Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) allein válasza TheProb (#6998) üzenetére


allein
addikt

Csak PS4-en nyomom lassan 5 éve :K ehhez tudom viszonyítani.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#7002) maajsz válasza saen (#7000) üzenetére


maajsz
senior tag

Az kvázi ugyan az nem? Van egy god roll weapon ami később használhatatlan lesz a low light lvl miatt.

(#7003) saen válasza maajsz (#7002) üzenetére


saen
veterán

Két helyen nem tudod majd használni: új kontent ahol magasabb light kell, illetve a szintes pvp (trials, ib és gambit invade). Rengeteg olyan hely van továbbra is használhatod ha akarod.

(#7004) oriic válasza saen (#7003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azert ez meg ebben a formaban is elegge problemas lehet szerintem. Foleg ha pl Recluse-t is erinti majd
:D

Live-Die-Respawn

(#7005) l.skywalker válasza oriic (#7004) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem ez összességében rossz lépés. Ezer dolgot tudnának a játékosok felsorolni, amivel jobbá lehetne tenni a játékot. Már megjelenés óta vannak hiányosságok, de azokat sosem hallják meg. Nekem már hónapok óta nincs felrakva, de ezek szerint nem is nagyon lesz már.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7006) l.skywalker válasza l.skywalker (#7005) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kicsit olyan az egész, mintha mindig csak az aktuális fegyvereket tudnád használn, amiket mindig az aktuális eventekből tudnál kiszedni, amik mindig fizetős tartalom mögé lennének rakva...

Bungie nagyon el-EA-sedett

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7007) maajsz válasza l.skywalker (#7006) üzenetére


maajsz
senior tag

Főleg hogy a pvp nulla loot szemponjából. Én meg pl pont lesz...om a jelenlegi pve contentet mert halál unalmas. Az meg marha vicces lesz ha állandóan kínlódni kell ugyanazért a használható rollért csak más skin mögött. Az agyam eldobtam így is 2 db használható SR-ért meg egy db valamirevaló Mindbendersért. Mondjuk ha olyan a szisztéma mint a Menagerie ahol mondjuk egy heroic alatt kapok 2-3 db előre valamelyest fixált rollt az oké, vagy pedig pvp közben is jár valamiféle token ami váltható szintén választott random roll fegyóra, mint a mostani fractaline. Csak legyen értelmes az adott item.
De azt se bánnám ha éppen minden szezonba hoznának 1-2 új pvp pinnacle weapont, csak ne legyen totál broken, hogy azért ríjjon' minden pve player, hogy nem tudja kiszedni. Mert a mostani helyzet sem jobb egy fokkal sem, mert high compban nem látsz god roll SR+Mindbenders/Beloved-en kívül sok semmit, persze kivétel a cheesereknél.

(#7008) i@lex válasza l.skywalker (#6995) üzenetére


i@lex
őstag

Pont ez lesz most a téma Lonónál - SayNoToRage (twitch)

Nagyon csipem a csatornáját, amolyan podcast-szerű QnA-s felfogásban zajlik az egész.

Érdemes szerintem követni, játék közben háttérben sokat megy nálam.

(#7009) ldave válasza saen (#6996) üzenetére


ldave
félisten

Bár én már rég játszottam de pont így voltam én is. A Midnight Coup egy remek hand cannon volt akkoriban, én nagyon megszerettem. Jött a Forsaken, benne új raid, alig vártam, hogy ott milyen jó új hc lesz. Esett is 2-3 Nation of Beasts, de olyan hulladék perkekkel, hogy semmi értelme nem volt lecserélnem a Coup-ot.

A Slime draws near! Command?

(#7010) pulffy


pulffy
őstag

Mikor kezdődik a kövi season?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7011) saen válasza pulffy (#7010) üzenetére


saen
veterán

Jövő heti reset.

(#7012) bunfi


bunfi
őstag

Destiny 2: Season of the Worthy - Gameplay Trailer
Season of the Worthy Roadmap

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#7013) pulffy válasza bunfi (#7012) üzenetére


pulffy
őstag

Jól láttam Uldren sétált hand cannonnal?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7014) Pedro78 válasza bunfi (#7012) üzenetére


Pedro78
senior tag

"komoly"

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7015) oriic válasza pulffy (#7013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hol?

Live-Die-Respawn

(#7016) pulffy válasza oriic (#7015) üzenetére


pulffy
őstag

0:45

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7017) oriic válasza pulffy (#7016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az csak simán a játékos szerintem.

