Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) Docci válasza oriic (#7550) üzenetére


Docci
senior tag

Ez még nem az a gameplay, amit én látni szeretnék.

Gondolom ez a fagyasztás a super-je az adott subclass-nak. PvP-ben ez érdekes lesz, hogyan tudják kiegyenlíteni a különbségeket a meglévőkhöz képest.
Egyébként remélem gondolkodnak a halasztáson, mert a november durva lesz. Eladási számaik földbe fognak állni.
D2 BL: Nov. 10. 50/70 euró
CoD: Nov. 13. 60 euró
Cyberpunk: Nov. 19. 60 euró

Erőt s erényt!

(#7552) sting2 válasza i@lex (#7548) üzenetére


sting2
addikt

Nagyon fanatikusnak kell lenni ehhez a Beyond Light című, ezredik " hülyének nézéshez"..
:U

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7553) i@lex válasza sting2 (#7552) üzenetére


i@lex
őstag

Az egyetlen játék aminek élvezem a pvp-jét, és még olyan katasztrofálisan rossz sem vagyok benne, engem csak ez érdekel. A PVE rövid időn belül mindig kifullad az ilyen típusú játékoknál.

Meg hát amúgy is, minek akarnál god roll fegyvereket, jobbat, mint a másiké, ha nem a pvp-ben való előnyszerzés miatt?!

Szokásos forgatókönyv lesz, ahogy mindig:
2-3 hónap pve, kiégett pve játékosok, hisztiző redditesek, mi meg pvp-zünk tovább, és várjuk az új szezont/dlc-t. És újra...

(#7554) ldave válasza sting2 (#7552) üzenetére


ldave
félisten

Ezt most nem értem. Ez Destiny, mi legyen ha nem ez? Jön teljesen új bolygó, remélhetőleg nagy. Teljesen új képességek, strike, dungeon, raid. Minek kéne lennie egy kiegészítőben, hogy ne nézzenek hülyének?

A Slime draws near! Command?

(#7555) l.skywalker válasza sting2 (#7552) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass-ba "ingyen" jön, szóval már lehúzásnak sem mondható :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7556) sting2 válasza ldave (#7554) üzenetére


sting2
addikt

A " rajongóknak, rajongoktol" elv jut mindig eszembe amikor jön egy újabb kieg, de ennyi év után, ennyi beugró összeggel mint amit ez a cím kér.
Az a véleményem, hogy ez már nagyon régóta nem több mint egy nagyon jól sikerült " fogalmunk sincs hogyan kéne de nyomjuk mert veszik" projekt.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7557) i@lex válasza sting2 (#7556) üzenetére


i@lex
őstag

Akkor ezesetben lehet továbblépni, számos remek alkotás van a piacon. :)

(#7558) _Bishop_


_Bishop_
tag

Én azért játszom a D2-vel, mert a story-jával, zenéjével, képi világával, játékmenetével, rendszerével, stb olyan élményt nyújt, ami teljesen kilóg a mai sallang világháborús, nem világháborús és társaik shooterek közül.
Ha úgy nézzük, az összes franchise mindíg ugyan az a lehúzás évek óta csak néha kicsit más köztösben. Nem igen tudnak kitalálni semmi eredetit vagy újat, legfőképpen olyat nem, ami évekig odaköt...

(#7559) i@lex válasza _Bishop_ (#7558) üzenetére


i@lex
őstag

Egyetértek. A gameplay mechanikája zseni.
És nem értik páran, amikor sírok egy-egy mindenki által istenített Sony exkluzív gameplayen....

Játszol játékokkal, aztán elindítod a destinyt, és fellélegzel mennyire fluid, gyors, élménydús az egész csomag.

Beszéltek itt pénzről, lehúzásról, de a Ft/játékperc-et figyelembe véve, a legolcsóbb játékom a destiny franchise.

100 ezer forintom biztosan van az 1-2. részben, és összesen a kettőben együtt 10.000 órám.
10 forint/óra... Lehúzás. :)

Remélem az MS és a bungie idővel újra összeakad, és még sok-sok évig a térképen lesz a destiny.

[ Szerkesztve ]

(#7560) sting2 válasza i@lex (#7559) üzenetére


sting2
addikt

Akkor másképpen mondom mert nem ment át.
Kurvajo a Destiny minden téren de az utóbbi 2, 3 kiegészítő egy forintot sem ér, igen, ezeket ingyen kellett volna adni.
Pedig, ezek felvezetői is olyanok voltak, hogy most akkor beszarunk, behuggyozunk..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7561) saen válasza sting2 (#7560) üzenetére


saen
veterán

Year 3 kompletten egy rakás *** volt, a year 4-et még nem tudjuk. Egyelőre borzasztó kevés info van, csak ezt a stasis-t sztárolják, ha ennyi az egész akkor ez is bukta lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7562) sting2 válasza saen (#7561) üzenetére


sting2
addikt

Nem, én inkább azt érzem hogy az irány azoknak kedvez, akik inkább a PvP oltárán áldoznak, de oda meg felesleges ennyi munkát belefeccolni, hiszen ott a rang, a presztízs viszi előre a harcosokat meg az új színterek.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7563) saen válasza sting2 (#7562) üzenetére


saen
veterán

Az összes pvp-s ismerősöm már most utálja a stasis-t. Rádásul a cheaterekkel se csináltak semmit, jelenleg semmi nem kedvez a pvp-seknek és nem is látszik, hogy ez változni fog.

