Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-08 10:28:34

LOGOUT.hu

Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28701) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Openelec alatt ki milyen torrent kliensre esküszik? Jelenleg Rtorrent fut a HTPC-men, de néha, pl most is a webes felületével vannak problémáim ("error response" hibaüzenet). Ellenben, ami számomra nagyon hasznos funkciója, hogy mappánként szétválogatja a letöltött állományokat. A Transmission pl tud ilyesmit? Vagy egyéb használható alternatíva van esetleg?

Más. Az Openelec nekem azért nagyon szimpi, mert eddig ezt használva volt a legstabilabb a "kisgépem", illetve telepítés után benne volt minden, amire használom. :) Korábban Windows volt rajta, beállítva, hogy boot, rendszerbetöltés után rögtön induljon az XBMC, viszont itt voltak lassulások, fagyások, amit most nem tapasztalok. Linux alatt mik a tapasztalatok? Persze, az Openelec is Linux alapú, viszont ha felteszek egy valamilyen disztribúciót, XBMC-t, annak mennyire lesz bonyolult a beállítása? Aránylag otthon vagyok Linuxban, csak ha nem éri meg a sok állítgatást az OE-hez képest, akkor nincs értelme. Mik a tapasztalatok? :)

Köszönöm!

(#28702) GhanBuri Ghan válasza t.zolka (#28700) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Win8.1 Nem a patchet használtam, ahhoz fordítani kellene, ha jól értettem, csak a kész .exe-t és az .xml-eket cseréltem le.

(#28703) t.zolka válasza GhanBuri Ghan (#28702) üzenetére


t.zolka
aktív tag

Én balga, külön indítottam az .exe-t, nem bemásoltam/felülírtam, azért írt .dll hibát. :W Most már jó!
Viszont a módosított Openelec nálam valamiért nem akar felmenni a gépre. (OpenELEC-Generic.x86_64-4.1.5-DualAudio-r019) Pedig jobban örülnék neki, nincs szükségem a win-re. :((

(#28704) satee76


satee76
aktív tag

Sziasztok !

Egy belakott XBMC konfig beállításai kimenthetők valahogy ?
Egy Win7-es rendszerről kerülne át 8.1-re. Telepíteném plusz másolnám a konfig fájlt és öröm és bódottsá...

(#28705) Gombinyó válasza satee76 (#28704) üzenetére


Gombinyó
őstag

Users\Usernév\AppData\XBMC

(#28706) satee76 válasza Gombinyó (#28705) üzenetére


satee76
aktív tag

:R :R :R

(#28707) paler


paler
aktív tag

Tegnapi napon ez a hibaüzenet fogadott:
Error in mount_storage: mount_common: Could not mount LABEL=Storage
Starting debugging shell...type exit to quit
sh: can't access tty; job control turned off

Valaki találkozott már ezzel ? Ha igen, hogy sikerült megoldania ? Egyszerűen nem lép be az XBMC-re a rendszer, hanem megáll az OpenELEC betöltőképernyőjénél.
A rendszer USB-n van, és találtam is hasonló hibát az OpenELEC oldalán, de nem tudom hogy kellene átírni a boot bejegyzést :(
error in mount-storage... randomly fails to boot

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#28708) Warter válasza paler (#28707) üzenetére


Warter
őstag

Mentsd le az xbmc konfigjait és telepítsd újra. Messze az a leggyorsabb megoldás szerintem.

(#28709) paler válasza Warter (#28708) üzenetére


paler
aktív tag

Nem hinném, mivel már háromszor telepítettem újra, és a telepítés utáni újraindításkor még semmi gond, de amint elkezdem belakni a gépet (médiatár feltöltése), utána ha leállítom akkor már nem megy tovább a rendszer az OpenELEC logójánál :( Egyébként addig jól működik, nincs semi gond a rendszerindítással míg a médiatár nincs feltöltve :F

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#28710) Xmodule


Xmodule
őstag

Még mindig gondolkodom milyen legyen a következö hptc. Három variációt találtam.

