Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) prokxy válasza sting2 (#8400) üzenetére


prokxy
veterán

Köszönöm, most 2x nekimentem a boss-nak 5 kill 2 halál után elég is volt. :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8402) i@lex válasza maajsz (#8398) üzenetére


i@lex
őstag

Szerintem az közel sem normális, hogy egy gambit meccsen adok egy tockost egy mobnak, és kb kiürül a terület. :D

Limitálni fogják tuti, hogy hány enemyre terjed tovább a mérgezés.

(#8403) maajsz válasza i@lex (#8402) üzenetére


maajsz
senior tag

Jó mondjuk gambitban látom, hogy egy valamelyest előnyt ad minor moboknál, de ugyanakkor az gambit, ki a f@szt érdekel :DDD
Szvsz amíg a pvp-t nem borítja meg, illetve komolyabb activityket mint legend, master stb ill raideket nem bagatellizál el addig bánja fene, nekem csak a "fun" kategória marad.
Részemről pl egy witherhoard vagy most főleg a lament (mit ad pont most volt bansheenél a lucent blade is) sokkal elb.szottabb kategória.

(#8404) Physicist03


Physicist03
senior tag

Hát nem tudom, nekem 30-40 perc alatt meglett az 1200 amikor bugos volt a lost sector. Javítás után is simán hozható az 1200 max 2 óra alatt a heti holdas wondering nightmare farmolásával :K

(#8405) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Downing dec 15-től.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8406) ldave válasza l.skywalker (#8405) üzenetére


ldave
félisten

Hacsak valami bug miatt nem halasztják :DDD

A Slime draws near! Command?

(#8407) l.skywalker válasza ldave (#8406) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Áh, az ilyen sz@rakoat komolyan veszik. A trials már más kérdés :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8408) saen válasza l.skywalker (#8407) üzenetére


saen
veterán

Melyik hoz több pénzt az eververse refresh vagy némi pvp? Ez csak ennyi.

(#8409) l.skywalker válasza saen (#8408) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na nem mondod :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8410) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Raid boss kill az utolsó utáni pillanatban. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#8411) i@lex


i@lex
őstag

Megvan a Posterity god roll is, 39-es tár - One for All pöppet beteg. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8412) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Új Raid fegyver :D
Image

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8413) iceQ!


iceQ!
addikt

Ma a gambit dobott egy Ophidian Aspect kezest.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8414) ldave válasza iceQ! (#8413) üzenetére


ldave
félisten

Az egy remek univerzális warlock exotic kezes, sosem rossz, csak lehet néha van nála jobb :)

A Slime draws near! Command?

(#8415) iceQ! válasza ldave (#8414) üzenetére


iceQ!
addikt

Van még egy, kettő. Questet csinálok, ingyen vót :DDD
Darkness in the Light-ot pontosabban , kíváncsi vagyok a weaponre, amit dob a végén.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8416) maajsz válasza l.skywalker (#8412) üzenetére


maajsz
senior tag

Hol az RGB :DD

(#8417) l.skywalker válasza maajsz (#8416) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Image

De van még:
Image

Raid loot:
Image
:DDD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8418) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A Kotaku mély 2 éves álomból ébredt? :D
[link]
:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8419) ldave válasza l.skywalker (#8418) üzenetére


ldave
félisten

Kotaku sokat veszített a minőségéből az utóbbi időben, régen naponta olvastam, most talán heti egyszer ha ránézek.

A Slime draws near! Command?

(#8420) maajsz válasza ldave (#8419) üzenetére


maajsz
senior tag

Szerintem nagyban függ attól is, hogy van e újságírója az adott játékra. Nem mindegy a költségvetés, hogy egy személynek mennyi játékkal kell foglalkoznia meg mennyi ideje van egyre. A Destiny meg tipikusan olyan játék, hogy kell benne rendesen időt tölteni ha részletesen meg minőségileg szeretnél róla írni. Pl a Forbes-nál a Paul Tassi gyerek aktívan játszik vele meg látszik, hogy élvezi is szóval neki jobb cikkei szoktak lenni a játékkal kapcsolatban.

