Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) iceQ! válasza l.skywalker (#8100) üzenetére


iceQ!
addikt

E nem sok :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8102) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Sziasztok pc-n van valami klán ahová csatlakozhatok casual szintetn?

[ Szerkesztve ]

(#8103) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Valaki tud már játszani vele? Egyfolytában kidobál szerver problémával.

(#8104) oriic válasza hunvarlan (#8103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, küldetés felénél crash.

Live-Die-Respawn

(#8105) - = Zk = - válasza oriic (#8104) üzenetére


- = Zk = -
félisten

remek..
7111. helyen voltam... 10p... alt+f4...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8106) ldave


ldave
félisten

PS5-ön és XSX-en 120 fps támogatást is kap a Crucible.

A Slime draws near! Command?

(#8107) i@lex válasza ldave (#8106) üzenetére


i@lex
őstag

Na, az már úgy szopó a régi konzolosoknak...

(#8108) ldave


ldave
félisten

Első pár küldetést azért sikerült megcsinálni még tegnap este. Igazából nekem miután sikerült belépni, utána egyszer volt hogy ledobott, de visszalépve már nem volt csatlakozási problémám, legalábbis abban a másfél órában, amit játszottam.

A Slime draws near! Command?

(#8109) sting2 válasza ldave (#8108) üzenetére


sting2
addikt

Ok, most leirtad, hogy " jó volt az illata".., de milyen az ágyban?..
:)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8110) ldave válasza sting2 (#8109) üzenetére


ldave
félisten

Hát ehhez azért még haladni kell, de biztos vannak itt olyanok, akik már mindhárom karakterrel végigjátszották a sztorit :) Majd ők nyilatkoznak.

A Slime draws near! Command?

(#8111) oriic válasza ldave (#8110) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eselytelen volt este tolni sokat. Folyton kivagott minket, illetve a login is ilyen 9 elott jott rendbe ugy ahogy.

Nekem 2 boss van meg, most mennek cosmodrome-ba.

Live-Die-Respawn

(#8112) ldave


ldave
félisten

Világít a sötétben a Jupiter egyik holdja - :DDD

A Slime draws near! Command?

(#8113) ldave válasza oriic (#8111) üzenetére


ldave
félisten

XSX-en játszottál már? Milyen a töltési idő? Hétfőn még a leállás előtt csináltam egy videót, hogy PS4 Pro-n milyen volt az élmény a Shadowkeep végén. Indítástól 2:30 perc a karakterválasztó, lemenni a Towerbe 1:30 és még így tovább :)

A Slime draws near! Command?

(#8114) oriic válasza ldave (#8113) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt most gyorsan megnéztem én is (Igen Series X-en játszom)

Press X to Start képernyőtől a karakterválasztóig: 25,32 másodperc
Karakterválasztótól az Orbitig: 4,76 másodperc
Orbitról a térképen kiválasztva a Tower, Launch gombra nyomva utazás a Towerig respawn-nal: 46 másodperc (Ebből lejön ugye a 3 másodperces visszaszámlálás)

Live-Die-Respawn

(#8115) ldave válasza oriic (#8114) üzenetére


ldave
félisten

Durva, akkor már ezért megérte :) És ezen talán a decemberi patch még tovább fog javítani.

A Slime draws near! Command?

(#8116) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nvidia delivers low-latency mode for Destiny 2 Beyond Light

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8117) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

A játékban nem engedi használni a Witherhoardot. Másnál is ez van? /PC/

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8118) saen válasza Acélfarkas (#8117) üzenetére


saen
veterán

Letiltották az éjszaka, szóval nem meglepő.

(#8119) ldave válasza Acélfarkas (#8117) üzenetére


ldave
félisten

Due to an issue, we have disabled the Witherhoard Exotic Grenade Launcher until further notice.
Úgy olvasom a sebzés nem marad abba, ha valaki kilép a körből, emiatt egyelőre nem lehet használni.

A Slime draws near! Command?

(#8120) iceQ! válasza ldave (#8119) üzenetére


iceQ!
addikt

Amúgy igen. Tegnap én is észre vettem, hogy alácsaptam pár mobnak és ahogy futottak úgy ment le az életük :D ez elég nagy baj. Gondolom fogják javítani

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8121) ldave válasza iceQ! (#8120) üzenetére


ldave
félisten

Majd biztos, nem ez az első ilyen eset, és valószínüleg nem is az utolsó :)

A Slime draws near! Command?

(#8122) iceQ! válasza ldave (#8121) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez a "majd biztos", olyan bizonytalan. Szeretem azt a fegyót. :D

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8123) iceQ!


iceQ!
addikt

Valaki esetleg tudna segíteni megölni Phylaks-ot? :D 101-re sem sikerül

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8124) oriic válasza iceQ! (#8123) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hányas szinten, milyen cuccokkal próbálod megölni? Solo-ban nem olyan egyszerű (Főleg mert van instakill-es képessége fagyasztás után), de nem lehetetlen.

