Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40501) hajsza válasza Gorneck (#40494) üzenetére


hajsza
aktív tag

Hááát az emlékeim kissé porosak már, de a D2-be pont ilyen fos volt a drop...1000+ órával benne is csak majdnem jó itemek estek...pont mint itt...
Lehetséges. Amikor kijött a D2, akkor még más játékkategóriák - főleg a szimulátorok - jobban érdekeltek (volt még rá időm). Ugyan megvettem a kiegészítőjével együtt, de túl sok órát nem öltem bele (max. néhányszor 10 órát). Csak a korábbi hozzászólásokból jött nekem az le, hogy régen jobb volt a drop rate, persze lehet, hogy csak a nosztalgia hatására írták ezt egyesek.

Ha ismét a casual rétegnek állítják be a játékot, akkor a balance ismét egy fos lesz...mert aki kicsit is szervezetten normálisan gémel, az 2-3 hét után meg fogja unni az egészet...
Egyrészt az eddigiekből arra következtetek, hogy a Blizzard most már inkább a casual rétegre koncentrál, másrészt nem látom be, hogy miért lenne jobb 2-3 hét farmolás (+AH flippelés) után AH-ból megvett cuccal MP10-es meneteket végigcsinálni, mint ugyanennyi idő után saját dropból tenni ugyanezt. Továbbra is az a véleményem, hogy extra tartalmakkal jobban meg lehet fogni a játékosokat. Korábbi példám, a játékosok/klánok versenyeztetése azért lenne erre jó megoldás, mert nem kell hozzá új pályákat tervezni, mégis lenne kihívás a dologban. A szóló játékot kedvelőket pedig úgy lehetne motiválni, hogy lenne valamiféle pontszám/legjobb idő mások eredményéről és ezt kellene felülmúlniuk.

[ Szerkesztve ]

(#40502) mikromanus válasza Bird (#40490) üzenetére


mikromanus
veterán

"Reaper of Souls Curse Interview"
101 alkalommal volt linkelve. Az első pár percben dumálnak róla. Diablofans-on jegyzetelgettek ha lusta lennél végighallgatni. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#40503) Gorneck válasza hajsza (#40501) üzenetére


Gorneck
titán

Az jó lesz, mert ez a réteg többnyire semmi játékidővel se rendelkezik és kurvára nem tesznek semmit azért, hogy jobb legyen a játék, jahhh dehhh rinyálni...csak ugye aki kicsit is élvezni szeretné a játékot és normális módon tenné annak szét is bsszk a homokozóját...

Mert a karim ÉN balanceolom és nem a játék...vagyis az úgy müxik, ahogy én elképzeltem, számomra a legjobb...jahhh és nem tőzsdézek...

Igen, de ez még mindig nem MMO...nem lesz extra tartalom 1-2-3 havonta...most sincs...ezért is mondom azt, hogy ha szar lesz a drop és egyéb balance, akkor 2-3 hét után sokan abba is hagyhatják a játékot...mert aki most is boldogul az valszeg előbb fog az új rendszerben egy casualnál...

Gorneck#1239

(#40504) granini válasza Thrawn (#40500) üzenetére


granini
őstag

Nem is az volt eloszor.. nekem a haverom Altzheimer neven tolta barbarral es talalt egy nagyon durvan jo utvonalat.. ott lett meg neki a para100.. csak nem irta le vegul mert elfelejtette merre volt.. :Y
:C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#40505) Sárpac válasza Gorneck (#40503) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez lesz a sorsa 2-3 hét alatt drasztikusan vissza fog esni a játékosok száma, és aztán majd hirtelen feltámad az aukciós ház! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#40506) DjDanee87 válasza Gorneck (#40503) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azt mondod 2-3 hét után abbahagyják majd a játékot. Most ha valaki költ a karakterére pár ezer forintot akkor simán tudja MP10et farmolni. Ezen kívül van más "tartalom" jelenleg játékban? Nincs. Mégis tolod/tolják sokan, mert ott van a kis esély a jó dropra. Ez megmarad később is, szóval nem értelek. Sőt ha a legendaryk soulboundosak lesznek akkor még több farmolás szükséges a jó gearért.

