Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) i@lex válasza l.skywalker (#8449) üzenetére


i@lex
őstag

Hozzá kell tenni, hogy azokból szelektál első körben amik hiányoznak neked. Nekem speciel csak az újak hiányoztak, így jobb eséllyel indultam. Ahogy minden megvan értelemszerűen a teljes kollekcióból szelektál. Példának okáért, az új exo kezesek így estek ki a három karakterre, mivel csak azok hiányoztak: 1,1,3

(#8452) l.skywalker válasza i@lex (#8451) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem is csak az új hiányzik, de régit dobott kb. a nyolcadik próbálkozásra.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8453) iceQ!


iceQ!
addikt

Szisztok,

Az mit jelent, hogy "Kill as Invader? Itt elakadtam a The Darkness in the Light questben. :\
Fogalmam sincs hogy mit kell csinálni.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8454) oriic válasza iceQ! (#8453) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gambit játékmódot kell játszanod, aztán ha kinyílik a teleport kapu át kell menned és megölni egy ellenfél játékost.

Live-Die-Respawn

(#8455) iceQ! válasza oriic (#8454) üzenetére


iceQ!
addikt

Kösz :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8456) iceQ!


iceQ!
addikt

Nem tudom hogy mennyire jó hand canon, de ma megcsináltam. Volt benne pár óra mire megkaptam :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8457) sting2


sting2
addikt

Boldog Mikulást!
Xur nél van most Monte Carlo és hol találom?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8458) l.skywalker válasza sting2 (#8457) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

EDZ - Winding Cove

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8459) maajsz


maajsz
senior tag

Attraks cheese. Elvileg soloban is megoldható illetve nem is tudtam, de működik egy no ammo lament glitch, ahol elvileg 3-at üt üresen is.
Várom a "Due to an issue, we have disabled Salvation's Grip" bejelentést :DDD

(#8460) i@lex válasza maajsz (#8459) üzenetére


i@lex
őstag

Már tele minden bungie Twitter bejegyzés a “this raid is too easy”-vel. Ezt a raidet cheeselni felesleges.

(#8461) l.skywalker válasza i@lex (#8460) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez azoknak van akiknek nincs Fireteam-jük.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8462) sting2 válasza l.skywalker (#8458) üzenetére


sting2
addikt

:R
Nulla értelmes dolog a mai verdikt.
Ezért holnap este 5 órát nyomom egybe, feltéve ha nem lesz este is leállás..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8463) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny 2 Optimized: The Future is Closer Than You Think

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8464) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Venus? Vault of Glass? link

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8465) i@lex válasza l.skywalker (#8463) üzenetére


i@lex
őstag

Na ez lesz az igazán durva. :K

(#8466) l.skywalker válasza i@lex (#8465) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

16:00-kor update, utána majd mereszgetheted a szemed :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8467) _Bishop_ válasza i@lex (#8465) üzenetére


_Bishop_
tag

majd nézhetjük 2-3 órán keresztűl, h az utolsó 5 percben történnyen valami, ami esetleg egy 10 perces kampány felvezetője lest :)) :DD :DDD

(#8468) l.skywalker válasza _Bishop_ (#8467) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ő a konzolos FOV-ra értette :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8469) sting2 válasza l.skywalker (#8466) üzenetére


sting2
addikt

Instant onba van a gépezet, ilyenkor is lerantja hozzá a fissitest?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8470) _Bishop_ válasza l.skywalker (#8468) üzenetére


_Bishop_
tag

:DDD :DDD :DDD

(#8471) l.skywalker válasza sting2 (#8469) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Destiny esetében nem mindig, ott van néha olyan frissítés, ami elindítás után jön le.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8472) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny 2 Next-gen update

A frissítéseket elkezdték kiküldeni, a következő 1 órában mindenkinél meg kell jelennie és 18:00-tól lehet újra belépni

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8473) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

DESTINY 2 DEV UPDATE - REWARDS

• In Season 13, we’re adding six new Legendary weapons to our ritual activities, two each for strikes, Gambit, and Crucible.
• In addition to the weapons above, Nightfall strikes are getting three unique weapons, with The Palindrome, The Swarm, and Shadow Price all making their Destiny 2 debuts. If you’re brave enough to take on Grandmaster Nightfalls, you will be also able to earn Adept versions of these weapons.

• Transmog will be coming with Season 14. More details to come. (See work-in-progress screen captures, below. Not final, may change!)
• DDOS protection for Destiny 2 players on all consoles will be coming in Season 13.
• The Vault of Glass raid returns.
• Crossplay is coming in 2021.
• Two strikes (Fallen S.A.B.E.R. and Devil’s Lair) are coming to Destiny 2 in Season 13.
• Legendary and Master Lost Sector rotation will be expanded to include the Lost Sectors on the Moon in Season 13, and there will be new three new pieces of Exotic armor to chase.


[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8474) i@lex válasza l.skywalker (#8472) üzenetére


i@lex
őstag

Xboxon 70,03GB. Remélem ez az.

2021 Crossplay :)

(#8475) l.skywalker válasza i@lex (#8474) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, annak kell lennie.

Más:

...in Season 13 we will be adding limited time quest weapons like Felwinter’s Lie, Whisper of the Worm, and Outbreak Perfected to the Exotic Kiosk in the Tower.

Lesz Whisper megint következő szezonban :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8476) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xboxon tölthető a patch. :)

Live-Die-Respawn

(#8477) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

1 órával tovább tart a maintenance. [link]

(#8478) l.skywalker válasza JenciHUN (#8477) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt lassan rá kéne számolnunk mindig. Mint a borravalót...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8479) JenciHUN válasza l.skywalker (#8478) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Igen, sajnos...

