Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Physicist03 válasza oriic (#8350) üzenetére


Physicist03
senior tag

Szívesen :) Nekem is nagyon bejön a raides slug. Amúgy szerintem simán meta a saját szlotján belül, főleg reconstructionnal. Szerintem simán jobb még a chaperonnál is. Azt értem, hogy kard a meta, de pl. ezt a bosst nem lehet kardozni és nekem nagyon tetszik, hogy végre raides legendary fegyverrel is lehet hatalnas dps-t tolni. Mondjuk mi szoktunk ladt wishben ilyen "challengeket" tolni, hogy csak egy fegyvert használunk végig. Megvolt már outbrakkel, tarrabah-val, malfeasencel. A malfeasence run a személyes kedvencem volt és azzal is lejött szenvedés nélkül minden. Nyilván riven standard mechanic-kal. Ezt csak azért írom, hogy nem minden esetben a legnagyobb meta teszi érdekessé a játékot. Pl. a fentebb említett primery weapon runok sokkal funabbak voltak, mint kardozni.

(#8352) prokxy


prokxy
veterán

Sziasztok,
vki tudna segíteni az egyik Európás küldiben? Van egy boss és esélytelen megölnöm. 1100-as szint kell hozzá, nekem kinyögve van 1076.
Tapasztalat van bőven, anno sokat raid-eztem, csak mindezt PC-n. Kontrollerrel mint egy részeg majom, kb úgy érzem magam, de megyeget.

Ill. mennék szívesen klánba is. :R

Ahhoz, hogy felvegyetek elég az Xbox-os nick? Pr0kxY

szerk: van új képesség, a fagyos, azt hol lehet összeguberálni?

Forsakent még kimaxoltam, shadowkeep kimaradt.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8353) oriic válasza prokxy (#8352) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jövök, segítek. :) (Ha jól értem és Xbox-on vagy)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8354) prokxy válasza oriic (#8353) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, PC már nincs, PS még nincs.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8355) VirDan válasza pulffy (#8341) üzenetére


VirDan
aktív tag

Viszont Te is lógtál szépen Pálffy bácsi, COD elhúzott.. :DDD

Üdv újra mindenkinek.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#8356) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Bungie Confirms Raid Reward Bug for Destiny 2's Deep Stone Crypt

As a result of our character raid reward fix, players who accessed the Deep Stone Crypt before the Weekly Reset, and some who logged in between 9AM-5:35PM PST yesterday, can only acquire loot from the raid on one character this week.

This issue will be resolved next Tuesday.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8357) pulffy válasza VirDan (#8355) üzenetére


pulffy
őstag

Hát ja :DDD multi függő lettem :B de majd a ps5 pöcs majd az :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8358) oriic válasza Physicist03 (#8351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kozben meglett ujra raid, ezuttal az uj exotic snipert probaltam. Siman durva sebzest lehet kiadni vele.

Live-Die-Respawn

(#8359) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

6 hónapja:

Most:

You know what I mean :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8360) sting2 válasza l.skywalker (#8359) üzenetére


sting2
addikt

Anno, Már az első rész Demóját elindítva (PS3 - 360) is nyilvánvaló volt, hogy az Art Design időtlen!
A második rész Előre mutató effektjei, színei, jelenleg is topkategoria.
A hamarosan elérhető nextgen tupír meg felrakja a koronát az egész univerzumra, de most már szívesen látnék valami D3 morzsát is ha lesz egyáltalán..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8361) redhunter válasza sting2 (#8360) üzenetére


redhunter
senior tag

Én ha jól emlékszem ezzel a résszel min 2022 ig terveznek.Sőt azt mondták hogy a 2. részhez is igazából a kiadó ragaszkodott ők inkább ilyen szezonokban meg dlc ben gondolkodnak.Arról nem is beszélve hogy már egy teljesen uj játékhoz keresték a nyáron a fejlesztőket,nem tudom volt e már arról hir hogy az mi lesz.Szval sztem a destiny 3. rész ha lesz egyáltalán az jó ideig felejtős lesz.

PSN - RedFoxHun

(#8362) l.skywalker válasza sting2 (#8360) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Lehet hogy én értelek félre, de itt a két kép lényege, hogy elkezdték újra építeni a régi Towert.:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8363) sting2 válasza l.skywalker (#8362) üzenetére


sting2
addikt

Látom, arra utaltam, hogy ezzel együtt folyamatosan " szépül" az, ami már 7 évvel ezelőtt is fantasztikus volt.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8364) i@lex


i@lex
őstag

Annyira mondtátok ezt a raides shotit, felhúztam egy ilyet. Reddit makik szerint god roll a két perk együtt.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8365) oriic válasza i@lex (#8364) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjaja így jó cucc. Recunstrictionös van nekem, de este megpróbálok kiszedni egy ilyet én is. :C

Live-Die-Respawn

(#8366) ldave


ldave
félisten

Hosszú interjú a Bungie vezetőjével, Pete Parsons-szal: [link]

A Slime draws near! Command?

