Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) l.skywalker válasza pulffy (#8549) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Úgy tűnik, hogy te a PS4 verziót szedted le. Kicsit zavaros, de ez a cikk leírja:
https://www.thesixthaxis.com/2020/12/08/destiny-2-ps5-upgrade-how-to-get-cannot-download-1-03-update-free/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8552) pulffy válasza l.skywalker (#8551) üzenetére


pulffy
őstag

Meg van, igen az volt a baj... Leszedtem a PS5 verziót a storeból. Jöttek is az ingyen trófeák :D

Amúgy most nézem hogy a verziónál 1.001.000 ír :DDD

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8553) pulffy


pulffy
őstag

DLC nélkül meddig lehet húzni a powert ?

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8554) saen válasza pulffy (#8553) üzenetére


saen
veterán

Ugyanaddig, mint dlc-vel.

(#8555) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok,

mikor van nap váltás a játékban? Elkezdtem a Forsaken kampányt, 5 bounty-t kell Spidernek megcsinálni, de csak 4 van nála egyszerre, ezeket megcsináltam tegnap, viszont még mindig mutatja őket és nincsenek újak. Azt hittem, reggel van itt is reset, de ezek szerint nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8556) saen válasza Bad Pritt (#8555) üzenetére


saen
veterán

Este 6, nyári időszámítás alatt meg 7.

(#8557) redhunter


redhunter
senior tag

Akit érdekel esetleg a beyond lightra ps -en 25% kedvezmény van

PSN - RedFoxHun

(#8558) Pedro78 válasza redhunter (#8557) üzenetére


Pedro78
senior tag

Gmg-n pc-re 36%, azert ennyire hamar nem szokott learazast kapni...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8559) wjbhbdux válasza Pedro78 (#8558) üzenetére


wjbhbdux
veterán

gondolom azért mert a játékosok száma 1 hónap alatt lezuhant annyira mint a shadowkeep után hárommal

/s

(#8560) pulffy


pulffy
őstag

Szerintetek minden öreg fegyvert és páncélt törjek be ami nem húzható?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8561) l.skywalker válasza pulffy (#8560) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak PvP-ben tudnád őket használni. Én betörtem mindet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8562) _Bishop_ válasza pulffy (#8560) üzenetére


_Bishop_
tag

Hát ez jó kérdés. Nekem megvan még csomó az elejétől kezdve :D, hátha még 1x sokat fog érni :DDD . De én amúgy is ilyen gyűjtögetős fajta vagyok :P

(#8563) i@lex válasza ldave (#8494) üzenetére


i@lex
őstag

Igazad volt, 95 maradt nekem is végül, 105-nél ilyen fisheye effektus van nagyon.

Film Grain és chromatic aberrationt is kikapcsoltam, az is sokat segített.

[ Szerkesztve ]

(#8564) sting2 válasza i@lex (#8563) üzenetére


sting2
addikt

A film grain a fordulast " életleniti", de itt annyira nem vagy egyáltalán nem.
A chromatic abberacio a fények dinamikáján változtat de itt még jól is áll neki, szerintem.
Ezek a dolgok már nagyon - TV (méret is) és annak beállításain is sok múlik.
Persze, ha minél nagyobb monitor élmény a cél, akkor a lehető legtöbb dolgot le és ki kell kapcsolni, de akkor mi a fasznak nyomják 60 - 75 colon, " élethalálba" a multit?..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8565) sting2 válasza sting2 (#8564) üzenetére


sting2
addikt

Javítom magam,
Kevertem a Motion Blur t a Film Grain el..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8566) allein válasza allein (#8531) üzenetére


allein
addikt

Sziasztok, a jàték beàllítàsain belül, video, nyomtam egy kocka gombot - reset, megoldódott. Sajnos csak addig jó amíg újra nem indítom a konzolt, ezután már ismét fennáll a hiba :U

#8560 puffy - ez engem is èrdekelne. Van egy jó pàr 1050-1060-as fegyverem, nem tudom húzni felfele, kuka? Tele van a vault-om velük.