(#8421) l.skywalker válasza maajsz (#8420) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Persze, de ez őket minősíti, nem az írót. Ez nonszensz, mintha egy sport újság megírná most, hogy 2 éve ki lett a világbajnok :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8422) ldave


ldave
félisten

Pár új infó:

The Prophecy Dungeon will be returning to Destiny 2 on December 8, 2020.

Iron Banner begins at 9 AM on December 8, running through 9 AM on December 15.

A Slime draws near! Command?

(#8423) oriic válasza ldave (#8422) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na nekem ez a lényeg. :D

"Players may complete the dungeon once per week to obtain a pinnacle-powered reward."

Bár azt nem látom hogy karakterre vagy accountra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8424) ldave válasza oriic (#8423) üzenetére


ldave
félisten

IB bounty-k is pinnaclet szoktak adni, nem?

A Slime draws near! Command?

(#8425) oriic válasza ldave (#8424) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, de nem szeretek PVP-zni. :D Bár erre a 120FPS módra azért lehet ránézek.

Live-Die-Respawn

(#8426) l.skywalker válasza oriic (#8423) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ami még érdekes lehet:

Companion App (mobil alkalmazás)-ban is felvehetőek lesznek Bountiek amikor az orbitban, a towerban vagy offline vagyunk - 8-án jön app frissítés is

Ismert hibák:
Eris még mindig sokaknak mutat aktív Weekly Challange-t a holdon (nekem is), habár nem ad cserébe semmilyen Powerful jutalmat. - Ezt én úgy értelmezem, hogy nincs Erisnél Weekly Challange.

Destiny 2 Next-gen patch infók:
December 8-án érkzik a 3.0.1-es frissítéssel a Series X|S / Playstation5 update. Pre-load nem lesz, ami azért fontos, mert a teljes játékot újra le fogja tölteni, ezért úgy kell készülni, hogy legyen ~70GB szabad hely a gépeken.

És emlékeztetőül, a frissítések után ezek kerülnek be a játékba:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8427) i@lex válasza oriic (#8423) üzenetére


i@lex
őstag

1258-as minden cuccom, jöhetett volna korábban is.

(#8428) _Bishop_ válasza l.skywalker (#8417) üzenetére


_Bishop_
tag

Óriási!!! :DD :DD

(#8429) tunkiih


tunkiih
őstag

Sziasztok! 1-2 ev kihagyas utan ( :D ) az update megjelenesekor XSX-en visszajovok jatszani, ha van meg mas is aki “visszater” vagy ahova csatlakozhatok, orommel elnek a lehetoseggel! :D Xbox GT: flashpah :R

[ Szerkesztve ]

(#8430) l.skywalker válasza tunkiih (#8429) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja, hogy te vagy flashpah :D Há' mi játszottunk együtt anno :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8431) tunkiih válasza l.skywalker (#8430) üzenetére


tunkiih
őstag

Igen-igen! :D Verettük, akkor is veletek jatszottam. Aleksz nyomja még? Vele már akkor sem lehetett birni :D

(#8432) oriic válasza tunkiih (#8431) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elobb fagy be a pokol minthogy Alex abbahagyja veglegesen a Destiny-t ;]

Live-Die-Respawn

(#8433) sting2 válasza tunkiih (#8429) üzenetére


sting2
addikt

Felveszlek, mert én is az " elején " vagyok 1210 el.
Most nézem, hiszen mi cimbik vagyunk!
:)

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8434) tunkiih válasza sting2 (#8433) üzenetére


tunkiih
őstag

:R :R Nemsokara talalkozunk! :D 8 mondjuk nalam munka, de 8 este vagy epp kilencedike oke ;)

(#8435) sting2 válasza tunkiih (#8434) üzenetére


sting2
addikt

Nekem is hétfőtől, és inkább 19h után többnyire.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8436) i@lex válasza tunkiih (#8431) üzenetére


i@lex
őstag

Nyomjuk igen, ha kell bármiben help csak szólj, vagy ha látod partyban vagyunk, gyere be nyugodtan. :)

(#8437) tunkiih válasza i@lex (#8436) üzenetére


tunkiih
őstag

:R :R :R

(#8438) i@lex


i@lex
őstag

Ez mennyire jól mutatja, hogy az új raid tényleg mindenidők legkönnyebbje.

