Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) GAbre


GAbre
veterán

Dungeonban mit kell csinálni?
3x mentem rá.
Elmegyek ott 1 kor a földön,se be beacon-t se semmit nem tudok csinálni.
Még enemy sincs.
És már nem is tudok tovább menni se.Elfogyott a terep.

Avatar

(#7252) l.skywalker válasza GAbre (#7251) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Melyikben?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7253) saen válasza GAbre (#7251) üzenetére


saen
veterán

Gondolom ez a Pit of Heressy. A körbe tudsz raid bannert tenni, egyébként meg le kell ugrani.

(#7254) TheProb válasza GAbre (#7251) üzenetére


TheProb
veterán

Google/Youttube használata amúgy gáz lett 2020-ban?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7255) l.skywalker válasza TheProb (#7254) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azt mondod okafogyott lenne fórumozni? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7256) oriic válasza i@lex (#7250) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HC megint.

Live-Die-Respawn

(#7257) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Masszív off, de mivel elég ismert D2 streamer volt, így talán nem gond, hogy leírom, hogy SayNoToRage-nek a most történtek után kb annyi... :W

Live-Die-Respawn

(#7258) i@lex válasza oriic (#7257) üzenetére


i@lex
őstag

Nagyon sajnálom, nagyon szerettem a q&a podcast-szerű streamjeit.

[ Szerkesztve ]

(#7259) GAbre válasza i@lex (#7258) üzenetére


GAbre
veterán

Másnak is folyamat megszakad kapcsolat ma/most?
Állandóan újracsatlakozik.Elveszik minden ammom.
Rohadt idegesítő....

Avatar

(#7260) Tom5 válasza GAbre (#7259) üzenetére


Tom5
addikt

Igen, Gambitelni kb lehetetlen. Átmegyek a mote-on és eltűnik de nem számolja vagy átmegyek rajta el sem tűnik és nem is számolja.

(#7261) ldave


ldave
félisten

Azt tudom, hogy a Vex szeret az időben utazni, de ez valami nagyon-nagyon távoli jövőből érkezett:

A Slime draws near! Command?

(#7262) oriic válasza ldave (#7261) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt nekem is ilyen :D

Szerk:

To all:

Elvileg letoltam minden kuldetest, de en vagyok vak vagy sehol nem volt utalas arra amit az indulo animacioban lattunk? (Rasputin off)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7263) ldave válasza oriic (#7262) üzenetére


ldave
félisten

Lehet majd valamikor később folytatódik a sztori. Nem tudom korábbi seasonök alatt hogy ment ez.

A Slime draws near! Command?

(#7264) sp8787


sp8787
addikt

Kerdezek egyet en is.
Probalta vki az utolso 3ik armor focus-alast aminek allitolag magasabb ertekeket kellene adnia?

Csak azert kerdezem mert ahanyszor eddig probaltam hat az egy vicc, pl. 17-es lett a focus-alt tulajdonsag az egesz roll meg 55.

(#7265) saen válasza oriic (#7262) üzenetére


saen
veterán

A lore-okból arra következtetnek, hogy egy Exo lesz majd Rasputinből.

(#7266) oriic válasza saen (#7265) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen errol hallottam en is, csak olyan furan jott ki hogy nem jott szoba. Mondjuk Bungie mar csak ilyen, szokasuk csak ugy elfelejteni dolgokat. ;] #uldren

Live-Die-Respawn

(#7267) saen válasza oriic (#7266) üzenetére


saen
veterán

Igazából ha nem olvasod el a lore-os dolgokat amit valaki összeszed és vágja az összefüggéseket már a d1-es időkből, akkor szerintem marhára nem lehet tudni, hogy mi történik. Legalábbis a játék maga alig mond valamit.

(#7268) oriic válasza saen (#7267) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lore olvasassal nem lenne gondom csak kar hogy sokszor ott sincs lenyegi info

Live-Die-Respawn

(#7269) saen válasza oriic (#7268) üzenetére


saen
veterán

Nem is konkrétan a lore-ra gondoltam, hanem egy ilyen reddit posztra.

(#7270) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Kicsit elvesztem, hogy mit is kellene csinàlni a jàtékban

Az alapjàtékban megcsináltam a nagy ikonos kampànyokat, asszem 2 volt, megvettem a 2 dlc-t, de abba nem làtok ilyet

Vannak a raid-ek, amiket lehet csinálni, de ezen kívül màr csak a questek vannak meg a bounty-k?

