Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) pulffy


pulffy
őstag

Üdv.
Az Unbroken sealt az mikor veszik ki? A Lightfall érkezésével?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11002) saen válasza pulffy (#11001) üzenetére


saen
veterán

Ez a szezon az utolsó ahol még fel tudsz menni legendig. Köv szezonra jön a rework, maga a cím marad, csak már nem lesz megszerezhető.

(#11003) oriic válasza pulffy (#11001) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem veszik ki, csak a következő szezontól (Season 19) nem lesz többé elérhető. Aki korábban megszerezte, az ugyanúgy megtarthatja és használhatja is Title-nek..

szerk: slowpoke.

szerk2:

Nekem az a furcsa, hogy nem hallottam semmit arról, hogy lesz-e helyette bármi más seal. Vagy csak nagyon lemaradtam a témában. Mert így ha nem jön, akkor marad simán a Flawless, meg az Iron Lord mint két PVP-s title?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11004) saen válasza oriic (#11003) üzenetére


saen
veterán

Lesz helyette valami, a rework nekem azt jelenti, hogy nem megszűnik a mód, hanem más lesz helyette. Azt még nem mondták, hogy pontosan mi, de nagyon remélem, hogy skill tier comp lesz, kb mint overwatch-ban volt.

Egyébként vicces ez az unbroken, nekem úgy van meg, hogy 1x voltam csak legend :DDD Előző szezonban bugos volt egy rövid ideig, meg lehetett szerezni a guilded triumphokat is anélkül, hogy meglett volna a title. Így megkaptam a title-t előző szezonban, viszont hiába vette el a triumphokat az új szezon, nem buktam a címet ;]

(#11005) Gave


Gave
addikt

Amikor belépek Survival-re, 0pts eddig, nekem nagyon sokat kell várni, ilyenkor gondolom az van, hogy nem nagyon talál nekem megfelelő meccset? Érdemes ilyenkor kivárni vagy jobb hagyni ha percekig vár?

Előző szezonban bepróbáltuk a klánnak, ott is 0pt-ról, de kb megmozdulni sem tudtunk annyira lealáztak, alapvetően freelance nem lenne ennyire brutális, lehetne haladni?

(#11006) pulffy válasza saen (#11004) üzenetére


pulffy
őstag

Na az szép 😁 a szép kis bungo bugok... Akkor felejtős a seal, mert meg 2x kellene resetelni a gloryt.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11007) prokxy


prokxy
veterán

Sziasztok,
újrakezdtem a D2-t PS5-ön, anno kiplatináztam, szóval volt benne óra rendesen.
Midnight coup volt a kedvenc, jól látom, hogy 1350 fölé nem lehet húzni?
Ez mindenre igaz, ami a powerlvl alatti Legacy szöveg item-nél van? Ezek mind bontásba mehetnek?

Solar 3.0 hunter leszek/vagyok, egyelőre 1410-es (tegnap kezdtem), szóval szívesen mennék klánba + később raid-be is. :K :R Esténként tolom általában, de néha napközben is pár NF-ra, Strike-ra, dungeonra vevő vagyok.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11008) sp8787 válasza prokxy (#11007) üzenetére


sp8787
addikt

Mai napig banom ,hogy betortem a Blast Furnace-emet.
Foleg miota ezek a majmok eltoroltek a lvl difference-t Iron Banner-ben.

EDIt
Na meg a Spare Rations-t.

[ Szerkesztve ]

(#11009) prokxy válasza sp8787 (#11008) üzenetére


prokxy
veterán

Eléggé kapkodom a fejem, hogy mi és hogyan változott, mit használjak stb.
Jelenleg a sztorit szeretném letolni coop-ban, azzal jönne a szint, úgy fegyók stb.
A rengeteg kiegből mit érdemes behúzni?
A 30. évfordulós pakkot + a witch queent?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11010) pulffy


pulffy
őstag

Üdv. Előző season tartalmat hogy lehet elérni? Külön meg lehet szerezni vagy csak a delux editionel?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#11011) ldave válasza pulffy (#11010) üzenetére


ldave
félisten

Utólag már csak a Deluxe.

