Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) i@lex válasza saen (#7200) üzenetére


i@lex
őstag

Azért fura, mert most ráadásul ahogy lentebb írtam van is egy effektívebb legit fejlődés is benne, a ghaul nightmare...

Én az előző szezont kihagytam, 980-ról kezdtem kedden, most 1054-es vagyok.

Tényleg csak játszani kell a játékkal.

(#7202) ldave válasza pulffy (#7198) üzenetére


ldave
félisten

Igyekszem ellenállni :)

A Slime draws near! Command?

(#7203) ldave


ldave
félisten

Amúgy a régi (D2->Forsaken) fegyverekből, ruhákból érdemes valamit megtartani? Azt látom hogy a régi kedvenc fegyvereimbe (Midnight Coup, EP shoti) modot nem enged tenni a játék. Ruhák is teljesen mások lettek ilyen szempontból.

A Slime draws near! Command?

(#7204) l.skywalker válasza ldave (#7203) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én minden töröltem. Hasonlóképpen kezdtem el, mint te pár napja. Annyi, hogy megvolt a Shadowkeep kieg és megcsináltam annak a kampányát már.

De most töröltem mindent és régi quest-ekkel mulatom az időt, meg a weekly feladatokkal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7205) redhunter


redhunter
senior tag

Én nem tudom hogy javitva lett e de nekem az 1020 -as karim van butitva 616 -ra és egyetlen egy nagyobb engramot sem kaptam mind 1000 körüli.Vagy csak én nem csináltam v.mit jól.

PSN - RedFoxHun

(#7206) saen válasza redhunter (#7205) üzenetére


saen
veterán

Fókuszálni kell páncélra és amikor beváltod, kb minden második véletlenül powerful lesz. Ne nézd a szintjét, mert azon sose fogod látni.

(#7207) i@lex


i@lex
őstag

Na felfedezték a YouTube-erek is...

5 napja ezt nyomom, youtubernek kéne állnom. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7208) l.skywalker válasza i@lex (#7207) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kell hozzá egy PC és egy Capture Card. Nem akarod te azt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7209) saen válasza i@lex (#7207) üzenetére


saen
veterán

Ez nem volt titok eddig se, csak ez az első video róla. Redditen már fennt van szerintem kb kedd óta a taktika.

(#7210) i@lex válasza saen (#7209) üzenetére


i@lex
őstag

Látod, nekem még reddit sem kellett hozzá. :B

(#7211) redhunter válasza saen (#7206) üzenetére


redhunter
senior tag

Ja értem,rápróbálok ugysem váltottam még be őket :R

PSN - RedFoxHun

(#7212) skt


skt
tag

Sziasztok!
Elindítottam a játékot steamen, mert tetszett a leírás, de már most elvesztem :C
Esetleg tolja valaki PC-n aki beavatna a játékba? :R

(#7213) saen válasza skt (#7212) üzenetére


saen
veterán

Amandánál keresd a toronyban a "red war" kampányt, azt csináld végig, közben sok mindent megtanulsz a játékról.

(#7214) Omi1988 válasza skt (#7212) üzenetére


Omi1988
lelkes újonc

Hali. Én régebben nyomtam de most játszok megint ha gondolod nyomhatjuk együtt. :)

(#7215) Tom5


Tom5
addikt

Afk kilőve. Maradt a nightmare hunt. Azzal is szépen lehet fejlődni. Kíváncsi vagyok ez bug vagy feature az armor focused umbrel engramokkal. Ma este javítják e. :F

(#7216) i@lex válasza Tom5 (#7215) üzenetére


i@lex
őstag

Részemről jöhet a javítás, kész vagyok, maxos a kari. :D

(#7217) oriic válasza Tom5 (#7215) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A huntot siman nonstop csinalni kell es powerfult dob vegig? Napokban tologatom jatekot en is majd.

Live-Die-Respawn

(#7218) l.skywalker válasza Tom5 (#7215) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már javították a Forge-ot?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7219) Tom5 válasza l.skywalker (#7218) üzenetére


Tom5
addikt

Nope. Sima umbrel engramot dob vagy összetevőt. (50) ami a focused cuccokhoz kell. Ott kell armor focusd engramot craftolni es bevaltani. Kb minden második powerful. Egy kör cakkpakk toltesi idővel megvan 5p alatt. Forge ot ejjel javitottak. Reggel a nagyobb streamerek mar jelezték.