Live-Die-Respawn

(#7018) l.skywalker válasza bunfi (#7012) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hát nekem nem Worthy már ez. Felraktam és ott lesz, mert még el akarok menni egy Last Wish Raid-re. De ennyi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7019) TheProb


TheProb
veterán

Úgy olvastam, hogy ha megveszed a Shadowkeep-et, akkor megkapod mellé az éppen futó SP-t is. Szóval ha én jövő7 keddtől veszem meg az SK-t akkor megkapom az access-t a SotW-re is?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7020) l.skywalker válasza TheProb (#7019) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az új Season-nek van ingyenes és SP related része:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7021) TheProb válasza l.skywalker (#7020) üzenetére


TheProb
veterán

Tudom, de nem ez volt a kérdés :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7022) Chabe89 válasza TheProb (#7019) üzenetére


Chabe89
addikt

Meg. Igaz én upgrade editiont vettem, de úgy emlékszem, hogy Shadowkeep mellé is adnak.

(#7023) l.skywalker válasza TheProb (#7021) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azt hittem átjön. Szóval:

A kérdésed az volt, hogy "akkor megkapom az access-t a SotW-re is?"
A válasz fent erre az akart lenni, hogy nem a Season Pass-al kapod meg a "hozzáférést" az új szezonális tartalmakhoz, hanem az automatikusan jár mindenkinek.

De igen, a Shadowkeep-hez jár egy Season Pass is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7024) TheProb válasza l.skywalker (#7023) üzenetére


TheProb
veterán

Azt hittem átjön, hogy ha a season pass-t emlegetem, akkor nem az ingyenes content-re gondolok az új season-ből.

Közben megnéztem mit írnak steam-en és ott expliciten a season of the dawn-os pass-t írják. Bár gondolom/remélem csak azért, mert megjelenéskor az volt...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7025) pulffy


pulffy
őstag

A Trials of Osirisnél számítani fog a power szintkülömbség ?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7026) saen válasza pulffy (#7025) üzenetére


saen
veterán

Igen és 960 minimum, artifact nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#7027) oriic válasza pulffy (#7025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Es lehetoleg ne egyedul tervezz menni, mert hamar veged lesz.

Live-Die-Respawn

(#7028) l.skywalker válasza TheProb (#7024) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ok. Ugyanarról beszélünk, csak másik irányból. Az új szezonnak vannak olyan részei, amikhez nem kell Season Pass, ezért nem értettem jól azt a kérdésedet, hogy megkapod-e a hozzáférést a SotW-hez is. Oda automatice megkapod, a Season Pass-al csak a fizetős tartalomhoz nen férsz hozzá.

A Shadowkeep-be oltott SP-hez én ezt találtam:

• Season Pass for Season of Dawn*
*Destiny 2: Shadowkeep includes a digital copy of the game and a single Season Pass, providing exclusive activities and rewards.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7029) pulffy válasza oriic (#7027) üzenetére


pulffy
őstag

Persze, D1ből ismerős. Nem tudom még mi lesz, csak egy terv hogy visszajövünk Trialsozni a haverokkal, de majd meglátjuk mi lesz.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7030) TheProb válasza l.skywalker (#7028) üzenetére


TheProb
veterán

Jaja, ezért is írtam, hogy a steam-en explicit megmondják, hogy a SotD-hez kapod meg az SP. Ez mondjuk addig logikusan hangzik, amíg nem jön ki új SP. Utána már minek adnák meg a SotD-os SP-t, ha már kifutott? Bár ez már filozófiai magaslat.

Más: Tegnap elértem a Fabled I Glory rank-ot (2104-en vagyok) a recluse-hoz. Azonban nem progress-elt a triumph (The Stuff of Myth). Erre van valakinek ötlete?

mod: közben reddit-en találtam róla infót. Valaki azt írja, hogy játszani kell még 1 meccset, mások azt, hogy karaktert kell váltani. Este kiderül...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7031) saen válasza TheProb (#7030) üzenetére


saen
veterán

Néha szokott olyan lenni, hogy ki kell menni orbitra meg ilyesmi, de azért annak a triumphnak emlékeim szerint van más követelménye is, lehet hogy az még hiányzik.

(#7032) TheProb válasza saen (#7031) üzenetére


TheProb
veterán

Igen, win-ek száma. De a kettő független egymástól.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7033) pulffy válasza TheProb (#7030) üzenetére


pulffy
őstag

Nekem is bugos volt és a karakterváltás segített.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7034) gblack


gblack
friss újonc

Sziasztok
Lehet volt róla szó, de nem sok időm van végig olvasni 800 oldalt,szóval elnézést ezért. :DDD
Xboxon játszom és egy olyan klánt keresek ahol vannak aktív játékosok. Fontos lenne hogy Xboxon játszanak mert amibe most vagyok ott 98%ban PCsek találhatóak.. Akik meg Xboxon azok nincsenek online kB soha . :((
Köszönöm ha tudtok segíteni..

