Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41651) Sirandrish válasza killerjohn (#41650) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mit? Hogy valaki feltöltötte ahogy siratod a karaktered? ;] ;] :DDD ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41652) vvega30 válasza T. M. (#41645) üzenetére


vvega30
senior tag

kedvenc arcom a zinterneten:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#41653) DeckardCain válasza Sirandrish (#41651) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Gonosz :DDD ;]

(#41654) Sirandrish válasza DeckardCain (#41653) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kicsit!
Muhahahaha :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41655) szallasi007


szallasi007
őstag

Atom kamu, elkezd sírni az ágyon és az egér amit elvileg az asztalon hagyott megmozdul ha jól látom :-P (jó nem az egér csak a kurzor)

[ Szerkesztve ]

(#41656) killerjohn válasza Sirandrish (#41651) üzenetére


killerjohn
addikt

szeretenék én így kinézni :U

(#41657) Gyick válasza T. M. (#41645) üzenetére


Gyick
őstag

Olyan a hangja mint a hitlernek lol

(#41658) Muton válasza szallasi007 (#41655) üzenetére


Muton
addikt

nekem volt infrás egerem, amit ha felfordítottam, akkor elindult a kurzor, szóval ettől még lehet igazi.
én inkább amiatt mondanám hamisnak, mert amekkora patáliát csapott a 3007-es vagy melyik hibára, ahhoz képest egy kis sírdogálás sehol sincs egy sokkal komolyabb helyzetben
jó arc amúgy :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#41659) tPedro_ válasza szallasi007 (#41655) üzenetére


tPedro_
őstag

Persze hogy az, nezd meg a regebbi videoit. Nagy arc a gyerek. :)

(#41660) JSaN válasza szallasi007 (#41655) üzenetére


JSaN
addikt

Nem kamu, szetvered elotte az egeret megbolondul az erzekelo, nem ritka dolog. Francis nem szarozik ilyennel. :D En birom a sracot, ezt meg akkor tolta mikor 1.03 ment es sirt mindenki a nehez inferno miatt, o is csak a csata kozbeni zabalas miatt fekudt ki mi mas miatt. :)) Meg az a siras lol.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#41661) szallasi007


szallasi007
őstag

Ja oké, azt hittem ezt vérkomolynak gondoljátok :D Szerintem az egere nem infrás ;]

(#41662) MrCsiT válasza killerjohn (#41632) üzenetére


MrCsiT
addikt

Volt szerencsém pár olyan partyban részt venni, ahol valóban xp-re volt kihegyezve a történet, nem a bóklászásra.

NO. pengééknél ez a hánytatós kripta játék úgy megy, hogy barbi pajti végigrohan kripta 1-en és 2-n, (2 ugye kicsi, rövid pálya), és szépen, level2-ről felteleportozik a falvacskába.

Addig, a többiek, mert úgyis csak reszelnék a faluban a makkot kardot, keresnek 3 (olvasd : három ) elitpakkocskát, esetleg - szintén unaloműzőnek - elitet kivéve lecsapdossák a többit, mert miért ne ?

Aztán, azon a bizonyos ponton, mikor barbica vagy monk - akármi, ami nem hal bele a hánytatós történetbe - elkiáltja magát, hogy "kész." akkor, szépen ráportál a többiekre, és nagyon vigyáz, hogy Ő még véletlenül se nyisson innentől town portált, helyette a publikus portálon közlekedik.

Vélhetően azért pl. woods-ban meg is lesz a 3 elitpakk.

A 3 pakk megölése után, kis barátaink a faluban megpihennek, majd, nv3 birtokában, barbica visszamászik kripta lvl2 -re, többiek ráportálnak, és ott
- dobozkát kinyitják (nv4)
-3 elitkét megkérik, adjék már droppot (nv5)

Majd boldogan élnek, míg..upsz.. legyakják lvl2-t, és lvl1-et nv5-tel, így szépen előkészítetten.

Ezek után, leave game -et nyomnak, szétszélednek mint találat után a BKV ellenőrök a köv. járaton, és ha van újabb kripta, akkor beugranak egymáshoz, és elölről jön a fentebb leírt történet..

update : látom, tPedro_ is megválaszolta ezt, csak én később olvastam, minthogy válaszoltam volna.. ;)

más.. háát, én nézegetem ezt a WD-t (ami röhej, de a főkarim lenne, a legelső volt) azonban nem éreztem rá, a skillezése pedig talán jó, viszont a wizem még mindig tisztább, szárazabb érzés.. :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#41663) mikromanus


mikromanus
veterán

Van némi "szkillcséndzsisz" a bétában. Megyek is a popcornért, aztán meg olvasni :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41664) Pho3bus válasza mikromanus (#41663) üzenetére


Pho3bus
tag

:Y

(#41665) granini válasza mikromanus (#41663) üzenetére


granini
őstag

Hallod egy profi adathalasz haverom most talalta ezt a kepet az egyik game developer geperol szedtek le.. szerintem meg azert finomitgatjak a nehezseget nem..? :C :Y

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#41666) Sirandrish válasza granini (#41665) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennyit a balanceról :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41667) Gorneck válasza mikromanus (#41663) üzenetére


Gorneck
titán

Nem kevés módosítás történt....