(#7220) l.skywalker válasza Tom5 (#7219) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, én normálisan akarom a Forge-ot csinálni egy küldetéshez, de tegnap csak AFK-kal rakott össze, így esélytelen :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7221) saen válasza l.skywalker (#7220) üzenetére


saen
veterán

Konzolon igen, pc-n most scriptet használnak és megy minden tovább.

(#7222) l.skywalker válasza saen (#7221) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:R reset után megpróbálom. Úgy is ezer éves exotic quest-ek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7223) ldave


ldave
félisten

Kedd este 7-kor van a heti reset továbbra is?

A Slime draws near! Command?

(#7224) saen válasza ldave (#7223) üzenetére


saen
veterán

igen

(#7225) sp8787


sp8787
addikt

Mekkora ordas nagy baromsag mar ,hogy decrypt-elek egy Prime Engram-ot Warlock-al es ad egy geart Hunter-hez es ezt mar ne eloszor.

Mi a fckng fck!

(#7226) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jól látom az új exo trace rifle (Ruinous Effigy) még benne sincs a játékban, de a catalystot már meg lehet szerezni hozzá? :D WTF

Jaóvan hülye vagyok, csak valaki összeszedte a szemeket amiket majd azzal kell kilőni... :B

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7227) ldave


ldave
félisten

Érdekes dolog történt: megvettem a Shadowkeepet és megcsináltam az első küldetést. Csak a Hold sima visszafoglalása, ehhez talán még a kiegészítő sem kell, csak a folytatáshoz. Azt miután beszéltem Erisszel a Holdon, a season pass-ból újra ki tudtam venni a 2*250 twisted energy-t.

A Slime draws near! Command?

(#7228) GAbre


GAbre
veterán

Valaki tudja,hogy tudok hozzáférni engrammokhoz?
Mert a játék teljesen letiltott.Ez így nagyon jó a kiegészítő megjelenése után jó sok idővel...
https://youtu.be/u9inCYkdsyw
Ui: Ugyebár e küldetés után kezdhetném el kinyitni a decodernél.(Ugyanis csak kezdhetném)
De nem tudni. :W

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7229) ldave válasza GAbre (#7228) üzenetére


ldave
félisten

A Drifter mellett balra van a hely, ahol be tudod váltani azokat.

A Slime draws near! Command?

(#7230) redhunter válasza GAbre (#7228) üzenetére


redhunter
senior tag

Tele van az invertoryd azért nem tudod a driftertől felvenni,viszont igy beváltani sem tudod addig armorra vagy fegyora ott a nagy decrypternél amig nem szabaditasz fel helyet ,mert az is egy engramot csinál amit a kisebb decrypternél tudsz kinyitni.Szval először ott nyiss ki simán párat.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#7231) GAbre válasza redhunter (#7230) üzenetére


GAbre
veterán

Ha nem lett volna 1értelmű a problémám.
Akkor íme 1 másik videó:
https://youtu.be/OqfGCHuWv5s

Amúgy köszönöm mind2-ötöknek a fáradságot,h írtatok. :R

Avatar

(#7232) ldave válasza GAbre (#7231) üzenetére


ldave
félisten

Lehet tényleg az a baj, hogy tele vagy umbral engrammal, esetleg próbáld meg egy másik karakterek megcsinálni ezt az első küldetést. Vagy esetleg discard egyet a sokból, ami nálad van.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#7233) GAbre válasza ldave (#7232) üzenetére


GAbre
veterán

Nem lehet discard-olni sajnos.
A másik karakteres működött.Hál istennek nem kellett sokat menni,rövid volt az az 1 küldi.
Köszi a tippet.

Avatar

(#7234) ldave válasza GAbre (#7233) üzenetére


ldave
félisten

Remek, örülök, hogy sikerült továbbjutni :)
Amúgy hogy sikerült ennyi engramot összeszedned még mielőtt megcsináltad volna a küldetést? :)

A Slime draws near! Command?

