Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) pimpi001 válasza saen (#11599) üzenetére


pimpi001
tag

95 tag van benne? Amugy xbox-on tolom ha ez szamit.

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#11602) pimpi001 válasza sparklyth (#11600) üzenetére


pimpi001
tag

Ejjel hazaerek melobol felveszlek baratlistara. Kb 1-ora korul llessz ez....

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#11603) sparklyth válasza pimpi001 (#11602) üzenetére


sparklyth
csendes tag

No para 😉 akkor holnap délelőtt számítsak egy sessionre? Csak mert akkor úgy készülök...kb 12-ig raérek

(#11604) Mizol29


Mizol29
senior tag

Üdv! Pár hete kezdtem el játszani a játékkal, de nagyon kínai nekem sok minden, meg követhetetlen. A Beyond Light kampányt letoltam meg tegnap a Witch Queen-t. 1760-as a power szintem, miket kell tolni, hogy feljebb menjen? Mindig ilyen 1750-es cuccokat kapok. Lightfall dlc-t megvettem azt még nem kezdtem el. Az a baj velem, hogy ahány helyen jártam már annyi féle quest-et vettem fel, már van vagy 3 oldalnyi és nem tudom merre haladjak. Miket kellene csinálnom, hogy érdemi fejlődést lássak magamon? A játék tetszik meg a gunplay is jó, csak most azt érzem, hogy egy helyben toporgok.

(#11605) sparklyth válasza Mizol29 (#11604) üzenetére


sparklyth
csendes tag

Szia!
Ha Lightfall kampányt letolod, akkor 1770-es cuccokat fogsz kapni a végén. Onnan felfelé world droppokkal tudsz menni, ha jól emlékszem, egészen 1800-ig. Ez a soft cap. Innen 1810-ig pinnacle rewardokkal tudsz menni. Amíg el nem éred a soft cap-et upgrade module-t ne nayon használj mert hacsak nem találsz valami jó fegyvert vagy armort.
Szerintem érdemes letolni először a kampányt aztán meg a felvett küldetéseket vagy a kampány közben 1-1 küldit megcsinálni. Ha jol emlékszem vannak olyanok amik kapcsolódnak is egy-egy helyszínhez (pl Another Last City küldetés).
Ha gondolod vegyél fel barátnak (par hozzászólással előrébb ott van a bungie id-m)és tudok menni segíteni, ha elakadsz valahol.

(#11606) Mizol29 válasza sparklyth (#11605) üzenetére


Mizol29
senior tag

Köszi a választ, akkor elkezdem a kampányt. Pinnacle reward ez mi pontosan és hol lehet szerezni? World droppok mint pl. a public eventek?

(#11607) sparklyth válasza Mizol29 (#11606) üzenetére


sparklyth
csendes tag

World drop az lehet kb bármi amit menet közben kapsz (public event, patrol, ellen is dobhat, stb). Pinnacle rewardok bizonyos feltételek teljesülése után esnek. Remélem sikerül feltölteni a képet, ott lathatod, hogy van ami után powerful engram esik van ami után meg pinnacle (pl complete the weekly dungeon). Ez garantáltan a szintednek megfeleő legnagyobb light level-ű cuccot dobja (lehet armor vagy fegyver). Ha pl 1800 szinten vagy, akkor 1801-eset. Ezeket csak a soft cap elérése után erdemes csinálni. Mert mindig az aktuális szintedhez mérten dobja a pinnacle-t.

[ Szerkesztve ]

(#11608) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Lolwut pillanat.
Humble Bundle: Destiny 2 - The Story So Far bundle.
Legkisebb csomag (€7.39): Shadowkeep és Forsaken Pack.
Kis-közepes csomag (€11.08): The Witch Queen, 30th Anniversary Pack, Beyond Light.
Nagy-közepes csomag (€18.47): Lightfall.
Nagy csomag (€36.95): Lightfall Annual Pass.

(Minden csomag tartalmazza az előző csomagokat.)