A Slime draws near! Command?

(#11012) sp8787


sp8787
addikt

Vki aki tobbet jatszik pvp-et , ezek random misadventure halalok(pl. a map kozepen) ezek mik?

MAS
Elkepeszto mennyire gagyi ez a jatek a crossplay bevezetes ota.

(#11013) oriic válasza sp8787 (#11012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha bannerben vagy, akkor lejár a számláló ha nem lősz le valakit (vagy olyan mellett rohansz, akin van egy ilyen számláló és akkor rád is hatással van), ha sima controlban találkozol ezzel, akkor valszeg valami bug. :D #bungo

szerk:

Most hogy mondod, volt néhány fura halálom nekem is, csak ugye a híres Killed by the Architect komától...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11014) Gave válasza sp8787 (#11012) üzenetére


Gave
addikt

Nem tudom, hogy a Crossplay vagy sem, de nekem amióta játszok, (S15), azóta elképesztően laggolós-rubberbandelős ázsiai komák jutnak az arénákba, mindegy milyen mód, Control, IB, Mayhem, mindenhová jutnak.

1 lövéses Dire Promise killek, de a legújabb kedvenc a 0.15s TTKs Krait kill lol. Szóval nem annyira jó duelezni velük :D. Nekem gyakran a fordítottja jut, hiába találom el normál távról, alig alig vesz el HP/Pajzsot-t.

Mostani szezon különösen rossz szvsz a pvp részlegben, mert mindenki a Flash Gordon RPG-t nyomja, a már amúgy is túl kicsi mapeken, 12 játékossal gyakorlatilag folyamatosan van aki átgyalogoljon shotgunnal a másikon, saroktól sarokig. :C

(#11015) sp8787 válasza Gave (#11014) üzenetére


sp8787
addikt

Nem csak ezek a bajok hanem pl. a nyuves Tower-be van ,hogy 5 min mire lejutok!
Tisztara ugy nez ki mintha bonyolultabb matchmakinget hasznalna oda mint a Control-hoz.

Amugy tenyleg borzasztoak ezek , oreg is vagyok mar ehhez/nem is megy vmi jol erre mondjuk jon vmi olyan amit irsz. Legszebd amikor pre lovok el is talalom amikor kikukkant, majd elkezd loni es egy sokkal rovidebb range-u fosch fegyverrel siman leszed. :DDD
A Krait az jo, nekem tetszik, most minden sz*rszart kiprobalok azzal szorakozok.

@oriic
Az meg ok ,hogy felrobbanok az vilagos.
Majd jobban figyelem ezt a mas robban fel temat de eskudni mernek ,hogy tobbszor ugy szalltam el ,hogy kozelben nem volt senki.
Mondjuk a Lasting Impression-el is megsz*pattam magam joparszor ugyhogy inkabb mast hasznalok.

(#11016) sp8787 válasza Gave (#11014) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem amugy a pvp vmilyen szempontbol "jobb" mint szinte barmikor pl. amikor mindenki Hard Light-al rohangalt, sokkal tobb fegyver "hasznalhato". Vagy legalabbis en igy erzem ,aki komolyabban nyomja az lehet mashogy erzi.

(#11017) Gave válasza sp8787 (#11016) üzenetére


Gave
addikt

Persze ekkora távlatokban lehet, hogy most tényleg jobb. Tulajdonképpen alig játszottam PvP-t, előző szezonban a Catalystek miatt kezdtem el, azóta belépek játszani a hetik/napik miatt is.

Igen, én is azzal szórakoztatom magam, hogy mindent is kipróbálok, így azért viccesebb, van pár groteszk cucc mint a 33-as Pulse Rifle Headseekerrel (Premonition pl.), azokkal még én is fent vagyok a térképen.