Most az hogy a kezdő geared AHból veszed meg vagy kiesik a csatamezőn és onnan kell építened tovább a karakteredet nem sokat befolyásol sztem.

(#40507) mikromanus válasza Sárpac (#40505) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem, nem támad fel az aukciós ház. Esetleg kinő a gerince a blizznek és olyan réteget céloz meg amit meg is tud tartani. Kis nehezítés, kis ladder, casual rinya teljes figyelmen kívül hagyása és minden jó lesz. ;] :C

Egy darabig az új játékmódok, speckó tárgy affixek és buildek é sjobb itemek (meg az extra act) elég lesz. Utána indul a ladder. Szerintem valami ilyesmi lehet a menetrend. Csak amíg jön a kieg már igazán illene bedobniuk valami kis csontot a kutyáknak (izé, playereknek), mert szerintem eléggé alábbhagyott a lelkesedés. Ennyivel a blizzcon után szarabbak az "árfolyamok" mint bármikor előtte. Vag yaz utóbbi 24 órában elgurult a gyógyszer pármilla embernél és elszabadultak ismét az árak? Kétlem :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#40508) Gorneck válasza DjDanee87 (#40506) üzenetére


Gorneck
titán

Én azért tolom, hogy kiegig még legyen 1-2 para 100-as karim...semmi egyéb oka nincs...a drop annyira nem érdekel...már régóta...volt 3 igen durca karim (Barbi, DH, Monk), most van egy filléres Monkom és egy erős WDm...

"Most az hogy a kezdő geared AHból veszed meg vagy kiesik a csatamezőn és onnan kell építened tovább a karakteredet nem sokat befolyásol sztem."
Még1szer...a D2-ben sose esett olyan cucc ami adott slotra számomra jó lett volna (többnyire haverok öltöztettek), itt beírom mi kell oszt ha tudom megveszem...így én építem a karim és nem a játék/haverok, ami számomra sokkal élvezetesebb, mint gürizni azé, hogy majd egyszer talán úgy fog kinézni a karim ahogy szeretném...

Gorneck#1239

(#40509) hajsza válasza Sárpac (#40485) üzenetére


hajsza
aktív tag

Most esett le a tantusz, hogy te a pénzes AH gold kereskedésére gondolsz. A példa, amit írtam tárgyért (rozsdás fogpiszkáló) goldot folyamatot írt le. A pénzt nem az RMAH-ban utalná át Visa Liza, hanem feketén, a goldseller által megadott módon.

(#40510) Gyuri27 válasza Gorneck (#40503) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pont ezért nincs tartalom a játékban. Megveszed pénzért vagy bemákolsz egy-két itemet. Felöltözöl mp10 isten mód gearbe és 15-20 perces runokat csinálsz napi 3-4 órát.
Hiszen ez kell ahhoz, hogy normális cuccod legyen.
Lehet szidni a casual réteget (bár a napi 1,5-2 óra szerintem nem ide tartozik), meg azokat akik egy 15k-s játékra nem költenek még 15k-t. De nekem és még sokaknak nem az a játék, hogy 1000x ugyanazt a 10 perces runt csinálom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40511) granini válasza Gorneck (#40508) üzenetére


granini
őstag

DjDanee87: koszi, te megertetted amit fentebb irtam. :R Hogy barmi esik en meg mindig tudok orulni neki. Akkor is ha brim. Es ha nincs drop akkor is jatszom mert meg mindig lep szintet a karim, meg mindig fejlodik es meg mindig ott a remeny hogy egyszer tenyleg kiesik egy olyan item aminel 3 percig nem pislogok.. es most hogy pl a monkom mar eleg durva gearben van meg mindig renduletlenul tolom az act1-2-3 runokat a jol ismert utvonalakon, es a jo gear ellenere remelem hogy egyszer lesz upgrade drop. Es nem unom meg..

