Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) saen válasza oriic (#7100) üzenetére


saen
veterán

Ha ezt 5 percbe összesürítették volna, azt mondom király. Így egy bődület nagy időpazarlás volt...

(#7102) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Season of Arrival lesz úgy tűnik az új szezon neve. Most már remélem ez tényleg fixen a Doritos bandáról szól majd. :C

Live-Die-Respawn

(#7103) ldave válasza oriic (#7102) üzenetére


ldave
félisten

Kemény három év alatt végre halad előre a történet...

A Slime draws near! Command?

(#7104) saen válasza oriic (#7102) üzenetére


saen
veterán

Sok mindent még nem várnék köv szezonban, mert szerintem ez csak alapoz az őszi kiegre. Ezért is nincs még info semmi a köv szezonról.

(#7105) oriic válasza ldave (#7103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Így hogy 6 hónap most kimaradt nekem, annyira nem zavar, de hja, már épp ideje volt. :D

saen:

Az a baj, hogy így 1800 óra után is vagyok annyira idióta, hogy megvegyem majd azt az őszi kiegészítőt, pedig tudom hogy ugyanez lesz azzal is mint Forsakennel. :D :O

Live-Die-Respawn

(#7106) saen válasza oriic (#7105) üzenetére


saen
veterán

Én meg amilyen hülye vagyok, biztos kifarmolom a solstice eventet harmadik alkalommal mindhárom karakterrel :DDD

(#7107) oriic válasza saen (#7106) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na azt én elengedtem teljesen. Mondjuk Levante is irrital nagyon, elég csak meghallanom a hangját és feláll a szőr a hátamon tőle. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7108) norti válasza saen (#7101) üzenetére


norti
addikt

(#7109) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

A lobogó zászlókra nem hatott a lökéshullám, eléggé gáz.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7110) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Háttérben mintha Hive rúnák lennének. :D

Live-Die-Respawn

(#7111) Batawanga válasza oriic (#7110) üzenetére


Batawanga
tag

Nem lesz itt semmiféle új faj szerintem, maximum kapunk egy ráncfelvarrott/újrahasznosított enemyt. Mondjuk, keresztezik a cabalt a fallenekkel, olyan még nem volt. :D

(#7112) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2022-ben is jön DLC Destiny 2-höz. :D

Live-Die-Respawn

(#7113) bandi0000 válasza oriic (#7112) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Vàrható volt miután mondták, hogy megjelenik next genre is :D

Xbox One: bandymnc

(#7114) ldave


ldave
félisten

Ez egészen rendben volt. Meghozta a kedvem a játékhoz :)

A Slime draws near! Command?

(#7115) oriic válasza ldave (#7114) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy nekem is, települ is. :)

Live-Die-Respawn

(#7116) Batawanga


Batawanga
tag

Nekem tetszett a bemutató, sok új helyszín lesz, mutattak nosztalgiát és a távolabbi jövőt is (legalább nem kell találgatni előre a dlc-k címét). Jó lesz ez ősszel, bár van egy kis Oryx utánérzés, de az nem baj. Ja és kapunk ingyen egy új dungeont is a nyárra. Rohanok a kasszához, befizetni az 1000 silvert. :DD Már most is lehet tolni, vagy csak 7-től?

(#7117) oriic válasza Batawanga (#7116) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

7-től szerintem.

Live-Die-Respawn

(#7118) i@lex


i@lex
őstag

VoG raid is visszatér szeptemberben. :C

(#7119) saen válasza i@lex (#7118) üzenetére


saen
veterán

Nem szeptemberben, 2021-ben, még ősz előtt.

(#7120) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

alt="[link]" title="[link]"

Ha jön VoG akkor lehet, hogy megkapjuk azt a bizonyos fegyvert is??? :Y

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7121) Batawanga


Batawanga
tag

PS-en elég lassan jön a gigabites netem ellenére. Közben újra megtapasztaltam a csodálatos sony experience-t vásárlás terén. Nem engedett csak desktop gépen vásárolni és a sok identifikálás alatt sikerült kétszer beterhelni a kártyát. Most kaptam egy mailt, hogy az egyik cancel-t kapott. Gondolom majd 10 nap múlva visszautalják. Csodálkozom, hogy ezek valaha el tudtak adni, akár egy fogpiszkálót is. :(

[ Szerkesztve ]

(#7122) Pedro78


Pedro78
senior tag

Nem toroltem meg le ezt a..., de mi toltodik? Mi ez a 3.3Gb?

Steamen megjelent :

Destiny 2: Season of Arrivals
Destiny 2: Beyond Light
Destiny 2: Beyond Light + Season

A season 10euro plussz, ara alapjan es az elozmenyek ismereteben gondolom akkora kaksi lesz a season mint az elozo.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7123) saen válasza Pedro78 (#7122) üzenetére


saen
veterán

Kapunk új dungeont, szóval talán több egy kicsivel, mint az eddigi szokásos. Ez a 3.3gb meg az új szezon csak.

(#7124) Batawanga válasza saen (#7123) üzenetére


Batawanga
tag

Úgy értettem a dungeon ingyenes, mindenki megkapja.
Valaki tud az új szintekről valamit? Soft/hard cap, pinnacle stb.

[ Szerkesztve ]

(#7125) Pedro78 válasza saen (#7123) üzenetére


Pedro78
senior tag

Uj szezon az a Season of Arrivals? kicsit elmaradtam a dolgokkal szal nem vagom, ez mar nem szerepel az elozo passban gondolom. Es mikortol el a Beyond Light?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7126) saen válasza Pedro78 (#7125) üzenetére


saen
veterán

Beyond light az a Year 4 lesz szept 22-től. A season of arrivals az az utolsó szezonja a Shadowkeepnek, most indult a resettel, Beyond light-ig tart.

