Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) pzstm válasza l.skywalker (#2998) üzenetére


pzstm
titán

Komolyan az a nightfall ahol a bossig ugy lehet eljutni hogy ket ellenfelet kell megolni kb akik a kockat vedik es amugy futoszimulator?? Csodas...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3002) C4mp3r válasza oriic (#2997) üzenetére


C4mp3r
addikt

azert az varhato volt, hogy elobb-utobb mar dlc-s strike-ot is beraknak nem fognak a vegtelensegig jofejkedni azokkal akik nem vettek meg a dlc-t. akit meg erdekel a jatek a hibai ellenere az ugyis megveszi a aki meg nem annak meg mar ugyis mindegy mert valoszinuleg nem is jatszik a jatekkal.

(#3003) sting2 válasza C4mp3r (#3002) üzenetére


sting2
addikt

+1

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#3004) l.skywalker válasza pzstm (#3001) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ráadásul a végén az a tetű nagy Cyclops van. Mondjuk 13 perc volt hátra mikor odaértünk, szóval akár megvárhattuk volna azt is amíg lemerül benne az elem...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3005) pzstm válasza l.skywalker (#3004) üzenetére


pzstm
titán

most néztem egy videót, rally barricade mögé elég két értelmesebb ember, mire elindulna egyik irányba összecsuklik :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3006) l.skywalker válasza pzstm (#3005) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az igen! És a srác lenyomta solo-ban is. Na, holnap gyere fel kipróbáljuk Alexel. Ő hozza a Celestial Nighthawk-ot mi meg Arc-os titánokat 6-6 rakétával és kettévágjuk a majmot :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3007) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Nem tudom volt-e már róla szó, de most vettem észre:
Dawning gift kettő van nálam, amihez össze kell szedni a cuccokat és második napja nem veszek fel mellé még egyet, hanem egyből az ajándékot adja. Másnál van ilyen?

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#3008) bunfi válasza l.skywalker (#3006) üzenetére


bunfi
őstag

Ha prestigeben nyomjátok le, akkor kaptok egy emblemet is.

#3007
Én már napok óta csak a "jutalmat" veszem fel, nem a tervrajzot.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3009) oriic válasza l.skywalker (#3004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hamarabb is meglehetett volna, csak az a rohadt falon atlovos lezertol agybajt kaptam majdnem. (Meg Alex is ahogy hallottam :DD)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3010) Hunner válasza bunfi (#3008) üzenetére


Hunner
senior tag

Egész pontosan karácsony óta nem questet ad, hanem csak ajándékot. Mondjuk én minden nap beléptem felvenni az összes küldetést, de nem csináltam meg őket. 1-1 karakteremen még mindig van 1 ami nem lett meg. Nem voltam hajlandó csak ezért össze vissza bóklászni, összeszedtem egy csomót és ahogy magamtól játszottam volna, szépen elkészültek. :K

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3011) alexdeak


alexdeak
csendes tag

Sziasztok,

Klánt keresek xbox one játékosokkal (ahol jelenleg vagyok ott már kihalt játék iránti lelkesedés). Előre is köszönöm....

Üdv, A.

(#3012) l.skywalker válasza alexdeak (#3011) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kérdés, hogy hol vagy? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3013) alexdeak válasza l.skywalker (#3012) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Ma lassú vagyok tuti nálam van a baj, de nem értem a kérdésed.... :)
Próbálok válaszolni, jelenleg M3 immortalis klán, de már nem nagyon játszanak a srácok (xbox one). (GT.:VonAXeL)

(#3014) Vortex07


Vortex07
tag

Sziasztok. Valaki tudna ajanlani egy népesebb Destiny 2 PC magyar klánt?

Destiny 1 & 2 veteran vagyok, mindkettot eddig PS4-en toltam, most viszont valtanek PC-re

(#3015) l.skywalker válasza alexdeak (#3013) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

+(#3014) Vortex07:

Ide nézzetek be. Nem ígérek nagy aktivitást, szerintem ez a játék miatt már annyira nem elvárható. Xboxon Raid már rég nem jön össze, kb. hárman vagyunk akik időnként aktívak. PC-n voltak szép kezdeményezések, lehet, hogy az még él.

https://www.bungie.net/en/ClanV2/Chat?groupid=2114085

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3016) alexdeak válasza l.skywalker (#3015) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Rendben, köszönöm.
Reméltem, hogy van még vhol némi élet ebben a játékban.

