Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) AMD Power


AMD Power
titán

Én most is nyomom!
HungaryArmy1982

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8852) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Tips & tricks
Jelenleg mi a legolcsóbb megoldás, ha a létező összes kontentet meg szeretném venni Steamen?

#8851: ez gondolom nem Steam, mert én ilyen accountot nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#8853) oriic válasza muszurkefal (#8852) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő Xbox-on játszik.

Live-Die-Respawn

(#8854) ldave válasza muszurkefal (#8852) üzenetére


ldave
félisten

Ha Steam-en nem akciós, akkor esetleg a ckeys vagy a greenmangaming oldalakon érdemes megnézni.

De arról is lehetett hallani, hogy idén lesz valamikortól kezdve a PC-s Gamepass-ben is Destiny 2.

A Slime draws near! Command?

(#8855) l.skywalker válasza ldave (#8854) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gyanítom az akkor amikor cross-play lesz a játék.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8856) l.skywalker válasza muszurkefal (#8852) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt tudod megnézni az egyes store-ok árait: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8857) muszurkefal válasza l.skywalker (#8856) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Danke, végül is CDkeys lett, mert a többi variáció egy picit scamnak tűnt.

(#8858) AMD Power


AMD Power
titán

Létezik valami térkép ehhez a rohadt játékhoz ahol pl meg lehet nézni ,hogy mit hol találunk a térképen. Már vért pisilek ettől a játéktól.

Pl egy Moon térkép jó lenne. Neten kerestem már de számomra nagyon nem egyértelmű.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8859) l.skywalker válasza AMD Power (#8858) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:D van olyan oldal ahol van, de az sem olyan egyértelmű. Ha konkrét dolgot keresel, akkor nézz meg egy YT videót, azok a legjobbak vagy kérdezz itt és segítünk.

Ide ha belépsz, akkor van térkép is: https://braytech.org/maps/the-moon akár arra vonatkozóan is, hogy mi hol van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8860) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!
Totál el vagyok veszve és kellene egy kis segítség!
Én anno megvettem a játékot, egy kiegészítőt is hozzá. A Blizzard- Steam migrálás megvolt, de mindenem elveszett. Nem csak nekem, havernak is. Hiába írta, hogy oké, nulláról kezdtünk mindent. Mindegy, ez most már nem zavar, mert amúgy is új karit akartam kezdeni. Sőt, ahogy látom, több tartalom van a játékban ingyenes szinten, mint ahogy megvettem. De nem értek valamit. Hova tűntek a szintek? Anno rendesen szintet léptem, fejlesztettem képességeket, most meg minden megvan fullon, ha új karit kezdek. Lehet tudni erről valamit, mi történt?

(#8861) ldave válasza Jack Oneill (#8860) üzenetére


ldave
félisten

Karakter szintek már nincsenek, úgymond max. értékkel indul mindenki már. A kapott xp most a season pass esetében számít, ott lépsz vele szinteket.

A Slime draws near! Command?

(#8862) Jack Oneill válasza ldave (#8861) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Értem, köszi, huuhh, ez kicsit fura még nekem. Mindegy, majd megszokom, most megint beszippantott a game.

[ Szerkesztve ]

(#8863) ldave válasza Jack Oneill (#8862) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy fura hogy elvesztek a dolgaitok, nekem nem volt semmi gond a battle.net -> steam költözés után. De amúgy tényleg nem ért nagy veszteség, a régi holmik 99%-a amúgy is használhatatlan már.

A Slime draws near! Command?

(#8864) Jack Oneill válasza ldave (#8863) üzenetére


Jack Oneill
veterán

És akkor most nincsenek már stori küldik a játékban? Most kezdtem el, csak azért kérdezem és eddig ilyen filmes átvezetős, történet szálakat nem láttam.

(#8865) ldave válasza Jack Oneill (#8864) üzenetére


ldave
félisten

Ezt sajna nem tudom, hogy miként megy most a játék eleje teljesen újonnan indulva. Van ez a New Light dolog, ami pár küldetés a Cosmodrome-ban. A Towerben, ahol a postás robot van, van egy terminál, onnan is lehet régi küldetéseket elindítani.

A Slime draws near! Command?

(#8866) AMD Power válasza l.skywalker (#8859) üzenetére


AMD Power
titán

Majd megnézem köszönöm!! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8867) l.skywalker válasza Jack Oneill (#8864) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Red War campaign-t és talán az Osiris/Warmind küdletéseket kivették. Helyette jött a New Light. Forsakentől már játszhatóak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8868) Jack Oneill válasza l.skywalker (#8867) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Azt látom, hogy a Beyond Light kiegészítőnek csak a felvezetőjét tették bele, a többi küldihez és tartalomhoz meg kell venni. A shadowkeeper is ilyen? Vagy akkor azt kérdezem, mi az, ami már fizetős?