[ Szerkesztve ]

(#11609) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Van bmi lehetőség letolni régebbi DLC küldiket? el vagyok maradva a sztoriban....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11610) sparklyth válasza - = Zk = - (#11609) üzenetére


sparklyth
csendes tag

Sajnos csak a Shadowekeep-től megjelent fő küldetéseket lehet már csak letolni. A többi ment a Content Vault-ba. Ez azt jelenti, hogy a Shadowkeep, Beyond Light, Witch Queen és Lightfall kiegek sztorijait le tudod tolni, de a Red War kampányt (Vanilla Destiny 2), a Curse of Osiris, Warmind és Forsaken kiegek már nem elérhetők a jatekban. Max youtube videót tudsz róluk nézni vagy a director Timeline feature-jében 1-1 missiont le lehet tolni a régi kiegekből is Lightfall -ig bezarólag. A szezonális tartalmak viszont csak az aktuális kiegben lévők játszahtók.

(#11611) - = Zk = - válasza sparklyth (#11610) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, értem, köszönöm :R
tömör és lényegretörő válasz....
akkor uninstall, majd a Destiny 3 nál naprakészebb leszek remélhetőleg....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11612) sparklyth válasza - = Zk = - (#11611) üzenetére


sparklyth
csendes tag

Ha lesz Destiny 3 😂ami nem valószínű 😥 pedig lehet jobb lenne...

(#11613) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
[link]
Ascendant chest merre van?
Nálam csak 3at kéne megtalálni,de hiába mentem végig mind a 7 helyen,1et találtam csak ,4nél semmi nem volt,1-2nél meg az ascendedként megjelenő platfromoknak vége lett,és se arra amerre videó mutatta, se másfelé nem találtam további platformokat.
Ha valaki tudja,hol van a maradék 2,azt megköszönöm

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#11614) Gave válasza sparklyth (#11612) üzenetére


Gave
addikt

Nem értem miért tartják még életben ezt a játékot. Bár olcsóbb mint valakit felbérelni, hogy időnként megostorozzon kicsit.

(#11615) sparklyth


sparklyth
csendes tag

Nem tudom, hogy most a curse az melyik szinten áll (mert ugye 3 hetes ciklusban váltják egymást, weak-medium-strong), mert lehet, hogy azert nem találod, mert másik curse szinten van és akkor mashol vannak az ascendant chestek is. Annak nézz utánna szerintem...

(#11616) sparklyth válasza Gave (#11614) üzenetére


sparklyth
csendes tag

Hát szerintem egyrészt mert a sztorit csak be kellen fejezni, másrészt meg ugye valamiből meg is kell élni a Destiny meg meg ikyen állapotban is jól tejel.
Addig amíg az ilyen elvetemültek, mint pl én is minden kis és nagy hibája ellenére is imádják és szinte minden nap képesek leülni eléje 1-2 órára, addig életben is fogják tartani.
De viccet félre téve, szerint a bejelentett 3 epizód után elengedik a kezét. Utanna6mar csak olyan karbantartások lesznek mint a D1-nél. Az is kb addig amíg kifizetődő...
Aztán reménykedem egy D3-ban, normális szerverekel, hozzáállassal meg minden széppel-joval

(#11617) pimpi001


pimpi001
tag

Haller . Nemregota vagyok szoval ezt az Eva nenit is most latom eloszor. Ha a guardian jatekokat tolom akkor felkell venni hozza az altala adott ruhat is? Mi ez a legdeszka? Ha 1 karival osszejon akkor mindharom megkapja vagy mindharommal kulon kulon lekell tolni?

