Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) birorichard válasza allein (#8599) üzenetére


birorichard
őstag

Es 1080p, xboxon legalabbis xboxon igen (ez mondjuk csalodas volt).

[ Szerkesztve ]

(#8602) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Valami hiba miatt a Dawning weekly reset minden héten vasárnap lesz 18:00-kor.
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8603) allein válasza 3L1T3 (#8579) üzenetére


allein
addikt

Szia, szabad tudnom milyen OLED-el van összepárosítva a PS5-öd? Valóban működik a 120fp pvp-ben?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#8604) 3L1T3 válasza allein (#8603) üzenetére


3L1T3
addikt

c9, igen működik.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8605) Bad Pritt válasza l.skywalker (#8592) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megcsináltam mégegyszer, most se adta be.

Valami más kritérium is van a bounty-hoz? Mert csak végigrohantam rajta, a végén a bosst kinyírtam, lootot összeszedtem és vissza a portálon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8606) 3L1T3 válasza Bad Pritt (#8605) üzenetére


3L1T3
addikt

Milyen megnyugtató számomra, hogy nálad is rengeteg részlet nem látszik a szar hdr miatt. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8607) Bad Pritt válasza 3L1T3 (#8606) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez hdr nélkül is ilyen, ráadásul pont emiatt a challenge miatt csutkára felhúztam a brightness-t, mert semmi nem látszott a végén, mikor ugrálni kellett a lebegő sziklákon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8608) allein válasza 3L1T3 (#8604) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm az infót :R

#86043L1T3 - nem tudom ti, hogy vagytok vele,

#8605Bad Prittl.skywalker - nem tudom nálad OLED van-e,

Azért valljuk be, hogy olyan részeken ahol a játékban éppen fekete színek vannak, elég bosszantó tud lenni néha OLED-en, semmit nem lát az ember :Y

Miért lett törölve a korábbi hozzászólásom?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#8609) allein válasza allein (#8608) üzenetére


allein
addikt

Bocsánat, benéztem. Több fórumon érdeklődöm és azt hittem törölve lett itt a hozzászólásom :DDD :W :R Elnézést kérek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#8610) l.skywalker válasza Bad Pritt (#8605) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van vele valami gebasz:
https://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/kdu98g/dont_do_the_cimmerian_garrison_this_weeks/

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8611) Bad Pritt válasza l.skywalker (#8610) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, leadtam, újra felvettem Petrától, most jó. :K

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8612) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Between now and next fall’s Witch Queen expansion, Bungie will add more Aspects and Fragments to Stasis, allowing players to interchange their Aspects and more uniquely customize their subclass. link

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8613) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Másnak volt olyan gondja a Shadowkeeppel, hogy úgy érzékeli az Xbox, mintha nem lenne telepítve?
Game Pass-ból leszedtem egyben az összeset, szóval a game+add-ons menüben ott a játék, és alatta ki van pipálva a három kieg is, de mikor kezdeném az első küldit Eris Mornnál, akkor feldobja a weboldalt, hogy meg kéne vennem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8614) birorichard válasza Bad Pritt (#8613) üzenetére


birorichard
őstag

Szia, esetleg destinyben egy logout login lehet hogy tud segiteni, ha valami beragadt valamilyen cache-ben, de ez csak tipp.

[ Szerkesztve ]

(#8615) birorichard válasza Bad Pritt (#8613) üzenetére


birorichard
őstag

Ja, tenyleg, basszus most jut eszmbe, hogy talan nekem is ez volt, azt hiszem, kulon ki kell valasztani a store-bol az osszes kieget es ranyomni h get vagy install.

(#8616) Bad Pritt válasza birorichard (#8615) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megtörtént, Store-ban azt írja mindre, hogy fel van telepítve, a menüben is azt írja, hogy installed, de ingame nem akarja elindítani a kampányt, illetve a többi Shadowkeep-es dologra (raid, strike-ok) is azt írja, hogy meg kell vegyem hozzá.
Kiléptem, beléptem, töröltem a Shadowkeep kieget, vagyis ez szerintem csak a kulcs hozzá, mert 10MB-nak írja, majd újraraktam, újraindítottam a konzolt is, de nem segített semmi. Most töröltem az egész játékot és újra leszedem, hátha.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8617) l.skywalker válasza Bad Pritt (#8616) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Te vagy az aktív Game Pass előfizető vagy a Home társad?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8618) maajsz válasza l.skywalker (#8612) üzenetére


