Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) oriic válasza ldave (#7950) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mintha annyit számítana. Így is úgy is játszani fogunk vele. :D

Live-Die-Respawn

(#7952) ldave válasza oriic (#7951) üzenetére


ldave
félisten

Persze :) Csak szerintem már több videót néztem az egész Beyond Lightról, mint amennyi idő alatt a sztori végére érünk :)

A Slime draws near! Command?

(#7953) ldave


ldave
félisten

Any armor that is in your collections will be available for Transmog confirmed by @thislukesmith

A Slime draws near! Command?

(#7954) l.skywalker válasza ldave (#7953) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mi az a Transmog?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7955) ldave válasza l.skywalker (#7954) üzenetére


ldave
félisten

Mint most a ruha ornamentek, megváltoztathatod az armor kinézetét bármire, amit már korábban megszereztél.

A Slime draws near! Command?

(#7956) ldave


ldave
félisten

Friss TWAB, pár infó:

Új szint limitek:
Soft Cap: 1200
Hard Cap: 1250
Pinnacle Cap: 1260
Minden cuccunk min. 1050-es szintre ugrik a kiegészítő megjelenése után. A hard cap elérésig a szokásos activity-k adhatnak többször is powerful jutalmat, nem lesz heti limit erre.

Phaseglass Needles, Alkane Dust, Simulation Seeds és Seraphite a következő season (Hunt) során még elkölthető lesz, de utána már nem, Spidernél lehet majd minden megmaradt darabot glimmerré váltani.
Ezen felül sok-sok régi, még játékban lévő, de már rég nem használt tárgy is megszűnik (pl. Faction tokenek).

A bounty rendszer is változni fog, de majd csak a következő utáni season során. A Season Pass jutalmi rendszere kibővül Bright Dusttal.

A többit olvassátok el :)

Ja, még annyi, hogy minden sparrow instant lesz, nem lesz többé szükséges hozzá a Transmat Preloader perk :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#7957) _Bishop_ válasza ldave (#7948) üzenetére


_Bishop_
tag

Újragondolták a Rolling Stones számot? :D

(#7958) oriic válasza _Bishop_ (#7957) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sebastian Böhm - Paint It Black

Live-Die-Respawn

(#7959) i@lex válasza ldave (#7956) üzenetére


i@lex
őstag

Nem biztos, hogy jól értem, ha a vanguard/crucible tokenekkel etetem a vendorokat, és olyan geart dob ami a collectionben már szerepel, az -20 power level?

Mert akkor így kb kiherélték a tokeneket.

[ Szerkesztve ]

(#7960) _Bishop_ válasza i@lex (#7959) üzenetére


_Bishop_
tag

Pont ezt akartam kérdezni. Én úgy értem, h ha bármit ad az -20 poweres cucc lesz. Így vagy úgy szemtelen egy húzás.Mindenki összegyűjtött több ezret, h majd jó lesz most a levelinghez, azt most mehet a kukába.

(#7961) oriic válasza i@lex (#7959) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A tokeneknek annyi. Lassitjak a szintezest nem is kicsit.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7962) i@lex válasza oriic (#7961) üzenetére


i@lex
őstag

Ezzel csak azt érték el, hogy a dlc megjelenésekor megint mindenki rohadásig megunt Public Event-ket fog nyomni...

(#7963) ldave válasza oriic (#7961) üzenetére


ldave
félisten

Kérdés, hogy a playlist (strike, gambit, crucible) powerful upgrade-k milyen eséllyel fognak esni.

A Slime draws near! Command?

(#7964) sting2 válasza ldave (#7956) üzenetére


sting2
addikt

Olvastam, néztem és végérvényesen elengedem ezt az egész, túl nyújtott, újrahasznosításbol új mércét felallitó penztemetot..
:(((

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7965) l.skywalker válasza i@lex (#7962) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Back to 2017 :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7966) ldave válasza sting2 (#7964) üzenetére


ldave
félisten

Inkább idő temetőnek nevezném, éves szinten a Desinty 2-re költöm a legkevesebbet :)

A Slime draws near! Command?

