Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) ldave válasza l.skywalker (#8150) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy ez a hátizsák, ami a trailerben van, ez valami új armornak a része? Még nem találtam ilyet.

A Slime draws near! Command?

(#8152) Batawanga


Batawanga
tag

Sziasztok. Ki, hogy látja pár nap után, lesz egy Forsaken vagy The Taken King szintű a Beyond Light? A megszokott Bungie sorminta alapján most egy ütősebb kiegészítőt várnék. Érdemes belevágni a mókuskerékbe fél évnyi szünet után?

(#8153) l.skywalker válasza ldave (#8151) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, valószínűleg. Nekem most bogorács állvány van a hátán:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8154) saen válasza Batawanga (#8152) üzenetére


saen
veterán

Mennyiségben biztosan kisebb, mint a Forsaken, ezt mondta már Bungie és azt is, hogy ne várjunk olyan méretű kieget soha többet.
Minőség része meg szubjektív, PVP-t kb kinyírták ha így marad, legalábbis az összes PVP-s ismerősöm abbahagyta a játékot és nem is terveznek visszajönni amíg a fagyasztás benntmarad PVP-ben. PVE oldalon jobb a helyzet, de egy hatalmas probléma van: nincs loot. A játék nagyrésze törölve lett, sunset most ütött be keményen és ezzel szembesül a játékos társadalom. Nagyon kevés az új cucc és bár a küldetések állítólag jók, nagyon megkérdőjelezhető, hogy meddig lesz ez a tartalom elég.
Ha felmész redditre, rengeteg a panasz. Játékos van bőven a számokat nézve, tehát sokan visszajöttek a kiegre, de majd kiderül, hogy mennyire lesz ez tartós.

(#8155) Batawanga válasza saen (#8154) üzenetére


Batawanga
tag

Köszi a választ. Amikor olvastam a Stasis-ról, egyből az volt a kérdésem, hogy mi lesz így a PvP-vel? Ezek szerint jól sejtettem, hogy lesznek problémák. Bár, ha belegondolunk a hunter tethering is kellemetlen volt, csak kevesen használták, így nem volt annyira zavaró. Na meg a vérbeli pvp-sek eddig is utálták a supereket.
A sok kivett tartalom alapján ez egy rebootnak tűnik inkább, és akkor csak 2 év múlva lesz egy ütősebb kieg. :D

(#8156) saen válasza Batawanga (#8155) üzenetére


saen
veterán

Méretre a köv két kieg se lesz nagy. Most ez a hároméves terv amit követnek, kizárt hogy legyen benne nagyobb tartalom. Én személy szerint abban reménykedek, hogy eltűnnek a játékosok az év végére és bepánikolnak és kénytelenek lesznek újratervezni. Ez a mostani modell nagyon szegényes. Végignéztem a light.gg-n az új cuccokat és igazából semmit nem találtam amit farmolni akarnék, azért ez elég gáz egy új DLC-nél...

(#8157) sting2 válasza l.skywalker (#8150) üzenetére


sting2
addikt

Lost Planet plagium!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8158) Batawanga válasza saen (#8156) üzenetére


Batawanga
tag

Hát, akkor ennyi volt, mert ha jól emlékszem, 10 évre terveztek a projekttel.

(#8159) ldave válasza Batawanga (#8158) üzenetére


ldave
félisten

Az hogy valaki 7 éve mit tervezett, annak nem sok hatása van már a jelenre és jövőre.

A Slime draws near! Command?

(#8160) Batawanga válasza ldave (#8159) üzenetére


Batawanga
tag

Vizionálok egy Destiny 3-at, teljesen új motorral, már csak nextgen konzolokra. :D

(#8161) l.skywalker válasza Batawanga (#8160) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Does it MATTER? :D [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8162) Batawanga válasza l.skywalker (#8161) üzenetére


Batawanga
tag

Felőlem hívhatják akárhogy, csak legyen valami. :D És ne legyen rajzfilmes grafika, a Borderlandset sosem tudtam megszokni.

(#8163) iceQ!


iceQ!
addikt

A Viglance Wing fegyver megjelenik a collecitons-be viszont visszaállítani nem tudom. van erre küldi vagy valami, hogy hogyan szerezhetem meg?

Semmi :D

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8164) l.skywalker válasza Batawanga (#8162) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez konkrétan a valami. A Bungie következő játéka ez lesz és nem a Destiny 3. Kaptak rá 100 millió dollárt a kínaiaktól. De persze az is lehet, hogy ez nem abból lesz, de ki tudja.
https://www.theverge.com/2018/6/3/17422410/bungie-netease-100-million-investment-china-destiny-business

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8165) oriic válasza l.skywalker (#8164) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lassan ideje lenne, hogy arról is kapjunk bármilyen infót. :D

Live-Die-Respawn

(#8166) Batawanga


Batawanga
tag

Jól van, meggyőztetek, megveszem a Beyond Lightot és 1 seasont. :))
Ha karácsonyig elvagyok vele, már megérte.