maajsz
senior tag

Jó hír olyan szempontból, hogy tovább variálható a dolog, more content -> kevéssé unalmas, viszont szvsz a stasisre bőven ráfér még balanszolás. Már csak azért is mert ugye az egyetlen olyan subclass ami képes teljesen megakasztani és akkor erre még kapunk több aspectet meg fragmentet. Szóval vagy ezen kell igazítani vagy a többit átrakni a stasis szisztémára kvázi D1 stílusra plusz adni nekik is fragment szerű perkeket.

(#8619) ldave válasza maajsz (#8618) üzenetére


ldave
félisten

Amikor először mutatták a stasis subclass képernyőjét az előzetesek során és azt hittem olyan lesz mindegyik class :)

A Slime draws near! Command?

(#8620) Bad Pritt válasza l.skywalker (#8617) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Home társ. Ez számítana?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8621) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#8620) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Számít... Xbox topikban folytatom.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8622) l.skywalker válasza ldave (#8619) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Majd az újak. Gyanítom a következő valami mérgezős Ződ képesség lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8623) birorichard válasza Bad Pritt (#8621) üzenetére


birorichard
őstag

Bocs, ezt nem tudtam. :/

(#8624) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Na ennek aztán sok értelme van :D

Xbox Broke A Guinness World Record By Projecting Destiny 2 At The Top Of A Giant Mountain

Elég szemcsés a kép, a helyében közelebb ülnék :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8625) _Bishop_ válasza l.skywalker (#8624) üzenetére


_Bishop_
tag

:)) :N Hupasztmek! Sok értelme volt... Mert ha még az xboxban lévő beépített projektor tolná ki, akkor azt mondodm az nem rossz. Ez egy sz@r reklám szerintem. :DD

(#8626) Acélfarkas válasza _Bishop_ (#8625) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

1 projektor kevés lenne. Ha megnézed itt 3 projektor egymásra hangolt képe adja ki a levegőben a képet. Itt igazából ez a lényeg, nem az hogy XBoxon tolja a játékot a hegyen.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8627) l.skywalker válasza _Bishop_ (#8625) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De van neki ugly xboxos karácsonyi pullóvere :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8628) 3L1T3 válasza l.skywalker (#8624) üzenetére


3L1T3
addikt

Felesleges marketing költés, de hát gondolom túl sok szám jött ki valahol amit most el kell égetni. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8629) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hawkmoon quest csak a szezon alatt érhető el, vagy utána is lehet folytatni? Én nem tudom, hány száz ellenfelet kell pvp-ben kinyírni hozzá, de el fog tartani egy darabig...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8630) l.skywalker válasza Bad Pritt (#8629) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gyorsabb ha Champion-öket vadászol.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8631) Bad Pritt válasza l.skywalker (#8630) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahhoz mindenhol 1250 light kell minimum, nem? Attól messze vagyok még. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8632) l.skywalker válasza Bad Pritt (#8631) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jogos, habár gyors a leveling. 1230 körül már neki tudsz állni ill. ha vagyok/vagyunk együtt tudunk menni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8633) maajsz válasza Bad Pritt (#8631) üzenetére


maajsz
senior tag

Máshol is vannak championok, holdon, raidekben, nightfall stb, amit a saját ligh leveledhez képest leggyorsabban tudsz szedni. Nyilván ezek tovább tartanak de még mindig garantált. Asszem egy champ 3%, egy guardian meg 0,5 %.

(#8634) oriic válasza Bad Pritt (#8631) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csináld a pvp-ben. Úgyis kell crucible meccs minimum 3 darab a heti challenge-hez, az idő alatt meg össze lehet hozni 200killt. Max letolszt 5-öt hatot, ha gyengébb vagy pvp-ben.

Live-Die-Respawn

(#8635) maajsz válasza oriic (#8634) üzenetére


maajsz
senior tag

Itt úgy tudom valós kill kell, tehát final blow nem pedig assist, bár ebben nem vagyok 100%-ig biztos. Ha meg úgy érted 3 meccs alatt 200 kill az még egy kemény sweatnek is meredek (66-67-es bomb per meccs). Ahhoz bőven 1+ kd-s playernek kell lenni, hogy hozz stabilan 20-at per 6v6, legalább is nekem ez a tapasztalatom PC-n, konzolon nem tudom hogy megy.