(#11018) sp8787 válasza Gave (#11017) üzenetére


sp8787
addikt

Ebbol az arche-bol ezzel szorakoztam tegnap.

A tieden biztos ,hogy jobb a Target mint a CounterB?

(#11019) sp8787


sp8787
addikt

Aki amugy sorra veszi a szezonokat az hova rakja ezt sok sz*rsz*rt?
Azert fizetni ,hogy utana ne tudd hova rakni amiert fizettel.lul
Ez az 500 egy vicc vagy en vagyok horcsog.

(#11020) l.skywalker válasza sp8787 (#11019) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az az ötszáz már 600. És ami szar rollos azt törölni kell a francba. Nekem min. 100 üres helyem mindig van

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11021) sp8787 válasza l.skywalker (#11020) üzenetére


sp8787
addikt

Ha ezt nem irod be nem tudom mikor vettem volna eszre, mindig csak az neztem ,hogy mar megint 490 folott vagyok.
Ezekszerint jatszani is szemuvegben kellene.
Pont most delelott toroltem ki egy rakat/osszes ghey/hunter exotic-ot(65-70) ,hogy legyen hely.

Egyebkent azt elhiszem ,hogy pve eseten siman lehet minimalizalni de ha pvpzgetsz es nem akarod ,hogy tenylegesen megoljon az unalom akkor duzzad a felrerakott fegyverek szama rendesen. Most is ennel az IB-nel brutalis mennyisegu Out of Bounds-ot(dupla roll-osokat) szedtem ossze.

(#11022) Gave válasza sp8787 (#11018) üzenetére


Gave
addikt

Célzás közben annyira nem érzem vele, majdnem mindenre targeting modot teszek megszokásból. Nem ismerem a matekot mögötte, lehet, hogy a kerekítés miatt valóban elveszik rajta, ha /10 pontonként működik mint az armor.

Szerintem is kevés ilyen játékhoz a 600 tárhely, de nekem lehet az 1000 is az lenne, mostanában már inkább csak a pvp rollokat rakom el, mert pve-ben úgy sem megyek olyan helyre ahol a glaive + exotic "kifogyna". Armor rollokat alig alig tárolok.

Crafting helyett mondjuk szerintem jó lett volna egy olyan "collections" ami megjegyzi a perkjeidet, aztán mondjuk ha minden perk megvolt x alkalommal, akkor effektívan kraftolható a gyűjteményedből, így kb el is lehetne hajítani a cuccokat amikor annyira nincs rá szüks / "nincs szezonja" :DDD ..

(#11023) sp8787 válasza Gave (#11022) üzenetére


sp8787
addikt

Nem bonyolult. 5 legyen a vege ,vagy minel magasabb.

(#11024) l.skywalker válasza sp8787 (#11021) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezért kellenek a God Roll fegyverek, mert akkor az univerzálisan jó lehet PvP/PvE-re :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11025) sp8787


sp8787
addikt

Ez a Iron Lord title mi fittyfene akar mar lenni?
Ennel meg a 3X4 bounty is tovabb tartott ha jol emlekszem, legalabbis nekem.

(#11026) Gave válasza l.skywalker (#11024) üzenetére


Gave
addikt

Igen, a neheze mondjuk találni két embert aki egyetért abban, hogy melyik a God Roll xd.

(#11027) l.skywalker válasza Gave (#11026) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én mindenkinek azt mondom, hogy van ami papíron God Roll és van ami kézben.
Felesleges olyan fegyverből sokat tárolni amit nem használsz és főleg amit ha használsz nem esik kézre. Van pár speciális típus és/vagy singe amit talán érdemes adott szezonokban, activity-khez, de 0 killes fegyver ha még God Roll mindenki szerint is, felesleges a vault-ba.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11028) saen válasza l.skywalker (#11027) üzenetére


saen
veterán

Azért ez nem teljesen így van. Minden fegyvertipusból érdemes egyet tartani, elementenként. Tehát ha scout rifle-ről van szó, érdemes tartani egy kinetic-et, és a háromféle energy elementet is. Ezeket nem fogod használni non-stop, de ha olyan szezon jön amikor mondjuk void scout kell a GM-hez/lost sectorhoz, akkor rögtön előkapsz egyet és használod. Hülyeség lenne egy jó roll-t betörni csak azért, mert akkor épp nem használod.
Persze nincs szükség 5 féle void scoutra, főleg ha normál játék alatt nem is használsz scoutot.