(#3017) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny 2 karbantartás. 5 órás leállás, magyar idő szerint ma délután 4-től.

Live-Die-Respawn

(#3018) bunfi válasza oriic (#3017) üzenetére


bunfi
őstag

Bizony. Rájöttek, hogy azért mégsem kéne kirekeszteni a DLC-vel nem rendelkező játékosbázist az IB és FR eventekből. Én magam részéről először azért b@sznám őket szájba, hogy ezt így kitalálták, másodszor pedig azért mert feltálalják úgy, mintha nagy kegyet gyakorolnának.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3019) pzstm válasza bunfi (#3018) üzenetére


pzstm
titán

what? IB és FR eventeket DLC nélkül nem lehetett volna tolni eredetileg? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3020) bunfi válasza pzstm (#3019) üzenetére


bunfi
őstag

Tekintve, hogy soron kívül kell patchet foganatosítani rá, igen. De ez szándékolt/koncepcionálisan van így. A heti nightfall nem ad a klán tagjainak engramet, mert nem gondolták végig/tudták megvalósítani, hogy abban az esetben ha DLC nincs, akkor ne a DLC-s loot poolból adjon itemet. De persze ez is túl nagy elvárás.Egyébként a Kotaku szerint a projekmanager váltáskor, 2016. áprilisában volt egy reboot a projekten. Innentől nem csodálkozom, hogy ilyen és csak ilyenebb lesz.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3021) pzstm válasza bunfi (#3020) üzenetére


pzstm
titán

nice...prestige nightfall után most beadta amúgy.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3022) bunfi


bunfi
őstag

Bungie is looking for a new Head of Narrative Development!

Most kezdenek el vakarózni a story divízió feje után? :F

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3023) alexdeak válasza l.skywalker (#3015) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Szia,

Küldtem requestet a klánhoz, végre eljutottam eddig. Köszönöm mégegyszer!

Üdv, A.

(#3024) sting2 válasza alexdeak (#3023) üzenetére


sting2
addikt

A Destiny 2 megjelenése óta nem játszottam az első résszel.
Gondoltam nosztalgiázzunk egy kicsit.
2 Strike, 1 Control.

Szerintem butítottak a játék kinézetén, mert hogy a mostani tévémnél gyengébb készüléken nyomtam az biztos, még is szarabbul néz ki.
Olyan hatása volt mintha 720P lenne, illetve rendesen avult érzete volt.
Érdemes azoknak kipróbálni az egyet újból akik keveslik a második részt vagy visszavágynak mert tanulságos..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#3025) prokxy válasza sting2 (#3024) üzenetére


prokxy
veterán

Ha kiadják PC-re, akkor megnézem! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3026) bunfi válasza sting2 (#3024) üzenetére


bunfi
őstag

Az érme másik oldalán viszont érdemes megnézni a QoL upgradeket, amelyeket hogy-hogy nem, nem sikerült átmenteni.

(#3025) prokxy
Ahhoz előbb "méltónak" kell lenni rá!

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3027) prokxy válasza bunfi (#3026) üzenetére


prokxy
veterán

Én azért megnézném, nem olyan rossz ez a 2 sem, ha 300 órát beletoltam. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3028) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És átrakták a Nightfallt az Inverted Spire strike-ra.

Live-Die-Respawn

(#3029) sting2 válasza oriic (#3028) üzenetére


sting2
addikt

Akkor is jobban tetszik már mint az első rész.... :))

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#3030) bunfi válasza oriic (#3028) üzenetére


bunfi
őstag

Hát akkor ma nem lesz emblem szerzési kísérlet...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3031) Edem05 válasza bunfi (#3030) üzenetére


Edem05
őstag

azt hiszem ezt így el is felejthetjük :D

(#3032) bunfi válasza Edem05 (#3031) üzenetére


bunfi
őstag

Egyelőre legalábbis... :/

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3033) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ennyi:

Report: Destiny 2 Rebooted Development 16 Months Before Release

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3034) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Ez a klan rendszer hogy mukodik? Lehet a tagokkal kommunikalni? A leviathan raidhez tobb ember kellene, ezert kerdezem.(Meg amugy is erdekel.)