Gyanús is volt, hogy hegyén-hátán 24 órás emblémás arcok mindenhol.

(#8439) l.skywalker válasza i@lex (#8438) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem véletlenül kérték sokan hogy legyen belőle prestige. De megoldották 3 man flawlessel

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8440) l.skywalker válasza i@lex (#8438) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vesper of Radius exotic warlock armor bugos. Bungie "letiltotta" határozatlan időre

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8441) oriic válasza l.skywalker (#8440) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak videókat néztem róla mert a corruption buildem nem cserélem le egyelőre, de bitang OP kombónak tűnt a riftes fagyasztással együtt. :D

Live-Die-Respawn

(#8442) i@lex


i@lex
őstag

Viszont hc destinysként kőkeményen elfogyott az end game kontent azt veszem észre.

Heti 3 raid és pinnacle után nincs mit csinálni, és jövő hét után már a pinnacle sem kell. Kedden reset után 22:00-kor kész volt 3 raid, és 3 100k-ás nightfall. Ez is jól mutatja mennyire kivagyunk éhezve.

A pvp rég nem látott mélységben a stasis miatt, így lesz igazán vicces az Iron Banner...
A raides rakétavető ami hiányzik, de az is meh kategória miután megtudtam, hogy raid bossokra 50%-al kevesebbet sebez, ami ultra gáz.

Visszajön a prophecy plusz 1 pinnacle reward-al, köszi... flawless solo után nem tudom milyen kihívást kereshetek még benne személy szerint.

Segítek embereknek, ha kérik, ennyi jelenleg a destiny, illetve várom a 60-120 fps-t, az biztosan tovább lendít megint egy darabig. A Valhallára még nem pörögtem rá, de ráfogok, Cyberpunk töltődik lefelé, nagyon magasak az elvárások.

(#8443) ldave válasza i@lex (#8442) üzenetére


ldave
félisten

Hát igen. Én, aki jelenleg heti 2-3 estét játszik, még az első karakterem is csak 1245 körül jár, a másodikkal a sztorit sem fejeztem még be, a harmadikkal be sem léptem a kieg óta :) A quest logom tele, azt sem tudom mihez kezdjek legtöbbször.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8444) oriic válasza i@lex (#8442) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézz rá a minap megjelent Immortals: Fenyx Rising-re, hátha bejön addig.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8445) l.skywalker válasza i@lex (#8442) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez még úgy nézve is gáz, hogy te napi 12 órát tolod, azért, mert én aki jóval kevesebbet játszom is fel tudok már mutatni egy közel maxos karaktert és egy raid completiont. Van pár quest, ami még nincs meg, meg faromlhatnám a lost sector exoticért, amit lehet, hogy máshol is megkapok (tényleg, van olyan exotic ami CSAK ott szerezhető meg?)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8446) oriic válasza l.skywalker (#8445) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZ újak csak ott szerezhetők meg jelenleg.

Live-Die-Respawn

(#8447) l.skywalker válasza oriic (#8446) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor nekem miért régit dobott?:((

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8448) oriic válasza l.skywalker (#8447) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert az újakon túl a régieket is dobhatja a lost sector. Mindegy hogy 1250-es vagy 1280-ast mész. Utóbbin állítólag nagyobb az esélye az új exoticnak, de ugyanúgy dobálja a kisebb szinten is.

Szerk:

Ahogy korábban írtam, kb 40x csináltam meg egyiket én míg az új Warlock kezest kidobta.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8449) l.skywalker válasza oriic (#8448) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Arra emlékszem, hogy mondtad, de azt hittem, hogy csak egy exoticot dob és csak egyszer. Na akkor most mehetek megint :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8450) oriic válasza l.skywalker (#8449) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

RNG ugyanúgy van sajnos. Van akinek 1-2 kör alatt megvan a kívánt cucc, más napokig farmolja. :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.