(#8367) ldave


ldave
félisten

Héten nem volt TWAB?

A Slime draws near! Command?

(#8368) saen válasza ldave (#8367) üzenetére


saen
veterán

Hálaadás miatt nem.

(#8369) _Bishop_ válasza ldave (#8367) üzenetére


_Bishop_
tag

Az mi? :D

(#8371) ldave válasza _Bishop_ (#8369) üzenetére


ldave
félisten

This week at Bungie, csütörtökönként szokott lenni a Bungie.net-en, infók a játékról, hogy mi volt és mi lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#8372) oriic válasza _Bishop_ (#8370) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Videón jónak tűnik, de amúgy nem olyan egyszerű ez. A négy hajtómű kilövése után rohadt gyorsan be kell vinni a gömböket a ládákba, de ugye a csere ilyenkor kiesik, mert operatornak a gömbökre kell figyelnie, a supressornak meg a bossal kell foglalkoznia. Ha valemlyik társ nem ér oda időben a ládájához, akkor ugye bukta. Max supressor átveszi, de szerintem felesleges átlag usernek kockáztatnia, bőven elég ha megvan két fázisból a boss. (Nyilván speedrunhoz jöhet, de az minket annyira ugye nem értint. :D )

Live-Die-Respawn

(#8373) sting2


sting2
addikt

Tegnap 4 óra (és 3 pofa sör) nettó játékidő alatt 1050-ről 1165-re ugrottam.
Mikre nem jó a Crucibble Rumble módja...
A cél a 1180. Nightfall.
A BL-t továbbra sem indítottam mert az már csak " nextgenen"

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8374) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kb 40 run után ez is meglett végre.

[link]

Live-Die-Respawn

(#8375) iceQ! válasza oriic (#8374) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez ennyire jó kezes? Nekem meg van már egy jó ideje, de ritkán van fent.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8376) oriic válasza iceQ! (#8375) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos ez van meg? Milyen hamar lett meg? Raprobaltam 1280-as lost sectorra de nem szenvedtem vele, inkabb farmoltam 1250est, bar ott is volt neha gondom egy-egy bossal. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8377) ldave válasza oriic (#8376) üzenetére


ldave
félisten

Remélem jövő héten már meglesz nekem is az 1250, és tudom ezeket póbálni.

A Slime draws near! Command?

(#8378) oriic válasza ldave (#8377) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Raprobalhatsz kisebb szinten is. :D

Live-Die-Respawn

(#8379) ldave válasza oriic (#8378) üzenetére


ldave
félisten

Lehet van hasznosabb módja is játékra fordított időmnek, amíg van hova fejlődni :)

A Slime draws near! Command?

(#8380) prokxy válasza oriic (#8376) üzenetére


prokxy
veterán

Mi a leggyorsabb módja most a szintezésnek? 1106-on vagyok jelenleg. :)

szerk: sztoriban megint van egy boss, amivel kb semmit nem tudok kezdeni, public-ot farmolni meg vhogy nincs hangulat....

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8381) l.skywalker válasza prokxy (#8380) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Este megnézhetjük :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8382) prokxy válasza l.skywalker (#8381) üzenetére


prokxy
veterán

Megdumáltuk. :) Fél HP-ig leviszem kb, de utána annyi mob jön, én keveset sebzek azt sok lúd disznót győz alapon végem. Viszont utána vmi gyors szintezést kéne kitalálni, mert lassan haladok. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8383) ldave válasza prokxy (#8382) üzenetére


ldave
félisten

Nincs más út, mint a powerful és pinnacle jutalmat adó feladatok csinálása. Ha végtelen időd van, akkor lehet ezt a folyamatot optimalizálni, de én örülök, ha egy hét alatt mindent sikerült megszerezni.

A Slime draws near! Command?

(#8384) prokxy válasza ldave (#8383) üzenetére


prokxy
veterán

Tehát a régi módszer... :)
Boxon be tudnátok venni vmelyik aktív klánba? :B PC-n nem lenne gond, de ugye áttértem a konzolra teljesen és itt pedig alig ismerek pár embert.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8385) ldave válasza prokxy (#8384) üzenetére


ldave
félisten

A Crow heti jutalmát lehet powerfulról pinnacle-re fejleszteni 80 token leadásával (ha jól rémlik), ha még nem tetted volna.

A Slime draws near! Command?

