Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) l.skywalker válasza ldave (#8199) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, de ahogy én láttam a lényeg pont az, hogy ne közvetlen az enemy-t üsd szét, hanem mellette egy kristály robbanjon szét ami be belehal. Este leszek, ha gondolod megnézzük.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8202) l.skywalker válasza i@lex (#8200) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Grat :D
Majd ha lesz cross play leszünk páran ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8203) sting2


sting2
addikt

A cross Save kezdeményezése után később visszatérhetek az " eredeti" platformra?
PS4 - XBOX és utána vissza PS4..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8204) l.skywalker válasza sting2 (#8203) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, sőt. Én Xbox-on kezdtem el. Majd vettem PC-t és beállíottam a cross save-t. Azóta párhuzamosan tudom mindkettőn csinálni. Az egyetlen amin nem osztoznak a platformok az a Silver és a fizetős DLC-k. De pl. a Season Pass is megy mindkettőn, pedig csak az egyiken veszem meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8205) sting2 válasza l.skywalker (#8204) üzenetére


sting2
addikt

Juhuhhu..
Király!
:))

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8206) bozsik84


bozsik84
tag

Segítsetek egy kicsit, Xbox-on Game pass-el játszom a Beyond Light-tal, de a season-t nem vettem meg, így nem kaptam meg a No Time to explain fegyót sem.

Ha most megveszem a szezont silverért, akkor megkapom a fegyvert?

A másik, hogy cross save-ben PS4-en most nem is férek hozzá a stasis-hoz, mert nem vettem meg a Beyond-ot oda, de ez végülis logikus.

psn id: zsonom

(#8207) oriic válasza bozsik84 (#8206) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapbol a sztori vegigjatszasa utan kapjuk meg, fuggetlen a season passtol.

Ez a fegyver amugy nalam erdekes. Deluxe kiadasom van es elvileg azonnal kellett volna kapnom, de sehol nem talaltam.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8208) l.skywalker válasza oriic (#8207) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Exo stranger adja a sztori végén. Nekem is deluxe van de akkor kaptam meg. Ornament van még a Deluxe-ban, szerintem az lehet az igazi "deluxe" dolog. Maga a fegyer és a Catalyst az benne van az alap + Season kiadásban is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8209) oriic válasza l.skywalker (#8208) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De akkor en valamit nagyon beneztem mert deluxe kiadasnal ugy ertelmeztem h kapjuk fegyvert, ornamentet, meg catalystot azonnal. :D Es osszevissza keresgeltem de sehol nem talaltam. :D

Szerk:

Leirasban is igy van:

"Included with the Deluxe Edition
BEST VALUE: Access to Seasons 12-15, the No Time to Explain Exotic Pulse Rifle, ornament, catalyst, and the Any Other Sky Exotic Sparrow."

Persze annyira nem izgat mar, csak megjegyeztem. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8210) l.skywalker válasza oriic (#8209) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, én is így értettem és azonnal kerestem. De nem. Akinek nincs Deluxe az nem kapja meg csak eshet. Ennyi az "előny" :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8211) oriic válasza l.skywalker (#8210) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bungo...Meg sem lepodom.:D

Live-Die-Respawn

(#8212) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny 2: Beyond Light Has A Loot Problem, And Bungie Is Aware Of Fan Criticism

aware... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8213) saen válasza l.skywalker (#8212) üzenetére


saen
veterán

Ez azt jelenti, hogy így járt a játkosbázis, nem fognak semmit se csinálni vele. Ez egyébként nem egy olyan probléma amit egy szerver oldali egyszerű módosítással meg lehetne oldani.

(#8214) oriic válasza i@lex (#8200) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is te lennel. :D

Mit toltal nontop h meglett ez a szint?:)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8215) i@lex válasza oriic (#8214) üzenetére


i@lex
őstag

Igazából ami nagyot húzott, az a 2100-ig comp, tovább nem akartam menni, elég volt a jégből. Illetve gambit orrvérzésig. Egész jó lett amúgy a gambit.

(#8216) bozsik84 válasza l.skywalker (#8208) üzenetére


bozsik84
tag

A sztorinak már végére értem és nem kaptam meg a fegyvert (mert nincs meg a season pass, csak a beyond light game pass-ben).

Csak abban nem vagyok biztos, hogy ha most megveszem a season pass-t akkor a strnagerhez ha elmegyek adja-e?

psn id: zsonom

(#8217) Ezekiell válasza i@lex (#8215) üzenetére


Ezekiell
veterán

Illetve gambit orrvérzésig
Azaz egy meccs? :D

Egész jó lett amúgy a gambit.
ááá, a jó öreg Stockholm-szindróma... :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8218) ldave


ldave
félisten

:)

A Slime draws near! Command?

(#8219) i@lex


i@lex
őstag

Zsebben az új warlock exo fejes is. :)

(#8220) red6t6 válasza bozsik84 (#8216) üzenetére


red6t6
tag

Én is így jártam, és amikor kicsengettem a season-t, utána visszatérve a nyanyához, megkaptam.

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#8221) iceQ! válasza i@lex (#8219) üzenetére


iceQ!
addikt

3. weapon az egy exotic kard?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8222) ldave


ldave
félisten

Season kezdés infó:

To access the Season of the Hunt intro mission, players must gain access to the Moon and Tangled Shore by completing the first Shadowkeep and Forsaken missions.

New players must also complete the New Light campaign in the Cosmodrome.

A Slime draws near! Command?

(#8223) ldave válasza iceQ! (#8221) üzenetére


ldave
félisten

Aha, Worldline Zero a neve, a Warmind dlc-ben hozták be.

A Slime draws near! Command?

(#8224) iceQ! válasza ldave (#8223) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem rossz. :) Hogy lehet megszerezni?

