Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) bozsik84 válasza red6t6 (#8249) üzenetére


bozsik84
tag

Amit en vettem season passt az csak 3k volt, a mostani season of the hunthoz ad hozzaferest,meg a 100 szint also sorahoz is. Akkor Te szerintem valami deluxot vettel,azert kaphattad meg.

Talan szezon kozben megszerezheto lesz,remelem :DDD

psn id: zsonom

(#8252) l.skywalker válasza bozsik84 (#8251) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Beyond Light DLC megvan neked?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8253) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Due to an issue, we have disabled the Legend and Master tier Veles Labyrinth Lost Sector. This Lost Sector will be unavailable at these tiers until a fix has been implemented. Veles Labyrinth will continue to be available at normal difficulties. [link]

Ezért? [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8254) oriic válasza l.skywalker (#8253) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup. :)

Amúgy egyelőre nem valami komoly a DLC meg a szezon, de nyilván szabadidőmben játszogatok vele továbbra is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8255) bozsik84 válasza l.skywalker (#8252) üzenetére


bozsik84
tag

Game pass-el jatszom a Beyond lightot.

psn id: zsonom

(#8256) l.skywalker válasza bozsik84 (#8255) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A mellé nem jár, csak 2 csomag mellé:

Xbox-on ezek mellé jár:
Destiny 2: Beyond Light + Season
Destiny 2: Beyond Light Deluxe Edition

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8257) ldave válasza l.skywalker (#8253) üzenetére


ldave
félisten

Nagyon látszik, hogy kevés volt ez a több hetes csúszás, amit a játék kapott, nem rémlik, hogy valaha ennyi "Due to an issue" üzenet jött volna bármilyen kiegészítő után.

A Slime draws near! Command?

(#8258) l.skywalker válasza ldave (#8257) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Reméljük behozzák valahogy.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8259) bozsik84 válasza l.skywalker (#8256) üzenetére


bozsik84
tag

Akkor egyelőre nem lesz meg a no time, több mint 10k-t ez nem ér meg nekem, majd random drop-ból vagy quest-ből meglesz egyszer.

Köszi, hogy segítettél kideríteni!

psn id: zsonom

(#8260) l.skywalker válasza bozsik84 (#8259) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gondolom ahogy távolodunk a DLC launch-tól majd Bungie megemeli a drop rate-jét. Én megkaptam, ráraktam az ornamentet, kilockoltam a catalystot és azóta nem használtam :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8261) ldave válasza l.skywalker (#8256) üzenetére


ldave
félisten

Azért ez eléggé gáz, hogy az első season nem jár a Beyond Light mellé. Amikor megvettem a Shadowkeepet nyáron akciósan, akkor az mellé adták az aktuális season pass-t, nem kellett külön megvennem.

A Slime draws near! Command?

(#8262) bozsik84 válasza l.skywalker (#8260) üzenetére


bozsik84
tag

PVP-ben lennék kíváncsi rá, próbálom megtalálni, hogy mi működik nekem legjobban az "új" sandboxban. HC-t nem szoktam használni, 600 rpm auto unalmas. Visszatértem a Bygones-hoz, nekem most az adja, azért lennék kíváncsi a No time-re, de majd idővel meglesz.

psn id: zsonom

(#8263) i@lex


i@lex
őstag

Jól értem, konzolon no.1 Magyarországon? :DDD

(#8264) l.skywalker válasza i@lex (#8263) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jó, akinek ez a főállása :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8265) oriic válasza i@lex (#8263) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki korábban azt mondta, hogy a stat oldal nem jelez ki minden usert, csak aki regisztrált, vagy legalább egyszer nézte a statját? Passzolom. De ha nem így van, akkor grat. :D Go to raid day-1 az artifact off-fal. ;]

Live-Die-Respawn

(#8266) i@lex válasza oriic (#8265) üzenetére


i@lex
őstag

Nem lesz itt semmilyen raid, lassan mindent kikapcsol a bungie.

(#8267) oriic válasza i@lex (#8266) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legutóbb még azt olvastam, hogy nem lesz halasztás. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8268) l.skywalker válasza oriic (#8267) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pont ma promózták link

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8269) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Holnap megint 15 perces maintenance, ami várhatóan 2 órás lesz:
Tomorrow (November 19) at 8 AM PST (1600 UTC), Destiny 2 will undergo maintenance for Hotfix 3.0.0.3. Players will be removed from activities at 8:45 AM (1645 UTC) and be unable to log in until 9 AM (1700 UTC).

