Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) oriic válasza saen (#8047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor meglesz a forgocsoves LMG meg az a 4csovu shoti. Azok kimaradtak nekem.

Live-Die-Respawn

(#8052) ldave válasza i@lex (#8048) üzenetére


ldave
félisten

Most a héten lett kész nekem, szerintem tök jó kis pálya ez a Zero Hour.

A Slime draws near! Command?

(#8053) i@lex válasza ldave (#8052) üzenetére


i@lex
őstag

Jaja, ismerem. Csak a fegyver nem mozgatott, a destiny 1-ben eleget használtam.

(#8054) ldave válasza oriic (#8051) üzenetére


ldave
félisten

Ha minden igaz, akkor a mostani season modellben már nem lesz ilyen, hogy kimarad valami, mert esetleg az adott season során nem játszott az ember, minden végig (Year 4) elérhető marad.

A Slime draws near! Command?

(#8055) iceQ! válasza saen (#8047) üzenetére


iceQ!
addikt

Minden Exotic fegyó ami volt megvehető lesz, jól értem?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8056) saen válasza iceQ! (#8055) üzenetére


saen
veterán

Csak azok amiket már nem lehet megszerezni, aminek bennt marad a küldetése azok nem.

(#8057) maajsz


maajsz
senior tag

Van itt new light player (vagy van ismerőse aki az)? Haverom a free verziót kezdte el, letoltuk a drifteres questet, ki is tudta nyitni az umbral engramokat viszont nemrég előjött egy olyan probléma, hogy a dekóder nem látja az engramokat pedig azok ott vannak az inventoryjába. Valaki hallott vagy találkozott ilyennel?

(#8058) l.skywalker válasza maajsz (#8057) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van heti pár ingyenes nyitás, lehet annak a limitjét érte el. De már nem kell aggódni rajta, jövő héttől vége :D

szerk: három alap engram nyitása ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8059) iceQ! válasza saen (#8056) üzenetére


iceQ!
addikt

Igen,én is úgy értettem, cska kimaradt. Erről lesz valami írás, hogy hogy lehet megvenni?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8060) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Az én legnagyobb elért eredményem, hogy egyedül a Hunternak hiányzott az Esacalation protokoll szettből a fejes. Gondoltam teszek egy próbát, mert ez a kedvenc szettem az egész játékban. Odamentem, elindítottam és 2 másik randommal letoltuk az egészet. :D

Anno emlékszem még LFG-vel is mekkora szervezés volt... hozni kellett Tractort, Lunafactions Boots-ot, void huntert meg miegymást :D

És addig kellett spawn-olni körbe körbe a szerverek között amíg 3 ismerős ember nem volt "ismeretlenül" ugyanott és onnan behívni a többit.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8061) oriic válasza l.skywalker (#8060) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjaja amikor ment a kommunikacio h mehet a tractor meg egybol a melting point aztan a vegen epphogy tulelte a boss de mentunk neki azonnal.

Jo volt na. :)

Mondjuk a rotaciobol a mai napig utalom azt a bosst ami a robbano kis dogoktol felgyogyul. Vki nem figyelt picit es egybol ujra 100%on volt elete.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8062) l.skywalker válasza oriic (#8061) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

és amikor egyetlen ember nem tudta, hogy boss farm van és lenyomta egy Nova Bomb-al mielőtt nulla lett volna a számláló :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8063) i@lex


i@lex
őstag

(#8064) oriic válasza i@lex (#8063) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ez egyelőre nem tűnik annyira nagyon sokkal jobbnak mint One X-en külső SSD-vel. Mondjuk itt legalább mindenkinek ugyanannyi ideje lesz lespawnolni és nem kell várnod az adott helyszínen, míg a többiek megjönnek. :DDD (mert nálam sokszor ez van, hogy SSD-ről futott a játék, és jóval előbb leértem, de ugye ellenfelek meg nem spawnoltak le, mert nem indult el pl. az adott strike a többiek érkezéséig. :D

Várom a decembert, arra a patch-re nagyon kíváncsi vagyok. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8065) ldave válasza oriic (#8064) üzenetére


ldave
félisten

Ezek siralmas értékek, a laptopom simán gyorsabban betölt, pedig abban nincs csilli-villi SSD... Valami szoftveres gond lehet ez, remélem a decemberi patch majd javít ezen.

A Slime draws near! Command?

(#8066) l.skywalker válasza oriic (#8064) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert megjelenés után külön lobbi lesz a nextgen konzoloknak? :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8067) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Lesz szezon záró Live Event:

Luke Smith @thislukesmith: "Is there an end of season event?" We have a small event to close out Season of Arrivals. We wanted it to be a surprise but an email accidentally mentioned it! It's nothing too crazy, just a little time to chill in the Tower before the Lights go out. See you soon."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8068) oriic válasza l.skywalker (#8066) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Decemberi patch-ig biztos nem. (Szerintem utána sem) Szóval hja, értelme nincs a dolognak, ha olyan randomokkal megy az ember, akinek HDD-s prevgen gépe van továbbra is és ott játszik. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8069) l.skywalker válasza oriic (#8068) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na sebaj. Aztán ha lesz cross-play akkor meg már úgy is tökmindegy.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8070) _Bishop_


_Bishop_
tag

End of season event?

https://twitter.com/thislukesmith/status/1324506834523226112

(#8071) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Season armors?

[link]

Live-Die-Respawn

(#8072) i@lex


i@lex
őstag

A magyar úriember elkezdte a destiny lore-t elmesélni.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8073) _Bishop_ válasza i@lex (#8072) üzenetére


_Bishop_
tag

Zsír, végre valaki magyarul is. Jó lesz ez. :DD

(#8074) iceQ! válasza l.skywalker (#8060) üzenetére


iceQ!
addikt

(ez nem válasznak indult, bocs :DDD)

Holnap kinek lenne kedve egy kicsit segítenek?

