Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) AMD Power válasza l.skywalker (#8799) üzenetére


AMD Power
titán

Már meg is van! Kezdődik a feladat! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8802) l.skywalker válasza AMD Power (#8800) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezeket keresd:

A kasztodnak megfelelő 5 darabot nézd meg az Inventory-dban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8803) AMD Power


AMD Power
titán

Megőltem a piramisban azt a nagy dögöt. Meghalt most meg sehova nem tudok tovább menni. Youtube erről a részről semmi nincsen fent merre kéne tovább mennem. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8804) l.skywalker válasza AMD Power (#8803) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez valami bug. Valahogy öld meg magad és akkor újra tölt. Ess le valahova vagy gránát/rakétavetővel durrants magad alá :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8805) AMD Power válasza l.skywalker (#8804) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos igen. 2x is megcsináltam ugyan azt. Most végűl is "jó" lett. Ezek után merre menjek majd ha folytatni akarom a karier módot?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8806) AMD Power válasza l.skywalker (#8804) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel a játékkal valami Nagyon nem stim. Van benne olyan küldetéa amit moat csinálok meg másodszorra. :U :F :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8807) saen válasza AMD Power (#8806) üzenetére


saen
veterán

Ez egy igen bugos játék, mindig is az volt, de egyre többet spórol a Bungie a tesztelésen, szóval egyre több a bug is...

(#8808) l.skywalker válasza AMD Power (#8806) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Melyik az? Mert vannak olyan részei a küldetéseknek, amiket akárhányszor meg lehet csinálni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8809) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

TWAB

Season 13-ban Reverie Dawn és Dreambane armor szettek és pár fegyver új stattal ismét bekerülnek.

Tokenek mennek a levesbe. Helyükre jön a Vendor szintlépésenkénti reward:

És végül a Hunter Stasis képessége is változik

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8810) GAbre válasza l.skywalker (#8809) üzenetére


GAbre
veterán

Akkor a tokeneket.A szintlépés növeléséhez szükséges dolgokat érdemes ellőni.Vagy átalakulnak?Minden vendornál?

Avatar

(#8811) Mr Bond 007 válasza GAbre (#8810) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Mindent leírnak a linken #8809-ban, a "TURN IN THOSE TOKENS" bekezdésben.

[ Szerkesztve ]

(#8812) l.skywalker válasza GAbre (#8810) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A szezon végén el kell költeni és ha szerencséje van az embernek kaphate belőle Masterwork cuccot I'll. Legendary shardot és core-t lehet vele majd farmolni. Csak ugye fél napig fog tartani mire mindent betörök...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8813) oriic válasza l.skywalker (#8812) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosabban fél nap míg ellövöm az összes tokent és utána fél nap mire mindent betörünk. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8814) l.skywalker válasza oriic (#8813) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De most csak a Crucible és Gambit tőkének esnek ki. A Vanguard később. Weapon parts-ról pedig szó sincs, pedig abból van vagy 30ezer :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8815) ldave


ldave
félisten

Tegnap este egy maratoni raiden végre meglett a Divinity. Az utolsó bossszal rendesen megszenvedtünk, szerintem többet voltunk ott, mint előtte az egész raiden.

A Slime draws near! Command?

(#8816) oriic válasza ldave (#8815) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Grat hozzá. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8817) l.skywalker válasza ldave (#8815) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:C :C :C
Egyszer meg kell szereznem nekem is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8818) ldave válasza l.skywalker (#8817) üzenetére


ldave
félisten

Biztos megyünk még, Bishop sem tudott jönni, neki is kell majd. Viszont ezt tényleg hosszú raid így a puzzle-lel együtt, kell rá min. 2-3 óra biztosan.

A Slime draws near! Command?

(#8819) l.skywalker válasza ldave (#8818) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyáltalán nem ismerem ezt a Raid-et.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8820) ldave válasza l.skywalker (#8819) üzenetére


ldave
félisten

Tegnap is voltunk ketten vagy hárman, akik először voltak, legközelebb már könnyebb lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#8821) i@lex válasza l.skywalker (#8814) üzenetére


i@lex
őstag

Gambit tokenek nincsenek, most crucible, később vanguard.

(#8822) l.skywalker válasza i@lex (#8821) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

"Second, starting in Season 13 for Gambit and Crucible (Valor) and in a future Season for strikes, rank rewards will be visible on the ritual vendors. Each Season you’ll be greeted by a row of rewards, progression toward which will be earned automatically as you complete relevant playlist activities. "

Ja ez zavart be. Nem a token kivezetéséről szólt, hanem a Rank Reward bevezetéséről :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8823) AMD Power válasza Bad Pritt (#8795) üzenetére


AMD Power
titán

A Shadowkeep és a Forsaken-el megvagyok. Ez a Beyond Light hol találom?