Gorni: el kell ismerjem neked is igazad van reszben. En is azert elvezem annyira monkom, mert az van rajta amit EN vettem ra mert nekem AZ kellett vagy az tetszett. Bizzunk benne hogy azert lesz kedvunkre valo a kiegben is. --> nem tudom te pl mennyire vagy a design hive (en nagyon..) a kiegben elvileg minden cucc valamennyire szinezheto, egyik fajta kinezetu item designja atviheto lesz a masikra, stb. Ha nem is rendelkezik majd olyan statokkal a karim amit szeretnek, de legalabb ugy fog kinezni ami az en szememnek / izlesemnek kedves, akkor meg azert fogom szeretni. :K

Szvsz ez csak pozitiv hozzaallas kerdese. Aki akarja utalhatja mar most elore a kieget mikozben meg semmi se 100%, en meg az a fajta barom optimista vagyok aki keptelen vagyok itt elore negativkodni :N kovezzetek meg.. :P

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#40512) Gorneck válasza Gyuri27 (#40510) üzenetére


Gorneck
titán

D2ben is ezt kellett csinálni...hogy normális motyó essen...és ha jó a tippem ezen nem lesz változás...ergo a normális gyorsan szervezetten farmolók itt is boldogulni fognak...nagy számok törvénye miatt...a szütyizök meg majd mennek sírni...ahogy tették eddig...

Én se játszok többet és mégis boldogulok... ;)

Amúgy, ha lenne tartalom senki se azon nyafizna, hogy nincs drop, hanem játszana...de mivel a nagy bűdös szar van így megy a nyafi...

Gorneck#1239

(#40513) DjDanee87 válasza Gorneck (#40512) üzenetére


DjDanee87
addikt

De ezért lesz mystic. Kiesik egy legend és mondjuk life/sec van rajta, neked meg armoros kellene. Odamész a mystichez és elkezded átrollolgatni rajta, és egyszer csak beadja az armort. Ezzel a rendszerrel lesz elég jó goldsink a játékban, ráadásul jobban személyre tudod szabni a tárgyakat majd. A smartdropnak köszönhetően úgyis nagyobb eséllyel fog az adott karakterre való item esni.

(#40514) Ifju válasza DjDanee87 (#40513) üzenetére


Ifju
aktív tag

a második napon mutatott videóban minden egyes reroll esetén ~200k-val növekszik a szükséges gold.
ez persze lehet, hogy nem végleges, de már régóta tudjuk, hogy skálázva akarják csinálni.
szóval pár reroll után az ember inkább bezúzza majd a holmit, és újat kell belőle keresni.
szerintem amekkora ígéretet hordoz magában a Mystic, pont ugyanakkora lendülettel fogják elb@szni korlátozni.

[ Szerkesztve ]

(#40515) Gorneck válasza DjDanee87 (#40513) üzenetére


Gorneck
titán

Mint a mostani craftnál? 600-ból 1 majd talán oké lesz?

Ezért írtam, ha rossz balance lesz, akkor unalmassá válik az egész (vagy mert minden az öledbe hullik 1-2 hét alatt vagy mert szanaszét farmolva se esik semmi jó)...illetve ha casual réteghez igazítanak aki most is jól pörgeti a dolgot -> hatékony, a sokkal jobban fog boldogulni...

Gorneck#1239

(#40516) DjDanee87 válasza Ifju (#40514) üzenetére


DjDanee87
addikt

De másra nem nagyon fog kelleni a gold, mivel nem lesz AH. És ha valóban ritka lesz a legendary, mondjuk annyira hogy 1 hónap után esik 1 mempo akkor a goldodat arra próbálod majd költeni, hogy minél jobbat faragj belőle, mert ki tudja mikor esik majd a másik.