Xbox One: bandymnc

(#7271) saen válasza bandi0000 (#7270) üzenetére


saen
veterán

Ha most kezdted akkor rengeteg content van. Jelenleg elérhető 7 raid, 3 dungeon, 2 secret küldi és rengeteg egyéb küldetés. Kampány is van 5 összesen.

(#7272) sp8787 válasza sp8787 (#7264) üzenetére


sp8787
addikt

Na valaszolok mar magamnak. :DDD
"Re: Focused Umbral Engrams

If you focus an engram on a specific armor stat (Mobility), you are guaranteed 10 or more mobility to drop on that armor piece."

Szal jahh azannyukcsajat!
Ezt csak arra talaltak ki ,hogy zabalja az alapanyagot es eleg nagy gorenyseg is.

(#7273) ldave válasza sp8787 (#7272) üzenetére


ldave
félisten

Hát ez a min. 10 pont nevetségesen kevés...

Más: mi kell ahhoz, hogy a Holdon lévő dungeon megnyíljon? Haladok előre a sztorival, de még nem látom a térképen.

A Slime draws near! Command?

(#7274) saen válasza ldave (#7273) üzenetére


saen
veterán

Eris küldetéssort kell végigtolni. Ettől függetlenül más be tud vinni.

(#7275) redhunter


redhunter
senior tag

Ha én az előző szezont kihagytam akkor az abban levő tartalom nekem ugrott ugye?Fegyók meg ilyenek.Pedig van is éves bérlet de v.hogy az kimaradt.

PSN - RedFoxHun

(#7276) saen válasza redhunter (#7275) üzenetére


saen
veterán

Van amit most is lehet farmolni, de nagyrészt ugrott, igen.

(#7277) oriic válasza saen (#7274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na bakker,bevihettem volna akkor. :D

Live-Die-Respawn

(#7278) saen válasza oriic (#7277) üzenetére


saen
veterán

Raid és a Dungeon is megy úgy, hogy más bevisz, miközben te el se kezdted a Shadowkeep kampányt, egy darabig így csináltam két karakterrel is :K

(#7279) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Eljutottam 123-as Light level-ig a heti dolgokkal. De már érzem, hogy kell majd a fireteam jövő héten pár Pineacle engram-hoz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7280) i@lex válasza l.skywalker (#7279) üzenetére


i@lex
őstag

GG, már csak 937 szint van hátra. :))

(#7281) l.skywalker válasza i@lex (#7280) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Lesz benne tartalom még :P, de lehet, hogy csak 150-ig megyek... Soknak tűnik az az 1050 :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7282) Omi1988


Omi1988
lelkes újonc

Nincs kedvetek a nekro army klánba jönni? Tudom már régi meg kicsit lehalt is de ha van aki most játszik összejöhetnénk páran. Vagy tud valaki másik klánt ahol vannak többen?

(#7283) redhunter válasza Omi1988 (#7282) üzenetére


redhunter
senior tag

Pc vagy ps?

PSN - RedFoxHun

(#7284) Omi1988 válasza redhunter (#7283) üzenetére


Omi1988
lelkes újonc

Pc

(#7285) redhunter válasza Omi1988 (#7284) üzenetére


redhunter
senior tag

Ok,sajna nekem az nem jó.

