Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120201) cyberkind válasza arty (#120199) üzenetére


cyberkind
félisten

Na és egy film legalább 18k-ba fáj valahol? Én mondjuk csak akkor adnám vissza a pénzt a játékoknál, ha valami rettenet módon optimalizált PC-n.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#120202) FunPro válasza arty (#120199) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha azért jössz ki, mert nincs/akad/recseg a hang, szar a kép, nem működik a 4D ülés, akkor valószínűleg igen, visszakérheted a jegy árát. Szóval a szolgáltatás minősége igenis jogos indok lehet a visszafizetésre.

Azt a fogyasztó nem tudhatja előre, hogy a fejlesztő milyen kókler munkát adott ki a kezéből!

A véletlen vásárlás is elfogadható érv egy refoundra, ahogy a "nem felel meg a gépem a játékhoz" indok is, hiszen a dobozos verziót is visszavihetném bontatlan állapotban, ugyan erre hivatkozva.

Az szerintem már a valve nagylelkűsége, hogy hivatkozhatsz arra is, hogy nem tetszik a játék.
Mondjuk szerintem ebay is refoundol azért, mert nem vagy megelégedve a termékkel.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#120203) eami válasza cyberkind (#120201) üzenetére


eami
addikt

ja, annyi. vagy az egyszer nézőssel hasonlítottad össze? :))

(#120204) cyberkind válasza eami (#120203) üzenetére


cyberkind
félisten

Van ilyen drága mozi? :Y

Paranormal Cocktivity

(#120205) eami válasza cyberkind (#120204) üzenetére


eami
addikt

nem, a moziban nem veszed meg a filmet itt meg egy termék megvételéről volt szó. Szóval illik akkor egy frissen megjelent blu-ray filmhez hasonlítani ;)

(#120206) cyberkind válasza eami (#120205) üzenetére


cyberkind
félisten

Ő a mozit írta, én ahhoz hasonlítottam. ;) Egyébként meg nem 18 a BD változat, de legyen 10. :)

Paranormal Cocktivity

(#120207) Csapoati válasza cyberkind (#120206) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ráéadásul az már a 4K HDR-es Blu-Rayek ára. A sima olyan 5-6 szokott lenni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#120208) FunPro válasza eami (#120205) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem lehet ahhoz hasonlítani!

Mellesleg, azt is visszavihetem, ha nem viszi a lejátszó, esetleg hibás a kép/hang.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#120209) arty válasza FunPro (#120202) üzenetére


arty
veterán

És steamen is csak ezért kérheted vissza?
Illetve ÉN ítélem meg, hogy számomra elég jó-e a kép/hang az imaxban és kérhetem vissza az árát, ha NEKEM nem elég jó? ;)
Illetve mivan ha zsíros füllel ülök be vagy koszos napszemüvegben? (bocs, nem tudok jobb analógiát arra, amikor valaki mondjuk pentium2-vel megy neki a farcry5nek - és ez itt most megint csak PÉLDA! ;) )

A törvény nem a véletlen vásárlás miatt tartja a refund kötelezőségét, hanem a minőségi kifogás okán.
Ez egy pécé játék esetén pont annyira szubjektív, mint a mozis példám... (ahol pedig szerintem nincs refund, a törvény arra szerintem nem vonatkozik. de nézhetjük itthon is, ahol nincs törvény, csak a gyakorlat: steamen van refund, moziban nincs - jófej-e a steam (itthon), hogy pénzvisszafizet? ;) )

Sajnos egy digit játéknál, ahol kvázi a 3-8-10-50 óra szórakozást fizeted meg, az emlék marad a bitrokodban... problémás. (vásárlói szemszögből jó, persze! legalábbis adott esetben... hogy a játékiparnak jó-e és így nekünk is jó-e hosszú távon, azt nemtom.)

Ebayen is csak hibás termékre van refund.

(#120201) cyberkind - steamen a féleurós játék árát is visszakérheted ;) szóval a pénzvisszafizetés nem értékhatárhoz kötött, de nyilván lehetne találni a mozijegy árához fogható játékot, ha muszáj volna.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120210) FunPro válasza arty (#120209) üzenetére


FunPro
senior tag

Igen, te ítéled meg.

