Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) saen válasza TheProb (#7050) üzenetére


saen
veterán

Az új patch-csel átálltak egy steames technológiára ami elrejti az ip címet és így nem lehet ddos-olni, viszont ez egyelőre stabilitás csökkenéssel jár. Sokan panaszkodnak erre, nem nálad van a hiba.

(#7052) TheProb válasza saen (#7051) üzenetére


TheProb
veterán

Hm, ez új infó, köszi. Bár vígasznak kevés, de legalább már tudom, hogy nem csak engem sz*pat. :D Most már nem csak random crash-el a játék, hanem pl strike vagy altar final boss előtt 3 mp-el kidob. Ilyen az én formám... :W :DDD

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7053) TheProb


TheProb
veterán

Ez a TrialsOfOsiris csak nekem okoz instant agyhúgykövet?

Gyakorlatilag kivétel nélkül csak olyan teamek ellen játszottunk, akik rommá, porrá aláztak. Nyilván nem vagyok egy über-pro PvP-s, de azért ilyen mértékű rektet nem akarok elhinni. Nem akarom elhinni, hogy kivétel nélkül csak "profi" ellenfeleket kapunk. Ennek ellenére -20 Power leveles majmok nettó egyhitelnek, ellenben én látszólag alig sebzek rájuk. Az is érdekes, hogy kb mindenki csipázik és még 3 méterről is arcba durrantanak, sarkon befordulás/kinézés után.

Én nem akarok azzal vagdalózni, hogy cheatelnek, de minden esetre ez számomra nagyon fura, hogy ennyire nem sikerül érvényesülni ebben a game mode-ban.

Másnak mik a tapasztalatai, netán tudja valaki a "know-how"-t, hogy hogyan lehetne nyerni is és nem instant rage rohamot kapni? ;] Netán nem péntek este kéne próbálkozni, hanem később és akkor már talán szinten lévők is játszanak? :F

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7054) maajsz válasza TheProb (#7053) üzenetére


maajsz
senior tag

Az előző szezonba nem annyira futottam bele cheaterekbe (legalább is nagyon nyilvánvalóakba), most viszont az elmúlt héten többe is. De még mindig nem mondanám, hogy ez jellemzi a pvp többségét (legalább is erre, az amcsi oldalon jóval többet látok a streamereknél). Hozzáteszem, hogy nem Trialsozok csak comp meg elvétve qp, így nem tudok első kézből info-t adni, de másoktól úgy hallom vissza, hogy inkább jobb playerek tolják most a ToS-t. Na meg hozzá kell tenni, hogy igen sok a carry meg recov is szóval előfordulhat, hogy 6 különböző accon ugyan az a sherpa durrant arcon. :D

(#7055) saen válasza TheProb (#7053) üzenetére


saen
veterán

Nézd, nem fogsz örülni a válaszomnak, de csak annyi, hogy nagyon jónak kell lenni. Trialsban ügye 8-ból 7 meccset kell nyerni a flawlesshez ha mercy boom-od van (ha nincs, akkor 7-ből 7-et), ez azért csak a legjobbaknak megy.
Nekem vannak pvp őrült barátaim, most direkt megnéztem, egyiküknek 25, másikuknak 7 flawless-e van ebben a szezonban. Ők rengeteget játszanak pvp-t és sok időt fektettek abba, hogy jók legyenek és ennek az eredménye az, hogy jól szerepelnek. Nem tudok olyan tippet adni amitől hirtelen jó leszel, bele kell tenni az időt és az energiát.

(#7056) TheProb válasza saen (#7055) üzenetére


TheProb
veterán

Nincs gond a válaszoddal, de én továbbra sem akarom elhinni, hogy csak és kizárólag pro-k játszanak. Biztos van még jó pár hasonszőrű, aki csak a heti 3 winre megy pl.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7057) saen válasza TheProb (#7056) üzenetére


saen
veterán

Vannak, én is játszottam picit, csak az említett barátokkal mentem ;]

Komolyra fordítva a szót, miután csak premade csapatban lehet menni, ez már alapból kiszűri a casual réteget. Emellett számíts arra, hogy hétről hétre nehezebb lesz, mert ahogy az emberek csalódnak hozzád hasonlóan, azok már jövő héten nem biztos, hogy visszajönnek.

(#7058) sting2 válasza TheProb (#7053) üzenetére


sting2
addikt

Már az 1ben is megkövetelte az acélidegeket.
Akkor szinte napi 2 - 4 óra belement hónapokig a játékban és mégsem sikerült a középszar plecsninél nagyobb rangot elérnem/nünk benne.
Pedig, a sima multiban kegyetlen mészárlást tudok garantálni, de valahogy az Osirisben "lekapcsolják" rólam is a rutint, a tudást, több száz óra tréningjeit...
Vannak akik valami " Aurát" viselnek és valami megfoghatatlan istenmódban tolják ezt részét is.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7059) Frod


