Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) medvegy válasza szacsee (#22346) üzenetére


medvegy
aktív tag

Így van, két pipa van a mai megrendeléseimnél (sőt pár tegnapinál is sajnos). Most írtam a HK-nak, hogy WTF ilyenkor. Ha ezeket kiküldik, én becsokizok :DDD

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#22352) szacsee válasza Nohab61 (#22347) üzenetére


szacsee
nagyúr

Printed státusz 3 pipás, de most kaptam mailt a vázról, hogy küldik és már 4. 😍
Order numbert beírnátok kiderülne, hogy ki rendelt előbb.

(#22353) Jackal2 válasza medvegy (#22335) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ha Assault Reapert elhoztad, akkor egy tesztre igényt tartanék:D

Ha kiküldik én is:D

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#22354) Nohab61 válasza szacsee (#22352) üzenetére


Nohab61
aktív tag

20014079389 az x380-c

(#22355) medvegy válasza Jackal2 (#22353) üzenetére


medvegy
aktív tag

Ofkorsz, csak küldje el a HK :D

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#22356) medvegy válasza Nohab61 (#22354) üzenetére


medvegy
aktív tag

X380-C:
20014079288

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#22357) Jagi


Jagi
tag

HobbyKing akció

2016-07-19: 50 Models for $50 (Planes)
2016-07-20: Gemfan props for 1c
2016-07-21: 50% off and more on Action cams
2016-07-22: Quanum Nova for $200
2016-07-23: Turnigy 2200 mAh battery for $4.99
2016-07-24: Free shipping for orders over $100 and more (HKG warehouse only)

(#22358) szacsee válasza Nohab61 (#22354) üzenetére


szacsee
nagyúr

Tegnap 66000 körül volt a reggeli megrendelésem, ami még alszik. 70053 a dél körüli, mert csábított az x525-ös ára, meg mellé két ropi váz.
Az mondjuk beteg, hogy óránként 1000 megrendelés fut be. Ja én is rácuppantam az xk-ra kb 400 megrendeléssel előtted (xxx78950 alatt, csak wp-n most nem tudom meglesni ie. phowa). Viszont volt már, hogy úgy is visszamondtak valamit, hogy 3 pipás volt, így az sem mérvadó. Porszem került a gépezetbe, 140$ kredit meg a hk accountomra, amiből csak a termékre költhettem, a postát paypal fizetni kellett a következő megrendelésnél.
Reméljük mindenkinek jut a jóból.

[ Szerkesztve ]

(#22359) tibibi válasza medvegy (#22356) üzenetére


tibibi
őstag

Ezeket hol találjátok :U ?

(#22360) mgy válasza Jagi (#22357) üzenetére


mgy
senior tag

Köszi!!!

(#22361) Nohab61 válasza tibibi (#22359) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Order ID a megrendeléseidnél, ha rákattintasz az account-odra.

(#22362) tibibi válasza Nohab61 (#22361) üzenetére


tibibi
őstag

Aha na akkor én nem vettem :DDD

(#22363) PNP válasza szacsee (#22358) üzenetére


PNP
őstag

Kifizettél valamit, amit nem tudnak teljesíteni, és nem visszautalják a vételárat, hanem játékpénzt adnak helyette?

(#22364) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

EU-ból ami kopter már csak ez van: [link]

(#22365) Jackal2 válasza Jagi (#22357) üzenetére


Jackal2
senior tag

Na bazzeg, lesz repülőm is?:P

Ebből az utolsó 3 semmire sem jó....

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#22366) fape válasza Jackal2 (#22365) üzenetére


fape
senior tag

Mióta láttam egy HK Bixlert fpv-vel repülni nekem is rajta van repülő a bakancs listán ;)

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#22367) medvegy válasza Jackal2 (#22365) üzenetére


medvegy
aktív tag

őőőő.... 07.19. nem ma van? Szóval hacsak nem maradt valami, akkor nem lesz ;]

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#22368) PNP


PNP
őstag

Ha már holnap prop akció: mire kell figyelni? Semennyire nem értek hozzá, rendeltem tegnapelőtt egy kis hexa vázat, azt íja, hogy 5-7 inch méretű kell rá. Mi szokott lenni a második szám? 3 ágúnak van értelme? Anyaga mennyit számít? Az, hogy mennyire lecsapott a vége?

(#22369) Arti1 válasza Jagi (#22357) üzenetére


Arti1
aktív tag

Thx!
Jackal: Melyik most a best buy action cam? :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#22370) molnigee válasza PNP (#22368) üzenetére


molnigee
aktív tag

Az 1c 1 centet jelent? Mert ha igen, akkor kb semmire nem kell figyelni, veszel minden mint az őrült :D
50% action cam? runcam mindenkinek jól jöhet féláron :D

--> http://dronearena.hu/ <--

(#22371) szacsee válasza PNP (#22363) üzenetére


szacsee
nagyúr

Elsőre azt kérdik, hogy jó-e úgy? Nekem megfelelt, mert másnap már rendeltem is meg egy másik habgépet plusz kiegészítőkkel. Postáért fizettem csak valós pénzzel.
Cserébe nincs konverzió oda-vissza stb.
Paypalra is visszaküldik gondolom, ha ez az opció nem felel meg, benne van a faq-ban. ☺

(#22372) KaiotEch válasza Pikachu24 (#22364) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezzel is szemeztem, de ez szerintem csak 1 fokkal lenne jobb egy Nihui-nál.