(#8869) saen válasza Jack Oneill (#8868) üzenetére


saen
veterán

Minden fizetős kb a játékban, Shadowkeep is meg a Forsaken is. A korábbi tartalmakat meg kivették...

(#8870) Jack Oneill válasza saen (#8869) üzenetére


Jack Oneill
veterán

,,Minden fizetős kb a játékban"
Ez így erős túlzás. Rengeteg küldi, napi küldi, multi, public event, kisebb történet alapú küldik, és a nagyobb kiegek felvezetői mind elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#8871) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#8870) üzenetére


Jack Oneill
veterán

De lehet, naiv vagyok, csak most kezdtem el.

(#8872) saen válasza Jack Oneill (#8871) üzenetére


saen
veterán

Ami ingyen van az kb egy demonak felel meg. Ahhoz, hogy érdemi ideig lekössön a játék ahhoz fizetni kell. Napi küldi nincs a játékban egyébként.

(#8873) Jack Oneill válasza saen (#8872) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Mit erdemes megvenni? Most a shadowkeep meglenne 3500-ert. Ha erdemes, akkor megveszem.

(#8874) Bad Pritt válasza Jack Oneill (#8870) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kicsi az a content mennyiség, ami ingyenes, hamar repetitív lesz a játék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8875) Mr Bond 007 válasza Jack Oneill (#8873) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Beyond Light az aktuális tartalom.

(#8876) AMD Power válasza saen (#8872) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk benne van a Game Pass-ban. Ingyen van szinte "minden". Én mondjuk ezért a játékérr pénzt nem adtam volna.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8877) Zoltn


Zoltn
senior tag

Szevasztok.

Regen pcn toltam a destinyt imadtam... De a sokadik lehuzos kieg utan otthagytam.
Most ujra veretem boxon, es latom hogy blizzrol ugye atkoltozott steamre a game. Es mar le is csusztam a koltoztetesrol. Tehat igy siman elveszett a jatekom? Ennyi? Nem lehet mit csinalni? Ez igy utolag azert eleg rosszul esik. Tobb 10k ft meg soksok jatekora, exoticok oda. :(

"Music is your only friend. Until the end!"

(#8878) Mr Bond 007 válasza Zoltn (#8877) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nekem is elveszett mindenem. Evvan. :(

(#8879) ldave válasza Zoltn (#8877) üzenetére


ldave
félisten

A Battle.net -> Steam költözés ami nem lehetséges. Az Xbox <-> Steam működik. A Cross Save opciót kell ehhez aktiválni a Bungie oldalán.

A Slime draws near! Command?

(#8880) Zoltn válasza ldave (#8879) üzenetére


Zoltn
senior tag

Na en a bnet->steam migraciorol maradtam le. :((

"Music is your only friend. Until the end!"

(#8881) l.skywalker válasza AMD Power (#8876) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De tedd hozzá, hogy te konzolon játszol. ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8882) Physicist03 válasza Zoltn (#8880) üzenetére


Physicist03
senior tag

Hát volt rá több mint 1 év...

(#8883) Jack Oneill válasza Physicist03 (#8882) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Én migráltam, de mégis oda lett mindenem :D

(#8884) AMD Power válasza l.skywalker (#8881) üzenetére


AMD Power
titán

Az aláírásomból ez csak kiderül. :DDD

:R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8885) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na Uraim akkor mindenféle leszólás nélkül, most a beyond light kieget hagynám és ezt a kettőt venném meg:
1. Shadowkeep
2. Forsaken
És ez után jönne a beyond light, ha jól értem?
Gondolom, ha megvenném a beyond light-ot, az nem tartalmazná az előző kettőt.

(#8886) l.skywalker válasza AMD Power (#8884) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem mindenkinél jelennek meg az aláírások, de ha mégis, akkor is érdemes kiemelni, mert ez egy multi platform topik és egyesek félreérthetik akár azt is, hogy Xbox van PC-re is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8887) l.skywalker válasza Jack Oneill (#8885) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A helyes sorrend:
1. Forsaken
2. Shadowkeep
3. Beyond Light

A Forsaken-ben ezek vannak:
- Shattered Throne dungeon
- Last Wish raid
- Blind Well horde mode
- ill. pár további küldetés amik a Tangled Shore-hoz vagy a Dreaming City-hez köthetőek

Shadowkeep:
- Pit of Heresy dungeon
- Garden of Salvation raid
- Moon challenges
- Nightmare Hunts