(#40515) Gorneck23: Mysticet craftolsához hasonlítani hülyeség. Craftolásnál 6 tényezőnek kell összejönnie, de legalább 5nek hogy az item jó legyen. Mysticnél meg fogsz majd egy remélhetőleg alapból sem rossz itemet és amelyik tulajdonsága nem tetszik módosítod. Ott csak 1ről lesz szó a többi fixálódik, így reális esélyed lesz azt kapni rá pár rollolásból amit szeretnél (esetleg nem maximális értékkel rögtön, de lesz rajta pl armor ha azt akarsz)

(#40517) Gyuri27 válasza Gorneck (#40512) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pont a 20 perces runuk miatt van nyafi. Annó a Baal run miatt volt nyafi.
Mert lássuk be. Nem ott és azt játszol amit szeretnél. Az meg nyilván unalmas, hogy naponta ötvenszer ugyanazt a runt csinálod. Pl nekem kedvencem d2-ben Mephi volt. Csak oda ugye nem volt érdemes menni.
Most meg a két csatamezőt szeretem. Persze nem érdemes ott játszani.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40518) mikromanus válasza Gyuri27 (#40517) üzenetére


mikromanus
veterán

"Csak úgy" jelleggel ment azért a Mephi vadászat. Esetleg Travincal, majd mephi. Csak kellett hozzá teleport skillből vag yneigmából. Nem rossz az. Meg könnyű kiirtani. Ha jól csináltuk, akkro nem is sebzett Mephi.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#40519) Rebourne válasza granini (#40491) üzenetére


Rebourne
aktív tag

"BlizzCon-on elhangzott a ladder kerdes, a valasz az volt ra hogy egyelore egyaltalan nem gondolnak a Ladder bevezetesere."

Egyeltalán nem mondtak ilyet. Nagyon félreértelmezed a választ, a ladderes kérdésre azt válaszolták, hogy "Stay tuned", vagyis, hogy később adnak választ, figyeld a híreket. Nem akarok belemagyarázni semmit, de ez inkább úgy hangzik, mint amiből lesz valami.

A RoS alfa datamine is alátámasztja azt, hogy dolgoznak rajta. Lehet "Seasonal" karaktert indítani az alfában a normál és a hardcore mellett, tehát mindenképpen "gondolnak a Ladder bevezetésére". Ami persze nem biztos, hogy megtörténik, ill. nem tudják, hogy mikor és milyen formában, ezért nem is mondtak semmi konkrétat.

[ Szerkesztve ]

(#40520) kkf válasza Gyuri27 (#40517) üzenetére


kkf
aktív tag

én még azt vettem észre, hogy nagyon a legendaryk irányába akarják eltolni a játékot, és félő, hogy túl nagy lesz a szakadék a legendary és a rare cuccok minősége között, holott szerintem a legendary szint rare-ekkel is elérhető kellene legyen (mínusz ugye a speckó legendary affix).
az enchanting meg a lehető legrosszabb, ami történhet, mert ha valami, akkor ez tényleg garantálja, hogy 1 hónapon belül mindenkinek csúcs cucca lesz kb. mind a 6 classon, és 3 hónapon belül garantáltan mindenki megunja. az enchanting inkább a mostani játékba kéne, mint eső a sivatagban.

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#40521) Gorneck válasza Gyuri27 (#40517) üzenetére


Gorneck
titán

Egyébként olyan szépen össze lehet rakni 40-50 perces runokat, hogy öröm nézni...az más kérdés, hogy aki XPzik annak ez nem túl jó...de ACT1-2-ben simán össze lehet rakni.

Ha lenne tartalom nem kéne ezeket tolni...bár ez is csöppet érdekes (tartalom eléréséhez farmolnod kell majd, ahogy minden máshoz is.. :D)...mert továbbra is az fog valszeg érvényesülni, aki hatékony marad...pont mit d2-ben vagy mint most... :K

(#40520) kkf: Ehhez elég a konzolos loot... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#40522) Gyuri27 válasza Gorneck (#40521) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egyszer kell egy normális gear. Nekem legalább is az kellene. Aztán nem is mennék actI-be vagy annó actIII-ba runolni/farmolni. Oda mennék ami épp eszembe jut.
A hatékonyság meg nem játék.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40523) Gorneck válasza Gyuri27 (#40522) üzenetére


Gorneck
titán

IJ.

