Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) Kiskoko válasza ldave (#8640) üzenetére


Kiskoko
tag

Infuse-olással eltüntethető.
Nekem is ez a helyzet, nem tudok dismantle-t nyomni rá. Azt hiszem a new light-os quest sorozatnak hála van ez. Legalábbis én ott kaptam az első ilyet.

(#8652) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak érdekesség:

Cayde Stash 5 - Deep Stone Crypt

Live-Die-Respawn

(#8653) allein válasza oriic (#8652) üzenetére


allein
addikt

Érdekes, nekem fel is dobta ma a YT a videót.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#8654) redhunter


redhunter
senior tag

Ez a share the dawning spirit nekem most 1 napja alig halad.Ilyen kevesen játszanak ?Vagy ez mitől függ?

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#8655) Acélfarkas válasza redhunter (#8654) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

A játékosok számától, hogy hányan tolják 1x-re. Sokan készülődnek az ünnepekre, tolják a CP 2077-et, stb.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8656) Bad Pritt válasza redhunter (#8654) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A sütik leadásától függ, mikor odaadod az ajándékot az adott karakternek, akkor ad valamennyi dawning spiritet.
Szerintem azért megy most lassabban, mert az egyéni küldivel nagyjából most végezhetnek az emberek, én is megcsináltam és azóta nem nagyon sütögetek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8657) Ezekiell válasza redhunter (#8654) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem használják az emberek a dawning shipet, pedig az termelné a sprititet bőven...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8658) Acélfarkas válasza Ezekiell (#8657) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

+1. Nagyon szépen hozza a spiritet.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8659) ldave válasza Acélfarkas (#8658) üzenetére


ldave
félisten

Ezt hogy kell érteni?

A Slime draws near! Command?

(#8660) Acélfarkas válasza ldave (#8659) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Amig az van betéve a karakterednél, minden 2-5 gyiloknál adhat 1et. Nálam az átlag 3.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8661) Physicist03


Physicist03
senior tag

Valahol olvastam egy cikket, ahol kiszámolták, hogy a jelenlegi tendencia mellett nem lesz kész a community event a dawning végéig. Nem értem amúgy, hogy a bungie miért erőlteti ezeket a hulladék community eventeket... Most is ugyanaz van, mint amikor a seraph toweres eventet kellett farmolni, a kutyát nem érdekli... Ne már, hogy képtelenek valami újat kitalálni. Szerintem az olyan eventek irányába kellene haladni, mint a season of dawnban a corridors of time. Az efféle értelmetlen grindra nem kíváncsi már senki :N

Szerk. Nálam a platinum starling nem kerül ki a slotból egyelőre, a 100 weapon frame túl kegyetlen volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8662) l.skywalker válasza Physicist03 (#8661) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is olvastam. Nem a community részével van baj, hanem megint a rewardokkal.
Minek csinálják ha nem kapnak érte semmit?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8663) redhunter válasza Physicist03 (#8661) üzenetére


redhunter
senior tag

Sztem azt fogják csinálni ,hogy látjak majd hogy nem lesz kész az event és megemelik a szorzót amivel többet számol.

PSN - RedFoxHun

(#8664) redhunter


redhunter
senior tag

Annak mi a titka hogy v.ki pl pve részen mondjuk lent variksnál az illető tudja gyilkolni a többieket?Folyamatosan azzal szórakozott hogy aki ott állt biztos bounty miatt azokat lőtte.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#8665) l.skywalker válasza redhunter (#8664) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Cheat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8666) redhunter válasza l.skywalker (#8665) üzenetére


redhunter
senior tag

Azt nem vágtam hogy ps -en is van ilyen ,mert pc-n eltudom képzelni de én ps -en tolom.