A) LAP: Asrock E350M1 (van optikai kimenet)
RAM: 4GB 1600MHz
ÁR: 36.600 Ft

B) LAP: MSI AM1I AM1
CPU: AMD Athlon 5150
RAM: 4GB 1600MHz
ÁR: 37.700 Ft

C) LAP: ASRock AM1H-ITX mITX (van optikai kimenet)
CPU: AMD Athlon 5150
RAM: 4GB 1600MHz
ÁR: 46.592 Ft

Az optikai kimenet elég fontos lenne, mert a hang nekem azon keresztul megy a Z5500-ra.
Igazabol mivel muternak kell itt most 2 lehetöség van. Vagy megveszem neki az A vagy B(gondolom ujabb jobb alapon inkabb ezt nem, meg arban sincs nagy difi) variációt ök ugy is csak HDMI -n viszik át a hangot. Vagy pedig magamnak megveszem a C variációt, kérdésem viszont, hogy miben fogom észrevenni a gyorsulást az A variációhoz képest? Esetleg kevsebb a fogyastás? Mert az A variáció ami most van nekem már másfél éve kb és eddig még gond nem volt vele (1080p, 3D stb) ment minden akadás nélkül. Miben lenne gyorsabb jobb a C variáció az A hoz képest ami miatt mondjuk megér +10ezret?

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#28711) Patice válasza Xmodule (#28710) üzenetére


Patice
Topikgazda

Proci erő, böngészés....

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#28712) Radványi


Radványi
aktív tag

Sziasztok!

Egy teljesen passziv HTPC-t szeretnek epiteni. A letezo legjobb CPU-t szeretnem ami meg elmegy passzivan. Sajnos otletem sincs, hogy hol kezdejem sem a CPU-nal sem a haz-nal De erdekelne olyan megoldas is amibe belehet epiteni egy felmagas dedikalt vga-t amivel kicsit jatszani is lehet.

Eloszor kivancsi lennek mindenfele otletre, aztam majd formalodik, hogy merre kotnek kompromisszumokat.
Az ar nem szamit, egyenlore csak latni szeretnem milyen lehetosegeim vannak.

Elore is koszonom.

(#28713) Xmodule válasza Patice (#28711) üzenetére


Xmodule
őstag

Akkor csak filmnezesre elegendö böven a 350m1 is? Mert akkor veszem a B opciot mutereknak nekem meg marad a 350m1 az optikai kimenet miatt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#28714) xedos válasza Radványi (#28712) üzenetére


xedos
addikt

Passzív pc vga-val? Az nehéz dió!
Amúgy ha megelégszel kisebb felbontással, akkor akár az i3-as prociban lévő vga is elég lehet...
Amúgy ebből is van csökkentett fogyasztású proci. Ugyanakkor vga-val együtt 50-100W hőt passzívan hűteni?? Szerintem legalább 1 de inkább 2db lassú 12cm-es csendes ventivel egyszerűbben és jóval olcsóbban megoldható.

(#28715) wopi válasza Xmodule (#28710) üzenetére


wopi
aktív tag

Szia!

Nálam már... Kb 2 éve teljesít szolgálatot az Asrock E350M1, igaz csak 2 GB RAM-al szerelve. Eddig nem volt semmi olyan, ami megakasztotta volna. 24/7-ben fut, torrent kliens, mellette bármilyen HD film lejátszása nem okoz neki gondot. Jelenleg Openelec fut rajta, alapvetően hiba nélkül. Személyes tapasztalat alapján ajánlom. :)

Én is gondolkodtam valamilyen hasonló hangrendszeren. Szerinted milyen ajánlott jelenleg, ami hasonlóan optikai bemenettel bír? Elégedett vagy vele?

Köszi!

(#28716) satee76


satee76
aktív tag

sziasztok !

Hogyan lehet elérni, hogy az optikai meghajtót is lássa az XBMC ?

köszi

(#28717) Radványi válasza xedos (#28714) üzenetére


Radványi
aktív tag

A hazat mindenkeppen jol szellozonek szeretnem 1-2 alacsony fordulatu venti nem problema.

(#28718) radi8tor válasza satee76 (#28716) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálam minden gond nélkül látta.
Lehet rossz nézetben próbálod elérni.

Filmek alatt nem tudod betallózni?

⭐ Stella

(#28719) canniball válasza Xmodule (#28713) üzenetére


canniball
nagyúr

Netes gépnek jobb az AM1 (újabb, gyorsabb), filmnézésre bőven jó az E350 is.

satee76!
Nálam is alapból látta bármiféle buhera nélkül.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28720) satee76


satee76
aktív tag

Mindent áttettem a konfig fájlokból win7-ről win 8-ra.
Értelemszerűen az elérési utakat meg kéne változtatni, de nem engedi. Az eredeti videók fájl mappák meg vannak, de ha a tartalmukat meg akarom változtatni, az új elérési utakat elfogadja, de amint kilépek a beállításokból, és az adott mappára kattintok, azt írja ki, hogy az elérési út nem létezik. Ha megpróbálom újra módosítani, látszik hogy üres.
és az optikai meghajtót sem látja.

A többi beállításom (nyelv, RSS stb) mind megmaradt.