Gorneck#1239

(#40524) Gyuri27 válasza Gorneck (#40523) üzenetére


Gyuri27
félisten

All right.
Viszont akkor ne sírj, hogy nincs tartalom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40525) mikromanus válasza Gyuri27 (#40524) üzenetére


mikromanus
veterán

NEm a tartalommal van a baj, hanem a "versennyel". Vagyis az illúziójával. NIncs ladder, Akko' minek gyűccsek ikszpét? :Y
Nekem jó ez így is. Ha lemorzsolódik miatta sokmilla rinya-p*n@, akkor felőlem nyár előtt ne legyen kieg és patch se. Csak nehogy visszakússzanak a kiegre. Olyan rossz ezzel a szar játékkal játszani... Bezzeg ha nem duzzognának, akkor sokkal jobb lenne minden. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#40526) Gorneck válasza Gyuri27 (#40524) üzenetére


Gorneck
titán

Én nem sírok, XPzek ezerrel...még 1 WD-t szeretnék gyorsba feltolni 100-ra... :) :D Ha már egyszer van gearem... :)
Aztán jön egy kis nyáriszünet... :) Kiegig uccse érkezik semmi... :)

(#40525) mikromanus: Azé, hogy sok sok pontot szét tudjak osztani... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#40527) Edge válasza Lézerparaszt (#40486) üzenetére


Edge
veterán

Hát... én is ebben szeretnék hinni. :)

Gyuri27: lehet nyitott kapukat döngetek, de sztem te is tudod, hogyha a kitűzött célod el akarod érni ami az mp10 mint kés a vajban, akkor 3 opciód van: 1. kockulás 2. ah flip 3. visa
vagy leszarod és elvagy azon az mp-n amit bír a karid. Ez utóbbival sincs gond mert ez nem verseny.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#40528) Gyuri27 válasza Gorneck (#40526) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem a túróst. Egy éve a tartalom miatt rinyálsz.

Edge: no igen. De ezt a célt miért nem lehet másfél év játékkal elérni?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#40529) Wolverine válasza mikromanus (#40525) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne xp-t gyűjts, hanem azért játssz, mert megütheted, ami szembe jön, sokszor és erősen :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40530) mikromanus válasza Wolverine (#40529) üzenetére


mikromanus
veterán

Nálam ez alap. MIért? Neked más a célod? :DD
Meg aztán "működőképes" rendszereket próbálgatok. Azaz olyan skill-item variációkat, amikkel stabilan lehet runolni és picit más logikával aprtanak mint a kedveltebb buildek. Némelyik elvan MP10-en is, mások meg szarul vannak kidolgozva (blizzard hibája) és egy adott szint felett már lassúak és nincs is esély érdemi upgradere. A másik "projekt" meg a "kés a vajon" alias gyorsaságmaximalizálás az adott kaszttal. Ezt csak barbárral nyomtam. Lehet még upgradelni, de ez se rossz már. Szépen aprítok ennyi DPS-sel is. Olyan 20-30k unbuff még összeszedhető lenne. Ez is neccesen. Lehet ennél is több, de egyrészt iszonyat drága, másrészt a többi nem vág a profilomba. Egy csapással minnél nagyobb sebzésre gyúrok, az attack speed meg ehhez nem tesz hozzá.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#40531) Gorneck válasza Gyuri27 (#40528) üzenetére


Gorneck
titán

Már jópárszor leírtad...egyeseknek miért megy és neked miért nem...

Gorneck#1239

(#40532) Gyuri27 válasza Gorneck (#40531) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezek szerint nem olvastál figyelmesen. Játékkal szeretnék, szerettem volna előre jutni. Azt gondolom 1000+ óra játékban eltöltött idő elégnek kell lenni.
Amúgy nem írtam le többször, mint te azt, hogy nincs tartalom a játékban.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40533) mikromanus válasza Gyuri27 (#40528) üzenetére


mikromanus
veterán

"Edge: no igen. De ezt a célt miért nem lehet másfél év játékkal elérni?"