PSN - RedFoxHun

(#8667) l.skywalker válasza redhunter (#8666) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

PvE tartományban PvP-t játszani gyanítom csak így lehet. Konzolra is vannak lehetőségek, csak sokkal hamarabb tűnik el egy frissítéssel, új OS verzióval.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8668) Tomazoe89


Tomazoe89
csendes újonc

Sziasztok.
Letöltöttem game passból a játékot. Végig akarom vinni a campaign részét, viszont sehol nem találom. Néztem youtube- on végigjátszást, teszteket is olvastam ahol még dicsérték is a story részét. Hogy tudom elindítani?

(#8669) Bad Pritt válasza Tomazoe89 (#8668) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sehogy, kivették határozatlan időre. A Forsaken, Shadowkeep és Beyond Light kampányok indíthatók, ha a Cosmodrome-os küldetésekkel végeztél.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8670) Tomazoe89 válasza Bad Pritt (#8669) üzenetére


Tomazoe89
csendes újonc

De jó. Én meg emiatt töltöttem le. Van róla info hogy mikor kerül vissza? Egyáltalán miért vesznek ki egy játékból a campaignt? :W

(#8671) Ezekiell válasza Tomazoe89 (#8670) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem mostanában, az biztos. Azért vették ki, mert a játék egy jó részét kivették, hogy helyet csináljanak új dolgoknak (fizikai helyet, illetve átvitt értelemben helyet a kódban).

A most benn levő 3 campaign is elég jó, érdemes végigtolni azokat.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8672) l.skywalker válasza Tomazoe89 (#8670) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Content Vault címen történt a dolog, részletesen itt tudsz róla olvasni link

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8673) Tomazoe89 válasza l.skywalker (#8672) üzenetére


Tomazoe89
csendes újonc

Köszönöm :R

(#8674) saen válasza Tomazoe89 (#8670) üzenetére


saen
veterán

Forsaken kampányt told végig az jó, a többi felejtős.

(#8675) sting2


sting2
addikt

Minden álmom valami Raiden lövöldözni.
Lesz esetleg az ünnepek alatt valahol hely egy 1230 as Warlocknak?
A klán (HAF), nagyon szetesett..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8676) l.skywalker válasza sting2 (#8675) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Platform Xbox, igaz? Én is szívesen csatlakozok ha alakul valami valamikor

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8677) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

We have enabled triple Dawning Spirit rewards from all sources for the remainder of the Dawning 2020 event.
:DDD:DDD:DDD
link

És az ok: link:C

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8678) Acélfarkas válasza l.skywalker (#8677) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Nem csodálkozom rajta. Nem is tudom, hogy képzelték ezt, pláne az ünnepi készülődés és az ünnepek alatt.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8679) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na csak meglett az a rohadt exotic rakétavető raidből. :DDD Azt hittem már sosem esik ki.

Live-Die-Respawn

(#8680) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Mióta megjelent a játék, én még egyetlen raidben nem voltam. Kivéve ha a The Menagerie annak számít. Persze guildben se voltam még.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8681) redhunter


redhunter
senior tag

Nekem meg a mostani új exotic cuccok közül még semmi nem esett,pedig ugye legend vagy master lost sectoron eshetne elméletileg.Folyamatosan olyan cuccokat dobál ami már megvan .Volt olyan nap hogy kaptam 3 lunafactiont.2 lost sector + a season pass 1 exotic engramból is az esett.

PSN - RedFoxHun

(#8682) sting2 válasza l.skywalker (#8676) üzenetére


sting2
addikt

+1
Igen
Az egyik Raid állítólag nagyon " könnyű ", ebből gondolom, hogy talán elég egy jó kapitány, a többit megoldjuk rutinból..
Holnap egész nap tudnék jönni

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8683) l.skywalker válasza sting2 (#8682) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem leszek csak 28-a után.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8684) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Most először sikerült az Arms Dealer Strikeban a bosst 2x kinyírni 1 menet alatt. 1x lent a nagy csarnokban, és utána fent a nyílt terepen is előjött a szokásos módon. :DD