Jó, nem így egyszerűen, de ha mondjuk a moziban 40 ember arra panaszkodik, hogy homályos volt a kép, élvezhetetlenül halk/hangos/recsegős volt a hang, magyar élvezhetetlen volt a film, kutya kötelességük a pénzt visszafizetni. A másik probléma, hogy a moziban az eszközöket ők biztosítják. Ha homályos szemüveget adnak, az az ő saruk. Ha én nem az ő szemüvegüket használom, akkor már az enyém.

Amúgy szerintem egy játéknál semmi szubjektív dolog nincs a minőséggel kapcsolatban.

Kép:

A játék oldalán ott vannak a szép kis előképek, amik elméletileg a valós képet mutatják a játékról. Ha én elindítom, felhúzom csutkára a játékot, akkor olyan látványvilágot kell kapnom, ami a képeken szerepel. Ebből már volt is botrány, hogy a játék közel sem nézett úgy ki, mint a képeken!

Hang:

Itt inkább csak a tisztaságot lehet felhozni. Ha érezhetően rossz minőségűek a hangok (recseg, túl halk, túl hangos). Itt mondjuk nehéz az esetet vizsgálni, mert a recsegésen kívül más nehezen bizonyítható

Teljesítmény:

Szimplán minimum/maximum gépigény. Mondjuk, itt szerintem nincs közös megegyezés, hogy az FPS-nek mennyinek kell lennie, így nehéz a dolgot vitatni. De az fps droppolás már kézzel fogható adat.

Azt csak megint ismételni tudom, hogy normál esetben a boltba is visszavihetném sértetlenül a terméket, innentől jogos a pénzvisszafizetés annak, aki pentium kettővel ugrik neki a legújabb játékoknak.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#120211) tomsolo


tomsolo
őstag

Humble zsákbacica lassan olyan lesz, hogy kb 1 lesz titok:

Kerbal Space Program, Dead Rising 4, and RUINER

We just revealed THREE MORE early games for May!

Moon Hunters, Crazy Machines 3, and Jalop

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#120212) sqpp


sqpp
őstag

Ennyit ér egy sz*ros 100%-os G2A profil :U

A srác 2x adott kulcsot, még elkezdi h én kétszer aktiváltam be ugyan azt a játékot, aztán megkérdeztem, hogy azt mégis miképp lehet?

Aztán nem hagyott nyugodni a dolog. 3K-ról van szó, oké nem sok, de engem az eredeti játék megléte érdekel, erre jön a válasz a Steamtől

[ Szerkesztve ]

(#120213) gyimger válasza sqpp (#120212) üzenetére


gyimger
őstag

A Steam magasról tesz az ilyen panaszokra, ha nem náluk vetted. Kérdés nélkül irányít a viszonteladóhoz.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#120214) sqpp válasza gyimger (#120213) üzenetére


sqpp
őstag

What? Engem nem a Steam érdekel, csak megakartam tudni, hogy igazam-e van, tudom jól, hogy ettől ők nem aktiválják. Ez így is van rendjén. Már intézem a dolgokat és úgy is én nyerek.

[ Szerkesztve ]

(#120215) maross válasza sqpp (#120212) üzenetére


maross
veterán

Nohat, kedves toluk hogy ilyenekre egyaltalan valaszolnak mostanaban. g2a support elvileg ilyen esetekben kerdes nelkul neked fogja itelni az uj kulcsot/refundot, hacsak nem fordult nagyot a vilag. De valoban vicces, ennyit a 100% eladokrol (is)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120216) sqpp válasza maross (#120215) üzenetére


sqpp
őstag

Visszakaptam, írtam is neki, hogy ideje lenne abbahagyni a hazudozást, vagy ha nem akarja valóban eladni a kulcsot, akkor küldje vissza. Aztán most kaptam az értesítést, hogy elfogadta, hogy visszafizeti... Szerencséje van.

Nem bírom felfogni, hogy 100%-os (több mint 100 feletti pozitív tranzakció után), hogy képes valaki ennyit bénázni.