(#28721) Xmodule válasza wopi (#28715) üzenetére


Xmodule
őstag

Igazabol nalam is teljesen korrektül megy a 350m1 csak gondoltam ha most kellene venni akkor lehet jobban megerne egy AM1. Mivel az arkulönbség szinte nulla.

A Logi Z-5500 pedig eletem egyik legjobb üzlete volt. Már vagy 3-4 éve vettem kb azóta költözött már 3x most egy 40nm-es nappaliban van de eddig felesnél feljebb még nem mertem tekerni a hangeröt egyszerüen olyan brutálul szól, hogy az hihetetlen! Látszik hogy rengeteg kraft van benne. Még amikor ezelötti helyen laktunk ott is ki akartam probálni mit tud de az ablakok már annyira rezegtek hogy nem kockáztattam.:)
Szerintem nagyon jó kis hangcucc amit viszont sajnálok, hogy nincs rajta HDMI bemenet. Most pl van itthon htpc,ps3,xbox360 mindegyik optikan van rákötve egy optikai spliterre(manuális). Mivel ugye csak optikán megy át rendesen a DTS, Dolby stb... (úgy értem annak semmi értelme, hogy hdmi-n TV -be és akkor TV -böl meg a Z5500 ba mert a TV böl nem jön ki stereon kivul más. Szoval csak emiatt ha most kellene vennem akkor valami erösitös rendszert épitenék ahol van 3-4 HDMI bemenet és 1 hdmi kimenet. (mondjuk egy közép kategoriában lévö BOSE cuccot elfogadnék nyugodt szivvel) Igy nem lenne semmi gond. De amig ez a Z-5500 megy nem veszek mást. ráadásul annak idején egy akcio keretében vettem vagy 60.ezer ft-ért ujan szóval olcso volt.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#28722) Vikthor válasza Xmodule (#28721) üzenetére


Vikthor
nagyúr

majd ha ott leszel te is, elrettentő példának fogod majd felhozni az a logiteket amit most istenítesz... emlékezz szavaimra. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#28723) Xmodule válasza Vikthor (#28722) üzenetére


Xmodule
őstag

Nem istenitem:) Tudom, hogy ennél van sokkal jobb (ezért is emlitettem a BOSE -t mert azt hallgattam) Nyilván van még annál is jobb meg még annál is de ennyire azért nem vagyok éles fülü hifi örült. Ez az elsö 5.1 -es rendszerem annak meg szerintem tökéletes. Meg persze az ár is fontos nálam. Mármint nem ez a hobbim, igy nyilván beérem valami kevésbé profi cuccal is.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#28724) Warter válasza Xmodule (#28723) üzenetére


Warter
őstag

Ugye azt azért tudod, hogy ennyi semmi köze a profi cucchoz? Nem, hogy kevésbé, de egyáltalán nem az. Ezek PC köré valók, hogy adjanak valami hangot. Házimozitól olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől. :)

(#28725) Tomacko válasza Xmodule (#28723) üzenetére


Tomacko
senior tag

BOSE a másik nagy mellé lövés. Egy agyon hypolt márka, hozzá illően egekbe tett árakkal. Ugyanakkor ha valahol valaki megpróbálna róluk rosszat írni úgy járna mint annó páran velük már, a gyatyájukat is leperelnék a kritikusnak.... Szóval ezért nem olvashatsz róluk rosszat, ez nem városi legenda hanem tény aminek utánna lehet olvasni. Nem mondom én a BOSE-ra, hogy rossz, mert nekem is tetszik pl autóba amiket betesznek, de otthonra nem vásárolnék belőle az is biztos.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#28726) Xmodule


Xmodule
őstag

Látom itt akkor van pár komolyabb hifi rajongó (irónia nélkül mondom), szóval akkor szerintetek milyen márkát esetleg márkák belül konkrét modellt érdemes nézni közép árban hazimozihoz? 3hdmi bemenet minimum és 3d is. Csak hogy kicsit én is képben legyek. Mert eddig szentül meg voltam győződve hogy nekem tetszik a logi z5500 és a Bose is hangzásra.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#28727) MasterMark válasza Xmodule (#28726) üzenetére


MasterMark
titán

Közép ár neked mi? A rendes házimozi 300-tól indul, és az a belépő.

szerk.: 3D-vel még több.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#28728) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

legyen szives valaki segíteni nekem ezzel a XBMC-vel kapcsolatban

PC-re tettem fel most,oké is minden
élő tv-t hogy lehet vele nézni??csak a netről nem lehet??

köszi előre is

(#28729) drdr


drdr
senior tag

A napokban volt lehetőségem egy frissen összerakott és telepített gépet kipróbálni XBMC 13.2-vel . Egy i3-4150 volt benne, 8GB CL9 Kingston, WD Black. HDMI-n erősítőre, megosztva a saját gépemen upnp-vel...