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8685) pulffy


pulffy
őstag

Heti reset még mindíg kedd 6 óra?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8686) l.skywalker válasza pulffy (#8685) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8687) pulffy válasza l.skywalker (#8686) üzenetére


pulffy
őstag

Erisnek a Luna's Calling küldi ad powerfull geart?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8688) l.skywalker válasza pulffy (#8687) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem sőt. Semmit sem ad, ne csináld meg. Az egy bug, hogy van akinek Weekly Challange-nek jelöli, de közben egy humbug. Én 3 héten át megcsináltam és mindig bosszankodtam, hogy semmit sem ad :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8689) pulffy válasza l.skywalker (#8688) üzenetére


pulffy
őstag

Oh, köszi szépen :R

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8690) redhunter


redhunter
senior tag

Ezért a lootért nagyon megérte a community quest, adott egy régi exo sisakot ,meg egy ghostot, ja meg 1 ascend shardot.Csodálkoznak hogy ilyen rewardok mellett alig játszik v.ki.

PSN - RedFoxHun

(#8691) sting2 válasza redhunter (#8690) üzenetére


sting2
addikt

Én legalább 6 - 7 alkalommal engedtem el/álltam le vele, amióta megjelent a második rész.
Abban a pillanatban amint a jól megszokott társaság szétszéled vagy maga a klán amihez jó tartozni, veszít a " lendületéből " - oda az élmény!...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8692) Pedro78 válasza sting2 (#8691) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ebben sajnos sok igazsag van, en megvettem ugyan az uj kieget, de kb szoloban jatszottam amit tudtam. Warframe-t probalgatom mellette, eleg jol el lehet vele lenni, es el lehet benne veszni.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8693) Physicist03


Physicist03
senior tag

Ahogy a kommentekből kiveszem, sokan raidet sem nagyon játszotok, úgy mondjuk én már rég töröltem volna a játékot. Azok az igazi élmények a játékban és a raid és más sealek megszerzése. Ha nincs klán vagy a társak nem akarnak raidet akkor meg menni kell lfg-re. Ezt az egészet így most csak mellékesen írom, mert ez jött le a kommentekből. Az biztos, hogy jelenleg a raidek mellett is kifutott a kontentből a játék. Ez a "nagyszerű" community event és a loot belőle pedig vicc kategória...

[ Szerkesztve ]

(#8694) l.skywalker válasza Physicist03 (#8693) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az a gond, hogy egy idő után az LFG-k többségre Raidre úgy kezdődik, hogy: Know what to do...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8695) Physicist03


Physicist03
senior tag

Közel sem ez a helyzet, csak, hogy ne a levegőbe beszéljek alább egy kép az egyik lfg-ről.

(#8696) oriic válasza Physicist03 (#8693) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"a raidek mellett is kifutott a kontentből a játék."

Pontosan. Heti 3 raid megy le nekünk is mindössze.

Live-Die-Respawn

(#8697) Physicist03 válasza oriic (#8696) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nekünk már csak a reset utáni challenge kell és meg is lesz a dsc-s seal :DD

Szerk. Az meg gondolom, hogy az, hogy rakj be 4 core-t egyszerre, amit amúgy is már rég úgy csinálunk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8698) l.skywalker válasza Physicist03 (#8695) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Oké, Discord. Ez jogos.

De a hivatalos LFG-n nem így van és ugye itt a topikban 3 platform játékosai játszanak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8699) Physicist03 válasza l.skywalker (#8698) üzenetére


Physicist03
senior tag

Gondolom úgyanúgy van discord dobozra és ps-re is csak keresni kell. Elméletileg konzolokon többen is játszanak mint PC-n.

(#8700) ldave válasza Physicist03 (#8699) üzenetére


ldave
félisten

Lehetőség van konzolon is, de mint aki az utóbbi időben főleg PC-n játszik, ég és föld az LFG a PC javára. Sokkal egyszerűbb csapatot találni, a kommunikáció sima ügy. Kieg előtt PC-n simán találtam minden héten csapatot még a legvégén is megcsinálni a Zero Hour puzzle-t. Előtte konzolon egy NF 100k is nyögvenyelősen ment. Konzolon játszani fix csapat nélkül sokkal nehezebb.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.