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#11618) sparklyth


sparklyth
csendes tag

Minimum a class item legyen rajtad, hogy kapjál tokent vagy mit, nem tudom most mit ad az activity. A légdeszkáról nem tudok sokat mondani, meg nem jelentkeztem be, de szerintem eleg egy karin meg sinalni a küldit és utanna automatikusan meg kapja a többi is

(#11619) GAbre


GAbre
veterán

Destiny 2 : The Final Strand
Gondolom erre sincs megoldás,ha 3/7nél beakad,és hiába írtok ki mindenkit,és veszem fel az ordert már vagy 6x.Vagy adom le és veszem fel a küldetést.Nem megy tovább.
És a 4.lépésnél lévő küldetés hídja sincs kinyitva így,hogy próbáljak továbblépni.

Avatar

(#11620) bunfi válasza sparklyth (#11615) üzenetére


bunfi
őstag

https://www.todayindestiny.com/
legalul lenyitod a Forsaken fület és ott van. Ez a hét a growing stronger.

#11619GAbre
Ha jól értem akkor ennél a lépésnél akadál el. Sajnos lehet, hogy ezt most kefélték el, mert volt egy bug, hogy az alt karaktereken beragadt a spectrometer az inventoryba, ha már a fő kariddal megcsináltad végig a questet. Lehet, hogy mellékhatásként mostmár nem esik ki, hogy fel tudd venni.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11621) GAbre válasza bunfi (#11620) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi választ nem itt akadtam el,hanem ez előtt.
És nincs más karakterem csak ez,és még ha volt is nemrég lett meg dlc.Szóval biztos,hogy nem kezdtem el sehol máshol.
Tök jó,hogy bungienál nincs support,hogy jelezzem,fórumra meg inkább nem figyelnek,szóval az ilyen hibák a szőnyeg alatt maradnak. :W

Avatar

(#11622) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok! 1769 vagyok végig vittem a lightfallt, meg a legtöbb questet, és bem tudok tovább fejlődni. Mit rontok el? Seasonbe meg 1810 kell hogy tovább tudjak menni. Az új eventet caibálom a towerben de nem kapok nagyobb item levelt :R

(#11623) sparklyth válasza Bencus88 (#11622) üzenetére


sparklyth
csendes tag

1800-ig world droppokkal tudsz fejlődeni utánna pinnacle rewardokkal 1810-ig. Fentebbi hozzászólásban is leírtam :)

[ Szerkesztve ]

(#11624) Bencus88 válasza sparklyth (#11623) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tolok én mindent, de ilyen 1 item levelt fejlődök 2 naponta. Ez így elég hosszadalmas lesz. Köszi :R

(#11625) sparklyth válasza Bencus88 (#11624) üzenetére


sparklyth
csendes tag

Akkor valamit nem jól csinálsz, mert akkor már 1800-nál kellene lenned. Ha letoltad a kampányt (Lightfall) akkor 1770-es szintű cuccokat kaptál. Utánna world droppokkal 1800-ig max pár nap alatt eljuthasz. Az 1810 a nehezebb, mert abból csak limitált küldetés van és random cuccokat dob (lehet, hogy lesz két egyforma szintű csizmád pl két különböző questből). 1800-ig nem érdemes használni upgrade modult sem hacsak nem kapsz valami nagyon jó stat-os armort/fegyvert.

(#11626) Bencus88 válasza sparklyth (#11625) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pontosan ezért kérdeztem mert nálam nem így volt. 1750-60 itemekkel szenvedek. És már rég végeztem a kampánnyal.

(#11627) Bencus88 válasza Bencus88 (#11626) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Feleségemnek is van egy karaktere nem ehhez lehwt köze? Tényleg nem értem

(#11628) sparklyth válasza Bencus88 (#11626) üzenetére


sparklyth
csendes tag

A rajtad lévő legnagyobb szintű cucchoz képest dobálja a cuccokat. Ha a kampányal végeztél ugye, akkor kellett volna 1770-es szintű felszerelést kapnod, ha azokat equippeled, akkor leszel full 1770-es. Utánna dobálja a nagyobb cuccokat folyamatosan. Strike, gambit, crucible, free roam, patrol, public event, ezek rendszerint dobálják az aktuális szintednek megfelelőt, ezekkel tudsz fejlődeni 1800-ig.
A fejlődés minden karakternek egyedi, nem függ össze. Ha az egyik 1750-es, a másik attól lehet 1810-es.

