Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) iceQ! válasza ldave (#8000) üzenetére


iceQ!
addikt

Xur lesz az update után is? Illetve hasonló eladó mint Ő van?! :D

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8002) l.skywalker válasza oriic (#7996) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az nagy volt. A prometheus lens megjelenés :D
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8003) i@lex válasza iceQ! (#8001) üzenetére


i@lex
őstag

Xür volt, van, lesz. Ő örök. :)

(#8004) iceQ! válasza i@lex (#8003) üzenetére


iceQ!
addikt

Akkor megnyugodtam :)

Van lista arról hogy mik fognak eltűnni?

A jövőheti maintenance hogy fog menni? 9én off és 10-én indítják be a szervereket, ha jól rémlik?!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8005) l.skywalker válasza iceQ! (#8004) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Content Vault

És jövő héten egy 14 órás leállás lesz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8006) iceQ! válasza l.skywalker (#8005) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi. Vendorok helyett mi lesz? Pl.: Benedict, Ada..?
Exotic fegyverek helyett lesz más gondolom ami most törölve lesz, illetve az exotic questek helyett is.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8007) iceQ! válasza iceQ! (#8006) üzenetére


iceQ!
addikt

És még 1 kérdés:

Lengedary shardot, hogy csinálok a leggyorsabban? :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8008) saen válasza iceQ! (#8007) üzenetére


saen
veterán

Játszol és betöröd a sok szart amit kapsz, beváltod a felesleges tokeneket amik úgyis eltűnnek pl.

(#8009) iceQ! válasza saen (#8008) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8010) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

A bounty-k most hogy is lesznek? Ami olyan hogy defeat hive on Mars, vagy taken on Io, azokat még a jövő heti reset előtt be kell váltani? Tehát ami olyan helyre utal, amit kiszednek.

A Slime draws near! Command?

(#8011) saen válasza ldave (#8010) üzenetére


saen
veterán

Kitörlik őket elvileg.

(#8012) ldave válasza saen (#8011) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nem igazán farmoltam bounty-kat, csak a múlt hétről hagytam meg párat, de akkor átnézem majd mindet.

A Slime draws near! Command?

(#8013) l.skywalker válasza saen (#8011) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor is ha kész van?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8014) saen válasza l.skywalker (#8013) üzenetére


saen
veterán

Igen.

(#8015) l.skywalker válasza saen (#8014) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Fck. Most akkor nézhetem az az összeset...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8016) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok,
Visszatérő Destiny 2 játékosként egy kis tanácsadást szeretnék kérni. Xboxon játszok, most hogy bekerült mind a kettő kiegészítő Game Passba így elég jó időpontnak tűnik elkezdeni újra. :)
Az alapjátékot és a két DLC-t már korábban végigvittem, viszont most kicsit elveszettnek érzem magam, annyi minden változott.
Beyond Light előtt mire fókuszáljak? Jelenleg a Forsaken story line-t viszem és utána tervben van a Shadowkeep story line is...de ezen kívül? Valamit amit mindenképpen ajánlanátok, ha másèrt nem is csak azért hogy szokjam meg az új rendszert?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#8017) i@lex válasza JenciHUN (#8016) üzenetére


i@lex
őstag

Szerintem már ne feszülj rá semmire, 1 hét múlva 1050-es szinten vághatsz bele az új kalandba.

(#8018) oriic válasza i@lex (#8017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Bár az exotikokat amik eltűnnek ideiglenesen,azokat érdemes lehet kiszedni még. Mondjuk egy hét ezekre már nem lesz elég.

Anarchy
Bad Juju
Izanagi’s Burden
Legend of Acrius
Lumina
Outbreak Perfected
Polaris Lance
Sleeper Simulant
Tarrabah
Thorn
Truth
Whisper of the Worm
Wonderline Zero

Live-Die-Respawn

(#8019) iceQ! válasza i@lex (#8017) üzenetére


iceQ!
addikt

Mondjuk aki 970es az is 1050es karival indul. Viszont aki 1050es,az marad továbbra is az?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8020) i@lex válasza iceQ! (#8019) üzenetére


i@lex
őstag

1050-es mindenki igen. Nyilván aki felette van, az ott folytatja.

(#8021) iceQ! válasza i@lex (#8020) üzenetére


iceQ!
addikt

Ok. Miért jó hogy 1050es lesz mindenki? :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8022) i@lex


i@lex
őstag

A szezont hivatalosan lezártam. :)
Vanguard/Crucible/Gambit

(#8023) saen válasza iceQ! (#8021) üzenetére


saen
veterán

Azért, hogy senki ne induljon hátrányból. Igazán fun lenne +200 szintet kifarmolni, mielőtt nekiállsz az új kontentnek...

(#8024) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom ki hogy van vele, de az hogy végre újra középre kerül a Tower, számomra a legfontosabb QoL változás :)

Főleg aki kontrollerrel játszik, annak lesz egy nagyszerű :)

A Slime draws near! Command?

(#8025) saen válasza ldave (#8024) üzenetére


saen
veterán

Hát nem tudom, nekem ez most így nagyon pici játéknak tűnik. Alig van helyszín...

(#8026) ldave válasza saen (#8025) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Hja, lecsökken rendesen a játszható területek száma, a raidek több mint fele is kimegy. Azt nem értem, hogy miért pont Nessus marad, talán valamelyik season majd oda koncentrál?

A Slime draws near! Command?