(#8167) ldave válasza Batawanga (#8166) üzenetére


ldave
félisten

Lehet érdemes várnod jövő hétig, amikor is indul maga a season tartalom, hogy majd az még mit hoz.

A Slime draws near! Command?

(#8168) saen válasza Batawanga (#8166) üzenetére


saen
veterán

Mondjuk pont lebeszélni akartunk :DDD

(#8169) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kicsit olyan érzésem van az új kieggel, mint anno a Curse of Osiris-el. Az alapjáték után vártuk mint a messiást és nekem csak az a rohadt Infinite Forest maradt meg belőle. Mondjuk az Európa legalább 10x nagyobb annál :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8170) Batawanga válasza l.skywalker (#8169) üzenetére


Batawanga
tag

Az Infinite Forestnél semmi nem nagyobb és változatosabb! :D
Persze, magamat győztem meg, hiányzik fél év után a játék. Meg lassan már az sem baj, ha nem ezt kell tolni egész évben, kap egy seasont és annyi.

(#8171) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Bungie....

"Destiny 2 maintenance has been extended by 1 hour. Hotfix 3.0.0.2 will now begin rolling out across all platforms at 9 AM PST (1700 UTC). Expected completion is now 10 AM PST (1800 UTC). Please stay tuned for updates."

A 15 perces maintenance hamar 2+ órás lett

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8172) _Bishop_ válasza l.skywalker (#8150) üzenetére


_Bishop_
tag

Faja igen, de annyira szar statja voltak, h be is törtem a fenébe! :DDD

(#8173) l.skywalker válasza _Bishop_ (#8172) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És nem fázik most a titánod? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8174) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

módosított valamit az új pecs a sztori módban?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8175) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

• Heir Apparent has been removed from the Monument to Lost Lights – Exotic Archive.

De most komolyan, ezt miért csinálják? Napközben nem volt elég nyersanyagom megvenni. Mire oda jutok nincs benne. Mindez hotfix után, bejelentés nélkül. :W

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8176) iceQ! válasza l.skywalker (#8175) üzenetére


iceQ!
addikt

Kemény. Jó hogy venni akartam onnan fegyót.... Ez a pecccs sem viszi előre a játékot.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8177) l.skywalker válasza iceQ! (#8176) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

csak ez az egy fegyver tűnt el...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8178) iceQ! válasza l.skywalker (#8177) üzenetére


iceQ!
addikt

Elolvastam :B Sry

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8179) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A weapon mods-nak vajon ezentúl mi lesz az értelme? ~10ezer van és nem látom miért kéne beváltanom.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8180) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Csodás, A witherhoardra akkor ezentúl ne számítsunk? Szép volt, jó volt. Bocsi, de felejtsétek el. :O :(

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8181) oriic válasza Acélfarkas (#8180) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak ideiglenesen lett kikapcsolva.

Live-Die-Respawn

(#8182) ldave válasza l.skywalker (#8179) üzenetére


ldave
félisten

Én most azokat szeretem, hogy + lőszer a tárba, vagy ammo felvételkor, special és heavy fegyvereknél jól jön.

A Slime draws near! Command?

(#8183) ldave


ldave
félisten

Bungie az utóbbi pár napban:

- Due to an issue, we have temporarily disabled Moon repeatable bounties.

- Due to a recently discovered issue, Trials of Osiris will not be available until the weekend of November 27, 2020.

- We are investigating an issue where PS4 Fireteam invites currently do not work on all companion platforms.

- Due to an issue, we have disabled the Witherhoard Exotic Grenade Launcher until further notice.

- Due to an issue with the legendary engram drop rate in the Widow's Walk EDZ Lost Sector, we have lowered the rate to its intended frequency.

- Due to an error regarding the recent hand cannon sandbox changes, the Rose hand cannon has been disabled until further notice.

Kemény napok vannak mögöttük, előttük ;]

A Slime draws near! Command?