Jackal2: Hát értem én, de ahhoz olyan munkahely kell, ahol tényleg 8 órát dolgozol, havi 300ért tisztán, mert akkor van időd is rá, és nem fáj annyira a fizetésed 1/3-a, hogy "kidobod" az ablakon.

(#22373) TromF válasza fape (#22366) üzenetére


TromF
tag

A bixler jofajta.

Nezzetek meg a v70 turbinas glidert repules kozben, az is faja :)

(#22374) medvegy


medvegy
aktív tag

A HK chat-en azt mondják, hogy a sikeresen kifizetett de 'backorder'-be került promo-s cuccokat szállítani fogják, majd ha lesznek újra készleten, igaz ez 30 napot is igénybe vehet.

Remélem állják a szavukat :))

[ Szerkesztve ]

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#22375) Allien válasza molnigee (#22370) üzenetére


Allien
veterán

Az is érdekes, hogy jelenleg is van 0,90€ Bargain Bin-ben jópár propellerjük. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#22376) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Most néztem a kínálatot végig. Assault Reaper 500-ak voltak 45eur-ra akciózva? :W Ilyenkor betegszik meg az ember és nem tud felkelni reggel! :W

(#22377) Allien válasza molnigee (#22370) üzenetére


Allien
veterán

No és mit kezd a sok felesleges cuccal? ;] Speciel, nekem a 6040-s 6030-s jöhetne szóba, abból meg kevés van EU raktárban. Van 3 féle, az is színben különbözik. :( Nemzetközi már más, de a postaköltség "jelentős" lehet, mert súly kérdése, az alapján számol. :K Ergo, érdemes lehet előre kiszámolni, hány darab fér bele 99 grammig. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#22378) molnigee válasza Allien (#22377) üzenetére


molnigee
aktív tag

Nem tudom, 100db 280ft :) Ennyiért az ablakon kidobálni is jó :D:D

--> http://dronearena.hu/ <--

(#22379) Allien válasza molnigee (#22378) üzenetére


Allien
veterán

Plusz a szállítási költség. Sima műanyag prop 12g, egy carbon meg 23g, azért össze jön jó pár ezer forintos szállítási díj. :DDD
Pl 100 db carbon prop szállítása:
Air Parcel (HUNGARY) 2000g - 2499g EU37.08

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#22380) shaddam


shaddam
aktív tag

Az ornitopthert majdnem megvettem, aztán láttam hogy mennyi a posta. Úgy már nem kell

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#22381) szacsee


szacsee
nagyúr

Xk380-ra milyen propot vettetek tartalékba?
Ha valami csoda miatt elküldik, akkor jó lenne, ha lenne itthon is.
2212 dys motort ma nézem itthon és az is lapolva van, így ahhoz is kellene valami 1045 körüli propeller.
Köszi a javaslatokat előre!

(#22382) medvegy válasza szacsee (#22381) üzenetére


medvegy
aktív tag

Ha a HK chaten nem hazudnak, akkor te is meg fogod kapni ;)

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#22383) molnigee válasza medvegy (#22382) üzenetére


molnigee
aktív tag

Amúgy a múltkori akció után is fent volt csomó x380-c ebayen 70-80 körül, lehet lesni hátha lesznek fent megint 20-30-ért :D

--> http://dronearena.hu/ <--

(#22384) medvegy válasza molnigee (#22383) üzenetére


medvegy
aktív tag

Én (ha megkapom persze) lehet el fogom passzolni. Igazából csak ki akarom próbálni, hogy mit tud a P1.1.1-hez képest. Majd amelyik jobb, azt megtartom, amíg nem veszek P3A-t vagy Mi drónt.

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#22385) FID


FID
őstag

Lesz itt hely kamerának :D

Láttam sok mókolós videót, de egyik sem tetszett. Még csak odatettem. Kell keresnem hosszabb csavart és simán jó.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#22386) Pikachu24 válasza FID (#22385) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ennek előtte volt valami funkciója? Vagy ez mi? :D

(#22387) FID válasza Pikachu24 (#22386) üzenetére


FID
őstag

Mimi? Vettem egy csomó tarcsi cuccot. Aztán belefutottam az x6 tarantula lábakba. Gondoltam jobb mint a gyári x1. Azzal nagyon pattog.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#22388) Allien válasza FID (#22387) üzenetére


Allien
veterán

Gond nélkül kompatibilis vele? :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#22389) FID válasza Allien (#22388) üzenetére


FID
őstag

Most már felraktam. Igazából csak körömollóval kellett 2db csavarhelyet csinálni. (A lábon)

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#22390) FID válasza Allien (#22388) üzenetére


FID
őstag

Sajnos nem valami merev anyag és hajlamos ez is pattogni :((( Az első lábak kicsit gyengébbek mert ott szűkül az a rész ahová felfekszik. (Piros ív) A négyzettel jelölt részen kellett körömollóval beavatkozni és 2db
hosszabb csavart betenni. Így a gépen nem kellett módosítani és mindent visszalehet rakni eredeti állapotba.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#22391) Telda válasza FID (#22390) üzenetére


Telda
addikt

Én az aljára a lábat összekötve raktam volna valami merevítést.