(#7967) oriic válasza ldave (#7966) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Bar par havonta beesek nemi Silver vasarlas ha vmi nagyon megtetszik valami de semmi extra :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7968) Physicist03


Physicist03
senior tag


Meglett az első legend :C

(#7969) ldave válasza Physicist03 (#7968) üzenetére


ldave
félisten

Gratula :)

A Slime draws near! Command?

(#7970) oriic válasza Physicist03 (#7968) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#7971) Seiko113


Seiko113
friss újonc

Sziasztok
Ps-en játszunk
Ha van kedvetek együtt játszani jeloljetek barátnak
Seiikoo1
Vagy csatlakozzatok klanunkba bár még csak hárman vagyunk
Debauchery Tea Party HUN
Köszi

(#7972) l.skywalker válasza i@lex (#7959) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez csak token esetében vagy pl. ha Basnhee-nél váltom be a sok weapon parts-ot akkor is? Mert akkor még most elköltöm az összeset a francba és váltok belőle core-t.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7973) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Rat King weapont hogy lehet megszerezni? Questet elkezdtem csinálni, egyszer csak feljött a Quest ikonja jobb oldalon és eltünt a listából.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7974) _Bishop_ válasza iceQ! (#7973) üzenetére


_Bishop_
tag

Asszem bal oldalra került az exotic questek alá. ha jól emlékszem, csapatban kell pvp-zni.

(#7975) iceQ! válasza _Bishop_ (#7974) üzenetére


iceQ!
addikt

Igen, tudom. Onnan tűnt el :DD PvP-n voltam, nem tudom hányat kell csinálni,de én csak 1x mentem. Nem hiszem hogy elég lenne ehhez.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7976) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

A Rat King catalystjét viszont szinte lehetetlen húzni. Közel 1 éve megvan, és még mindig 0%. Pedig hetente 3-4x lövöldözök vele Marson a nyílt eventeken. Senki nem használja. Megrugdosnám a fejét annak aki a követelményét kitalálta.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7977) oriic válasza Acélfarkas (#7976) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kell h legyen fireteamedben valaki aki azt hasznalja. Ketten lementek Sleeper misszioba es alul a vegtelen shadow ellenfelekkel viszonylag hamar meglesz.

Live-Die-Respawn

(#7978) l.skywalker válasza Acélfarkas (#7976) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a játék sok helyen arra sarkall, hogy ne egyedül játsz :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7979) ldave válasza Acélfarkas (#7976) üzenetére


ldave
félisten

Ez sajna ilyen, saját idejében megoldható volt, mert amikor az a catalyst bekerült, sokan csinálták egyszerre. Így két évvel később egyedül már szinte lehetetlen. Én most hétvégén a Polaris Lance-t kezdtem el csinálni, az meg mechanika oldalról szívás, 50 burn kill-t kéne vele csinálni, de vagy a robbanásba már belehal az ellenfél, vagy a burn hagy neki még 1 mm hp csíkot...

A Slime draws near! Command?

(#7980) iceQ! válasza iceQ! (#7975) üzenetére


iceQ!
addikt

Közbe rájöttem, hogy van másik quest már ezzel kapcsolatban, úgy hogy én voltam a hülye :D
Másik kérdés merült fel: umbral engram
Hogy tudom nyitni? Egyszer már sikerült, akkor ki is nyitottam egy párat (jelentéktelen dolgokat dobott), most viszont nem engedi egy ideje.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7981) iceQ! válasza iceQ! (#7980) üzenetére


iceQ!
addikt

Tárgytalan, közben rájöttem mi volt a gond :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7982) saen válasza Acélfarkas (#7976) üzenetére


saen
veterán

Egy barát kell hozzá és hamar megvan.

(#7983) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny 2 Dev Shares History Behind Spicy Ramen Coupon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7984) ldave


ldave
félisten

Tegnap este csináltam először a Zero Hour config puzzle-t, hogy erre eredetileg hogy jöttek rá :) Próbáltam rákeresni, de mindenhol csak a megoldás jön be, nem pedig a miért.

A Slime draws near! Command?

(#7985) oriic válasza ldave (#7984) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zero hour world first cimmel kerestel ra?

Live-Die-Respawn

(#7986) ldave válasza oriic (#7985) üzenetére


ldave
félisten

Néztem azt is, de lényegében az első megoldók nyers erővel lettek túl a feladaton, pedig biztos van az egész mögött valami rendszer.