Balra fent? Europa?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8824) AMD Power


AMD Power
titán

Illetve a Moon-on ezeket még beadja!? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8825) oriic válasza AMD Power (#8823) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bal fent Europa.

[link]

Live-Die-Respawn

(#8826) AMD Power válasza oriic (#8825) üzenetére


AMD Power
titán

Meg is van! :R

És ez a Moon story mi lehet? Én már itt voltam szerintem. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8827) _Bishop_ válasza l.skywalker (#8817) üzenetére


_Bishop_
tag

Mire megszerezzük beteszik a vaultba! :DDD :))

(#8828) l.skywalker válasza _Bishop_ (#8827) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Áh, annyi tokent én nem szedek össze Raidek alatt. Még arra is lusta vagyok, hogy az első ládához elmenjek minden héten :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8829) AMD Power


AMD Power
titán

Biztos én vagyok a primitiv ehhez a játékhoz, de most lettem kész az utolsó Beyond Light feladattal. Az létezik,hogy a campaig újra végig lehet játszani? Vagy ezek most ugyan ott új küldetések?? :F


[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8830) ldave válasza AMD Power (#8829) üzenetére


ldave
félisten

A Beyond Light sztorija folytatódik Eramis legyőzése után, van pár extra küldetés még.

A Holdon ami van, az ha jól rémlik annyi, hogy újra lehet indítani az ottani sztorit, ha újra végig szeretné játszani az ember, de az alap pályák után ott is van pár extra feladat, amit Eris ad.

A Slime draws near! Command?

(#8831) l.skywalker válasza AMD Power (#8829) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Destiny-ben a legtöbb dolog újrajátszható. Ez nem egy single player játék, amit a sztori vezet, hanem ez egy looter shooter, ahol mindig újra és újra ugyanazt csináljuk remélve, hogy valami jobbat kapunk :D

Eramis előtt ott vannak a zászlók, amikkel újra lehet indítani a sztori küldetéseket:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8832) AMD Power válasza l.skywalker (#8831) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm! Még egy párat megcsinálok belőle és utána elbúcsozok tőle.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8833) l.skywalker válasza AMD Power (#8832) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igazából ez már kijött akkor is mikor az Anthem-et játszottad, hogy ezek nem erre való játékok, hogy "végigjátszd"...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8834) AMD Power válasza l.skywalker (#8833) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos ebben teljesen igazad van! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8835) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Destiny 2 - What We Know About Next Season! [link]

(#8836) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Hali!

Nemrég kezdtem a játékot, és nem igazán vágom ezt a dismantle meg infusion rendszert.
Például van két azonos fegyverem, aminek a szintjei 1204 és 1066. Ha a kicsibe infuseolom a nagyot, akkor az eredmény egy 1204-es fegyver. Ez nekem miért jó? :C
Van egy halom armorom meg fegyverem, aminek a 90%-át valszeg sose fogom használni. Mi alapján kellene eldöntenem, hogy melyiket szedem szét?

Bocs a nooboskodásért.

(#8837) l.skywalker válasza muszurkefal (#8836) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A lényege, hogy egy adott fegyvert/armort amit szeretsz/jók az értékei tovább is tudsz használni, nem kell lecserélned. Mert az adja meg a Light Leveledet, hogy a gear-jeid értékének mi az átlaga + az artifact.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8838) muszurkefal válasza l.skywalker (#8837) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Hú, hát nem mondom, hogy ebből minden világos lett. ;]

Akkor gyakorlatilag, ami kék, az nyugodtan szétkapható, és a legendary-knál meg az exotic-oknál kell figyelni a perkeket/statokat, és megtartani, ami jó.

(#8839) saen válasza muszurkefal (#8838) üzenetére


saen
veterán

Nem. Amíg húzod a lightod, addig a kék is lehet magas szintű.