(#7127) saen válasza Batawanga (#7124) üzenetére


saen
veterán

+50

(#7128) Batawanga válasza Pedro78 (#7125) üzenetére


Batawanga
tag

Ez az új season, igen. Most jelentették be, már játszható. Az új dlc csak szeptember 22-én jön.

Végre eljutottam, hogy játszhatom is, tényleg megjöttek a piramidonok! :))

[ Szerkesztve ]

(#7129) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fura ez az új gránát vető.

Live-Die-Respawn

(#7130) l.skywalker válasza saen (#7127) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mennyi most amúgy a max ligt level? Én már vagy 1 éve nem játszottam. Talán a Moon-os kiegészítő sztorit csináltam meg :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7131) saen válasza l.skywalker (#7130) üzenetére


saen
veterán

1060 (+artifact) a ma indult szezonban.

[ Szerkesztve ]

(#7132) oriic válasza l.skywalker (#7130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1060 a szezon max szintje, a max power az ugye attól függ mennyire maxolja az ember az artifactat. :D

Live-Die-Respawn

(#7133) l.skywalker válasza oriic (#7132) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nyalják meg, "régenmindenjobbvolt" :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7134) Batawanga


Batawanga
tag

Eddig az jött le, hogy Eris ugyanolyan lökött psycho csaj, mint eddig. :D

(#7135) Batawanga válasza Batawanga (#7134) üzenetére


Batawanga
tag

Másodikra pedig az jött le, hogy ha mindenki elkezd hegeszteni PvP-ben az új grenade launcherrel, az eléggé gamechanger lesz. Szóval mégse a Felwinter's Lie lesz a következő meta.

(#7136) l.skywalker válasza oriic (#7132) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

950-en elkezdtem. Szórja a magasabb "kék" itemeket, az új quest-el és 2 NF-el már jó vagyok majdhogynem 970-re :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7137) Batawanga válasza l.skywalker (#7136) üzenetére


Batawanga
tag

Nem csoda, 1000 lett az új soft cap. Jellemző, hogy előtte 3 nappal kínlódtam én is fel magam erre a szintre. :D Persze, le vagyok jócskán maradva dolgokkal. 1050-ig mehetsz a challenge-ekkel, 1060-ig a pinnacle cuccokkal (+artifact).

(#7138) l.skywalker válasza Batawanga (#7137) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pinneacle már legutóbb sem ment nagyon egyedül, eröltetni meg nem volt kedvem. De az 1050 jelenleg vállalható cél.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7139) Batawanga válasza l.skywalker (#7138) üzenetére


Batawanga
tag

Az Iron Banner és az új Drifteres forge cuccok is pinnacle kategóriásak például, így vállalható.
Újrahasznosítás à la Bungie: a Drifter melletti új vendorok az előző szezon bunkerei, az új public event pedig a Gambit egy butított verziója. De jól csinálják, meg kell adni. :D

(#7140) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

micsoda, 50 pezó a dlc? why? :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7141) i@lex válasza Batawanga (#7139) üzenetére


i@lex
őstag

Hát konkrétan ez a 4. szezon ami ilyen public event/gambit központú. Ezért is dobtam már az előző szezont is, csináltam 3 flawless trialsba, meg befejeztem az unbroken sealt, azt ennyi.

Erre a szezonra sem kell túlságosan ráfeszülni, ugyanez. 1050-ig felhúzom, és a szeptemberi dlc-ig off. Az 1060 pinnacle is felesleges, az őszi dlc első kèk dropja jobbat fog dobni szokás szerint.

De ott már meg ne próbálják megint public eventel megmenteni a világot... :U

(#7142) l.skywalker válasza i@lex (#7141) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így van. Beléptem, mentem fel 2 óra alatt 33 szintet, de alig csináltam mást, mint valami public activity-t.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7143) oriic válasza l.skywalker (#7142) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felmentem 950rol 1005-re. Majd hétvégén folytatom szerintem. Ráér. :D

Live-Die-Respawn

(#7144) ldave válasza oriic (#7143) üzenetére


ldave
félisten

Crossplay jó lesz, végre tudnánk együtt játszani egy kis Destiny-t :)

A Slime draws near! Command?

(#7145) l.skywalker válasza ldave (#7144) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Lesz crossplay? :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7146) ldave válasza l.skywalker (#7145) üzenetére


ldave
félisten

Aha, de csak jövőre. Először azt hiszem konzolok és PC között, majd pedig minden mindennel.

A Slime draws near! Command?

(#7147) l.skywalker válasza ldave (#7146) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez azért welcome feature lesz. Persze nem PvP-ben :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7148) oriic válasza ldave (#7144) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R Mindenképp.

Btw kérdés ahhoz aki napi szinten tolja:

Mi most a meta single-ben? Ahogy látom granatveto-smg-1kVoices simán használható továbbra is.

Live-Die-Respawn

(#7149) l.skywalker válasza oriic (#7148) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én tegnap betörtem mindent. Szó szerint mindent, csak a fesztiválos maszkomat nem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7150) ldave


ldave
félisten

Nekem csak a Forsaken van meg, Shadowkeep akciós, de mielőtt megvenném, azért megyek pár kört, elkap-e tényleg újra a hangulat, vagy a trailer hatása alatt vagyok :)

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.