Ezekkel sokat fejlődni már nem lehet, ellenben vannak olyan cuccok amiket csak itt lehet megszerezni. Ha inkább haladni/fejlődni szeretnél a játékkal akkor a Beyond Light-ot venném meg a helyedben, mert ott több a fejlődési pont, de ha lineárisan szeretnéd a sztorit is végigjátszani, akkor Forsaken, Shadowkeep, Beyond Light legyen a sorrend.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8888) Zoltn válasza Physicist03 (#8882) üzenetére


Zoltn
senior tag

Ez engem pont nem vigasztal...
Nem erzem etikusnak, hogy csak ugy elveszett mindenem. Raadasul a kedvenc cuccaimat meg sem lehet szetezni ujra. Max ha kurvaszetencsed van kiesik world drop.

Nagyon sokba lett volna a bugie nak egy adatbazis atvenni a blizz szerverekrol. :W

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#8889) oriic válasza Zoltn (#8888) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem erzem etikusnak, hogy csak ugy elveszett mindenem"

Lehet hogy nem etikus, de ez esetben te is hibáztál. Ahogy kollega is írja egy éved volt hogy átmigráld minden eredményedet, ezt pedig a játék készítők folyamatosan kommunikálták a közösség felé, hogy ne maradjon le róla senki. Bungóra lehet minden rosszat mondani, de a felhasználók felé a kommunikációjuk szerintem eddig mindig rendben volt.

Live-Die-Respawn

(#8890) Tom5


Tom5
addikt

Javították az anti megfagyós glitch-et a raidben? :F :W

[ Szerkesztve ]

(#8891) Zoltn válasza oriic (#8889) üzenetére


Zoltn
senior tag

Sajna ebbol a kommunikaciobol hozzam annyi jutott el, hogy at lehet vinni streamre. De hogy ez veges, az mar nem. :(
Igen en is hibaztam, de attol meg mindig keseru ez az egesz. Annak idejen is azert hagytam ra, mert elegge atverve ereztem magam a full aru, dlck miatt. Ami rekord rovidek voltak.
Es most is azt latom hogy a sztori kiporog par nap alatt, es utana marad a grindfeszt, bezzeg van megvasarolhato skin meg emote dogivel. Ingyen mondjuk ezzel nincs bajom, de ha fizeznek erte...

"Music is your only friend. Until the end!"

(#8892) red6t6 válasza Tom5 (#8890) üzenetére


red6t6
tag

Igen, de van már egy új módszer :)
Az első zsilipnél kell rászállni a sparrow-ra a zsilipből, úgy, hogy a sparrow már kint van, de még nincs bent a bubiban.

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#8893) Jack Oneill válasza l.skywalker (#8887) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nagyon köszönöm a választ :)
Még átgondolom akkor.

(#8894) Tom5 válasza red6t6 (#8892) üzenetére


Tom5
addikt

:R :R :R

(#8895) Jack Oneill válasza l.skywalker (#8887) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na megvettem az első kettőt. Megy szépen, köszi az infókat :)
Majd egyszer megveszem a 3. kieget is.

(#8896) Jack Oneill válasza saen (#8872) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Daily bounty-ra gondoltam napi kuldi alatt.

(#8897) akva


akva
tag

Sziasztok, kérdésem lenne: azt látom legendary fegyvereknél, hogy van egy cap-jük, némelyiknél 1360, másiknál 1410.

Felmerült bennem, hogy érdemes -e masterwork-ölni a fegyvereket így szezon végefelé, hiszen a következő szezonban ezeket már nem lehet majd maxra húzni, ha jól értem.

Mondjuk a hard cap a következő szezonban ~1450 lesz, de a jelenlegi legendary fegyókat csak 1410-ig fogom tudni húzni.

Jól gondolom? Tehát a masterwork-ölés lényegében egy szezonra szól...?

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#8898) Ezekiell válasza akva (#8897) üzenetére


Ezekiell
veterán

A következp szezonban a cap 1310 lesz, minden szezonban 50-et ugrik.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8899) vaguny


vaguny
tag

Sziasztok!
Fontolgatom a visszatérést Destiny 2-be. Nagyjából az alapjáték megjelenését követő 1-2 hónapban játszottam a játékkal.
A kérdésem az lenne, hogy jelenleg szól valamilyen érv az akkor hátrahagyott karakter folytatása mellett, vagy teljesen mindegy és nyugodtan kezdjek bele egy frissen kreált karakterrel?! (Ez utóbbi mondjuk a "tanulás' szempontjából is talán jobb lenne nekem).

Köszönöm előre is!

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#8900) l.skywalker válasza vaguny (#8899) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már más a campaign, szóval már nem ugyanúgy kezdődik mint anno. Nem szükséges új karaktereket csinálnod.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.