(#7564) l.skywalker válasza saen (#7563) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Márpedig ez most am mindenhonnan folyik:
Destiny 2: Every New Detail From the Stasis Trailer | Game Rant

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7565) i@lex válasza sting2 (#7560) üzenetére


i@lex
őstag

Ezzel egyetértek. Az egész franchise egy rohadt nagy hullámvasút, reméljük a beyond light megint valami taken king-féle jóság lesz.

(#7566) _Bishop_ válasza sting2 (#7560) üzenetére


_Bishop_
tag

Igaz ez is... A Shadowkeep kampányban egy hét után jöttem rá, h jaa… ezt befelyeztem csak felsem tűnt…, annyira jellegtelen volt. :)) Azt hittem, h bugos vagy mi.

(#7567) redhunter


redhunter
senior tag

Nem tudom hogy volt e már,pár ingame jelenet az uj superrel [link]

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#7568) oriic válasza redhunter (#7567) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

5:30-tól van a gameplay részlet.

Live-Die-Respawn

(#7569) i@lex válasza oriic (#7568) üzenetére


i@lex
őstag

Szegény butatitánnak nem akarnak adni bosssebzős szupert, csak az autista földbeverések... :D

[ Szerkesztve ]

(#7570) GAbre


GAbre
veterán

Olyan jó,mikor bemész nyomsz 1 meccset,és se a meccset,se a daily missionöket nem számolja... :W

Avatar

(#7571) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

‘Destiny 2’ Reveals Massive Subclass Customization Overhaul, Warlock Stasis Details


Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7572) oriic válasza l.skywalker (#7571) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól néz ki. De azért megint még több mod-ot kapunk. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7573) sp8787 válasza l.skywalker (#7571) üzenetére


sp8787
addikt

Ezek az uj superek abszolut semmilyenek ,gyakorlatilag 1 supert masoltak 3 classra a titane kimondottan bena, a warlocke semmilyen talan meg a hunter az egesz jo de azzal meg nem szeretek jatszani.

Na azt hiszem itt az ideje elengedni a jatekot egy idore es majd ha megjelent akkor madj kiderul milyen is lesz ez egyaltalan.
Amugy is a heten az exotic farmolas egy elmebaj majd lehet 2 het mulva ujra visszaugrok meg azokat farmolni. Igy is 1095-os szinten vagyok ugyhogy kezd is egy kicsit elegem lenni.

(#7574) saen válasza sp8787 (#7573) üzenetére


saen
veterán

Ez az egész tovább növeli a buildek számát, ami ráfér a játékra. Majd meglátjuk mennyire sikerül ez jól, az garantált, hogy lesz köztük olyan ami op lesz és kb kötelező...

(#7575) GAbre válasza GAbre (#7570) üzenetére


GAbre
veterán

És megint.... :W

Avatar

(#7576) i@lex válasza GAbre (#7575) üzenetére


i@lex
őstag

Melyiket nem számolja ?

(#7577) oriic válasza l.skywalker (#7571) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

TITAN

[link]

[link]

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#7578) i@lex


i@lex
őstag

Ez a nem mindegy.

(#7579) ldave válasza i@lex (#7578) üzenetére


ldave
félisten

Hiába van 360+ lehetőség, akkor is 2-3 lesz a meta.

A Slime draws near! Command?

(#7580) oriic válasza ldave (#7579) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A nagy emberek pár hét alatt kiderítik a metát, aztán mindenki majdnem őket másolja úgyis. :D

Live-Die-Respawn

(#7581) saen válasza oriic (#7580) üzenetére


saen
veterán

Mindig van meta, de amikor megnézed a guide-okat a nehezebb tartalmakra, akkor most is az van, hogy 18 féle életképes megoldás van. Legalábbis PVE-ben...

(#7582) ldave válasza oriic (#7580) üzenetére


ldave
félisten

Persze, én örülök ha van választási lehetőség, nem hiába kedvelem a pakliépítős kártyajátékokat is, ami másról sem szól és valószínűleg az én szintemen sokféle build használható lesz, de a top játékosok biztos beállnak arra a párra, ami a tökéletes.

A Slime draws near! Command?