(#11629) Bencus88 válasza sparklyth (#11628) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tényleg teljesen így csináltam a leírtak alapján, de mintha 50 item levellel alatta lennék.

(#11630) sparklyth válasza Bencus88 (#11629) üzenetére


sparklyth
csendes tag

Lehet, hogy nem jol mondom/magyarázom... vegyél fel barátnak (Sparklyth#0113) és ránézek a karakteredre, hátha többet tudok mondani akar itt akár ingame

(#11631) Bencus88 válasza sparklyth (#11630) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Okés köszi!
értem amit mondasz, de amint végeztem lightfallal kb 1720-30 lettem. Azóta egyesével megyek felfele.
Mindjárt felveszlek csak rá kell jönnöm psen hogy működik

(#11632) sparklyth válasza Bencus88 (#11631) üzenetére


sparklyth
csendes tag

Az a bungie id-m, ps-en Sparklyth néven vagyok :)

(#11633) Bencus88 válasza sparklyth (#11632) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Siker :C

(#11634) woker válasza Bencus88 (#11627) üzenetére


woker
aktív tag

Remélem nem azonos class-t mert az nagyon nem fog jót tenni a fejlődésnek mert csak 1 karakter fogja megkapni a powerful/pinnacle dropokat az adott héten az activitykből és azok nélkül nehéz lesz fejlődni.

(#11635) Bencus88 válasza woker (#11634) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Korábban elkövettük már ezt a hibát, most figyeltünk rá.

Mikor van reset és melyik activitik ezek? Nightmare?

(#11636) woker válasza Bencus88 (#11635) üzenetére


woker
aktív tag

Kedden 6-kor (illetve 7-kor amikor nyári időszámítás van). Strike/Nightfall/Crucible/Seasonal activity (ez utóbbinál lehet olyan, hogy 3 tier van és mindegyik után kapsz pl. powerfult, de ahhoz pl. 9 kört kell menni vagy pontokat gyűjteni mint pl nightfall-nál)/stb.. A fő térképen minden olyan hely ahol lehet powerful/pinnacle-t szerezni van egy aranyszínű kör benne egy csillaggal, bolygóknál nézd végig az ikonokat a térképen (elég csak fölé vinni a kurzort és mutatja, hogy milyen rewardot ad) HELM meg playlist activity-knél külön megvan jelölve mindegyik ugyan úgy ahogy a fő térképen ha adhatnak még a héten. Vendorokat is nézd végig mert azok is szoktak pl. powerful-t adni ha teljesítesz pl. 8 bounty-t nekik.
A leveling stratégia meg egyszerű, először a powerful-okat szedd ki mert 1800-ig ezek fejlődést jelentenek utána pedig jók arra, hogy betömd a lyukakat (teszem azt 1805 az átlag powered de van olyan felszerelésed ami csak 1803), mert így többet nyerhetsz egy pinnacle upgrade-del ha minden felszerelésed közel azonos poweren van.

(#11637) Bencus88 válasza woker (#11636) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egy 9 körösöm volt most is, 1770ig tudtam menni felette nem enged nyilván.
ohhh igen az a sárga kis gömb, figyelgetem akkor azokat, de rengeteg questem van elszórva minden felé, apránként haladok velük.
most a kollégával az exotic fegyómra azereztük meg az upgradet.

köszönöm a részletes leírást! :R

(#11638) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Eddig kinek van meg a legdeszka? egy het alatt 250 medal van az 1200-bol illetve nightfall 250k csak a top 40%... szal .... asszem nekem ez nemjon ossze.