Lehetséges okok:
- kevés ölés: ha sok az időd a játékban de keveset ölsz és azt se magas MP-n, vagy magaszintű karakterrel, akkor kisebb az esély a tutira

- kevés befektetett idő: ha ritkán és keveset nyomulsz, akkor ritkábban lesz jó drop

- irreális elvárás: a max szint gyorsan "mint kés a vajon" farmolása irreális cél. Sose volt a játéknak a célja, hogy a maximális nehézség könnyű legyen. Ha valaki a túltápolt (vett) itemeivel ezt eléri, akkor az csak maga alatt vágja a fát.

- Téged senki se szeret. A Blizzard sem. ;]

(Egyébként nem a gyorsaság a gond, hanem a jutalmazása a nehézségnek. Ha lassabban ölsz mert kemény az ellen, akkor valami ellentételezés kellene (jobb drop, vagy sokkal több xp. Esetléeg kiemelt nehézségen alkalmanként +1 jellemző rollolhatna). Persze a túltápolt lehetséges max rollok miatt és az alultervezett monstersebzések miatt nem is baj, hogy nincs kellő jutalmazás jelenleg. csak még jobban telítődne a piac.)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#40534) proci985 válasza mikromanus (#40533) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent meg kinek mi a fun. en epp mp2 multishot DHt tesztelek, 150k(!!!) EHPvel.

meg kell hagyni elegge gyors.

bar tegnap este par talan lengyel srac mutatott egy metodust: osszegyujtik a hanyosnenikbol a zombikat a csalad kriptajaban (egyik quest van ott), aztamn amint megvan az ot valor, lepusztitjak.

tippre xp/hban verhetetlen approach.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#40535) Sirandrish válasza Gyuri27 (#40532) üzenetére


Sirandrish
legenda

Anno mi (Gorniékkal) full act3 köröket mentünk..
Nem kellett Alkaizer, nem kellett 100szor menni a 10perces runokat, mégis haladtunk..te akkor se és most sem.

Lehet hogy tényleg csúnya gonosz játék és neked TÉNYLEG egy 2000órás pechszériád van, de erről senki sem tehet. Te tehetnél ellene olyan szinten hogy hatékonyabb útvonalakon közlekednél, de az meg neked ugye nem játék.
Mellesleg a játékban tényleg nincs tartalom..a játék megjelenése óta beraktak +4 mobot (4 keywarden) meg az übereket..és kb ennyi..de javíts ki ha tévedek.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40536) Gyuri27 válasza Sirandrish (#40535) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én megcsinálom az eventeket. Nyilván nem hatékony és semmi jutalom nem jár érte, de szórakoztat.
Amúgy ha olvasnál. Nem csak engem okosítanál. Többen leírták, hogy 1000+ óra játék után saját erőből mp9 se menne. Hangsúlyozom többen.
Amikorra ti már haladtatok. Egyik fele a brigádnak már bevásárolt, másik fele flippet nem keveset az ahban. A maradéknak meg volt annyi szerencséje, hogy talált valamit.
Amúgy meg nagyjából tudom, milyen runokat toltatok. Szóval nem kell a rizsa, hogy nem volt kockulás. Mert volt gazdagon.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#40537) mikromanus válasza Gyuri27 (#40536) üzenetére


mikromanus
veterán

Mp9-10 megy onerobol vagy olcsón is Ennyi idő alatt. Ami soloban megy mp6-7-én az csapatban siman jo bárhol. Ja, hogy úgy mint mp1-én? Az már nem elvart szint.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#40538) Sirandrish válasza Gyuri27 (#40536) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi is megcsináljuk a mai napig ha útba esik.
Mellesleg még bőőőőven a "bevásárlás" előtt haladtunk ACT3on ..hja és az a nagy bevásárlás az talán 20M volt amit Gorni vett..huhaa..még ma is azt forgatja visszafele :DDD
Flippelni meg kb sose flippelt egyikünk se...persze voltak jó vételeink amit aztán drágábban eladtunk, de külön sose kerestünk eladásra szánt motyókra. Plusz amiről én beszélek az fényévekkel a "flippek" előtt voltak..