(#22392) FID válasza Telda (#22391) üzenetére


FID
őstag

Semmi nem végleges, csak egy ötlet volt ami megért 1000FT-ot. Ha bejön, ha nem.

Szép, hogy ezt a nem kicsi Toshiba kamerát is felviszi. (Legalább 2x nagyobb a GoPro 4-nél.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#22393) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

No, itt a kezemben a szemcsi.

Ahogy RCGroupson is panaszolták, az orrnál a kialakítás kicsit fura, én sem kapok benne levegőt az orromon keresztül (tudom, túl nagy vagy, de hát ha ez az ideális méret, hogy mindenbe beleüssem....:D ). Igaz most meleg van nálunk, izzadós meleg, de a szemcsiben kifejezetten izzadni kezdett a fejem, ne ártana valami szellőzés az arc elé. A kép: HDMI-n keresztül tényleg szép a kép, éles, full hd érzés van, viszont nem tudtam kipróbálni, hogy a nighthawkról milyen videót kap, valami gubanc van a nighthawk vtx adóval, se a szemcsi, se a monitor nem kap képek, csak fekete képet ami csókozódik. (Lehet megsütöttem a VTX-et? Na de azt meg hogy, hisz egy hete csak áll az asztalonmon....) Így nem tudtam kipróbálni a black screen jelenséget, majd talán holnap, vagy csütörtökön.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#22394) Pikachu24 válasza Plasticbomb (#22393) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Szerintem ha nincsen semmi rá csatlakoztatva akkor is előjön a blue screen. Amúgy ez milyen fpv szemcsi?

FID: Biztosan #jóvanazúgy gyors kötözővel? Nem fog leesni?

[ Szerkesztve ]

(#22395) medvegy


medvegy
aktív tag

Szerintetek egy idén márciusi P3A + eredeti DJI hardshell táska + egy tartalék aksi mennyit ér? Állítólag alig használt, patika állapot, és atöbbi. Gari van (2017 márciusig), gyári doboza nincs meg.

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#22396) FID válasza Pikachu24 (#22394) üzenetére


FID
őstag

Csak 1.0 szobai használatra. Arra voltam kíváncsi, hogy egyáltalán felviszi-e.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#22397) VViktor1990


VViktor1990
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis segítséget... Totál kezdőként szeretném kicsit kipróbálni a "Dronevilágot" :))) És szeretnék valami olcsóbb eszközt venni... Ti melyiket ajánlanátok? A Parrot ar2.0- át, vagy a Micro drone 3.0 -át? Esetleg egyéb verzió, ami ezeknél jobb lenne? (élőképest szeretnék) Válaszotokat előre is köszönöm, Üdv.

(#22398) Teréz Atya válasza VViktor1990 (#22397) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Vegyel ket h8 minit 2X12 dolcsiert (eggyel repulni es egyet alkatresznek) h eldontsd h ez tetszik-e.
Ha igen lehet tovabb lepni kamera vagy versenygepek fele.
Hamar Parrot, oke a Bebop nekem is tetszik, az Ar.Drone elegge koros megoldas es sajna a gyari alkatresz is draga.
A Micro drone 3.0 korul meg tul nagy a hype. Kb. felaron ossze lehet rakni egy FPV kepes kefes gepet. 200 dolcsibol meg karbonvazas versenygepek vannak. Igaz azzal nem fogsz eskuvot filmezni, de az adrenalin a fuleden fog spriccelni, ha 60 folott repesztesz a bokrok kozt fel meterre a fold folott. Viszont a versenymasinak nagyon hamar elkezdik egetni a csaladi budzset. ;]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#22399) tibibi válasza medvegy (#22384) üzenetére


tibibi
őstag

Ha nem lesz addig MI drone lehet érdekel . :K

(#22400) szacsee válasza Teréz Atya (#22398) üzenetére


szacsee
nagyúr

Minit kezdőnek ne szvsz. Lehet a brutál yaw-tól párszor földhöz veri, utána meg ha nem nézi a propot ráfeszülhet és motorcsere, vagy húz valamerre. X5C lehet drágább, de ki is vihető és komótosabb, ami kezdőknek nem hátrány.
Eu raktárban is szokott lenni valamikor, és olcsó hozzá minden. Esetleg ha fürgébb kinti kell, akkor nihui 807?
Ha belefér a keretbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.