(#8480) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

És még egy óra: [link]

Akkor úgy érzem ebből már csak holnap lesz játék. (legalábbis nekem)

(#8481) l.skywalker válasza JenciHUN (#8480) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már be lehet lépni, a background maintenance tart mindig 1 órával tovább.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8482) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny Companion features have been re-enabled on Web, Mobile, and Third-Party Apps.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8483) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Ha kimaradt a Shadowkeep van értelme most foglalkozni vele? Vagy csak story és ha lesz időm és kedvem csináljam meg? :)

(#8484) l.skywalker válasza JenciHUN (#8483) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Milyen platform? Ja nem olvastam a nevet :D

Sokat ad az egészhez a teljes sztori, a Shadowkeep is fontos és nem hosszú, szerintem megéri letolni előtte.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8485) JenciHUN válasza l.skywalker (#8484) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Xbox

Köszi, akkor az lesz az első :C

[ Szerkesztve ]

(#8486) l.skywalker válasza JenciHUN (#8485) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerk ↑

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8487) sting2


sting2
addikt

Nekem nagyon szokatlan ez a " komotos" sebesség.
Az sem tiszta, hogy a grafikai beállítások milyen formában befolyásolják a játékmenetet.
Cserébe csacsi ragyi 2020as színvonal a grafika.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8488) ldave válasza l.skywalker (#8473) üzenetére


ldave
félisten

Ezek amúgy jó hírek, de megint arról szólnak, hogy mi várható majd egyszer, nem pedig arról hogy most mi lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#8489) i@lex


i@lex
őstag

Konzolos series x tapasztalatok: ez egy teljesen más játék. Hentelek mindenkit pvp-ben a 120 fps-sel, és a 105 fov-al, azt se tudják hol vannak.
Next-gen pay to win...Imádom. :C

[ Szerkesztve ]

(#8490) sting2 válasza i@lex (#8489) üzenetére


sting2
addikt

120 FPS...,hagyjadmá". :)
ilyen az amikor " Ali" lemegy a Dabas FC be egy kicsit kesztyűzni..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8491) birorichard válasza i@lex (#8489) üzenetére


birorichard
őstag

Tenyleg nagyon szep lett, mas elmeny, bar en meg csak pve-ztem tegnap.
A gears5 multiban ereztem azt, hogy jezusom, ez de durva.
Amugy csak en latom bele az overall javulas miatt, de mintha a hdr-en is javitottak volna.

(#8492) l.skywalker válasza birorichard (#8491) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom eddig volt-e különbség PC és konzol között, de PC-n egy csomó helyen mások lettek pl. a fények a Beyond Light után. Megjelentek olyan grafikai elemek, amik eddig nem voltak ott. Lehet, hogy nextgen konzolon is ezek jöttek elő.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8493) oriic válasza l.skywalker (#8492) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ez nekem is feltűnt, hogy szebb lett a játék, nem csak a 60-120 FPS-t kaptuk meg. Tök más élmény.

Live-Die-Respawn

(#8494) ldave válasza i@lex (#8489) üzenetére


ldave
félisten

Nekem a 105-ös fov nagyon fura, 95-tel még kényelmes.

A Slime draws near! Command?

(#8495) birorichard válasza l.skywalker (#8492) üzenetére


birorichard
őstag

Aha, az siman lehet, hogy most kerult bele egy ilyen update, mert igen, a fenyeles (is) tunik szebbnek/jobbnak. Sokszor volt zavaroan sotet a kep korabban hdr-rel, ez most nagyreszt eltunt. Na mindegy, nem szamitottam nagyon nagy dologra, uh ez kellemes meglepetes volt.

(#8496) pulffy válasza ldave (#8494) üzenetére


pulffy
őstag

Hétvégére letöltöm én is, megnézzük milyen lett :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8497) l.skywalker válasza birorichard (#8495) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Engem elsőre zavart, de már megszoktam :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8498) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

NEXT GEN, COMPANION APP, HAWKMOON, AND PROPHECY

• Nextgen infókat már ismerjük
• Companion App update:
Most már appon keresztül is felvehetőek a Bountie-k, ha offline, vagy az Orbitban vagy a Towerban vagyunk.

Új Exituc Quest: Hawkmoon - Spidernél indul és ahogy néztem van benne teendő.

Visszatért a Prophecy

+Jön a Dawning:
Image
ImageImageImage

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8499) iceQ! válasza l.skywalker (#8498) üzenetére


iceQ!
addikt

Hawkmoon-t már kinéztem, mennyire melós? Kell valamit megcsinálni, hogy dobja a questet?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8500) gyugyo79 válasza iceQ! (#8499) üzenetére


gyugyo79
addikt

Csak fel kell venni a Póktól utána max YT -segítségével el lehet indulni.
Van egy PvP lépés ami nálam elég lassan haladt, de össze lehet kötni a IB-s questel (abban van egy lépés aminél kell 100 ellenség megölése is és nekem az megvolt amikor olyan 50% -nál jártam a Hawkmoon megszerzésének azon lépésénél ahol PvP ellenség ölések kellenek)

Szerintem ha az amit ad nem is a legjobb maga a kicsit más sztorit végig vinni már jó.

Amúgy azok akik felrakják YT -ra ezeket, azok, hogy találják meg ilyen gyorsan azokat a elemeit a feladatoknak amiket keresni kell ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.