Milyen rizsa? Mondom hogy full actokat toltunk és ment a dolog. Aztán jöttek az Alkaizerek de az már bőven játék megjelenése után jött ugyebár.

De amúgy nem kell messzire menni..nézd meg a profilomat..sose flippeltem (nem volt türelmem az AH-hoz), sose vettem goldot, sőőőt, és mégis van 5 karakterem amiből 3 vígan elvan MPL10en a másik 2-vel meg még nem próbáltam (WD-DH) de MPL6+on azok is ziher hogy mennek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40539) Gyick


Gyick
őstag

Ha nem az ahban b.sztuk volna el a goldot,meg jobban neki feküdtünk volna a material gyüjtögetésnek és craftolgatunk volna fegyót,amut,armort stb mp9-10-es gear simán meglenne igy is ah nélkül..Nem lesz rossz ez a kieg majd megszokjuk..wow-tól igy is sokkal lazább az egész

[ Szerkesztve ]

(#40540) Gyuri27 válasza Gyick (#40539) üzenetére


Gyuri27
félisten

A kraftra sincs semmi garancia. Ráadásul az sincs ingyen. Tudom próbáltam.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40541) Gyick válasza Gyuri27 (#40540) üzenetére


Gyick
őstag

próbáltam én is azért ha olyan sok jó cuccot nem is csináltam.de egy alsó-középkategoriás geart amivel mp8-9-en el lehet bohockodni azt azért össze lehet szedni most is ah nélkül..garancia nincs rá persze..miért arra van garancia hogy esik olyan cucc amit ahban megvesznek jó pénzért?most a minden másra ott a mastercard dolgot hagyjuk..

(#40542) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nem tom más is észrevette már, hogy a misery mobjait buffolták legutóbb a nagy leállás után(laggos korszak)? Konkrétan a bikák száma 3x és a fák pedig pálya szélről is simán belökik a kakit a talpunk alá?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#40543) Gorneck válasza Sárpac (#40542) üzenetére


Gorneck
titán

2 100-as karin vok ott túl és nem nagyon változott semmi se...inkább az a random, hogy mikor milyen pakkok vannak...van mikor 2-3 elit is bika...és van mikor a fák picit több trágyát pakolnak...de kb ennyi...de ez kb mindenhol így van...mármint van mikor 1-1 elit pakk messze agresszívabban tolja az affixét...

Gorneck#1239

(#40544) Gorneck válasza Gyuri27 (#40532) üzenetére


Gorneck
titán

Kedves Navahó. :) Jóóó tudom szomorú szamuráj... :D

Ha vered a répát olyan helyeken ahol csak az időd megy ne csodálkozz...de ez tisztán látszik a karijaid szintjén...az összes dio eddig arról szólt, hogy meg kellett dolgozni mindenért...és nem várni a sűűűlt galambot.
Szal nagyon nem mind1 miért megy a rinya...azon, hogy egy elvárható dolog nem lenne rossz, vagy egy olyan dolog amiért nem tettél semmit megtörténjen.

A bevásárlás és flippp és hasonló okos dolgok nemtom honnét jöttek...de ismét leírom...80M goldot vettem anno (1,3 környékén tán - mint a csapat leggyengébb láncszeme kellett) és a 13dikból hozzácsaptam a goldomhoz és megleptem magam egy mempoval...amit uannyiért adtam el, mint amennyiért vettem. A Zuni szet meg kb 2-3 hét után 10M-et se ért...és ezzel véget is ért a nagy pénz pumpa...
Flipp sose volt pálya...3-4 fős alakulat egyik tagjánál se...ezzel eléggé mellélőttél. Érdekes is lenne, mert kb akkor nézek be az AHba el akarok adni vmit...esetleg kajtatok vmi upgrade után. Nahh jóóóó...mielőtt Birdbeszól, most épp neki vadászok Monk geart... :)