17:45-18:00 között

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8270) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

How to get the Leviathan's Breath Catalyst

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8271) i@lex válasza l.skywalker (#8270) üzenetére


i@lex
őstag

Ekkora cikket írni arról, hogy lőj fejbe az ijjal egy bosst...

(#8272) l.skywalker válasza i@lex (#8271) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na jó de melyik íjjal? :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8273) oriic válasza l.skywalker (#8272) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg melyik bosst meg melyik oldalrol, meg.... :D

Live-Die-Respawn

(#8274) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny 2 Dungeon Granting Solo Triumph While with a Team

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8275) l.skywalker válasza ldave (#7953) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most néztem ennek utána pontosabban, eredetileg a Year1 kezdésére a Beyond Light megjelenés utánra datálták, de mint a Beyond Light-ot is, ezt is eltolták a Year4 valamelyik későbbi szezonjára.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8276) ldave válasza l.skywalker (#8275) üzenetére


ldave
félisten

Egyre több a kérdés :) Ilyen sem volt még szerintem, hogy bele lehetett állni az npc-k modelljébe:

A Slime draws near! Command?

(#8277) l.skywalker válasza ldave (#8276) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pont ezt néztem már az induláskor is, hogy bele lehet mászni az emberekbe. Kipróbáltam és a Tower-ban is ez van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8278) i@lex


i@lex
őstag

Done!

(#8279) l.skywalker válasza i@lex (#8278) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Keress egy raid csapatot magadnak :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8280) iceQ! válasza i@lex (#8278) üzenetére


iceQ!
addikt

Mennyibe veszed az időt, hogy ennyi van? :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8281) ldave válasza iceQ! (#8280) üzenetére


ldave
félisten

Főállású guardian :)

A Slime draws near! Command?

(#8282) l.skywalker válasza iceQ! (#8280) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

WC-re kimegy, de mikor új DLC jön ki akkor nem alszik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8283) ldave válasza l.skywalker (#8277) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy ez a szombati raid verseny, ha ott is előjönnek ilyen bugok, rohadt nagy égés lesz még a végén a Bungie-nak :(

A Slime draws near! Command?

(#8284) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week at Bungie - 11/19/2020

Stasis:
• Stasis Breakout Damage reduced (110->90hp)
• Penumbral Blast (Stasis Warlock Melee) projectile speed reduced by 20%
• Penumbral Blast (Stasis Warlock Melee) range reduced (was 28m now 16m)
• Winter Wrath (Stasis Warlock Super) duration reduced (30s -> 24s)
• Winters Wrath Light Attack (Stasis Warlock Super) cost reduced (5% per burst -> 4.5% per burst)
• Cold Snap seeker speed reduced by 23%

Against Guardians: 
• Cold Snap freeze duration lowered (4.75s -> 1.35s). 
• Ice Flare Bolts freeze duration lowered (4.75s -> 1.35s). 
• Penumbral Blast (Stasis Warlock Melee) freeze duration lowered (4.75s -> 1.35s). 
• Winters Wrath Heavy attack (Stasis Warlock Super) no longer affects players who are not encased

Loot:

Here’s a list of adjustments to the world loot legendary weapons pool you’ll see with our November 24 hotfix:
• Remove all legendary weapons that hit their infusion cap at the end of this season
• Add all of the Seventh Seraph weapons from Season 10
• Add all of the Season 11 seasonal and planetary reprisal weapons
• Weight drop chances so the newer an item is, the more likely it is to drop.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8285) saen válasza ldave (#8283) üzenetére


saen
veterán

Nembaj, majd letiltják a raidet is :DDD ;] :P

(#8286) ldave válasza saen (#8285) üzenetére


ldave
félisten

Persze, mindig is volt egy-egy kisebb, nagyobb gond a játékkal, de ilyen tetemes méretű probléma halmazba még szerintem sosem futottak bele. Nagyon ráfért volna még pár hónap fejlesztés erre a játékra.

A Slime draws near! Command?