Az első ami szembetűnt, hogy teljesen "folyékony" a lejátszás. A film hangja is részletesebb, mint saját gépemen.
A második, a zene (flac 88 v. 96kHz). Sokkal ütősebb, tisztább basszusok, a magas is részletesebb.

Irigykedve és felbuzdulva a saját cuccomból is kiakartam ezt hozni (AMD-A10 6800K 4GB CL9 Kingston LoVo). Végül az ingyenes CAD script irtott ki mindent oly sikeresen, hogy sem a visszaállító script, sem restore point nem volt képes helyretenni a rendszert. Viszont a hangja olyan lett, mint az i3-nak. A videó sajnos koránt sem olyan folyamatos, néha, főleg induláskor megremeg. De amúgy sem tűnik olyan folyamatosnak. A legutolsó catalyst van fenn, sőt most a rendszer is tiszta, mert újra kellett telepíteni (W8.1 pro).

Szóval, az Intel i3 friss W8.1 pro-val Comodo tűzfallal, mindenféle optimizálás nélkül látható/hallható jelentős különbséget produkált.

Most az új telepítéssel az AMD-n már óvatosabban kapcsolgattam ki a dolgokat, a hang az közelít (zenei), de a film folyamatosság és hangja sem olyan, mint az Intelen volt :(

Az évek során volt Lliano-m, Trinity-m, most ez a Richland. Valami kis gebasz mindig volt a videó lejátszással. Alaplapok, processzorok mentek, jöttek, egyedül a RAM volt az állandó (Kingstone LoVo). Kezdem azt gondolni az lehet a "szűk keresztmetszet"...?!

Vagy az Intel most már jobb lesz ebben? (nem mellesleg . kisebb fogyasztása is)

[ Szerkesztve ]

(#28730) canniball


canniball
nagyúr

Úgy tűnik mégsem halt meg a Harmony (pedig azt hittem már rég eladták az üzletágat), örvenezzünk hát vala! :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28731) Gabesz26 válasza canniball (#28730) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Én nemrég kezdtem el gondolkodni egy Logitech Harmony Ultimate Hub beszerzésén, mert láttam működés közben, és eléggé meggyőzött :B (egyébként itthon jelenleg is kapható az Ultimate HUB, a Smart Control és az Ultimate Control is)

(#28732) Warter


Warter
őstag

Tudja valaki, hogy mi történt a TNT-vel?

This product will be no longer maintained and updated.

(#28733) PeterPH válasza Warter (#28732) üzenetére


PeterPH
senior tag

Hivatalosan: "discontinued for strategic business reasons".
Gondolom belefutottak valami jogi/licensz problémába, és jobbnak látták sutba dobni az egészet.

(#28734) canniball válasza Warter (#28732) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem ilyenkor szokták ingyenesen elérhetővé tenni a szoftvereket? ;]

Gabesz26!
Na ezt nem is tudtam, eddig csak a távirányítóikkal találkoztam.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28735) lord_devil válasza wopi (#28701) üzenetére


lord_devil
tag

Hi!

Nem tudom mire gondolsz szétválogatás alatt. Én lecseréltem az rtorrent-et Transmission-re. Teljesen jó gui, flexget-tel rss-ből is megy. Jelenleg debian-testing alatt fut am1 platformon. XBMC-hez is van repo, nem kell fordítani, szóval az üdvözlő képernyőig (net és gép sebességének függvényében) szerintem kb. 20 perc. A finombeállítások már igény szerint jóval több időbe kerülhetnek. Openelechez képest full distrib alatt sokkal jobban testreszabható (pl ssh, dlna szerver, sw raid, stb), cserébe több helyet foglal.

(#28736) canniball válasza canniball (#28730) üzenetére


canniball
nagyúr

Úgy tűnik elég régen letettek az eladásról, csak nekem valahogy ez kimaradt...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28737) tom_tol válasza Warter (#28732) üzenetére


tom_tol
addikt

Fa@a mert pont a támogatás miatt vettem meg, bár csak 50$ volt. Lehet inkább a PDVD-t kellett volna, bár az szvsz. még mindig nem tud auto frekit.

(#28738) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Opensubtitle kiegészítővel mi történt nálam már lassan két hete nem akar működni.
Vagy csak nálam van ez? :U

(#28739) Dave™ válasza wopi (#28701) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szia! Nekem is az rtorrent fut Openelec 4.0.7 alatt. Kedvenc funkcióm az rss feed, a megfelelő oldalon hozzáadod a torrentet a könyvjelzőkhöz, az pedig leszinkronizálódik az rtorrent klienssel, amit az rutorrent webes felületéről elindítok és már töltődik is a megfelelő helyre. Szerintem ennél kényelmesebben nem is lehetne.

