Adventures of Van Helsing játékokat követték el.
Ha ezeknek a játékoknak az értékeléseit nézzük, csak ezalapján nem adtam volna nekik licenszet a Warhammerre.
De még bármi lehet, megjelenéskor kiderül, remélem a legjobbakat.

(#120485) Frod válasza reelc (#120482) üzenetére


Frod
addikt

a Martyr-t 50-ért adják? hát... sok sikert nekik. :Y

Do you see the white shadow?

(#120486) maross válasza reelc (#120484) üzenetére


maross
veterán

Ha eleri a Van Helsingek szintjet, mar tapsolni fogok :). Persze jobb lenne Van Helsinges áron.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120487) reelc válasza maross (#120486) üzenetére


reelc
veterán

Az első részét próbáltam a Van Helsingnek. Nem volt rossz, de túl sok ideig nem foglalkoztam vele, már ott volt nekem a Grim Dawn. Azért a Final Cut bevan gyűjtve, majd egyszer jó lesz.
Azért írtam, hogy csak a Van Helsing értékelések alapján nem adtam volna a licenszet. De tudom, hogy sokaknak bejött. Lehet nekem is bejött volna, ha nincs más. Az értékelés egy dolog, a lényeg az, hogy szórakoztat-e?

(#120488) maross válasza reelc (#120487) üzenetére


maross
veterán

en jol szorakoztam :). vh2 -ot elkezdtem, kozben lett meg a final cut, es eleg volt azt ujbol vegigjatszani

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120489) eami válasza maross (#120480) üzenetére


eami
addikt

persze, csak inkább felrakom pirosra vagy feketére az alapján ahogy eddig tartották a megjelenést a támogatott játékok :DDD de ez még csak egy része... a valóságban ha meg is jelenik egy kickstarteres játék, annyire elhúzódott a fejlesztés hogy végül egyáltalán nem vagyok beljebb azzal hogy 2-3-4-5 évvel ezelőtt megelőlegeztem nekik a pénzem, mert kb annyiért meg lehet venni megjelenéskor is.

(#120490) ayo


ayo
addikt

Kb. 3 éve nem fizettem be már semmilyen KS-re, a statok alapján pedig jól döntöttem. A KS indulásakor még tök jól hangzott, hogy támogatsz fejlesztőket meg minden, de amikor több év elteltével "elkészültek" a csodák, akkor mindenki csak anyázott, na persze ha egyáltalán elkészültek...

Itt van pár 2016-os diagram, amiről még anno írtam, nagyjából csak az látszik hogy fokozatosan buknak a KS cuccok és rohamosan nő az EA játékok száma és egyre kevesebbet fejeznek be. Az meg már egy másik történet, hogy mit hogyan fejeznek be, lásd pl. az istenszimulátor Godus játékot, ami szépen KS-en majd Steam EA-n is elkérte a pénzt, majd fokozatosan átment mobilos játékba, aztán azóta se készült el.

Persze mindenki ott költi el a pénzét ahol szeretné, de én úgy vagyok vele hogy némi marketinges gondolatért már inkább nem fizetek. Ezekből is a kedvencem, amikor 20 év semmittevés után előjön egy fejlesztő, hogy neki volt egy jó játéka a 90-es években azt majd most jól megcsinálja a folytatást.. utána meg mindenki csodálkozik, hogy 20 év kihagyással ugyanaz a csapat mekkora szart csinál. Kösz Armikrog és a többi haverja.

Egyelőre szerintem nem szegény a kínálat a piacon, sőt. Én inkább fizetek egy kicsit többet és gonosz módon nem támogatom ezeket, de legalább egy fokkal biztosabb vagyok hogy miért is adok ki pénzt.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#120491) gyimger válasza ayo (#120490) üzenetére


gyimger
őstag

Meg fognak kövezni ezért, de hasonló elgondolásból nem veszek indie játékot se. Ami annyira jó, ami kiemelkedik a többi olcsó, egyszerű, hulladék cash-grab közül, annak így vagy úgy híre megy, de a steames ajánlás nekem kevés, el is lapozok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#120492) ayo válasza gyimger (#120491) üzenetére


ayo
addikt

Greenlight óta szerintem tökre érthető. Kilóra jön ki a minősíthetetlen "indie"-nek nevezett hulladék. Ami viszont kellemetlen, hogy emiatt ha véletlen kijön valami jó, akkor nehéz őket kifogni, tény hogy a jókat ált. ezer helyen megírják, de a hidden gem játékokat manapság már szinte lehetetlen felkutatni. Régen napi szinten tudtam követni a store-t és sok érdekes témát ki lehetett fogni, amiről nem írt a sajtó vagy a gaming community, manapság már nem is nézem a store főoldalt..gondolom amíg ezt megírtam kijött 10 kártyás hulladék, ami 1000 achit ad / játék :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#120493) maross válasza ayo (#120490) üzenetére


maross
veterán

KS-en valoban nem teljesitenek tul jol a videojatekok, viszont társasjátékokba beruhazni kivalo hely, foleg csoportos rendelésekkel. Lényegesen tobbet veszek ott, mint a boltokban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120494) ayo válasza maross (#120493) üzenetére


ayo
addikt

jaja. nem vagyok nagy fan, de azt én is látom hogy boardgame fronton jól megy a dolog. ott mondjuk nem tudnak KS-ből forever Steam Early Access-be menni, majd időközben lelépni ;)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#120495) Crytek


Crytek
veterán

RAGE 2 GAMEPLAY

Next PC Upgrade: 2022

(#120496) i2k válasza Crytek (#120495) üzenetére


i2k
senior tag

Borderlands + Destiny + Quake.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120497) Crytek válasza i2k (#120496) üzenetére


Crytek
veterán

Simán csak Rage + érdződik a dzsászt kósz... Le se tagadhatnák hogy ők segítenek be.. A borderlands fost kár idekeverni az unalomhalmazával.

Végre vittek ződet az apokalipszisbe és lesznek erdős részek :C

Next PC Upgrade: 2022

(#120498) Źşë' válasza i2k (#120496) üzenetére


Źşë'
addikt

csodálom hogy a CoD-ot ugrabugra miatt nem írta egyikőtök se :D

/vagy akár titanfall-t vagy akkor már a dying lightot a parkour miatt :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#120499) reelc válasza Źşë' (#120498) üzenetére


reelc
veterán

Ugrabugra?
Super Mario. :)

(#120500) Źşë' válasza reelc (#120499) üzenetére


Źşë'
addikt

végülis a kezdetek kezdetén :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.