Gorneck#1239

(#41668) radi8tor válasza granini (#41665) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szép is lenne, ha ilyen tilitolival menne ez a dolog.

Fake.

⭐ Stella

(#41669) granini válasza radi8tor (#41668) üzenetére


granini
őstag

ne haragudj meg ram radi, de bedoltel.. ez annyira fake hogy 10 perccel ezelott en csinaltam MS Paintben.. :)) :D

Azert ennyire mar ismerhetnel.. :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#41670) radi8tor válasza granini (#41669) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én nem dőltem be. :N
Azt hittem te dőltél be.

⭐ Stella

(#41671) granini válasza radi8tor (#41670) üzenetére


granini
őstag

Ugyan.. en GYARTOM ezeket a kepeket, es kozben jokat nevetgelek a sok spekulanson.. ;]
Nincs is adathalasz haverom.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#41672) Muton válasza granini (#41669) üzenetére


Muton
addikt

kimaradt a d3 tab :P

amúgy jó :C

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#41673) tPedro_ válasza granini (#41671) üzenetére


tPedro_
őstag

Es rendes halasz? :D
Nekem olyan sincs.

[ Szerkesztve ]

(#41674) killerjohn válasza granini (#41665) üzenetére


killerjohn
addikt

ez simán fake. a gamebalance excel táblákban van, nem ilyenen. Ezen kívül a fülek mérete mindig automatikusan igazodik a tartalomhoz, és látszik hogy a RoS beta (félkövér) font csak úgy oda lett rakva paint-el...

LOL, most látom hogy te csináltad. menj mááár, tiszta Sárpac feelingem volt :(
arra már nem is mertem reagálni, hogy az "adathalász haverod" a fejlesztői gépekről nyúl le dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#41675) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez komoly? Komment kell ahhoz a képhez?:D
Ezen egy jót kell derülni és tovább lépni.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41676) Pho3bus válasza killerjohn (#41674) üzenetére


Pho3bus
tag

Excel táblában... Abban :D

(#41677) mikromanus válasza granini (#41671) üzenetére


mikromanus
veterán

Lassan megérdemled az egyedi arcképet/avatart. Szerintem menj és gyorsan kérd is ki a trollface-t. Jobb ha sietsz, mert erre tuti nagy a kereslet! :DDD

más:

Most jutottam el a beleolvasásig. Kezdik ezzel:
"Now generates 2 Fury per hit (down from 3), chance to Knockback removed."

Lol. Nem erről mondták azt, hogy ez a legjobb a fury termelő skillek közül fury termelésre? Már annak van tervezve alapból. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41678) Lézerparaszt válasza Pho3bus (#41676) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ez általános tévhit, a hozzáértők tudják, hogy az ilyen fontos adatokat nem lehet máshol tárolni, csak jegyzettömbben.

A játék az nem játék!

(#41679) mikromanus válasza mikromanus (#41677) üzenetére


mikromanus
veterán

Eh, ez kamu. Ez a félig -meddiga mostanihoz hasonlítgat. A bétában fel volt csavarva rendesen pár sebzés. Már korábban se volt 240% a seismic szerintem... VAg yez a loot/para2.0 alapjáték béta? Hm... Lemaradtam valami hírről? :DDD

edit: ja, hogy lehet nincs is változás, csak kb összefoglalják mindet egy helyen? :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41680) killerjohn válasza Pho3bus (#41676) üzenetére


killerjohn
addikt

nekem soha senki nem hisz, komolyan már herótom van ettől...
értsétek már meg hogy én nem a szellemekkel beszélek szeánszokon, mielőtt ide írnék valamit...

szerk: Excel (xls és xlsx vegyesen) fájlokban írják a gamebalance-t. Ezt átkonvertálják .gam fájlokká, és azok vannak a játék MPQ-iban:

AffixList.gam
Axe Bad Data.gam
Characters.gam
ExperienceTable.gam
ExperienceTableAlt.gam
ExperienceTablePvP.gam
Hirelings.gam
Inventory.gam
Inventory_PvP.gam
ItemEnhancements.gam
ItemRequiredLevels.gam
Items_Armor.gam
Items_Legendary.gam
Items_Legendary_Other.gam
Items_Legendary_Weapons.gam
Items_Other.gam
Items_Quests.gam
Items_Quests_Beta.gam
Items_Weapons.gam
ItemTypes.gam
LabelsGlobal.gam
MonsterAffixes.gam
MonsterLevels.gam
MonsterNames.gam
PowerFormulaTables.gam
RareNames.gam
RecipesBlacksmith.gam
RecipesJeweler.gam
RecipesMystic.gam
SetItemBonuses.gam
SocketedEffects.gam

[ Szerkesztve ]

(#41681) sto1911 válasza killerjohn (#41680) üzenetére


sto1911
veterán

LOL :C

(#41682) Sirandrish válasza killerjohn (#41680) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor kicsit balanceolhatnál a dropom :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41683) userxy válasza killerjohn (#41680) üzenetére


userxy
őstag

Mindig megkérdőjeleznek téged, hogy tudod elviselni? :D

(#41684) killerjohn válasza Sirandrish (#41682) üzenetére


killerjohn
addikt

Ezeknek a struktúráknak a 95%-a nincsen használatban - csak akkor használná őket a kliens, ha offline módban játszanál (ami ugyebár le van tiltva), hiszen akkor nincs szerver ami neked generálja a dropot. Viszont most, always-online-drm-módban gyakorlatilag nagy részük felesleges szemét a program mellett.