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#11639) Mizol29 válasza pimpi001 (#11638) üzenetére


Mizol29
senior tag

Én nem is feszülök rá, meg nekem nem is tetszik az a deszka szerintem írtó gagyi. Van amikor játékosok ott hagyják és elakadok benne, lövöm is szét a picsába :D

[ Szerkesztve ]

(#11640) ldave válasza pimpi001 (#11638) üzenetére


ldave
félisten

Top10%-kal lehet megszerezni legegyszerűbben, az Inverted Spire NF-en ha összedolgozik a csapat, meg kell lennie a szükséges pontnak.

A Slime draws near! Command?

(#11641) saen válasza pimpi001 (#11638) üzenetére


saen
veterán

Tegnap este csináltuk meg barátokkal, 330k körül kellett ha jól emlékszem, arra már megadta. Előző nap is próbáltuk, de az akkori nf-et kimaxolva se lett meg. Minden nap resetkor változik az NF, olyannal kell próbálkozni ahol lehet magas pontot elérni, ugyanis nem mindegyiknél lehet.

(#11642) woker válasza pimpi001 (#11638) üzenetére


woker
aktív tag

NF top10%-kal a legegyszerűbb (pre-made csapat erősen ajánlott mert ha a matchmakinget használod akkor 99,999% az esélye, hogy olyanokat kapsz magad mellé akik azt sem tudják, hogy a fegyver melyik vége a veszélyes vagy éppenséggel tesznek magasról a top10%-ra mert mondjuk az event achievementet farmolják amihez csak teljesítés kell), de egyrészt hét elején érdemes csinálni mert ahogy halad a hét úgy lesz egyre magasabban a léc, ráadásul a medálokkal nem érdemes szórakozni mert egy platina is csak 15 pontot ad, ugyan szerezhetsz hetente 1 gyémántot ha nézel egy streamert 2 óráig (akinél engedélyezve van a drop) ami 300 pontot ér, de az bugos mert csak akkor adja meg a 300-at ha titánnal adod le.

(#11643) maajsz válasza woker (#11642) üzenetére


maajsz
senior tag

Ez a titános dolog kajak? Aztem csak astecross poénkodott vele, hogy szívassa a hunter maineket :DDD

Egyébként az Allstar Vector deszkáról van szó? Mert azt nekem beadta első nap pedig csak pvp-zek. Vagy van valami exotic verziója?

(#11644) woker válasza maajsz (#11643) üzenetére


woker
aktív tag

Sajnos igen, én is az ő videójában hallottam róla először, és ez utólag meg is magyarázta, hogy miért kaptam csak pár pontot a warlockon múlt héten amikor beváltottam az elsőt. Még egy kicsit csodálkoztam is, hogy ez ilyen kevés pontot ér csak (több medált adtam le vele egyidőben és összesen ilyen tizenvalahány pontot kaptam), mert azt is utólag tudtam meg, hogy a diamond az valójában 300 pontot ér(ne ha nem lenne bugos)...
Mondjuk nem tudom, hogy javították-e tegnap vagy továbbra is sz*r.

[ Szerkesztve ]

(#11645) woker válasza maajsz (#11643) üzenetére


woker
aktív tag

Igen, van egy alap (fehér) verzió amit az eventes questline első 1-2 lépésének teljesítése után megkapsz, de az eltűnik az event után, és van egy exotic amihez a 3 feltétel egyikét (1200 pontnyi medál, top 10% NF score vagy 3 csomagot kell kinyitnod amit a focus playlistből kaphatsz) kell teljesítened, az viszont már permanens.

[ Szerkesztve ]

(#11646) oriic válasza woker (#11642) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"de az bugos mert csak akkor adja meg a 300-at ha titánnal adod le."

Warlockkal adtam le, simán megadta szombaton.

Amúgy én csak PVP-ztem elmúlt héten, meg trials a hétvégén és meglett az összes medál.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11647) woker válasza oriic (#11646) üzenetére


woker
aktív tag

Akkor addigra már kijavították, én még szerdán adtam le, akkor még bugos volt (más karakteren nem is toltam még az eventet még). Mondjuk nem igazán ért meglepetésként, hogy sikerült elcseszniük egy ilyen egyszerű dolgot is :D
Mondjuk a skimmer is elég bugosra sikerült (random crash egyeseknél, vagy nem működik a grind ha nem toggle-re van állítva a crouch...), klasszikus bungó minőség.