Frod
addikt

Hali.
Hétvégén - vagy megbeszélés alapján máskor - volna kedve valakiknek egy Leviathan raid-hez, PS4-en?
Bevallom már csak ez hiányzik a platinához, és szívesen megcsinálnám. (lv900, hunter)
Ha minden igaz ketten már vagyunk, így 3-4 embert még keresünk.
Érdeklődni lehet itt, vagy jöhet privát üzenetben is. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#7060) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Guardian Games eventen van ez a napi küldi: Bring down the hammer. Nekem valamiért nem számolja a kalapáccsal való killeket. Vagy én csinálok valamit rosszul, vagy bugos a küldi. A megfelelő stanceban vagyok, mielött valaki rákérdezne.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7061) bunfi válasza Acélfarkas (#7060) üzenetére


bunfi
őstag

Nem vagy elég messze, mert long range killeket kell szerezni. Warlocknál ugyanez van Dawnblade-del.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#7062) Acélfarkas válasza bunfi (#7061) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ez az, hogy fogalmam sincs, mi van a játéknak elég messze. Ránézésre több mint 50 méternek érződik a táv amit utoljára dobtam, és azt se fogadta el tegnap. Marson ahol előző eventen volt a transzfer állomás vagy mi, annak a közelében szokott megjelenni az egyik platform az escalation protokol eventnél. Az a zöldes gyűrű. Na onnan hajigáltam pl a kalapácsot az oszlop közelébe, amivel az event indítható. Na, az nem volt elég messze a küldinek.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7063) Kiskoko válasza Acélfarkas (#7062) üzenetére


Kiskoko
tag

Én reckoningban csináltam. És valóban jó messziről kell dobálni. Nekem nem tűnt bugosnak.

(#7064) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Üdv.

Valakinek van tapasztalata, hogy jobb-e a játék Xbox X-en, mint Xbox One-on?

Elsősorban inventory sebesség, másodsorban kinézet/FPS.

Kösz!

(#7065) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#7066) - = Zk = - válasza oriic (#7065) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hátőőőőőő... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7067) Pedro78 válasza oriic (#7065) üzenetére


Pedro78
senior tag

Logikus, vasarlok bizalma adott, nem volt kerdeses. :U

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7068) pulffy válasza oriic (#7065) üzenetére


pulffy
őstag

Azt eddig is tudtuk hogy a nextgenen is fognak futni a mostani játékok... :U

;] :P

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7069) oriic válasza pulffy (#7068) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesznek új kiadások, szóval lehet reménykedni a 60 FPS-ben.

Live-Die-Respawn

(#7070) pulffy válasza oriic (#7069) üzenetére


pulffy
őstag

Na az nem lenne rossz, de engem és szerintem nem vagyok egyedül kellene valami plusz tartalom is, mondjuk D3, de ne D2.1 version...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7071) saen válasza pulffy (#7070) üzenetére


saen
veterán

D3 még legalább két évig nem lesz.

(#7072) ldave válasza oriic (#7069) üzenetére


ldave
félisten

Jó lenne, miután játszottam PC-n a játékkal (60fps, ssd töltés), semmi kedvem nem volt a PS4 D2 élményhez...

A Slime draws near! Command?

(#7073) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Disaster is coming to Destiny 2, if these datamined events are to be believed

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7074) sting2 válasza oriic (#7065) üzenetére


sting2
addikt

Ne már!
Ambivalens érzéseim vannak ezzel az egész következő "dzsennel"...
"Alibizés" van kirajzolódóban ezzel a visszafelé kompal, Remaster buzulással, meg a régi nagy sikerek újra kiadásával/csomagolásával, illetve most már az új aduásszal :
- 60Fps!!!!!
:(((

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7075) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Sziasztok!
A játék kampány módját hol találom ? Mert odáig már eljutottam, hogy elrepülök a tower - be. De ott nem találtam csak ilyen küldetéseket. Hogy kell elindítani a kampányt ? Vagy csak ezek a küldetések vannak , és bolygóról bolygóra kell menni grindelni ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7076) saen válasza mcwolf79 (#7075) üzenetére


saen
veterán

Itt le van írva részletesen.

(#7077) maajsz válasza mcwolf79 (#7075) üzenetére


maajsz
senior tag

Elvileg fel lehet venni őket a towerben, a hangárban.

(#7078) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek a választ :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7079) l.skywalker válasza mcwolf79 (#7075) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

https://www.gamesradar.com/destiny-2-guide-walkthrough/

Mindig a megfelelő ikon mutatja, hogy melyik küldetés a kampány része és melyik más. De sok grind van ebben is, hogy csinálj meg 10 ilyen vagy olyan activity-t. Nem full sztori az egész.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7080) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sziasztok

PS-en mennyire aktív a közösség még? Destiny 1-nél tök jó társasággal vittem végig, meg csináltuk meg a raideket, és gondoltam most jó lenne belevágni, viszont olyan tagokat keresek majd akik tapasztaltak és eltudnak irányítani egy bandát :D

Most pont nincs akció a dlc-re, szóval egyenlőre az alapjátékot nyüstölnénk, nem tudom abban van valami raid vagy csak kis questek?

Xbox One: bandymnc

(#7081) sp8787 válasza bandi0000 (#7080) üzenetére


sp8787
addikt

Egy rakat dolog van amit lehet hajtani ha van PS+-od.