(#11029) l.skywalker válasza saen (#11028) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

"Van pár speciális típus és/vagy singe" :K - így értettem én is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11030) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

1600-as Lost Sector, flawless run, két óra alatt 1, azaz EGY darab exotic. WTF? o.O

Live-Die-Respawn

(#11031) saen válasza oriic (#11030) üzenetére


saen
veterán

Volt ilyen nekem már többször is, néha van, hogy nem akar esni semmi.

Cserébe viszont tegnap toltunk King's Fallt megint, második full run, esett firefly + dragonfly scout nekem is, amit múltkor beszéltünk + toltunk még két extra boss killt és kiesett az exotic is :K Bár ez megint olyan szerencsétlenül jött ki, hogy azoknak megint nincs akik day 1-t is megcsinálták meg minden lehetőséget amióta kijött a raid... Ez a bungie RNG nagyon nem fair időnként.

(#11032) bunfi válasza oriic (#11030) üzenetére


bunfi
őstag

Hidden cooldown. Minél jobban forszírozod, annál rosszabb. Legalábbis tapasztalataim szerint. Én már csak kiszedem az újakat a vaultba (mert a collection csodálatos 48-as rolljai kösz, de kösz nem) és elengedem. A matek szerint eléggé szarok az esélyeid. Nagyjából 25% a 100 runra vetített chance a legutóbbi reddites "felmérés" szerint. Nem igazán értik a common szó jelentését odaát, Seattle mellett. Vagy csak leszarják. És ehhez jön még hozzá, hogy mi kell. Pl. ha egy Raiden Flux kéne (yaaay arc 3.0), akkor az még 1:9-hez (és az még anynira nem is rossz, pl. Sythoceps 1:13) És akkor még nem beszéltünk a statokról, amivel esik. Éljen a 18-as STR :D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11033) oriic válasza bunfi (#11032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem mondasz hülyeséget, mert elmentem boltba, hazajöttem, ment egy 1600-as, azonnal esett, utána ment egy könnyebb, ott is esett :D

Live-Die-Respawn

(#11034) Gave


Gave
addikt

Sárga spot farmolás elég szar, szerencsére a Warlock elég jó dolgokat kapott elsőre +67 Necrotic, +66 Ophidians, stbstb - Contraverse kellene, dehát majdeccer.

Synthobicepsz nekem is kellene, sajnos abból nem kaptam jó dropot..

Hunternek +66 mobility spike Stompees első Shaxx resetre, többet nem is foglalkoztam vele xd.

(#11035) bunfi válasza oriic (#11033) üzenetére


bunfi
őstag

Nekem most sikerült 3 egymást követő nap első runra kiszedni az új exoticokat. A rollokat meg inkább engedjük el...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11036) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bungó megint hozta a kötelezőt. Három patternem volt eddig raides pulse-hoz, egy piros keretes esett ma az egyik encounterben, végén a ládából spoils-ért kivettem még egy pirosat, megvan az öt pattern yeah. Betöröm a két maradékot, mennék kraftolni és kiírja hogy nincs meg a pattern csak 3/5-ön van. :W (change charachter, restart minden megvolt közben)

szerk:

Mail jött raid összesítésről.

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11037) ldave válasza oriic (#11036) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk én a módosítás óta is kihúztam mindig 100%-ra a patternes fegyvereket.