(#11648) oriic válasza woker (#11647) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk azóta sem használtam szerintem egy másodpercre sem :DDD

Live-Die-Respawn

(#11649) pimpi001 válasza woker (#11642) üzenetére


pimpi001
tag

Jah. Eszrevettem. Randomokkal tolom de a heten meg nem sikerult 150k felett lenni. Mindent ledurrantanak. Vagy mindenkinek megvan mar a deszka vagy mar senkit se izgat......

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#11650) saen válasza pimpi001 (#11649) üzenetére


saen
veterán

Csináld szólóban és akkor nincs ilyen gond.

(#11651) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mert szeretem ha fáj :D (talán kettő ami godroll közelében van, RNG nem szeret most)

Live-Die-Respawn

(#11652) bunfi válasza oriic (#11651) üzenetére


bunfi
őstag

Mire hajtasz ilyen nagy elánnal?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11653) oriic válasza bunfi (#11652) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ricochet-zen-onsl-range... De nem lett meg, és elfelejtettem leállást, szóval passage is ottmaradt :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11654) bunfi válasza oriic (#11653) üzenetére


bunfi
őstag

Hát erőltetett menet lesz. De legalább te nem vagy rákényszerülve a kegyelemkártyára :D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#11655) woker


woker
aktív tag

Csak én vagyok ennyire cinikus már vagy a mai nagy elánnal beharangozott stream volt tényleg ennyire unalmas (meg egy kicsit szánnivaló)?
Mert azért az elég sokatmondó volt amikor pár perc után benyögi az egyik, hogy "irigy vagyok a buried bloodline-odra mert én nem szántam rá magam arra, hogy kifarmoljam", csak mert amikor egy bungó(?) alkalmazott sem játszik a saját játékukkal azért az jelent valamit :D
Amikor meg az a Noah gyerek flexelt, hogy mindig megcsinálja a flawless-t, mindezt miközben controllerrel tolja a játékot (gondolom otthon meg konzolról tolja így az alkalmi xim huszár fel sem tűnik neki) azért az picit szánalmas volt és szívesen bezavartam volna a PCs poolba játszani billentyűzet+egér kombóval, mert amikor péntekente nézem a streameket a bounty-ért akkor azért elég sokszor belefutnak csalókba, ráadásul olyanokba akiket esetleg már hetekkel korábban jelentettek de még mindig aktívak. :U
A championök viszont azok nagyon kellettek, hiszen másra sem vágyik a community mint championökre minden módban sőt lehetne akár champion only mode is az igazán elkötelezetteknek...

(#11656) - = Zk = - válasza woker (#11655) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én ott kiszálltam a buliból, hogy Xdb kifizetett DLC-k sztori módját egy huszár vágással elkaszálták...
mert amit benne hagytak most, elérhetőnek... az nem olyan, mintha végigmásznék a "sztorin"... namind1...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11657) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Kerdes. Eggyik karimmal megvettem osszes strand fragment-et igy befejeztem az aspect kuldetes sorozatot. Mindharom karimnak igy megvannak. De.... masik kettonek most nem tudom kimaxolni a fragmenteket mert nem esik tobb strand meditation. Ez most bug vagy benyaltam.....