PS4 PRO-ról PS5-re megèri vàltani szerintetek? Èn majdnem csak a Destinyt tolom, semmi màst.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#8567) pulffy


pulffy
őstag

Kivittem Titannal is a sztorit , hát hogy annak milyen fos az új szuperje... Eramis nál szøptam vele rendessen, viszot a végén nem kaptameg a No Time pulse riflet... Azt csak egyszer kapom meg?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8568) ldave válasza pulffy (#8567) üzenetére


ldave
félisten

Második karakterrel nekem sem adta már újra a fegyót, szóval gondolom ezek szerint akkor csak egyszer lehet így megszerezni.

A Slime draws near! Command?

(#8569) pulffy válasza ldave (#8568) üzenetére


pulffy
őstag

Kár... Jó lett volna powerfull gear :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8570) allein válasza allein (#8566) üzenetére


allein
addikt

Íme a hiba a bungie oldalon is :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#8571) _Bishop_ válasza allein (#8566) üzenetére


_Bishop_
tag

Fegyók: Nem feltétlen kuka, mert tudod olyan PVP-ben haszálni, ahol ki van kapcsolva a level előny.

Konzol: Ha szinte csak a D2-t tolod én nem feltétlen váltanék, max majd a következő "javított" vagy slim verzióra. :) Hacsak nincs nagyon új nagy fajn, nagy méretű tv-d.

(#8572) allein válasza _Bishop_ (#8571) üzenetére


allein
addikt

Köszi.

Konzol: Hálóban van egy 55"(E9, 2019 oled) méretű Tv, nappaliban pedig 65"(C8, 2018 oled), ahogy írtam korábban, néha költözöm a konzollal az egyik szóbából a másikba :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#8573) _Bishop_ válasza allein (#8572) üzenetére


_Bishop_
tag

Hát akkor meg is van. Nem váltani kell, hanem kiegészíteni, aztán nem kell a konzolt ide oda cipelni. :)) Én személy szerint várnék még, meg előtte kiprobálnám valahogy.

(#8574) allein válasza _Bishop_ (#8573) üzenetére


allein
addikt

Mondasz valamit :DDD vàrok mèg a ps5-el, megrendeltem. Aztán érkezik majd valamikor, 350-400k-ért kicsit sok :Y

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#8575) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Xurnál vettem egy engramot, dobott egy Prometheus Lenst, kipróbáltam gyorsan, mondom holeeee shieeet, mi a franc ez, gyorsan felpattantam ide, hogy ti miket írtatok róla, nem csalódtam. :D
Nem tudom, milyen volt nerf előtt, de most is brutál erős minden máshoz képest.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8576) oriic válasza Bad Pritt (#8575) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a lézer show amit akkor rendeztek PVP játékosok, amikor atom broken volt. :DDD Mondjuk ugye Bungie is poénra vette később, kaptuk ugye az emblémát később. :D

Live-Die-Respawn

(#8577) l.skywalker válasza Bad Pritt (#8575) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megjelenéskor volt vicces. Csúnyán OP volt. A PvP pár napig tiszta Jedi párbajnak hatott. Mindenki ezzel ment :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8578) Bad Pritt válasza l.skywalker (#8577) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát el tudom képzelni. :D
Nekem most is borderline brokennek tűnik ezzel az ammo visszatöltéssel, de majd pvp-ben megnézem, milyen, eddig csak mobok ellen próbáltam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8579) 3L1T3


3L1T3
addikt

Sziasztok!

PS5 konzolon más is szenved OLED TV-n a HDR beállítással? Bármit állítok borzalmasan túlszaturált vagy sötét a képem.... persze csak a Destiny alatt. :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8580) sting2 válasza 3L1T3 (#8579) üzenetére


sting2
addikt

Akkor ott valami - " pluszba" rá van kapcsolva.
Valami olyan csúszka lehet a ludas, ami kontraszt, HDR, vagy (felesleges) képjavításért felel..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8581) 3L1T3 válasza sting2 (#8580) üzenetére


3L1T3
addikt

Pedig nincs, ellenben láttam több reddit bejegyzést is hasonló esetekről.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8582) ldave


ldave
félisten

IB tokeneket érdemes most beváltani? Megmaradnak végig a season alatt?

A Slime draws near! Command?