(#41683) userxy: nyugi, megszoktam már, nem dőlök a kardomba...
(#41685) quex: az érdekes lenne, ha ettől lagolna a játék. vagy csak kiment az irony detektorom?

[ Szerkesztve ]

(#41685) quex válasza killerjohn (#41680) üzenetére


quex
tag

Akkor hát ezért laggol a játék. :(

Az excel elég értelmetlenül tárolja az adatokat. Ezt a struktúrát használni egy másik programnak felesleges baromság.

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#41686) Sirandrish válasza killerjohn (#41684) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindig az a fránya kifogás :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41687) Pho3bus válasza killerjohn (#41680) üzenetére


Pho3bus
tag

:Y Egy 2012-es játéknál elég nehéz volt elhinni ezt, de hát akkor ez sok mindenre ad magyarázatot (facepalm)...

(#41688) mikromanus válasza killerjohn (#41684) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet ez volt a csali a kalózszervert és törést tervező sötétlelkű warez kultistáknak. Megetetik őket a sok "igazsággal", aztán meg valami mást küldözget a szerver valójában. Így nem tudják jól visszaadni és lemásolni a bnetes online játékot. Te meg hogy megetted mindezt a maszlagot!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41689) killerjohn válasza mikromanus (#41688) üzenetére


killerjohn
addikt

psszt: kalózszerver van

(#41690) sto1911 válasza killerjohn (#41689) üzenetére


sto1911
veterán

Es hogyhogy nincs fenn torrenten?

(#41691) Sirandrish válasza sto1911 (#41690) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sem hallottam még működőképes tört verzióról..
Se egy hír/cikk, se egy torrent feltöltés, semmi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41692) granini válasza Sirandrish (#41691) üzenetére


granini
őstag

3 perc alatt tudok csinalni paintbe egy kepet ahol KJ lathato ahogy kaloz szeron tort D3 expansionnel jatszik, es a 12. karakteret huzza fel HC P10000-re..
:K

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#41693) Sirandrish válasza granini (#41692) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. Csinálj kérlek (mert miért ne és amúgy is vicces) :)
2. Attól még nem lesz tört D3 :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41694) killerjohn válasza sto1911 (#41690) üzenetére


killerjohn
addikt

miért lenne? de szerintem ez nem a topic témája :U

(#41695) Sirandrish válasza killerjohn (#41694) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert ha egy lepke Argentínába lefingja a kőszáli sas tojásán lévő bolhát, azt is feltolják torrentre .mp3-ban, aviban, 3D-ben és BD ripben is..

Én nem szoktam kételkedni benned de ezt most kétlem. :B
Ha lenne kizárt dolognak tartom hogy nem lenne szétcikkezve vele az internet.

Bár minket ugye nem érint mert mi kemények vagyunk és megvettük de akkor is érdekelne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41696) Muton válasza Muton (#41549) üzenetére


Muton
addikt

fél óra telepítgetéssel sikerült a dolgot összehozni. tadááá:

csöppet elqrta a syscheckker, mert csak 1 giga ram van rajta, de lehet, h a téves 4 miatt még ma kapok béta kulcsot :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#41697) Sirandrish válasza Muton (#41696) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sőt....már meg is kaptad a béta kulcsodat, nem kell tovább várni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41698) T. M. válasza Muton (#41696) üzenetére


T. M.
aktív tag

:Y
Te se kaptál még béta kulcsot?
:DD

(#41699) khirill válasza Sirandrish (#41695) üzenetére


khirill
aktív tag

hát szerintem is van... ha bárki nem is, de dzsoni kaliberű emberek simán megoldják, h szimulálják azokat a körülményeket amik a futáshoz kellenek... az, h fut még nem jelenti azt, h minden funkciójával és hibamentesen fut... szerintem elsősorban nem a játszás a céljuk vele... hanem valamilyen technikai bla bla bla...
aztán ha torrentre kipakolnák, a nagyérdeműnek igen valószínű, h a hír futótűzként terjedve, begyújtaná a blizz kanócát...

szóval ha van... az biztos el van rejtve egy-két kisebb közösség számára...

de ha ez tiltott ez téma, akkor tépjétek ki ezt a lapot a könyvből!

ratabyzou

(#41700) Muton válasza Sirandrish (#41697) üzenetére


Muton
addikt

ééés..., tényleg. :C kezdem is tölteni a klienst...
töltődhetne gyorsabban...

T. M.: de, most, az előbb. 2-t is, de nem adok :P

mikromanus: 16 gb vga ram :Y arra tuti, h nem, mert abban killer közreműködését sejtik :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.