(#8184) Batawanga


Batawanga
tag

Első benyomásaim a kezdés után azoknak, akik nem maximalisták és nem olvastak eléggé utána, mi fog történni a játékkal.
Előnyére sokat egyszerűsödött, ha te is kapkodtad a fejed, hogy mi történik a Shadowkeepben, tele voltál befejezetlen questekkel, amikről azt sem tudtad mire jók, akkor ez jó hír. Szerintem már túl sok tevékenység volt a játékban, ezek nagy része eltűnt a bolygókkal együtt. Instant Destiny 1 élmény a Cosmodrome, élvezet elnavigálni, régi helyeket felkeresni és rájössz, hogy milyen jól működik a tájékozódásod még évek után is. Akinek nem volt meg a ps4 platina a Leviathan prestige raid miatt, szintén jó hír, hogy most meglehet egy Grandmaster Nightfallal, én erre mindenképpen rámegyek majd (ugyanitt keresek társakat a vállalkozásra, persze némi tápolás után). A töltési idők is sokat javultak ps4-en, ez szintén jó.
Nem tudom, mi lesz ezután (alig kezdtem el a sztorit), de elsőre egy szimpatikus szimplicista rebootnak tűnik. :DD

(#8185) _Bishop_ válasza l.skywalker (#8173) üzenetére


_Bishop_
tag

Nem, mert hunter a fő karim :D

(#8186) _Bishop_ válasza Batawanga (#8184) üzenetére


_Bishop_
tag

Nekem az ilyen visszatérő mapokról meg fegyverekről mindíg az jut eszemben, h vagy lusták újat kitaláni vagy semmi új ötletük sincs.

(#8187) sting2 válasza Batawanga (#8184) üzenetére


sting2
addikt

Bakker, pont a hozzád hasonló cimborák tartottak még a Destiny 2 Ben, PS4 - en (stingGAMER), mint Te, mert mindenki otthagyta a játékot, erre visszajossz?.., pfőő. :)
Sajnos, én már döntöttem és eleadtam a Prot, mert vettem egy SX-et és mivel a GPU " ingyen" kínálja a Beyond L. - t, athozom magam onnan, ide.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8188) l.skywalker válasza ldave (#8183) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a legfrissebb:
- Due to an issue where the Exodus Crash Nightfall: The Ordeal strike could block players from completing the strike, we have changed the Nightfall: The Ordeal strike to The Disgraced for the rest of the week.
:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8189) ldave válasza l.skywalker (#8188) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk az Exodus Crash igazán mehetett volna a Vaultba, nincs annál rosszabb strike :)

A Slime draws near! Command?

(#8190) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Luke Smith on the story of Destiny 2: Beyond Light: "I think the true danger is you"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8191) Batawanga válasza sting2 (#8187) üzenetére


Batawanga
tag

Sajnálom, talán lesz crossplay valamikor és tudunk még együtt játszani. :)

(#8192) _Bishop_ válasza ldave (#8189) üzenetére


_Bishop_
tag

De, :DD a corrupted. Szerintem az a leggusztustalanabb, annak ellenére, h maga a map eléggé egyedi.

(#8193) _Bishop_ válasza l.skywalker (#8190) üzenetére


_Bishop_
tag

Nah jah, megláttjuk ki nevet a végén.

(#8194) maajsz


maajsz
senior tag

Ezen felnevettem :DDD teljes mértékben a pvp állapota jelenleg :DD

(#8195) ldave


ldave
félisten

Ez a küldi valamiért beragadt nekem, nem tudom az utolsó kettőt megcsinálni, se gránát, se melee, se super kill-t nem számolja el a játék, próbáltam pedig már mindenféleképpen...

A Slime draws near! Command?

(#8196) saelin


saelin
veterán

Jó sok activity-t kivettek a játékból. Remélem majd idővel beraknak pár újat vagy legalább kitalálnak új dolgokat amivel leköthetik a játékosokat. Egy hétig biztos megint elleszek vele, aztán majd meglátjuk...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8197) l.skywalker válasza ldave (#8195) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Próbáld úgy, hogy ne őket öld meg, hanem pl. ha gránátot dobsz és feljön a fagyos fal és mögötte jelzi az enemy-t, hogy befagyott, akkor a falon keresztül lődd le. Vagy ahogy a kristályokat szétlövöd, ahogy azok robbannak az is "shattered"

"For those having trouble attempting to take out enemies using shatter damage, remember it’s caused by ice exploding. So when you toss a grenade and create that ice wall, destroy its pieces when its next to enemies and defeat them that way. The larger the groups, the better, and you can do this with any enemy."

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8198) _Bishop_ válasza maajsz (#8194) üzenetére


_Bishop_
tag

:DDD Ez jó! :D

(#8199) ldave válasza l.skywalker (#8197) üzenetére


ldave
félisten

Csináltam videót, szuperrel lefagyasztom a vexet, majd széttöröm, nem számolta. Majd megpróbálom a strike-ban, hátha.

A Slime draws near! Command?

(#8200) i@lex


i@lex
őstag

Raid ready!
Kár, hogy nincs is raid team-em. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.