Főleg, ha konkrétan csak egy automatizált kulcs küldés történik.

De mindegy, majd veszek mástól.

(#120217) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak szerintem bugázták a Watch Dogs 2-ből a FC 5-höz a bosst? :D

Paranormal Cocktivity

(#120218) eami válasza cyberkind (#120217) üzenetére


eami
addikt

(#120219) warcat


warcat
veterán

Necces ez a kedd, ahogy már említve lett: Frostpunk és Battletech

Néztem gameplayt és bizony mindkettő minőségi darab, Frostpunk OST meg legendás lesz :)

EA: It's in the crate!

(#120220) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Bud Spencer & Terence Hill játék megvan? Nekem új volt :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#120221) Csapoati válasza ZsZso (#120220) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, itt a Gamepodon is volt hír róla.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#120222) oriic válasza ZsZso (#120220) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig early access volt, a teljes kiadás jelent meg április 20-án.

Live-Die-Respawn

(#120223) ZsZso válasza oriic (#120222) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Így ment el mellettem a világ... :DDD

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#120224) oriic válasza ZsZso (#120223) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2016. októberében jelentették be, tavaly decemberben lett early access, most április 20-án jelent meg a végső kiadás. Jó cucc amúgy, rajongóknak kötelező.

Live-Die-Respawn

(#120225) sqpp


sqpp
őstag

Witcher Ench. Edition Ingyenes gogon :)

(#120226) akoska07 válasza sqpp (#120225) üzenetére


akoska07
nagyúr

Link ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#120227) morfondőr válasza akoska07 (#120226) üzenetére


morfondőr
őstag

Először a Gwent-et kell bezsákolni, utána ingyenes lesz a Witcher. [link]
Azt írják, hogy le kell tölteni a gwent-et, de nekem anélkül is megadta.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#120228) cyberkind válasza morfondőr (#120227) üzenetére


cyberkind
félisten

Jaja, én is beléptem a Gwent-be a Gog profilommal és aztán fel is kínálta a Witcher-t.

Paranormal Cocktivity

(#120229) Frod válasza Lackki (#120198) üzenetére


Frod
addikt

Nem célzás, hogy pont ezt a boltot linkelem, gondolom a többiben is ugyanennyi ez a pakk.
Szvsz nagyon megéri, mert a Steam-es is lesz vagy 30€, és hát azért megszórták extrákkal a fizikai kópiát.
ITT

Do you see the white shadow?

(#120230) cskamacska válasza warcat (#120219) üzenetére


cskamacska
addikt

Könnyű a megoldás: majd bundliban ránézünk. ;]

viszont

Megvót az Iron Harvest Kixtarter saját boltjukkal együtt 1,530,887 USD jött össze, amivel minden sztreccsgól teljesítve lett.

Saját oldalukon még továbbra is lehet rendelni, itt 37€ az alap, és 45€ a teljes alfás változat.

más

Előrendelhető a Post Scriptum 28 jó euróért. nem hajt a tatár mert még nincs bétázás, az valamikor májusban jön.

Maga a játék második világháborgós Squad, de kapásból van benne egy rakás jármű, és remélhetőleg józanabbak a fejlesztői.
Mindenesetre azzal mindenképp kecsegtet, hogy olyan keményvonalasabb Battlefield 1942 élményt nyújt majd, amit a DICE végül soha nem szállított le.

Sok videó még nincs fent róla, de ami van az biztató

Speedy Armored Car || Post Scriptum Gameplay
PostScriptum ► British forces charge the German held town.
SPITFIRE SUPPORT - Post Scriptum - Closed Alpha Overview

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#120231) Lackki válasza cskamacska (#120230) üzenetére


Lackki
senior tag

Post Scriptum érdekes... nem vagy VH fan, de még így is jónak tűnik
Nekem amúgy inkább operation flashpoint ugrott be elsőre, amivel viszont nem keveset játszottunk LANon.