(#28740) wopi válasza lord_devil (#28735) üzenetére


wopi
aktív tag

Szia!

Szétválogatás alatt azt értem, hogy külön mappa van minden cimke számára. Nem tudom pontosabban leírni, ezért példa: Download mappán belül sorozatok, filmek, zenék mappa. Watchdir-ként be van állítva, és ha a filmekhez teszem a .torrent fájlt, akkor rögtön "Film" címkével látja az adott állományt, és ha kész, akkor a Film mappámba teszi a készen letöltött cuccot. Ha a sorozatok mappába dobom a .torrent fájlt, akkor sorozatként címkéz, és a végtermék a sorozatok mappába kerül. És így tovább. Bocsi, hogy nem túl szakszerűen írtam le, jobban nem tudom. :)

Szóval erre gondolok. Ilyesmit tud pl a Transmission? A telepített rendszered mennyi helyet foglal nagyjából? Debiant is lehet telepíteni pendrive-ra? Érdemes? Elég kényelmes megoldás most, hogy pendrive-ról fut az OE, és így a teljes HDD egyben van, nem kell külön particionálni.

@Dave™: Szintén köszi a választ! :)

(#28741) duc válasza Patice (#28697) üzenetére


duc
aktív tag

Köszi a tippeket. Igazad van, a ház az alapja... Hosszas méricskélés után arra jutottam, hogy kicsi lesz a CD játszó háza, úgyhogy vettem aprón egy Silverstone HTPC házat, ez akkora mint az állat. Belefér minden komponens, tegnap össze is lapátoltam. G3258 proci került egy Asrock lapba, fekvő Scythe hűtővel. BeQuiet táp és elég halk lett a cucc, a vinyó a leghangosabb.

Ha van ajánlott halk vinyó ami már bizonyított, akkor szívesen venném a tanácsokat...

Köszönöm!

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#28742) Patice válasza duc (#28741) üzenetére


Patice
Topikgazda

Örülök, hogy segíthettem. :B Egész jó kis konfig. A szofverekkel játszadozz el. Elég jó hangot ki lehet hozni egy ilyen PC-ből. Főleg külső DAC-kal majd.

WD RED-ek (EFRX) elég halkak. :K Pénztárcától és tárhely igénytől függően szemezgethetsz 1-6 TB-ig.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#28743) Goose-T válasza duc (#28741) üzenetére


Goose-T
veterán

A WD Red sorozat tagjai ajánlottak, nekem is van egy otthon, tényleg halk.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#28744) duc


duc
aktív tag

Köszönöm, beszerzek egy ilyen WD-t. :R
Szoftvereket természetesen végig kell hallgatnom, éppen csak feldobtam egy XBMC-t és Foobart. külső DAC lesz a következő lépés, de a zenehallgatási igényemet a jelenlegi hangkártya is kielégíti...

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#28745) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Valamit nem értek: AM1H, ALC892 Audio, optikai kimenet - 5.1 forrásnál is sztereó jel megy ki, abból csinál "virtuális 5.1" hangot. A 3 jacket használva rendes 5.1 hangzás van.
Most valami settinget kellene átállítani, hogy az optikain is sokcsatornás kimenet legyen, vagy ez az erősítő tudásbeli hiányának a jele?

(#28746) canniball


canniball
nagyúr

Ki kell menjen ott az 5.1, túrd a beállításokat, olyasmit keress hogy passthrough.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28747) GhanBuri Ghan válasza canniball (#28746) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

A passthrough nem jó, nincs semmilyen dekóder az erősítőben, egyszerű egybemélydoboz-sokhangszóróval.

(#28748) lord_devil válasza wopi (#28740) üzenetére


lord_devil
tag

Nálam ennyire nincs komplikálva, de a Transmission tud futtatni scriptet, ha kész a torrent, azzal meg sok mindent meg lehet oldani.

Pendrive-ra még nem telepítettem komplett rendszert, nem nagyon látom értelmét. Az enyém kicsit több, mint 3GB-t foglal, de ebben benne van az xbmc mappa, ami maga majdnem 2GB.

(#28749) lord_devil válasza GhanBuri Ghan (#28747) üzenetére


lord_devil
tag

Optika PCM-ben csak stereo.

(#28750) canniball válasza GhanBuri Ghan (#28747) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor nem szóltam, azt hittem erősítő+hangfal szett.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.