(#7035) i@lex válasza gblack (#7034) üzenetére


i@lex
őstag

Hajrá! :)
[link]

(#7036) gblack válasza i@lex (#7035) üzenetére


gblack
friss újonc

:R köszi

(#7037) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ahoy...
jött a napokban ez a frissítés... átmozgatott ezt-azt...van ami tetszik is..
azt viszont nem tudom, hogy amiket felveszek szerteszét questeket, pinelve van 3 alapból ugye... attól függetlenül számolja a maradékot is, vagy csak amiket pineltem?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7038) gblack válasza - = Zk = - (#7037) üzenetére


gblack
friss újonc

Ha épp nem bugos akkor igen számol mindent. Nekem mondjuk volt hogy nem számolt valamit hiába csináltam

(#7039) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Sziasztok. PC-n másnak is kifagy kilépéskor, vagy csak nálam jött elő ez a hiba? Mostani season indulása óta csinálja ezt, mióta frissült rá a játék.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7040) maajsz válasza Acélfarkas (#7039) üzenetére


maajsz
senior tag

Nálam is ez van az új szezon óta. Indításkor 30 fps bug, kilépéskor meg fagyás, alt+tab majd kiikszelés oldja meg.

(#7041) Tom5 válasza maajsz (#7040) üzenetére


Tom5
addikt

Szintén zenész, nálam még van, hogy a HDR is beragad.

(#7042) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Az ovibezárás miatt kiszorulok otthon a TV elől-meg egyébként sem szívesen mészárolok halomra értelmes lényeket a gyerekek előtt-, úgyhogy szükségem van egy használt LAPTOPRA (nem PC!) amin minimum Xbox One színvonalon elfut a játék.

Milyen specifikációra van szükség? Proci, videokártya, memória?

Előre is kösz!

(#7043) l.skywalker válasza kaposznyak (#7042) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha van konzolod egy monitor nem jobb választás?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7044) kaposznyak válasza l.skywalker (#7043) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

A Box-on a gyerek fog Forzázni :)

Ha meg épp nem, nem tudom hová rakni a monitort úgy, hogy ne lássa, mit csinálok....
Meg egyébként se fér el sehol biztonságosan.

Mindenképp olcsóbb lenne, az tény.

(#7045) maajsz válasza kaposznyak (#7042) üzenetére


maajsz
senior tag

Kb egy 1060 szintet mondanék bár lehetséges, hogy a 1050 Ti is stabilan hozza a 1080p 60fps-t (vélhetően nem fogsz 120+ Hz kijelzős notiba nyúlni), de a laptop verziós VGA-k általában valamivel elmaradnak az asztalitól. A poci, ram meg kvázi evidens mivel a notik javarészt úgy jönnek, hogy ne nagyon szívassák agyig egymást az alkatrészek bottleneckel.

(#7046) kaposznyak válasza maajsz (#7045) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Köszönöm!

160 körül már akadnak 1050-el szerelt gépek....
Az Xboxon amúgy is csak 30 fps van.

(#7047) ldave válasza kaposznyak (#7046) üzenetére


ldave
félisten

Nekem 1060-as VGA van a laptomomban, full HD felbontásban, max grafikán stabilan 60fps.

A Slime draws near! Command?

(#7048) kaposznyak válasza ldave (#7047) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz!

(#7049) sting2


sting2
addikt

Tegnap beléptem sok, sok, hét kihagyás után.
Láttam, hogy " áramvonalasítottak" egy, két dolgot meg nem tudom, de mintha az élsimítás is jobb lenne..
Viszont lejárt a Pluszom, így nem kapok teljes képet hogy lenne valami érdemi dolog is.
Esetleg jött ezzel a frissítéssel valami strike, story, vagy valami új küldetés vagy abszolút a Road Map szerinti " sivárság" ez is?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7050) TheProb


TheProb
veterán

Season kezdete óta más nem szív folyamatos DC-vel, általában "beaver" hibaüzenettel?
Nyilván elvolvastam, hogy mit írnak rá bungie-ék, de ha eddig nem volt ilyen gondom, csak a patch óta, akkor nem hiszem, hogy nálam lenne a gond.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.