(#8583) woker válasza ldave (#8582) üzenetére


woker
aktív tag

Korlátlan ideig megmaradnak, nem csak szezon alatt. Pont úgy mint a vanguard vagy crucible tokenek.

(#8584) ldave válasza woker (#8583) üzenetére


ldave
félisten

Egyszer valamikor törölték azokat, mert nekem régről még volt egy jó adag és már nincs meg. Nem tudom mikor tűnhetett el.

Ill. mégsem, hülye vagyok. Vaultban vannak :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8585) birorichard válasza 3L1T3 (#8579) üzenetére


birorichard
őstag

Destinyben nem tul jo a hdr, es hozza is van kotve az sdr mod brightness bealliasahoz, amihez nem fersz hozza, ha aktiv a hdr. azt irtak valahol, hogy allitsd defaultra a jatekban, quit, kapcsold ki konzolon a hdrt, start game, ott a brightnesst vedd feljebb egy fokozattal, megint quit, hdr visszakapcsolas, es elvileg jo, illetve fontos h tobbe nem nyulsz hozza, mert megint elbassza.
Xbox, de nalam most jo, 2-3x probalkozasra sikerult beloni, nem tokeletes, de a sotetseg megjavult, latok mindent. Btw a tulszaturaltsag az nem tv beallitas lesz? Eleg szines a jatek, lehet h itt tunik fel leginkabb.

[ Szerkesztve ]

(#8586) i@lex válasza birorichard (#8585) üzenetére


i@lex
őstag

Csak a PC mód és a HGIG.
Vincent for President! :)

[ Szerkesztve ]

(#8587) 3L1T3 válasza birorichard (#8585) üzenetére


3L1T3
addikt

Megnézem. Köszi! :) :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8588) ldave


ldave
félisten

Ez a tegnapi patch egész megváltó dolog volt warlockként :) Nem is annyira a stasis melee range növelés (ami szintén jó), hanem a min. distance csökkentés miatt, nagyon idegesítő volt a deadzone, ahol a sima melee már kevés volt, a specialt meg még nem használta.

A Slime draws near! Command?

(#8589) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Felvettem Petrától az Ascendant Challenge bounty-t, meg is csináltam a Chamber of Starlight sectorban, de nem adta be a bounty-t, valamit kell még csinálni ilyenkor?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8590) l.skywalker válasza Bad Pritt (#8589) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Bementél a Lost Sector-ba, ittál Tincture of Queensfoil-t és beugrottál a Taken portálba?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8591) Bad Pritt válasza l.skywalker (#8590) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aha, ott végigmentem a pályán (a végén meghaltam azért párszor a hülye lebegő sziklás ugrálós részen), kinyírtam a bosst a végső arénában, megvan a loot, vissza a portálon át és nem adta be.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8592) l.skywalker válasza Bad Pritt (#8591) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egy legendary gear-t kellett volna adnia, de szint alatt bőven. Valamelyik dreaming city-s cuccot.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8593) Bad Pritt válasza l.skywalker (#8592) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, 1060-as titan armort adott.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8594) wjbhbdux válasza Bad Pritt (#8593) üzenetére


wjbhbdux
veterán

/s

(#8595) Bad Pritt válasza wjbhbdux (#8594) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol hallod, plyan régóta nem vagyok a pc szcénában, hogy kellett pár mp, mire leesett. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8596) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Flash of Inspiration esett már valakinek? Se Masterwork fegyverrel se Super-rel semmi.

Na végre esett kettő :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8597) i@lex


i@lex
őstag

19 completion után kiesett a raides exo raksi.
Végig vittem a destinyt.

5 embernél néztem végig, hogy elsőre megkapták. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8598) oriic válasza i@lex (#8597) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

14 után még semmi, de amúgy sem ér még mindig sokat az a cucc ahogy olvasom. Cserébe megcsináltuk első challenge-et.

Live-Die-Respawn

(#8599) allein


allein
addikt

Sziasztok. Jól tudom, hogy PS5-ön a 120fp csak pvp-ben működik es kell hozzá 2.1 hdmi?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#8600) i@lex válasza allein (#8599) üzenetére


i@lex
őstag

Jól tudod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.