Már korábban is elmondtam, hogy többbnyire nagyszámok törvénye érvényesül ebben a játékban...több kill egységnyi idő alatt a saját esélyed javítja értelmes dropra. Ehhez se kell 15-20 perces runokat tolni - mint pl mi...MPL10, 4fős parti, VotA 5 valor+Full Oasis (17-20 perc). Ez olyan 160M XP/óra, nekem bőven elég. Hullik a szar rendesen...olyan cuccok is amikből akár jó is lehetne...és az van mikor be be esik 1-2 jobb motyó. Az, hogy ez unalmas...az lehet, de ugyanakkor elég élvezetes is tudni...és ugye mi továbbra is TS-en beszélgetünk közben...így meg aztán fel se tűnik, hogy elment az a 1,5-2 óra.
Amit szintén elmondtam már neked elég sokszor...ha nem elég gyors a fejlődés, gyér a drop tessék csapatban játszani...egy 100k-s WDvel röhögve el lehet lenni MPL10-en (15-20ból ha jól rémlik össze lehet rakni - talán még mindig), de neked ennél jobb van...sokkal.

Csak ugye itt jön a képbe az, hogy Te nem vagy hajlandó semmit annak érdekében tenni, hogy vmit fel tudj mutatni...mert ha tettél volna bármit is érte, akkor nem lenne unalmas olvasni, hogy mekkora mártír vagy...és jajjj velem soha semmi jó se történik...

Nahh megyek, gyorsan flippelek vmi finomat... :D

Gorneck#1239

(#40545) Sirandrish válasza Gorneck (#40544) üzenetére


Sirandrish
legenda

4,5CHC-s Intes Mempo rendel Flipperöcsi :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40546) Rebourne


Rebourne
aktív tag

Azt hiszem, ez még nem volt:

Normal/Nightmare/Hell/Inferno kukázva. Nincs többé.

Monster Power átdolgozva kilenc nehézségi fokozatba. Normal, Hard, Expert, Master és Torment I-V. 61-en nyílik meg Master és 70-en nyílik meg a Torment.

Részletek angolul. A legtöbb érdekes kérdés még nincs eldöntve, fejlesztés alatt áll, stb.

(#40547) mikromanus válasza Rebourne (#40546) üzenetére


mikromanus
veterán

A Blicc-conon is dumáltak erről, csak nem voltam biztos benne, hogy nem értettem félre. De azt hiszem ezt a részt taps fogadta :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#40548) Gyuri27 válasza Gorneck (#40544) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL.
Panaszkodsz a tartalomra. Nyilván abban a 17-20 percben amit naponta tolsz 50x ugyanott nincs tartalom.
Érdekes módon a konzol verzióban nem kell runolni. Nincs ah. Mégis esik aminek esnie kell.
Az 1000 játék óra azt gondolom valami. Az 1000 run meg arra elég, hogy top gearben sirukálj, hogy nincs tartalom és nem veszed meg a kieget.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40549) mikromanus válasza Gyuri27 (#40548) üzenetére


mikromanus
veterán

Röviden: a konzol verzió el van b@szv@.
Kevésbé röviden: a konzolban márok az igények arra az átlag 5-30 órára amennyit egy átlag konzolos hajlandó játékra szánni és amennyiért utólag nem rinyál az ár miatt minta PC-sek. :C

"Az 1000 játék óra azt gondolom valami. "
Igen. Szép piros lufi. Csinos, de nincs benne semmi. A kill számít, meg a nehézségi szint. Ha 1000 órát állsz a városban miközben a Barátok közt összeset darálod, akkor is 1000 órád van és akkor is ha óránként ezerszám hullik az elit MP10-en (nó jó, 1000/óra picit túlzás azért).

(#40550) Gyuri27
Nem, nem volt jobb. Csak kevesebb nehézségi szint volt az ellennél. Könnyebben el lehetett érni a "maxot"

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#40550) Gyuri27 válasza mikromanus (#40549) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván nem a konzol droppot siratom. Viszont az is abszurd ami most van. Ettől még dio2-ben is jobb volt.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.