A Slime draws near! Command?

(#7987) oriic válasza ldave (#7986) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valami explanation video biztos van. :D Nem tudom mar mi alapjan csinaltuk mi, de ugy emlekszem van magyarazos video. (Mobilon nem igazan tudok keresni most :D)

Live-Die-Respawn

(#7988) ldave válasza oriic (#7987) üzenetére


ldave
félisten

A végeredményre, hogy melyik kód mit jelent végtelen videó, kép és weboldal van. Csak a kapcsolat a kettő között hiányzik :) De mindegy is, nem olyan fontos, csak elgondolkodtam ezen. Arról olvastam, hogy a Whisperben az oracle lövés sorrendje a Destiny 1 alapján lett megoldva.

A Slime draws near! Command?

(#7989) i@lex válasza ldave (#7988) üzenetére


i@lex
őstag

Pár streamer biztosan kap erről infót, persze fű alatt. Mint a division 2 második raidről kaptak a nagyobb streamerek komplett pdf-et, lépésről-lépésre. Csak az ki is szivárgott.

SolidFPS-re szépen rá is ragadt, hogy SolidPDF.

[ Szerkesztve ]

(#7990) saen válasza i@lex (#7989) üzenetére


saen
veterán

Ha kapnak akkor jól titkolják, mert pl vaultot a last wishben is brute force-szal csinálták először, meg volt más ilyen esemény is...

(#7991) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Az exotic fegyverek nagyon megtetszettek. Eddig volt egy Sunshot, majd tegnap dobott az egyik public event egy Prometheus Lens-t. Milyen exotic fegyvereket lenne érdemes megszerezni? Shotin kivül bármit meghallgato :)

Ja és még egyszer kaptam egy Fighting Lion, ez mondjuk kicsit lassan tölt be. Emiatt annyira nem szeretem :(

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7992) ldave válasza iceQ! (#7991) üzenetére


ldave
félisten

Exotic fegyver sokfajta módon szerezhető. Van, ami teljesen véletlenszerűen eshet bárhol, bármikor. Van ami adott tevékenységhez kötött, pl. raid és van, amihez egy hosszabb küldetéssorozatot kell végigcsinálni. És van Xur, a vendor, akitől hetente lehet venni 1-2 az első kategóriába tartozók közül.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#7993) l.skywalker válasza iceQ! (#7991) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Összesen 70 exotic fegyver van. Van amelyik simán eshet, van ami valamihez kötve van és van amit már nem lehet megszerezni. Érdemes próbálgatni őket és ami kézre esik azt megtartani.

https://destinysets.com/all-items

Ja és minden héten péntektől-hétfőig vár Xur, nála tudsz még exotic cuccokat szerezni

https://whereisxur.com/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7994) iceQ! válasza l.skywalker (#7993) üzenetére


iceQ!
addikt

Xur, hatalmas tipp. Köszi! :) Legendary shard-ért cserébe tudok fegyót illetve egyéb exotix cuccokat venni, nem is rossz :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7995) saen válasza iceQ! (#7991) üzenetére


saen
veterán

Mindet érdemes összegyűjteni, mert sosem tudod, hogy mikor jön jól. Sokszor előfordult, hogy valami szart agyon buffoltak és meta lett, pedig előtte meme kategória volt.

(#7996) oriic válasza saen (#7995) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh a PVP- lezer show anno amiert meg emblema is jart. :D Regi szep idok :DD

Live-Die-Respawn

(#7997) iceQ! válasza saen (#7995) üzenetére


iceQ!
addikt

Mire érted, hogy mindent érdemes összegyűjteni? :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7998) saen válasza iceQ! (#7997) üzenetére


saen
veterán

Exotic fegyver és páncél.

(#7999) iceQ! válasza saen (#7998) üzenetére


iceQ!
addikt

:K :K

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8000) ldave válasza iceQ! (#7999) üzenetére


ldave
félisten

Így van, abból nem lehet baj, ha megvan valami, legfeljebb nem használod, ha nem áll kézre vagy van más, ami jobban bejön :) Sok mindet már csak egy hét van megszerezni, szóval ha kell segítség valamiben, akkor szólj.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.