(#8027) saen válasza ldave (#8026) üzenetére


saen
veterán

Lehet valamelyik aktuális kontent mutat oda, régen volt, már nem emlékszem.

(#8028) l.skywalker válasza saen (#8025) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Szerintem is. Az alap sztorival mi lesz így? Abban nem volt rész a Titánon? És az Osiris/Warmind sztori is ugrik?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8029) l.skywalker válasza ldave (#8026) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Először arra gondoltam, hogy lévén benne van a sztoriban. De az összes helyszín benne volt a sztoriban eddig.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8030) saen válasza l.skywalker (#8029) üzenetére


saen
veterán

Csak a Forsaken és a Shadowkeep érdekes, a többi sztori kuka.

(#8031) ldave válasza saen (#8027) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Fura az egész. Pl. ott van az a strike ami az Io-n van és a Shadowkeeppel jött be, Festering Mind vagymi. Az egy évet fog így mindössze megélni.

A Slime draws near! Command?

(#8032) l.skywalker válasza saen (#8030) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én megjelenés óta 1x töröltem az egyik karaktert, csak, hogy még egyszer lenyomhassam az egész sztorit. Nekem tetszett az alap sztori.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8033) l.skywalker válasza ldave (#8031) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, mert csak vaultba kerül. 2 év múlva előveszik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8034) ldave válasza l.skywalker (#8032) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

A héten nosztalgiából még végig lehet rajta szaladni :)

A Slime draws near! Command?

(#8035) i@lex válasza ldave (#8034) üzenetére


i@lex
őstag

Pont ezt teszi ez magyar destiny streamer épp. :)

[link]

(#8036) sting2 válasza i@lex (#8035) üzenetére


sting2
addikt

Gondolom ez full 4K60 fps.
Kár, hogy SXre csak decemberben lesz ilyen minőségben.
A GPU miatt van egy sejtesem arra, hogy rá fogok próbálni a cross Save-nek hála..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#8037) i@lex válasza sting2 (#8036) üzenetére


i@lex
őstag

Igen, ő pc-én tolja. A klánjuk is ügyes és aktív.
PC-sként biztos belépnék hozzájuk. Day 1 Raid-re is mennek majd, és a srác streameli is.

(#8038) Physicist03


Physicist03
senior tag

A Nessus nyilván azért marad, mert a Vault off glass raid ott játszódik.

(#8039) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Amúgy tényleg remek a Destiny LFG közösség, 3 hét alatt sikerült teljes idegen játékosokkal megcsinálni a Zero Hour config feladványokat :R

A Slime draws near! Command?

(#8040) l.skywalker válasza ldave (#8039) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Grat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8041) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tárhely változás:

alt="[link]" title="[link]"

___

Teljes mai blog:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8042) l.skywalker válasza oriic (#8041) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Eddig akkor ahogy látom bejött a content vault. Fele akkora tartalom, dupla tárhely

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8043) l.skywalker válasza l.skywalker (#8042) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kicsit félre értettem. Azt hittem a jobb oldali az új méret igény :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8044) _Bishop_ válasza saen (#8025) üzenetére


_Bishop_
tag

Jah... Nem tudom miért kell ehhez 186 GB hely, h feltelepüljön. MOndjuk a végén kevesebb helyet is fog foglalni, mint most.

(#8045) ldave válasza oriic (#8041) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Szóval akkor a raides exotic fegyvereket (pl. Anarchy, Acrius) ezek szerint majd valami terminálból szerezhetjük be, amihez a bent maradó raideken fog esni valami alapanyag. A bolygókhoz kapcsolódó exoticokat szintén, viszont azokhoz mást kell majd gyűjteni.

A Slime draws near! Command?

(#8046) l.skywalker válasza ldave (#8045) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen.

Azok az Exotic és Legendary gear-ek, amik questekhez voltak kötve és ezek a questek most eltűnnek megvásárolhatóak lesznek glimmerért, helyszíni nyersanyagokért, masterwork nyersanyagokért, és Exotic Cipher-ért vagy Ascendant Shard-ért.

A Raid-es exotic gear-ek amik eltűnnek pedig Spoils of Conquest-ért amit a Raidek során lehet szerezni.

Exotic Chiper pedig több lesz. Xur-nél lesz heti quest-ért.

De hogy tisztázzuk, ezt úgy kell érteni, hogy minden loot megvehető lesz ami volt valaha, vagy minden loot megvehető, amit egyszer már egy account megszerzett és újra ki akarja venni? Ha az utóbbi, akkor már nem lesz a Collection-ben sem?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8047) saen válasza l.skywalker (#8046) üzenetére


saen
veterán

Collection marad, ez az új dolog csak azoknak érdekes akik kihagytak valamit.

(#8048) i@lex


i@lex
őstag

Az outbreak perfectedet megveszem, ha azt is meglehet venni, ennyi.
Nem vett rá a lélek, hogy szopjak vele, a fegyver sem érdekelt.

(#8049) l.skywalker válasza saen (#8047) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor megveszem a Tarrabah-ot és kész minden megvan :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8050) Polllen válasza _Bishop_ (#8044) üzenetére


Polllen
nagyúr

*** PC: Includes current installed version of Destiny 2 (up to 116.5 GB) + Update 3.0.0.1 pre-load (up to 69.7 GB) = 186.2 GB

Kvázi újratelepítik a játékot és a régi install-t törlik.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.