Whisper of the Worm fegyót szeretném megszerezni. Haverom is jön, így 2-en vagyunk, de ez kevés lesz.
Pc-n játszunk. Valaki tud csatlakozni esetleg?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8075) ldave válasza iceQ! (#8074) üzenetére


ldave
félisten

Persze, mikor mennétek?

A Slime draws near! Command?

(#8076) iceQ! válasza ldave (#8075) üzenetére


iceQ!
addikt

Reggel 7 órától elérhető vagyok. :DDD 8-9 körül szerintem. Az jó neked? Van Discord is.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8077) ldave válasza iceQ! (#8076) üzenetére


ldave
félisten

Jó, valamikor 8-9 között kelek majd és jövök :)

A Slime draws near! Command?

(#8078) iceQ! válasza ldave (#8077) üzenetére


iceQ!
addikt

Ok. Köszi. Steamen mi a neved?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8079) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny 2’s Solved ARG Puzzle Reveals Likely Raid Boss, Fascinating ‘Beyond Light’ Lore

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8080) iceQ! válasza ldave (#8077) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi a segítésget. :R :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8081) ldave válasza iceQ! (#8080) üzenetére


ldave
félisten

Szívesen :) Máskor is.

A Slime draws near! Command?

(#8082) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Beyond light menü zene.

Új menü kép:

[link]

Live-Die-Respawn

(#8083) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

PS Plus felhasználók már tölthetik a Beyond Light updatet link

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8084) ldave


ldave
félisten

Mikor áll le a játék? Magyar idő szerint.

A Slime draws near! Command?

(#8085) l.skywalker válasza ldave (#8084) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a pontos menetrend magyarosítva:

November 10, 0:30 - Background maintenance for Update 3.0.0.1 will begin.
November 10, 1:00 - In preparation for downtime, players will be removed from activities and will be required to download a small update before logging in again.
November 10, 3:50 - Sign-on for Destiny 2 will be disabled.
November 10, 4:00 - Destiny 2 will be brought offline for expected maintenance. Players will be removed from activities and won't be able to log back into Destiny 2 until 18:00 on November 10.
November 10, 18:00 - Destiny 2 Update 3.0.0.1 will be available across all platforms and regions. Players will be able to log back into Destiny 2.
November 10 21:00 - Destiny 2 maintenance is expected to conclude.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8086) ldave válasza l.skywalker (#8085) üzenetére


ldave
félisten

Tehát ha lesz valami live event, akkor az holnap hajnal 1-4 között várható.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8087) l.skywalker válasza ldave (#8086) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

szerintem közvetlenül a hajnal 1-es small update után

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8088) saen válasza ldave (#8086) üzenetére


saen
veterán

Biztosan lesz live event, mert Luke Smith már beismerte. Időpont nincs még, de gondolom a tippek be fognak jönni.

(#8089) ldave


ldave
félisten

(#8090) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

a Store-ba megérkeztek az új Shield Pin-ek: [link]
BREAKING: Destiny 2: Beyond Light NEW TITLES!
• Warden
• Descendant
• Splinterer

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8091) Physicist03


Physicist03
senior tag

Warden - season 12 seal
Splinterer - destination, europa seal
Descendant - deep stone crypt raid seal

(#8092) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#8093) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!

Pár év kihagyás után kedvet kaptam újra a játékhoz, viszont ezen az új kieg kalendáron nem igazán igazodok el, mit ki, és hogy kap meg pontosan. Ez a season itt is pontosan azt jelenti mint a többi játékban? Tehát csak annyi pluszt kap a játékos, hogy szintenként kap extra cuccokat, amiért megvette a passt? Mert ugye van ez a roadmap Itt viszont egy csomó mindent a season alá sorol. Az mind pass-al érhető majd csak el?

(#8094) saen válasza Rison77 (#8093) üzenetére


saen
veterán

Alapvetően igen, de pl raidhez szerintem nem kell a season pass.

(#8095) Rison77 válasza saen (#8094) üzenetére


Rison77
senior tag

Ahha, szóval önmagában a kiegészítő kb halottnak a csók vásárlás season nélkül.

(#8096) saen válasza Rison77 (#8095) üzenetére


saen
veterán

Nem, mert a kieggel kapod meg a sztorit meg sok egyéb dolgot, de a season pass-ban is mindig van pár kulcs tevékenység ami miatt érdemes megvenni ha játszol a játékkal.

(#8097) iceQ! válasza saen (#8096) üzenetére


iceQ!
addikt

Én most megvettem a DLC-t + season pass-t is.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8098) ldave


ldave
félisten

Azt hiszem nekem PC-n muszáj lesz letörölni és újratelepíteni az egészet, a 256GB-os ssd-n a Win10 és a mostani Destiny 2 mellett nincs annyi szabad hely, amennyi az update-hez kellene.

A Slime draws near! Command?

(#8099) ldave


ldave
félisten

Bungie infók:

Season Passes will be applied to the first set of characters that signs in. If you plan to Cross Save but will use other characters later, it's recommended to set up Cross Save before logging in.

In a Wrathborn Hunt, players must deal damage to the final boss to get credit for the activity.

Stasis subclasses are only available with a Beyond Light game license.

The Exotic Archive will keep flashing if the player has an Exotic Cipher in their inventory.

Players who dismantle the Stasis fragment quests must wait a week before picking up a new one.

A Slime draws near! Command?

(#8100) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Habár gondolom sokatoknak egyértelmű volt, de a tegnapi live event végén a map megváltozott:
Image

Ez pedig a Destiny 1 elejéről van:
Image

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.