Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) ldave válasza l.skywalker (#8950) üzenetére


ldave
félisten

Sleeper és Telesto catalyst hiányzik a listáról, a többi talán megvan.

A Slime draws near! Command?

(#8952) oriic válasza l.skywalker (#8950) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Trials hc kelleni fog.

Live-Die-Respawn

(#8953) pulffy


pulffy
őstag

Na a season végére sikerült felhúznom 1280ra magam és tegnap este sokadik próbára meglett a GM NF(broodhold) randomokkal, és meglett a platina :C

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8954) ldave válasza pulffy (#8953) üzenetére


ldave
félisten

Gratula, akkor engem is jól megelőztél a végére :) Nekem 1275 körül lett a vége.

A Slime draws near! Command?

(#8955) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny 2: Serashon of the Choosen Help Page [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8956) pulffy válasza ldave (#8954) üzenetére


pulffy
őstag

Köszi. :)
Másnak is bugos a új seasonos hunter cloak?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8957) ldave válasza pulffy (#8956) üzenetére


ldave
félisten

Én nem tudtam tegnap játszani, folyton lefagyott a játék.

A Slime draws near! Command?

(#8958) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Az új seasonos exotic íj sebzése csak nekem tűnik kevésnek? Szimpla cabal mobba min 2 lövés kell hogy behaljon. Oké hogy multitargetes, de ez így karcsú.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8959) maajsz válasza Acélfarkas (#8958) üzenetére


maajsz
senior tag

Hipfireből szerintem csak arra való, hogy betagelgesd az ellent a robbanós cuccal, ha utána egyet jól robbantasz, vagy ads-el vagy akár kineticre váltással, jöhet a láncreakció.

(#8960) i@lex


i@lex
őstag

Azt hiszem az új szezon legjobb eredményem meg is született tegnap. Erre büszke vagyok. :D

(#8961) ldave


ldave
félisten

Tegnap voltunk raiden és a DSC-ben nem adott senkinek sem spoils-t a játék, ti is tapasztaltatok hasonlót? A shotgun ammo finder is eltűnt a modok közül, pedig a collectionben benne van.

A Slime draws near! Command?

(#8962) ldave válasza ldave (#8961) üzenetére


ldave
félisten

Pontosítok, a két extra láda adott spoilst, csak maguk az encounterek nem. Cabal Gold viszont esett.

A Slime draws near! Command?

(#8963) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Legend of Acrius catalyst mióta eshet nightfallból? o.O

Live-Die-Respawn

(#8964) l.skywalker válasza oriic (#8963) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most hozták vissza. Nekem már 2 catalyst esett (Bad Juju, Skyburner's Oath) és kész lett a Black Talon catalystom úgy, hogy NF-ben nálam nem is volt bent a kard, hanem egy srác tolta azzal :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8965) woker válasza ldave (#8962) üzenetére


woker
aktív tag

A heti első runnál nem adtak sose az encounterek.

És melyik shotgun ammo finderre gondolsz? Ha a kék, artifactos 1 pontot igénylőre gondolsz az teljesen normális, azok a szezon végén eltűnnek mert az adott szezon artifactjához tartoznak.

(#8966) ldave válasza woker (#8965) üzenetére


ldave
félisten

Igen, eltűnt a múlt seasonös mod, de a collectionben ott van a 3-ba kerülő régi shoti ammo finder, viszont ha bele szeretnéd tenni armorba, akkor ott nem látható. Legalábbis csütörtökön este még így volt, amikor írtam.

Spoilst pedig kaptál az első heti killek után is, nem csak a másodiktól kezdve.

A Slime draws near! Command?

(#8967) woker válasza ldave (#8966) üzenetére


woker
aktív tag

DSC-ben nem, csak a többi raidben.

(#8968) Physicist03 válasza ldave (#8966) üzenetére


Physicist03
senior tag

Az bug, hogy egyes modok hiányoznak, a bungie is írta. Az encounteres chestek nem dobtak spoilt dsc-ben eddig sem az adott karakter heti első clerjén.

(#8969) sting2 válasza i@lex (#8960) üzenetére


sting2
addikt

Jesszusom!
Valami " foszfor" perket használó fegyoval tolod?..
:C

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8970) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem vagyok nagy trials-os, de az új fegyvereket nem szokták külön betenni a Trials badgbe? Meglett pl The Messenger, de az is meg hand cannon is csak a sima collection-ben láthatóak, ahogy az új trialsos armorok is. (Egyébként most a trials akkor dobhatja az előző meg az új armorokat is?)

Live-Die-Respawn

(#8971) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nessuson más is időnként belespawnol halál után a nagy tankba battlegrounds-ban a boss fight-nál? :D Tegnap csapattárssal ott gubbasztottunk bent (nem lehet kijönni, néztük), míg harmadik tag kilépett végül.