Live-Die-Respawn

(#8125) iceQ! válasza oriic (#8124) üzenetére


iceQ!
addikt

Megoldva. Idave segített :) Igen, nehéz nagyon. :U Olyan sniper kellene nekem is ami neki volt :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8126) ldave válasza iceQ! (#8125) üzenetére


ldave
félisten

Hehe, az az Eriana's Vow, exotic hand cannon, ami egy mini sniper :) Exotic cypherért lehet megvenni jelenleg a Towerben, de nem tudom megéri-e jelenleg. Én még előző season alatt szereztem be.

A Slime draws near! Command?

(#8127) l.skywalker válasza ldave (#8119) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A The Rose is problémás... [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8128) iceQ! válasza ldave (#8126) üzenetére


iceQ!
addikt

Úh ezt néztem már, hogy jó lenne. Megéri? Van 1 exotic chipem, elpocsékoljam rá? :D

Btw: Cosmodrome quest megvan? Mikor jön pár nagy boss + egy pár mégnagyobb :D

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8129) l.skywalker válasza iceQ! (#8128) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ma értem végig a Cosmodrome-on. Baromi jó kis bevezető lett. Ha kell segítség vegyél fel engem is és nyomjuk.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8130) iceQ! válasza l.skywalker (#8129) üzenetére


iceQ!
addikt

Megtörtént :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8131) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Sokat lehetett tesztelve ez a stasis :D
https://twitter.com/Gladd/status/1326713241897152513

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8132) Ezekiell válasza l.skywalker (#8131) üzenetére


Ezekiell
veterán

A crucible full vicc stasissal, fogalmam nincs, ezt hogy gondolták :)

Az viszont, hogy megvehető a Mountaintop, az adja (sose volt erőm kigrindolni azt a szart) :)

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8133) saen válasza Ezekiell (#8132) üzenetére


saen
veterán

Mountaintopot szénné nerfelték, mostmár nem jó.

(#8134) Ezekiell válasza saen (#8133) üzenetére


Ezekiell
veterán

Persze, nem is akartam használni, de collectionben hiányzott :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8135) i@lex válasza Ezekiell (#8132) üzenetére


i@lex
őstag

3 meccset játszottam a pinnacle miatt, számoltam, 17x-er fagytam le, majd shotiztak vagy jötunnöztek szét.

Majd szóljatok, ha kivették ezt a szart pvp-ből.

[ Szerkesztve ]

(#8136) l.skywalker válasza i@lex (#8135) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A freeze-t ki kell venni, nem kérdés.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8137) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ma 16:45 és 16:00 között offline lesz a játék link

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8138) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Community Manager a Redditre:
Image

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8139) ldave válasza l.skywalker (#8138) üzenetére


ldave
félisten

Erre nem is gondoltam, hogy a f2p részét mennyire kiherélték a játéknak, pedig alapvetően az egész tartalmas volt eddig szerintem.

A Slime draws near! Command?

(#8140) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Trials elhalasztva nov 27-re:

"Due to a recently discovered issue, Trials of Osiris will not be available until the weekend of November 27, 2020." - [link]

Bungie... :((

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8141) Ezekiell válasza l.skywalker (#8140) üzenetére


Ezekiell
veterán

Due to a recently discovered issue

Ja, a stasis PvPben eléggé "recently discovered issue" :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8142) l.skywalker válasza ldave (#8139) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Ráadásul voltak akik megvették az első 2 DLC-t és az alapjátékot. Most van nekik egy Cosmodrome-uk :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8143) iceQ! válasza l.skywalker (#8142) üzenetére


iceQ!
addikt

Haver is meg akarta venni, jó hogy csak a Beyond Lightot vette meg... Most 3 infarktuson lenne túl :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8144) l.skywalker válasza iceQ! (#8143) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem a Forsaken-re és a Shadowkeep-re gondolok. Az első 2 DLC a Curse of Osiris és a Warmind voltak, amik utána beolvadtak az alapjátékba amikor az f2p lett.

Mi sokan itt sorban megvettünk mindent :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8145) iceQ! válasza l.skywalker (#8144) üzenetére


iceQ!
addikt

Jaa :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8146) ldave válasza l.skywalker (#8144) üzenetére


ldave
félisten

Őszintén, engem az annyira nem zavar, day1 vettem, benne volt / van többszáz órám, bőven kaptam tartalmat a pénzemért, túl vagyok rajta.

Inkább az lesz most a gond, ahogy olvasom, hogy a Forsaken és a Shadowkeep még megvehető, de semmi olyat nem ad, ami használható lenne a mostani karakter szinteken.

A Slime draws near! Command?

(#8147) saen válasza l.skywalker (#8138) üzenetére


saen
veterán

Ez a nesze semmi fogd meg jól válasz. Gyakorlatilag nem lesz új loot, stasisra majd csinálnak egy balance patchet ami semmit nem old meg, de legalább a pve is szar lesz :DDD ;]

(#8148) ldave


ldave
félisten

(#8149) l.skywalker válasza ldave (#8146) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, nekünk megérte. De van olyan ismerős, aki megvette anno, hogy majd egyszer kipörgeti és eddig nem tette meg :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8150) l.skywalker válasza saen (#8147) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De legalább a Titan armor jól néz ki :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.