(#7583) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a kampány meddig lesz elérhető? Úgy olvastam majd ki fogják szedni. Steamen most ingyenesen le tudnám tölteni, de olyan infot is kaptam, hogy epicen jön majd a kiegészítőkkel együtt ingyenesen. Erre van dátum, illetve megmaradnak majd a mentések ha steamről átmegyek epicre? Nagyon köszönöm!

(#7584) saen válasza Bencus88 (#7583) üzenetére


saen
veterán

Epicről nincs fogalmam, de jó eséllyel tudsz majd steam között játszani, mert most át tudsz menni akár konzolra is, gondolom epicre is ha lesz.
Kampány nov 10-ig marad, utána nagyon sok kontent kimegy ideiglenesen.

(#7585) oriic válasza Bencus88 (#7583) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" Steamen most ingyenesen le tudnám tölteni, de olyan infot is kaptam, hogy epicen jön majd a kiegészítőkkel együtt ingyenesen. Erre van dátum, illetve megmaradnak majd a mentések ha steamről átmegyek epicre?"

Ez az Epic ez honnan jött? Nem megy sehova a játék, marad kizárólag Steamen.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7586) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nekem is csak úgy mondták epicet :) köszönöm akkor leszedem steamen :)

De ezek szerint akkor lehet tudom folytatni a ps4es karaktereket is

[ Szerkesztve ]

(#7587) oriic válasza Bencus88 (#7586) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

https://www.bungie.net/7/en/CrossSave

PS4 fiókodhoz hozzárendeled Steameset és menni fog. Én is Xbox-ról jöttem PC-re.

Viszont azt ne feledd, hogy ha a korábban elért tartalmaidat teljesen el akarod érni, akkor a DLC-ket (Amiket megvettél PS4-en) PC-n újra meg kell venned. (mert Cross-buy az nincs)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7588) Bencus88 válasza oriic (#7587) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagyon szuper, köszönöm!! :R

(#7589) redXIII


redXIII
senior tag

Egy kis érdekesség , ( vagy bug) bár nem hiszem hogy túl sok mindenkit érint már. A régi raides fegyók amik megvannak, pl vaultban, felmennek 1360-ra ha mégegyszer kiszeded ugyanazt. Ha volt egy jó rollod régről, akkor kár volt betörni.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#7590) i@lex válasza redXIII (#7589) üzenetére


i@lex
őstag

A gearek is. Nem bug, az volt bug, hogy nem voltak 1360-asok, ezt pár hónapja egy patchban javították.

(#7591) l.skywalker válasza i@lex (#7590) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez most vault vagy collection?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7592) saen válasza i@lex (#7590) üzenetére


saen
veterán

A fegyverek az tuti bug, mert collectionből csak y1 fegyvert tudsz kivenni és a leviathan/eow/sos fegyvereknek nem kéne 1360-as plvl. Csak a páncéloknak.

(#7593) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny 2: Beyond Light – Revenant Abilities, Aspects and Fragments Revealed

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7594) i@lex válasza l.skywalker (#7593) üzenetére


i@lex
őstag

Gemini Jester, Six Coyote nerf incomin...
6 Hunter pvp-ben ezzel a két exoticcal kb eltörik a pvp-t...

(#7595) l.skywalker válasza i@lex (#7594) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nerf is incoming :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7596) woker válasza l.skywalker (#7595) üzenetére


woker
aktív tag

Bungie. Huntert. Nerfelni? Nem warlock exotic ez, hogy órákon vagy legfeljebb napokon belül kikapcsolják majd "javítsák".
Az a gond, hogy így mintegy 2 hónappal a megjelenés előtt demózva a stasis cuccokat nem tudom eldönteni, hogy bungo még inkompetensebb mint valaha vagy csak elkezdték implementálni a leggusztustalanabb F2P játékokban alkalmazott P2W taktikát azaz vagy fizetsz a DLC-ért és lesz neked is rengeteg broken/OP cuccod vagy nem, de akkor téged ültetnek fel arra a bizonyos rollerre.

[ Szerkesztve ]

(#7597) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n szeptember 15-ig 40%-os kedvezménnyel vásárolható meg a Shadowkeep és a Forsaken ha valakit még érdekel.

https://store.steampowered.com/app/1090200/Destiny_2_Shadowkeep/

https://store.steampowered.com/app/1090150/Destiny_2_Forsaken/

_______

Valaki észrevette, hogy Level 31-es játékos volt egyik legutóbbi videóban? Megemelik a szintet is úgy tűnik a Beyond Light-ban.

Nem saját kéP:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7598) sp8787


sp8787
addikt

Na csak vissza kell menni ezert a sidearm-ert.

(#7599) oriic válasza sp8787 (#7598) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elesitettek az exotic questet?

Live-Die-Respawn

(#7600) saen válasza oriic (#7599) üzenetére


saen
veterán

Igen, haladt a sztori.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.