(#8386) oriic válasza prokxy (#8380) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1200ig lost sector, public event, strikeozas, multi, gambit. Utana johetnek powerfulok. Mi lost sectoroztunk de elvileg crucible is okadja cuccokat, meg gambit is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8387) prokxy válasza ldave (#8385) üzenetére


prokxy
veterán

Nem igazán, a boss-os kudarc után strike-okat toltam + 1-2 public event azt kikapcsoltam, ismik nélkül ez a játék nem olyan móka. :)

szerk: mikor megvettem a konzolt és a PC-m eladtam, úgy kb nem jutott eszembe, hogy a TV egy igen fontos dolog a témában. Na mármost, ha Párom netflix-ezik, akkor nincs az este game. Napközben esélytelen, meló, 2 kissrác mellett, szóval nem fogok úgy haladni vele, mint régen. Emiatt is gondoltam a klánra, ott elég sok powerful engram jön a többieknek köszönhetően, plusz ismikre, akikkel nem dögunalom egy lost sector, mert közben lehet jókat dumálni, stb. :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8388) ldave válasza oriic (#8386) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy nem tudom kinek mi a crucible élménye manapság, de szoros meccsek nálam szinte soha nincsenek, vagy kikapunk pillanatok alatt, vagy fordítva, nyerünk gyorsan (Control, 'I'm calling it'). Sokat nem játszom ezt a módot, heti 3-4 meccs a bounty-k és a pinnacle miatt.

A Slime draws near! Command?

(#8389) sting2 válasza prokxy (#8382) üzenetére


sting2
addikt

Jönnék én is 1200 es Warlock, Sniper - Autorifle - Void class.
Arra a boosra gondolsz ahol a pálya végén egy óriás servitor szobor van vagy az előtte lévő platform eltűnős", ugrálós van?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8390) prokxy válasza sting2 (#8389) üzenetére


prokxy
veterán

Látom a nagy golyót, jön egy boss, nagy terem, két oldalt végig mobok jönnek, középen is van sáv, közte szakadás és lehet túlélni. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8391) sting2 válasza prokxy (#8390) üzenetére


sting2
addikt

Van fent 2 beugró a falon, én azok egyikébe behuzodok és igaz 5 percel tovább tart, de szép komótosan lecsuzlizgatom az öt védő először 2, aztán 3, és a végén 4 buffjait" és viszlát..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8392) redhunter


redhunter
senior tag

Esetleg ps -en nincs aki tolja egyedül vagy többed magával?Mert oda becsatlakoznék ha lehet ,mert unalmas már a sok klikkesedő meg inaktív klán.

PSN - RedFoxHun

(#8393) l.skywalker válasza prokxy (#8390) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azzal én is megszenvedtem, de ahogy sting2 mondja úgy is meg lehet oldani

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8394) iceQ! válasza oriic (#8376) üzenetére


iceQ!
addikt

dehogy ez van :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8395) i@lex válasza iceQ! (#8375) üzenetére


i@lex
őstag

Nova Warp Warlock melee 1 hit pvp-ben.
Megütöd és aki 9-es resillence alatt van ( kb mindenki) meghal.
PVE-ben Thornnal kb broken, a raid world first csapatban is 4-en ezzel mentek. Csodálom, hogy pont ezt nem nerfelte még a bungie.

(#8396) oriic válasza i@lex (#8395) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja Thorn corruption build miatt akartam nagyon en is :DDD

Remelem par hetig nem nerfelik. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8397) l.skywalker válasza i@lex (#8395) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megvárták vele a Raidet. Majd jövő héten nerfelik ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8398) maajsz válasza i@lex (#8395) üzenetére


maajsz
senior tag

Nem mondanám PvE-re, hogy broken ez inkább a fun kategória. A HC-k amúgy is ass kategória egy ideje, ezzel legalább lehet haladni tömegben. Ahhoz, hogy kompetitív legyen az autokkal meg smg-kel egy Thorn catalyst kéne kb 13-al a tárban meg egy csipetnyi soul devourer buffal. Sztem közel nincs a handheld contraverse pre nerf broken szinthez.
PvP-ben meg 6v6-ban lehet játékosabb, de rankedben (comp, trials) sztem bőven vannak hasznosabb exoticok.

(#8399) prokxy válasza sting2 (#8391) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, kösz, megpróbálom, de szinthátrány miatt lehet ez nekem problémás lesz, meg 1 bekapott jobb lövés és pirosba megyek, meglátjuk.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8400) sting2 válasza prokxy (#8399) üzenetére


sting2
addikt

Tegnap unalmamban mégis elkezdtem a BLt, pedig nem volt tervben.
Szívesen segítek.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.