Más kérdés: Ascendant shards-ot hogy tudok szerezni / csinálni?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8225) l.skywalker válasza iceQ! (#8224) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Minden exoticra van egy jó megoldás, hogy hol lehet megszerezni:

sokat kell játszani és eshet, bárhol bármikor :D

Vannak olyan tevékenységek ahol nagyobb eséllyel ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8226) bozsik84 válasza red6t6 (#8220) üzenetére


bozsik84
tag

Ez jó hír! Remélem nálam is így működik majd, mert valszeg megveszem majd a season passt.

Egy tapasztalatom még megosztom, Xbox One S-en sokkal szebb, folyamatosabb a játék mint PS4-en, amin nagyon meglepődtem. Viszont az Xbox controllerrel sokkal bénább vagyok sajnos, mint a dualshock-kal :W

psn id: zsonom

(#8227) oriic válasza ldave (#8222) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mikor is van kezdes?

Live-Die-Respawn

(#8228) iceQ! válasza l.skywalker (#8225) üzenetére


iceQ!
addikt

Hehe :D

És az Ascendant shards-ot hogy lehet csinálni, szerezni? Azt is dobja?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8229) redhunter válasza iceQ! (#8228) üzenetére


redhunter
senior tag

Bocs rossz helyre irtam

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#8230) l.skywalker válasza iceQ! (#8228) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

venni kő, kemény valutáért:
destiny 2 ascendant shard the gunsmith

És asszem a Season Pass-ok fizetős részében is van.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8231) redhunter válasza iceQ! (#8224) üzenetére


redhunter
senior tag

De egyébként a toweren az exotic arhiveból megvehető nagyon sok exotic ha van alapanyagod.Csak 1-2 höz kell olyan anyag ami csak raiden szerezhető.Pont azt hiszem hogy az a kard is könnyen kivehető.

PSN - RedFoxHun

(#8232) ldave válasza oriic (#8227) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom a mai heti reset során, nem?

A Slime draws near! Command?

(#8233) Ezekiell válasza ldave (#8232) üzenetére


Ezekiell
veterán

Igen.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8234) iceQ! válasza l.skywalker (#8230) üzenetére


iceQ!
addikt

És asszem a Season Pass-ok fizetős részében is van.

Season pass megvan, de hogy hogy érted a fizetős részét? :)

redhunter

Tudom, oda kellene a shard :D

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8235) l.skywalker válasza iceQ! (#8234) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Alsó sor, felső sor :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8236) _Bishop_ válasza ldave (#8199) üzenetére


_Bishop_
tag

Nem azt mondja a második pontban, h a szétrobbanó szilánknak kell megölnie a vexet?

(#8237) _Bishop_ válasza i@lex (#8200) üzenetére


_Bishop_
tag

Grat! Nekem még kell vagy 20 szint :O

(#8238) _Bishop_ válasza ldave (#8218) üzenetére


_Bishop_
tag

Elcsípték, röhögtem is rajta, jól tolja a Ghost! :D

(#8239) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

[link] :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8240) redhunter


redhunter
senior tag

Az mitől függ hogy europai lost sectoroknál éppen melyik nehezitett változat van?Mert én voltam mind a 3 ban,és ott jelölte is a térkép a legend fokozatu sectorokat.De tegnap óta csak az egyiknél van azt hiszem master fokozat másik kettőnél semmi.

PSN - RedFoxHun

(#8241) red6t6 válasza l.skywalker (#8239) üzenetére


red6t6
tag

:DD :DD :DD

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#8242) i@lex válasza iceQ! (#8221) üzenetére


i@lex
őstag

Black Talon. Exotic sword. Leguniverzálisabb heavy szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8243) bozsik84


bozsik84
tag

Megvettem a season pass-t, xbox-on és ps-en is aktív lett, de a stranger nem adja a No time to explaint, pedig már befejeztem a kampányt :(

psn id: zsonom

(#8244) iceQ!


iceQ!
addikt

Darkness in the Light questben tud valaki segíteni? Boss-nál mindig elbukok :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8245) Ezekiell válasza redhunter (#8240) üzenetére


Ezekiell
veterán

Naponta változik hogy melyik a master/legend, és nem csak Europa, hanem a Cosmodrome lost sectorok között is. Mindkét destinationt nézd.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8246) bozsik84 válasza red6t6 (#8220) üzenetére


bozsik84
tag

Neked azonnal elérhető volt a fegyó a pass vásárlása után? A kampányt akkor már befejezted? Vagy egy napi reset után tudtad beváltani? Olvastam reddit-en, hogy több embernél előfordul ez a gond, függetlenül attól, hogy deluxe-ot, vagy sima verzió+pass-t vettek...

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#8247) ldave válasza bozsik84 (#8243) üzenetére


ldave
félisten

Ha más megoldás nincs, akkor a következő karakterrel biztos megadja.

A Slime draws near! Command?

(#8248) redhunter válasza Ezekiell (#8245) üzenetére


redhunter
senior tag

Köszi,így mar világos :R

PSN - RedFoxHun

(#8249) red6t6 válasza bozsik84 (#8246) üzenetére


red6t6
tag

Én a gpu-n belül játszottam végig a kampányt. Amikor elértünk a végéhez, partner megkapta a fegyvert, én nem. Rájöttünk, hogy talán azért, mert Ő megvette a season pass-t, én nem.
El sem jöttem a csajtól egy métert sem, ott álltam mellette, amíg megvettem a pass-t (12e Ft). Amikor élesedett akkor újra megpróbáltam, és adta.

[ Szerkesztve ]

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#8250) ldave


ldave
félisten

Ezek annyira rossz küldik, szinte lehetetlen 1-2 strike alatt megcsinálni, versengve a másik két játékossal...

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.