(#8840) l.skywalker válasza muszurkefal (#8838) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Destiny-ben a ki nem mondott cél, hogy legyél minél "erősebb". Ezt úgy tudod elérni, hogy ha a Light Level szinted emelkedik. De ezt csak fegyverekkel és ruhákkal tudod emelni szignifikánsan, mert azoknak az átlaga adja meg a szintedet ill. van még az Artifact, ami ad hozzá teljesítménytől függően +12 szintet vagy még annál is többet. A fegyverek és a ruhák maximális szintje ebben a szezonban 1260. Ha van olyan "hely" az inventory-dban, ahol ennél kisebb gear van, akkor oda érdemes lesz farmolni egy nagyobbat mindaddig amíg el nem éred a maximumot. De - és itt jön képbe amit kérdeztél - ha menet közben találtál egy olyan item-et, ami a szívedhez nőtt vagy aminek a statjai jók és azt értelem szerűen nem szeretnéd lecserélni, akkor az infuse lehetőséget ad arra, hogy ne simán betörd, hanem beletörd egy kisebb szintűbe. Ha ugyanazt ugyanabba infuse-olsz bele, akkor ez csak ezer glimmer-be kerül, de egy másik fegyvert akarsz egy különbözőbe törni, akkor kell hozzá Upgrade Module:
Steam Community :: Guide :: Stop Wasting Upgrade Modules

Ezt Banshee-nál lehet venni vagy lehet nála olyan questet csinálni amiben reward-ként van vagy eshet menet közben is asszem.

Akik nagyon hardcore nyomják, azok sokat farmolnak, hogy a lehető legjobb statisztikákkal bíró cuccaik legyenek, amiknek a szintjét így tudják maximalizálni - így bármilyen tevékenységbe a legerősebb felállásban tudnak bemenni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8841) l.skywalker válasza saen (#8839) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

+1

muszurkefal: Igen, ahogy saen mondja. De amúgy 1250-ig szinte nem is nagyon érdemes infuse-olni. Addig folyamatosan eshetnek a nagyobb cuccok, legalábbis gyorsabban mint 1250-1260 között.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8842) AMD Power válasza muszurkefal (#8838) üzenetére


AMD Power
titán

Én alig tudok 1200 főlé menni. Pedig már 30 órája játszom. Fingom nincs mivel mit kell csinálni. :DDD :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8843) muszurkefal válasza l.skywalker (#8840) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Köszönöm, hogy leírtad a koncepciót, ezt értem is. Viszont az az érzésem, hogy kicsit elbeszélünk egymás mellett, lehet rosszul kérdezek.
Tehát: ha van 10 darab majdnem azonos armor/weapon a vault-omban, például így, akkor ezeket nyugodt szívvel dismantle-hetem, hiszen, ahogy mondtad, úgyis esik jobb 1260-ig bezárólag.
Szóval nekem a gondom az, hogy a vault-ban eluralkodott a káosz, és annyiféle item van annyiféle stattal, hogy nem tudom már követni.

Btw az normális, hogy a Weekly Bounty-kat én már 3 napja naponta megcsinálom?

[ Szerkesztve ]

(#8844) saen válasza muszurkefal (#8843) üzenetére


saen
veterán

Azokat nyugodtan betörheted, kékből csak slotonként a legmagasabbat tartsd meg, és azt is csak akkor ha nincs akkora lila.

(#8845) ldave válasza muszurkefal (#8843) üzenetére


ldave
félisten

Persze, elég ha a legnagyobb számmal bírót tartod csak meg, minden mást nyugodtan betörhetsz weapon parts-nak. 1250-ig szinte csak ez a szám ami számít, főleg armor esetében.

A Slime draws near! Command?

(#8846) muszurkefal válasza AMD Power (#8842) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Hát, ha van kedved csapathatjuk együtt, mert nekem az is bajom, hogy egyedül kicsit repetitív és egy idő után uncsi :DDD
Csak pro-kra meg nem akarok ráakaszkodni, az itt olvasható kezdő kérdéseim miatt :U

#8844, 8845: :R :R

De nekem egyelőre csak az ingyenes kontent van meg, még nem döntöttem el, megéri-e az árát hosszú távon.
Pláne az ilyenek miatt, hogy random kivesznek régi tartalmakat úgy, hogy talán vissza sem kerül. A WoW-ban is húztam az orromat az ilyenek után.

[ Szerkesztve ]

(#8847) l.skywalker válasza AMD Power (#8842) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

1200 felett már csak azokkal fejlődni, ahol a kis sárga csillagvirágos izé van:

Ez már a része a játéknak, ahol te megkérdezed, hogy most csináltad meg de mégis újra megjelenik, normális-ez? :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8848) l.skywalker válasza muszurkefal (#8846) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Milyen platformon vagy? Mi szívesen játszunk mindenkivel. Engem Steam-en és Xbox-on is fel lehet venni és nyomathatjuk :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8849) muszurkefal válasza l.skywalker (#8848) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

PC
Privátban leírom a Steamemet.

(#8850) AMD Power válasza l.skywalker (#8847) üzenetére


AMD Power
titán

:R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.