(#3035) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bejön mayhem-be egy full klán warlock akik végig glitchelnek és még így is kikapnak. :DDD Amikor meg írok nekik hogy ennek mi értelme vagy nem jön válasz vagy én vagyok a köcsög. (miértis? :D)

Live-Die-Respawn

(#3036) l.skywalker válasza oriic (#3035) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:C
Biztos nem értenek Bocee-ul... :P

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3037) oriic válasza l.skywalker (#3036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én kérek elnézést. :O :C

Live-Die-Respawn

(#3038) ldave


ldave
félisten

Tudom hogy #solastyear, de tegnap végre meglett a warlock-nak a teljes Leviathan raid set, rohadt cipő hiányzott már hónapok óta.

A Slime draws near! Command?

(#3039) pzstm válasza ldave (#3038) üzenetére


pzstm
titán

Maradek jatekosszamot elnezve endgame eseteben en bungie helyett feldobnam a teljes valasztekot es lehessen valasztani kinek mi kell....

Gratula amugy :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3040) oriic válasza ldave (#3038) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Grat hozzá. Annyira érdektelen lett az ismerettségi körömben a játék, hogy legtöbben már csak azért tolják, hogy meglegyen a max szint. (Raidre pl esélytelen 7 embert összeszedni, de nem is csodálom ezt már) Megvettem én is season pass-t végül, de ha nem jön egy Taken King méretű DLC néhány hónapon belül, akkor felejtős nekem a játék továbbiakban.

(#3039) pzstm

Érdekes, hogy ezt meglépték a különböző vendor szettekkel is. Eddig ha valakinek kellett full IO csomag, farmolt végtelenségig, hogy kidobja azt a rohadt fejest, most meg odamész 50 tokennel és kiszeded...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3041) ldave válasza oriic (#3040) üzenetére


ldave
félisten

Heti 2-3 este lépek be, megcsinálni pár milestone-t és ha van raid amire beférek, akkor. Amúgy ha minden igaz jövő hétre megint ígértek valami listát, hogy mi fog változni a közeljövőben.

A Slime draws near! Command?

(#3042) prokxy válasza ldave (#3038) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a prestige raid set lett meg a hunteremnek, ne tudd meg hogy örültem neki, mikor az utolsó cucc kiesett! :)
Traveler-en nem 1x állnak meg mellettem, dobnak friend req-et, meg rám írnak, h ez mi? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3043) l.skywalker válasza prokxy (#3042) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mondjuk az komoly. Grat mindkettőtöknek!!! Én is tolnám így, de nincs ember rá ill. én is nagyon más időpontban játszok.

És unom már, hogy külföldiekkel kell tolni ha kell valami.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3044) ldave


ldave
félisten

Argos ellen ki mit használ? Csak rakéta (Sins, CC) jöhet szóba vagy esetleg más fegyverrel is lehet normális sebzést tolni?

A Slime draws near! Command?

(#3045) bunfi válasza ldave (#3044) üzenetére


bunfi
őstag

Ugyanaz igaz, mint minden másra, dps chekken csak a rally barricade+SotP/CC kombóval mész át. Argosra jobb a CC, mert ott nem kell a nagy radius. Ajánlott még időnként a Coil glitchhel újratölteni a lőszerkészleteket.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#3046) l.skywalker válasza ldave (#3044) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

El sem jutottunk már Xboxon az új Raid közelébe se. Ja de. Egyszer elmentem solo-ba és ráugrottam az első 2 platforma.

Yipikaye!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3047) ldave válasza l.skywalker (#3046) üzenetére


ldave
félisten

Párszor már legyőztük a boss-t, csak kíváncsi voltam, hogy ki mit használ, hátha vannak pár más megoldás is, mint rakétával szétlőni, pl fusion rifle vagy sniper.

A Slime draws near! Command?

(#3048) oriic válasza ldave (#3047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sniper? Kb senki nem használ snipert a játékban sajnos. Felesleges fegyvernem lett. :(

Live-Die-Respawn

(#3049) ldave válasza oriic (#3048) üzenetére


ldave
félisten

Hát ja, kár hogy a power fegyver közé tartoznak, amúgy a raid-es sniper (Alone as a God) rally barricade-dal egész jó dps tud lenni.

A Slime draws near! Command?

(#3050) konyi79 válasza oriic (#3048) üzenetére


konyi79
addikt

Ja, hol a jó öreg Ice breaker vagy 1000yard...
Itt egy normális scout simán kiváltja. Legalábbis alig gyengébb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.