Live-Die-Respawn

(#8972) l.skywalker válasza oriic (#8971) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én csak egy vex portált találtam valahol, ami nem vezet sehova. :D

Átmész a másik oldalra és semmi.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8973) Sarkadi


Sarkadi
tag

Sziasztok!

Bocsánat, ha tudatlanságom miatt kérdezek egy-két hülyeséget, de nem játszottam a játékkal kb a megjelenése óta és azóta nem kevés tartalom került bele.

Az egyértelmű, hogy szinte folyamatos hentelés van, dobálják az úgymond bossok a loot box-okat, érdemes csinálni a Strike-okat ill. próbálom teljesíteni a Public Event-eket is amikbe belefutok, nyílván a DLC-k általi kampány vonalak mellett. ( megvásároltam a teljes csomagot )

A kérdésem az lenne, hogy úgymond gyorstalpalóként mit javasolnátok, mire érdemes odafigyelnem?! Vagy haladjak szépen sorba mindennel és ahogy kapom az itemeket úgy tudok úgyis előrébb jutni minden téren!?

Köszönöm a segítséget! :R

PS4 Slim-en játszom egy LG 43NANO793NE TV-n HDR módba és a fehér/fekete állítása után is sok helyen elég sötétnek találom a játékot. Más játéknál ilyen problémám nincs, nem gondolom, hogy a TV beállítása rossz. Ez nektek is feltűnt? Maga a játék ilyen?

(#8974) _Bishop_ válasza Sarkadi (#8973) üzenetére


_Bishop_
tag

Szia!

Szokták mondani, h hülye kérdés nem létezik! :)
Szerintem először a storyt/kampányt told le, aztán fókuszálj a külömböző aktivitikre. De ha gyorsan akarsz haladni, akkor az olyan heti aktivityket csináld. amik pinnacle engramot dobnak.

(#8975) quasarus


quasarus
tag

Sziasztok. Lehetne valakihez csatlakozni Deep Stone raidhez? ketten volnánk, destiny 1 óta játszunk. Psn
shinobi72_hun

(#8976) xbdream


xbdream
csendes tag

Sziasztok! Pár hete kezdtem el először játszani a Destiny2-vel.Nagyon bejön és fejlődök szépen lassan.Az a kérdésem,hogy a Crucible hogy érhető el,mert 2020 november óta átdolgozták a tartalmat és nem találom a Spark küldetést? Van 4 db Engramom ezeket megéri már most beváltani vagy ha megvan a 10 db akkor cálszerű és utána újjból lehet gyűjteni ismét őket? Amúgy ezeket a Vendoroknál lehet beváltani?Bocs az alap kérdésekért de annyi tartalom van a game-ben,hogy el lehet veszni bennük.Köszi minden infót.

(#8977) ldave válasza xbdream (#8976) üzenetére


ldave
félisten

A Spark nem tudom pontosan micsoda, de most a Cosmodrome-ban van a kezdő küldetés sorozat. Ezt ha alapra nem adja be a játék, akkor a Towerben a postás mellett van egy terminál, onnan tudod elindítani, New Light néven. Lehet hogy ezt kell végigjátszanod ahhoz, hogy megnyíljon a Crucible.

Az engramokat nem érdemes tartogatni, mert a bennük lévő cucc szintje az onnantól kezdve fix, hogy már nálad van, ha közben pedig kékekkel növeled a szinted, akkor lehet hogy mire kibontod, már nem is lesz érdemi upgrade.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8978) l.skywalker válasza xbdream (#8976) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kérdezz nyugodtan. Amiket ldave írt azokat csináld úgy.

Milyen paltformon vagy?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8979) xbdream válasza ldave (#8977) üzenetére


xbdream
csendes tag

Királyság köszi.Amúgy Ps4 pro-n játszom ☺

(#8980) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Sziasztok!
Új vok itt :) meg a játékban is... néha leülök lazulni 1 kicsit vele semmi komoly , felmerült 1 kérdés : volt nékem furina 2mg fegyóm de véletlen szétszedtem... :( , hogyan lehetne újra hozzájutni? Köszi :)

Cogito ergo ...bumm!

(#8981) l.skywalker válasza Badsheep (#8980) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az egy "kék" azaz Rare fegyver. Azokat random dobálja, de annál minden lila (legendary) és sárga (exotic) fegyver jobb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8982) Badsheep válasza l.skywalker (#8981) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Köszi :) közben olvasgattam 1 kicsit mert tök láma vok a játékhoz... csak összevissza megyek a public event-ek között épp amelyik pályán tetszik... semmi karriert nem akarok benne elérni csak lövöldözgetek :) azért tetszett ez a fegyver mert gyorsan kiköpte a tárat lehetett vele darálni... na majd dob másikat akkor előbb-utóbb. :R

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#8983) oriic válasza Badsheep (#8982) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legközelebb ha hasonló jó fegyvert szerzel, akkor lockold le (Van rá külön gomb) és nem fogod tudni betörni.