Privátot hamarabb észreveszem

(#120232) i2k válasza cyberkind (#120217) üzenetére


i2k
senior tag

A(z olyan) szakáll manapság nagyon (újra) trendy(bb) -- talán a migrácsoknak, talán az arra izguló nőknek, talán kelebeknek köszönhetően...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120233) tomsolo válasza Lackki (#120231) üzenetére


tomsolo
őstag

#multionlyinstantskip

Egyébként rettenet nagy újítás, hogy VHII-ben lehet egymást lőni, sose vót még ilyen.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#120234) warcat


warcat
veterán

Frostpunk | Official Launch Trailer

EA: It's in the crate!

(#120235) DrTechnoid válasza ZsZso (#120220) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én megvettem , de nem jöttem rá hogyan kell egyedül játszani vele .

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#120236) tomsolo


tomsolo
őstag

Napom:

Hello ***,

You have received 2,500 EUR or equivalent in total payments to your PayPal account.

As mentioned in our previous email, you're no longer able to send or withdraw money from your PayPal account until you provide us with the required information.

Zárolták is a fiókot amíg nem töltöm fel anyám nevét 7 példányban, meg ilyenek.

Ezeket kérték:
- Személyi/Útlevél/Jogsi/
- Utsó közmű számla/Hivatalos levél/Lakcímkártya/Fasztuggyami még
- Telefonszám check
- Bankártya check (400 Ft terhelés) plusz a PP code visszaküldése

Most várunk.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#120237) Lackki válasza tomsolo (#120236) üzenetére


Lackki
senior tag

:C :C

Privátot hamarabb észreveszem

(#120238) eami válasza tomsolo (#120236) üzenetére


eami
addikt

szuper, jelszavaid se felejtsd el megadni :DDD ;]

(#120239) tomsolo válasza eami (#120238) üzenetére


tomsolo
őstag

ott van csak kicsillagoztam :DDD

(btw ez nem scam, ez vanik most a pp fiókomnál)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#120240) Lackki válasza tomsolo (#120239) üzenetére


Lackki
senior tag

jahogy jaaa... anno nekem 4-5 éve még kézzel írt nyilatkozatot is kellett tennem és scannelve beküldeni a felsoroltak mellett :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#120241) ayo válasza tomsolo (#120239) üzenetére


ayo
addikt

pénzmosás elleni check, egyszer lenyomod utána már nem fog soha előjönni

(#120240) Lackki: érdekes, nekem 2011 környékén kérték ezt, de akkor is ugyanez a klasszikus téma volt, amit ő is felsorolt.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#120242) Crytek válasza tomsolo (#120236) üzenetére


Crytek
veterán

Indiegala miatt nekem is volt.
Szoptam is vele vagy hónapot, mert csesztek visszaírni mi nem stimmel nekik a feltöltött dolgokkal.

Next PC Upgrade: 2022

(#120243) Lackki válasza ayo (#120241) üzenetére


Lackki
senior tag

nekem ne mondd... én is csak néztem hogy mivan :) le volt írva hogy miket írja bele.

3 hét után kaptam vissza az accountom

Privátot hamarabb észreveszem

(#120244) tomsolo válasza ayo (#120241) üzenetére


tomsolo
őstag

Januári ez a pp fiók, maross szokott tologatni rá pénzt - de nem hiszem hogy ennyit. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#120245) ayo válasza tomsolo (#120244) üzenetére


ayo
addikt

a full pénzforgalmat nézi, ha 80%-ot eléred akkor szokott figyelmeztetni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#120246) arty válasza tomsolo (#120236) üzenetére


arty
veterán

bár csak ilyen probléma érné az én fiókom is :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120247) tomsolo válasza arty (#120246) üzenetére


tomsolo
őstag

éne ideges vagyok mert a battletech most várni fog ezért :/

MIndegy még úgyis van vissza a Dos2-ből egy sziget legalább befejezem. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#120248) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez még jó is lehet

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#120249) maross válasza tomsolo (#120244) üzenetére


maross
veterán

pff, utobbi idoben nem is kuldtem, es elotte azzal a havi ~50 dollarral nem hiszem hogy tulteljesitettuk volna :). bizti hogy nem valami fake email?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120250) tomsolo válasza maross (#120249) üzenetére


tomsolo
őstag

Bizti, mert nem tudtam venni isminek giftet, mert a paypal ua ezt nyavalyogta. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.