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#11658) woker válasza pimpi001 (#11657) üzenetére


woker
aktív tag

Na ezt így most nagyon nem értem mert kicsit össze-vissza beszélsz. Olyan nincs, hogy 1 karakteren unlockolod az összes fragmentet és meglesz az összes többinek, de valahogy meg mégsem? :F . Egyenként kell a fragmenteket és az aspecteket minden classnak kifarmolni/unlockolni.
Strand meditation meg csak olyan karakteren esik aminek még van unlockolni valója (de a meditation-t amit gyűjtesz azt viszont bármelyik feltudja használni), így amin már megvan az összes fragment és aspect az már többet nem fog tudni szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#11659) pimpi001 válasza woker (#11658) üzenetére


pimpi001
tag

Mindharom classal letoltam a lightfall kuldiket igy mindharomnak megvan a strand. A warlockomon unlokkoltam az osszes fragmentet igy megkaptam a kuldetes sorozatot amivel a maradek 2 aspectet is megadta. Ugye ennek a karinak igy megvan mindd es neki nem esik tobb strand meditation. Atleptem a masodik karimra es meglepodve lattam hlogy itt nemkell megcsinalni megint mert ez account bound szal mindd a 4 megvan. De ettol fuggetlenul neki sem esik pedig csak 5 fragment van meg. Atleptem harmadik kari.ra es ottis ugyanez. Nem esik a cumo. Terminal overload. Semmi. Heti quest neomunsn . Semmi. Most letoltam a heti vanguardot is. 9 kör es nem adta az exotic kavicsot. Twitch droppot se jelzi hogy van. Szoval a hiba a rendszerben van.

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#11660) woker válasza pimpi001 (#11659) üzenetére


woker
aktív tag

Most ezt én nem értem, vagy tényleg egyre zavarosabb ez a dolog... Sem az aspectek, sem a fragmentek nem account boundok hanem class specifikusak. Én mindhárom karakteren végigtoltam a kampányt meg az összes egyéb lightfall küldetést a warlockomon, de se a titánon, se a hunteren nem adott meg semmit, még utólag sem. Akkor sem fog esni több strand meditation egy karakternek ha az inventory-dban (karakter+post master) van elég ahhoz, hogy a maradék fragmenteket/aspecteket unlockold az adott karakteren. Szóval ha nincs elég strand meditation az inventory-ban _és_ strandet használva sem esik akkor az valóban bug, mást nem tehetsz mint jelented bungónak és vársz, hogy javítsák. Próbáltam keresni hasonló jelentéseket ilyen problémáról, de csak olyanokat találtam ahol úgy próbáltak meditation-t farmolni, hogy a rendszer látta, hogy van elég meditation az inventory-ban, hogy az adott karakteren a maradék fragmenteket/aspecteket feloldja ezért nem dobott nekik.
Ha a guradian games-es diamon medallion-ra gondolsz, akkor lépj be bungie oldalán és refresheld a claimelhető itemeket, ezen a héten nekem is külön kellett refresh-t tolnom mert 1 nappal később sem tűnt fel.

[ Szerkesztve ]

(#11661) Dinomano


Dinomano
senior tag

XSS-re olcsón tudnám megszerezni Destiny 1 complete-et... Anno X360-on és PS4-en játszottam az alapjátékot anno. Nincs game pass core-om, de kijátszanám a complete editiont. A kérdésem annyi, hogy a DLC-k sztoriját ki tudom így is játszani, hogy csapat nélkül játszanék?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#11662) sparklyth válasza Dinomano (#11661) üzenetére


sparklyth
csendes tag

Én egyedül tolom a sztorit, a nehezséggel eddig nem volt gond solo-ban. Egy-egy strike kicsit nehéz volt, de lassan és tavolról pötyögtetve az is sikerült (thx to mida multitool 😉), a matchmaking nem talált hozzám más játékosokat így maradt a solo és mivel D1-ben még nem volt crossplay....
Én PS-en tolom, van PS plus előfizetésem így nem tudom biztosra mondani, de elvileg az csak az online játékhoz kell, ha csak a sztorit akarod tolni ahhoz nem kell, mert az nem matchmakinges.
Anno en is valami akció keretén belül vettem meg a complete editiont, ilyen 2000e valahányszáz ft-ért. Annyit simán megér.

(#11663) Dinomano válasza sparklyth (#11662) üzenetére


Dinomano
senior tag

Akkor lehet, hogy behúzom a játékot, kemény 1500 Ft körül lesz. :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.