PSN - RedFoxHun

(#7286) woker válasza oriic (#7257) üzenetére


woker
aktív tag

Ideje volt, hogy eltűnjön a csóka. A kezdetektől fogva ellenszenves volt (láttam pár postot ami szerint az sem volt éppen egyszerű történet ahogy bekerült a nagyobb streamerek közé és ezt jóval a jelenlegi balhé előtt emlegették páran, továbbá a csóka Kevin Spacey-t is védte anno, természetesen az összes bizonyítékul szolgáló videót "véletlenül" mindig gyorsan leszedték alternatív platformokról is copyright strike-okkal) mivel néha úgy osztotta a magas lóról az észt a hozzánk hasonló egyszerű pór népeknek mintha ő lenne minden titkok tudója és arra sem lennénk méltóak, hogy a lába nyomát megcsókoljuk.
A gear sunsetting melletti tűzzel-vassal való kardoskodása miatt a szememben amúgyis totális bohóccá vált. Az egyik érve az volt pl., hogy de rengeteg helyen használhatjuk majd a régi gearünket, majd erre jött bungo és bejelentette a content vaultot amivel a raide-ek 3/4-e, a bolygók és az azokon lévő strike-ok nagy része megy a levesbe ami azt jelenti, hogy a season 8-as gear garantáltan csak 5 helyen lesz jó s12-ben (EDZ, Hold, Tangled Shore és Dreaming city illetve a crucible non power enabled mode-jaiban) :DDD -tipikus tátott szájjal a f*szerdőbe esete.
Egy másik érve meg az volt, hogy de majd így csinálhat új érdekes dolgokat bungo, aha, az új exotic gl az broken, a két "új" s11-es kard broken/bugos, trials kilőve már az első héten mert bebugolt a lighthouse :D, a hitreg borzalmasabb mint valaha mert a mobok 0 hp-ról gyógyulnak vissza néha mert már a 140-es shotikat sem tudja kezelni az ultralacsony tickrate-es "szerver" a remek p2p networkinggel megfejelve, ja és a szezonban a tartalom egy jelentős része meg arról szól, hogy farmolj ki egyes s8-10 közötti geareket megint mert azok magasabb powerre lesznek infuse-olhatóak mint azok amiket korábbi szezonok alatt kigrindoltál azaz az eddig beleölt időd azt kb. semmisnek tekinti bungo.

[ Szerkesztve ]

(#7287) maajsz válasza woker (#7286) üzenetére


maajsz
senior tag

Voltak jó gondolatai, de tény hogy tenyérbemászó tudott lenni. Viszont ezeknek még mindig semmi köze ahhoz amiért "menesztették". Teljesen mindegy egy streamer stílusa, ha van könzönsége de zaklatásnak, ddosnak etc etc nincs helye sehol.
A lavina azóta egyébként szépen elindult, a ticcs kiosztott már egy jó pár permabant viszont mivel Lononak offline balhéja volt így az problémásabb. A dolog meg valszeg nem áll meg itt, feloszlott a BSK, kikerült a szennyes több nagyobb streamer cheaterekkel való asszociálásáról szóval várható még banhullám.

(#7288) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kikapcsoltak dungeon utolso checkpointjat amig nem javitjak a vegtelen loot glitchet.

Live-Die-Respawn

(#7289) #45619968


#45619968
törölt tag

Helló, nemrég kezdtem újra a játékot.

PS4 Klánt keresek, ami aktív.
Heti 5 napot vagyok fent, most 960 körül járok gearben.
Főleg gambit megy most, de mindenre vevő vgayok, ha van csapat.

(#7290) l.skywalker válasza #45619968 (#7289) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

gear=light level ;)

Ha főleg csak gambit megy, ahhoz nagyon nem kell klán ;]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7291) sp8787 válasza l.skywalker (#7290) üzenetére


sp8787
addikt

A gear light/power level sztem.

(#7292) l.skywalker válasza sp8787 (#7291) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

értelmezés kérdése, én az ő mondanivalóját korrigáltam ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7293) sp8787 válasza l.skywalker (#7292) üzenetére


sp8787
addikt

ok

(#7294) i@lex


i@lex
őstag

Solo/Flawless Prophecy Dungeon - Pipa
Emblem flex on :D

(#7295) saen válasza i@lex (#7294) üzenetére


saen
veterán

Gratula!!! :C

(#7296) oriic válasza i@lex (#7294) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Grat hozzá. :)

Közben meglett nekem a nálad is látható exo GL catalystja is. Először zavart, hogy nem reloadra mentek rá, de ez az automatikus, szinte azonnali újratöltés fegyverváltás után bitang jó cucc, szép sebzéseket ki lehet osztani Warlockkal többek között. (Gránát-GL-NOVA-GL-Heavy) :C

Live-Die-Respawn

(#7297) i@lex válasza oriic (#7296) üzenetére


i@lex
őstag

Igen, marha jó cucc, túl jó. Nerf-szagot érzek.

(#7298) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aki letolta már az új Dungeont attól kérdezem, hogy az új SMG bárhol eshet, vagy csak a végén a ládából? (Olvastam hogy talán válthatja a Recluse-t?)

Live-Die-Respawn

(#7299) saen válasza oriic (#7298) üzenetére


saen
veterán

Szerintem a cube-ból esik, második encounter. Nem fogja leváltani a recluse-t.

(#7300) oriic válasza saen (#7299) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Osztol pedig kelleni fog valami helyette :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.