Miert ennyire a raid erdekel?
Az csak egy gimmick.

(#7082) bandi0000 válasza sp8787 (#7081) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem feltétlen csak az, úgy minden

Csak emléksze, hogy a raid nagy buli volt mindig

Xbox One: bandymnc

(#7083) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Srácok,

Kaptam engrammot, mutatta az invertory-ban, és bele tudtam nézni, de ezen felül semmit nem tudtam csinálni vele, aztán játszottunk még és eltűntek, ezekkel mit kell csinálni, Destiny 1-ben úgy emlékszek, ezeket simán ki lehett nyitni és kaptam cuccokat

A másik, hogy láttam, minden cuccnál van lehetőség még fejlesztésre, de van értelme ennek? Mert ugye folyamatosan kapjuk az egyre jobbakat, és ha az egyikbe bele ölöm a fejlesztős cuccokat meg a pénzt, akkor az már kárba veszik nem?

Xbox One: bandymnc

(#7084) saen válasza bandi0000 (#7083) üzenetére


saen
veterán

Toronyban a Rahool tudja neked kinyitni ha prime engramról van szó.

Masterwork-re gondolsz a fejlesztésnél? A jó fegyvereket érdemes, amit sokat akarsz használni, a többit nem.

(#7086) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új szezon hamarosan indul. Doritos hajók jönnek vajon végre?

Live-Die-Respawn

(#7087) - = Zk = - válasza oriic (#7086) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hoz bmit a sztorihoz is?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7088) oriic válasza - = Zk = - (#7087) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kellene. :D

Live-Die-Respawn

(#7089) saen válasza oriic (#7086) üzenetére


saen
veterán

Van rá esély... Valami titános történet lesz, ráadásul a szezonnal együtt jön a beharangozója a Y4-nek is.

(#7090) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem hivatalos, de június 9 a bejelentési dátum. (Teaser videón mintha az Europa lenne)

[link]

Live-Die-Respawn

(#7091) Batawanga válasza oriic (#7090) üzenetére


Batawanga
tag

Csak nem kapunk egy új helyszínt a seasonban? Meglepődnék, inkább felvezetésnek tűnik az Y4-hez, ami a sorminta alapján ismét egy ütősebb dlc kéne legyen, TTK vagy Forsaken szintű legalább.
Hosszú szünet után a karantén alatt ismét foglalkoztam a játékkal, de nagy a lemaradás, ha valakinek van kedve régi exotic questeket csinálgatni (Outbreak, Xenophage stb.), csatlakozhat hozzám. (ps4 Batawanga)

(#7092) saen válasza Batawanga (#7091) üzenetére


saen
veterán

Szezonban biztosan nem lesz új helyszín. Azóta jött egy 15mp-s hivatalos teaser, a június 9-i dátum már hivatalos, akkor mutatják be az új évet.

(#7093) Batawanga válasza saen (#7092) üzenetére


Batawanga
tag

Gondoltam. Látom, du. 6-tól lesz bemutató, 7-kor pedig indul a season, remélem. Bár sejtem, hogy agyatlan grind lesz, azért befizetek, úgy néz ki lesz idő nyáron foglalkozni vele.
Apropó agyatlan grind, most fejeztem be a Felwinter’s Lie shoti questet, ha valakinek gondot okoz az 1000 kill, esetleg eddig unta megcsinálni, menjen a Last Wish raid második részére Shuro Chi-hez, 5%-okat lehet haladni 2 percenként (3 shotival felszerelve). :DD

(#7094) saen válasza Batawanga (#7093) üzenetére


saen
veterán

Vagy csak berakod a heavy handed mod-ot és simán csinálod olyan közben amit egyébként is csinálnál. Egy sima escalation protocol is rengeteget hoz ezzel és mivel végtelen zöld lőszered lesz, gyorsan pörög.

(#7095) Batawanga válasza saen (#7094) üzenetére


Batawanga
tag

Hát nekem az EP-től is herótom van már, csak épp mutattam egy gyereknek, hogy kell Last Wish raiden ingyen ládát szerezni és akkor jött az ötlet a thrallokkal, és bevált, fél óra alatt lezavartam a maradék killt és még a Tractor Cannon catalystja is simán meglett közben. :)

(#7096) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát ez a 7 órára tervezett event elmarad úgy tűnik :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7097) ldave válasza oriic (#7096) üzenetére


ldave
félisten

Biztos kíváncsiak, hogy milyen a késés visszhangja a közösségi médiában, felmérik van-e még egyáltalán érdeklődés a játék iránt ;]

A Slime draws near! Command?

(#7098) oriic válasza ldave (#7097) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben már valami történik, csak lassan nagyon. :D

Live-Die-Respawn

(#7099) saen válasza oriic (#7098) üzenetére


saen
veterán

Ez egy határ szar volt, már bocsánat. Másfél óráig néztünk egy képernyővédőt, kb ennyit ért az egész.

(#7100) oriic válasza saen (#7099) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja hát ez gáz volt. A végén a robbanás, meg a zuhanás és a lökéshullám tetszett...Mind a 2 perc. :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.