(#8287) i@lex válasza l.skywalker (#8282) üzenetére


i@lex
őstag

Nem igaz, a Series X fast loading miatt már wc-re sem jutok ki. :DDD

(#8288) iceQ!


iceQ!
addikt

Ilyet kib@szott már: Lejött a 90 megás frissítés, kikapcsoltam a notit és eltűnt a Destiny 2. Fittyfütty oda lett. Járt már így valaki?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8289) Docci


Docci
senior tag

Arról van infó, hogy a Shadowkeep tartalom mikor lesz ingyenes? Igazából nem is értem miért nem lett az a BL megjelenésével. Ki venné még meg egyáltalán? PC-n vagyok.

Ami kicsit csalódás az a seasonal artifact, nincs benne durva mod. Vagy ti mit használtok? Opressive Darkness nagyon adta az előző szezonban.

Erőt s erényt!

(#8290) l.skywalker válasza Docci (#8289) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem olvastam erről infót sehol. Konzolon érhető el az Xbox Game Pass szolgáltatásában egyedül, de ott sincs benne a PC-ben.

Érdemes nézni az akciókat

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8291) saen válasza Docci (#8289) üzenetére


saen
veterán

Ahogy írták előttem hivatalos info nincs.

Az én tippem viszont az, hogy rövidesen változni fog. Egyrészt a new lightban kb semmi tartalom nincs, másrészt a beyond lightnak annyira szar az értékelése, hogy nem fog új játékos jönni. Kénytelenek lesznek lépni valamit, viszont az is igaz, hogy még a Forsaken sincs ingyen és az egy évvel korábbi cucc.

(#8292) sting2


sting2
addikt

Megtortent a cross Save, arra nem voltam felkeszulve, hogy egyből egy " multidezo", szakasszal indul a Beyond Light..
:)
Az nagyon tetszik, hogy a maga natúr valójában - még nem 4K60fps ugye, is milyen jól működik a játék vizualitása.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8293) _Bishop_ válasza Docci (#8289) üzenetére


_Bishop_
tag

A granyó visszatöltős mod az elég jó nf-ben vagy legend lost sectorban, de vmi opressivet én is hiányolok. Viszont az, h a fegyó modok átkerültek az armorba az is nagyon jó, lehet tolni sok exoticcal az nf-t. :DD

(#8294) Docci válasza saen (#8291) üzenetére


Docci
senior tag

A New Light-ban nem sok minden van ez tény. Kezdésnek azért nem rossz. Sok játékból még demo sincs.
BL-el eddig nem tudtam sokat játszani, de nekem eddig teccik. Stasis dolog nekem bejön. Mindenképp kellet valami újdonság, mert a Shadowkeep-ben nem volt semmi ilyen jellegű változás.

_Bishop_: Azokat néztem meg az utolsó oszlopból a Berserker lesz szerintem. Többi nem ér semmit. Majd teszek más modot. Pl. Firepower, Heavy handed, meg picit buffoltak a raksivetők ammo dolgát. Azt is megnézem.

[ Szerkesztve ]

Erőt s erényt!

(#8295) _Bishop_ válasza Docci (#8294) üzenetére


_Bishop_
tag

Engem még az unstopable shotgun érdekel, de az rahedli sok energiába kerül. Ponosabban 7

(#8296) sting2 válasza sting2 (#8292) üzenetére


sting2
addikt

... miért nullazodott a " teljes múltam", 1050s vagyok ez ok, de olyan mintha tegnap kezdtem volna a játékot?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8297) l.skywalker válasza sting2 (#8296) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a Beyond Light. Van egy szerkezet a Postmaster mellett a toronyban, ott fel tudsz venni minden régi küldetést, amit még a meglévő helyszíneken meg lehet csinálni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8298) sting2 válasza l.skywalker (#8297) üzenetére


sting2
addikt

Üres minden slot, nincs semmilyen ghost, fegyver, karos, lábas, semmi, mintha most előszőr indítanék el egy karaktert..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8299) l.skywalker válasza sting2 (#8298) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem olyan rég játszhattál, hogy azok mind sunsetting cuccok voltak amiket automatikusan kukázott a Bungie. De ebben nem vagyok 100%-ban biztos, valaki cáfoljon meg.

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8300) iceQ! válasza l.skywalker (#8299) üzenetére


iceQ!
addikt

Én is rég nyomtam, de mikor beléptem akkor át lehetet migrálni a cuccaimat. Így szerencsére megamaradt a Warlock-om és a fegyverei is. Minden.

https://www.bungie.net/7/en/PCMove

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.