(#7235) GAbre válasza ldave (#7234) üzenetére


GAbre
veterán

Azt hittem és mondta ismerős,hogy csak shadow kampány után (mellékesen megjegyzem tök szopatos volt,mert kampány továbblépéshez,meg majd 1000gear scoret kellett)fogom tudni megfejteni engramot.
De akkor se,és akkor utána néztem,ès io évente kell(megjegyzem itt is 1000 körüli gear kell)
És 750ről mire felmentem.
Az sok idő volt
Bár nem tudom,hogy lehetnek ekkora parasztok,hogy még 1 szájba "kurt Russel" :)) szètszedèst vagy vmit nem képesek berakni.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7236) ldave válasza GAbre (#7235) üzenetére


ldave
félisten

Az igaz, hogy teljes káosz jelenleg a Destiny 2 ilyen szempontból, hogy mi érhető el és mi nem :)

PS4-en nekem megvan minden, PC-re csak az alapkiadás. PS4-en elérek mindent, PC-n amihez Forsaken vagy Shadowkeep kell, azt nem, kivéve amit már megszereztem PS4-en, mert az mehet (pl Exotic fegyók)...

A Season Pass közös, de a Silver csak ott érhető el, ahol megvettem.

A Slime draws near! Command?

(#7237) oriic válasza i@lex (#7207) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre tegnap raprobaltam de vagy ugyanakkorat szintut kaptam vagy max 1-gyel nagyobbat. :DD

Live-Die-Respawn

(#7238) Tom5 válasza oriic (#7237) üzenetére


Tom5
addikt

Erről beszéltem én is de szerintem kedd óta nerfelték. 10 nyitásból talan ketto lett powerful.

(#7239) saen válasza Tom5 (#7238) üzenetére


saen
veterán

Javították a hibát, már nem működik.

(#7240) ldave


ldave
félisten

1000 most a soft cap? Ezt tegnap este elértem és most minden kék, ami esik az 1000-es, nem nagyobb.

A Slime draws near! Command?

(#7241) l.skywalker válasza ldave (#7240) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Elméletileg igen. De nekem most 1010 felett is dobál kékeket megint.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7242) TheProb válasza ldave (#7240) üzenetére


TheProb
veterán

1050 a Soft cap, tudtommal. 1000 fölött bőven esik még kék is.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7243) ldave válasza TheProb (#7242) üzenetére


ldave
félisten

Lehet el kell érni valamekkora szintet 1000 felett, hogy nagyobb kékek essenek.

A Slime draws near! Command?

(#7244) saen válasza TheProb (#7242) üzenetére


saen
veterán

1000-ig minden fejleszt, 1050-ig powerful drop kell és 1060-ig meg pinnacle.

(#7245) ldave


ldave
félisten

Ez mit jelent pontosan?

A Slime draws near! Command?

(#7246) oriic válasza ldave (#7245) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Silverért kapsz egy boost-ot és 1000-es leszel. (A halálfejes bannerért máris utállak, hosszú hónapokig próbáltam beszerezni legalisan, vagyis nem Bungie fiók megosztással, de nem sikerült. :DDD )

Live-Die-Respawn

(#7247) ldave válasza oriic (#7246) üzenetére


ldave
félisten

Sima D2 évében rendeltem egy pólót Bungie-től, az mellé járt nekem a halálfejes banner.

Silvert erre biztos nem költök, így hogy átpasszolok oda 1000+ fegyókat, gyorsan meglesz velük is ez az alap szint.

A Slime draws near! Command?

(#7248) ldave válasza saen (#7193) üzenetére


ldave
félisten

Visszatérve erre, most 1000 felett jelentek meg ezek a dolgok: flashpoint, 8 bounty-s challenge-k, strike és crucible challengek. Úgy 750-1000 között ezek nincsenek.

A Slime draws near! Command?

(#7249) sp8787 válasza ldave (#7248) üzenetére


sp8787
addikt

Ezeket gondolom tudod milyen sorrendben celszeru csinalni.
A Pinnacle-ket utolsonak.

(#7250) i@lex


i@lex
őstag

Hawkmoon HC visszatér, de nem a luck in the chamber perkkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.