Live-Die-Respawn

(#8984) ldave válasza Badsheep (#8982) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem a kék fegyverek kiszedhetőek a Collectionből.

A Slime draws near! Command?

(#8985) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Ps4-en játszom ha jól gondolom ott a r3-mal lehet lakatolni :) majd kipróbálom ha gyerek odaenged :))
ezt a collection dolgot nemtom... :F :B
Lehet, hogy lehúzom pc-re is aztán kezdek 1 új karaktert... és jobban odafigyelek :DDD

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#8986) ldave válasza Badsheep (#8985) üzenetére


ldave
félisten

Ha megnyitod a karaktered menüjét, ahol a felszerelésed látszik, akkor ott fent a menüsorban látsz olyat balra, hogy Collection. Ott megtalálhatod, amit keresel.

A Slime draws near! Command?

(#8987) Badsheep válasza ldave (#8986) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Köszönöm :R , megtaláltam majd bütykölök vele :) megy a lakatolás is... még a tuningolást összefésülöm , azután mehet a hent :D

Cogito ergo ...bumm!

(#8988) l.skywalker válasza Badsheep (#8987) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ide menj: Collection - Weapons:

Majd submachine guns:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8989) Badsheep válasza l.skywalker (#8988) üzenetére


Badsheep
csendes tag

:R köszönöm a törődést

Cogito ergo ...bumm!

(#8990) Badsheep


Badsheep
csendes tag

No lehúztam pc-re is :) erre nincs hang kékfogas fülesen... :( tapasztalt már ilyent vki?

Cogito ergo ...bumm!

(#8991) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Megjavult... újra kellett indítani a gépet... :B

Cogito ergo ...bumm!

(#8992) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Bocs, hogy ennyit alkalmatlankodom ...
de lehet vhogy utólag pofalemezt cserélni,variálni ill. színezni? :U
Kicsit elkapkodtam a karakter generálást és szeretném megváltoztatni a robotfejemet :B

Cogito ergo ...bumm!

(#8993) saen válasza Badsheep (#8992) üzenetére


saen
veterán

Kitörlöd a karaktert és csinálsz helyette újat.

(#8994) Badsheep válasza saen (#8993) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Ha kitörlöm a karaktert ugyanúgy megmarad minden amit eddig elértem? :F

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#8995) saen válasza Badsheep (#8994) üzenetére


saen
veterán

Természetesen nem, az a karakter újraindul nulláról.

(#8996) Badsheep válasza saen (#8995) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Akkor így marad :) kár, hogy legalább a színeket nem lehet változtatni... majd nem veszem le a sisakot... ezt megoldást gugliztam ki közbe :W
thx

Cogito ergo ...bumm!

(#8997) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff, meg már jó pár napos/hetes téma, de muszáj megosztanom. :)

Lance Reddick ugye Zavala hangja, de nem csak sima szinkron színész, hanem játszik is folyamatosan a játékkal és rajongókkal is szokott diskurálni, benne van sok hülyéskedésben.

Új DLC-vel készült egy meme/mém ( direkt így írom hogy nehogy valaki belekössön. ;] ), amit elküldtek neki Twitteren, majd ő úgy válaszolt, hogy felolvasta a szöveget mint Zavala.

Lance Reddick(Zavala voice actor) reads out Meme

Ezt persze nem sokkal később valaki összevágta a DLC nyitó animációjával.

Zavala Meme "Excuse Me" Sequence RECUT REMASTERED Season of the Chosen Destiny 2 Beyond Light #MOTW​

A játék olyan amilyen, de én ezt az ürgét nagyon bírom továbbra is. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8998) Damien.


Damien.
tag

Sziasztok! Ha letöltöm pc re az ingyenes verziot, akkor utána melyik dlc-ket kell még megvennem külön hogy az összes dlc meglegyen? Nem tudom mit tartalmaz az ingyenes destiny 2 jelenleg. Köszi előre is!

(#8999) l.skywalker válasza oriic (#8997) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

All I have to do to make them end you, is to tell them you have a fancy new gun :D :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9000) ldave válasza Damien. (#8998) üzenetére


ldave
félisten

Hát van a Legendary Edition, ami mindent tartalmaz (Forsaken, Shadowkeep, Beyond Light). Ez a három megvehető külön is, jelenleg a Beyond Light az aktuális kiegészítő. A másik kettőt én már csak akciósan venném meg a helyedben, sajnos pont nem az egyik sem. Amúgy viszonylag gyakran szokott kapni egy 50%-os akciót, szóval ha nem sürgős, megéri kivárni.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.