[ Szerkesztve ]

(#8636) oriic válasza maajsz (#8635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, arra írtam hogy kell három meccs ugye heti miatt, ott összejön annyi amennyi, de mellette még lehet tolni a PVP-t, úgyis esik onnan még akár powerful is később.5-6 meccs alatt a 200 kill szerintem megvan. (De legyen 7-8 akkor)

Live-Die-Respawn

(#8637) _Bishop_ válasza Acélfarkas (#8626) üzenetére


_Bishop_
tag

Azt értem, hogy három. Csak én úgy értelmeztem, hogy ez egy xbox reklám, mert pl a projektorok márkájáról 1 szó sem esik, így ez annak nem reklám. :) Szóval ez így egyiknem sem igazán biznisz. Vagy a kanapét akarják reklámozni amin a srác ül? Vagy a snowboardot? Vagy a sípályát? :)) :)) :DDD Jah, vagy pulcsit? :DDD

(#8638) ldave


ldave
félisten

Tudja valaki, hogy ennek mi lehet az oka?

Van 4 db Night Watch scoutom, amiket nem lehet betörni. Nincs lockolva egyik sem, mielőtt ... :)

A Slime draws near! Command?

(#8639) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Vault of Glass will get a facelift for Destiny 2, not a rework
"Assistant game director Joe Blackburn talks Fatebringer and resurrecting an iconic raid"

ldave:

Vaultból eddig sem lehetett betörni nem? Vedd ki és utána be tudod törni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8640) ldave válasza oriic (#8639) üzenetére


ldave
félisten

Rosszul írtam, dismantle nem megy.

A Slime draws near! Command?

(#8641) sting2


sting2
addikt

Tegnap könnybe lábadt a szemem.
A D1 - menő és egyben nagyon jól használható puskáibol dobott Xur Bátyám mindjárt kettőt!
Monte carlo
Jade Rabbit
Az elsőre olyan régen ahitoztam, hogy mikor megjelent az eszközeim között, felkurjantottam és a Fiam azonnal bejott a szobába, azzal, hogy " Biztos a MC t kaptad meg azért kiabalsz".. :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8642) l.skywalker válasza sting2 (#8641) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hehe. Fertőzött gyerek :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8643) sting2 válasza l.skywalker (#8642) üzenetére


sting2
addikt

Nem " sajnos " nem.
A fegyvert kipróbáltam , hogy lássa miért is kedvelem annyira (kellően távolra, nagy pontosággal, gyors sorozat ) és ennyi kikapcs.
Nem engedem még nekik az " erőszakos " címeket.
7 éves lányom, Super Lucky - Yooka Layle
10 éves Beni, Ace Combat - Burnout Paradise - Battletoads
Nintendo híján, ezekkel hűsítik a video game szomjukat...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8644) l.skywalker válasza sting2 (#8643) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálunk is hasonló. Untitled Goose Game megy coopban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8645) Bad Pritt válasza sting2 (#8641) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jade Rabbit nálam is gondolkodás nélkül landolt az inventory-ban.
Most amúgy a Riskrunnert próbálgatom pve-ben, elég vicces, mikor ömlenek az ellenségek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8646) sting2 válasza Bad Pritt (#8645) üzenetére


sting2
addikt

Már csak egy Gjallahorne tudású " tisztogató " kéne nekem és akkor kellően UptoDate lennék egy Raidre..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8647) sting2 válasza sting2 (#8641) üzenetére


sting2
addikt

Hát, ez a Monte Carlo már csak önmaga árnyéka, jobbra emlékszem a multiban vele...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8648) _Bishop_ válasza Bad Pritt (#8645) üzenetére


_Bishop_
tag

Riskrunnert imádom. Nagyon jó pve-ben. Hasznos tud lenni még a mai napig.

(#8649) Acélfarkas válasza _Bishop_ (#8648) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Tényleg jó fegyver, de én úgy vettem észre, hogy ritkábban 'proccol' a villámszórás. A Beyonddal szerintem nerfelték kicsit.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8650) i@lex válasza Acélfarkas (#8649) üzenetére


i@lex
őstag

A villámszórás csak akkor proccol, ha ARC sebzést kapsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.