A Slime draws near! Command?

(#11038) l.skywalker válasza ldave (#11037) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is, nem bíztam ebben a rendszerben, nem véletlenül.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11039) bunfi válasza oriic (#11036) üzenetére


bunfi
őstag

:( :(

Az összesítő nagyon fancy, de az, hogy ne csak a wipenál lehessen megnézni a kitolt dps-t az luxus. Pedig nem agysebészet...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11040) oriic válasza bunfi (#11039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én ezt évek óta hiányolom a játékból, főleg, hogy más activity-nél meg ott van a feature...

Live-Die-Respawn

(#11041) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
A Destiny 2 Limited Edition-ben van Expansion Pass.
Az már régi,vagy megvan,ha 30 éves,meg az új dlc nincs csak már meg nem?
Nagyon nem látom,hogy van-e vmi érdemi dlc ebben a pakkban.

Avatar

(#11042) ldave válasza GAbre (#11041) üzenetére


ldave
félisten

Az 5 éve megjelent Limited kiadásra gondolsz? Annak már semmi értelme.

A Slime draws near! Command?

(#11043) l.skywalker válasza GAbre (#11041) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az a 2017/18-as első két DLC-hez volt jó:
1. Curse of Osiris
2. Warmind

De az alapjáték és ennek a 2 DLC-nek a sztorija azóta bekerült a Content Vault-ba, így a beváltásával konkrétan semmihez sem jutsz hozzá.

Destiny Content Vault – Bungie Help

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11044) GAbre válasza l.skywalker (#11043) üzenetére


GAbre
veterán

Köszönöm,akkor jól gondoltam :S

Avatar

(#11045) woker válasza saen (#11031) üzenetére


woker
aktív tag

A klánban nálunk is van legalább 2 ember akinek már többször kiesett (az egyiküknek 8 run alatt 3x és még Day1-on se volt).
Én speciel elkönyveltem már, hogy ez is olyan lesz mint a collective obligation ami 38 looted run után esett csak ki, persze van olyan tagunk aki meg a vexért küzd mert 70+ run alatt sem kapta még meg.

(#11046) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Sziasztok!

Nincs valami trükközés arra, hogy ne csatlakozzon be harmadik ember
egy-egy küldetésbe? Nem vagyok antiszociális, de olykor szeretnénk élvezni a
fiammal a pályát magát, urambocsá' akár nézelődni egy-egy résznél a pályamegoldásokat,
de gyakran idegbeteg speedrunnert ad be mellénk, akiből vagy kiégett már minden
részlet iránt való érdeklődés, vagy sosem tartott ott a lelkivilága, hogy ne
epileptikus rohamban rángatódzzon végig valamit...

Ezt egyébként nem igazán értem, miért nem opció a matchmaking letiltása...
Ha valami miatt, akkor emiatt nem lesz nagy kedvenc ez a játék.
Pedig annyi jó megoldás van benne, a darálást is élvezzük, amikor mi választjuk ki,
hogy most össznépi őrjöngéshez van kedvünk, akár 4v4 competitive coopban,
vagy sokszereplős bosshentben. :(

(#11047) bunfi


bunfi
őstag

Kérdés: nem dob a játék mostanában több world drop exoticot? Az utóbbi pár napban kaptam 2-3 db-ot és biztos vagyok benne, hogy nem volt ennyire common régebben...

#11046 fiATHaLON
Nem, sajnos nincs erre lehetőség.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11048) saen válasza bunfi (#11047) üzenetére


saen
veterán

Régen is volt, hogy heti 2-3db kiesett. Szerintem nincs változás.

(#11049) l.skywalker válasza bunfi (#11047) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem mostanában dobott sokat random helyeken. Habár a nagyrésze 60 alatt vola :|

Az előző szezonban nekem sem rémlik, hogy ennyire aktív lett volna.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11050) oriic válasza bunfi (#11047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb egy hete nem kaptam exoticot world dropként :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.